Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

20 Questions

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

Obrázek

Aby som Vám trochu spestril túto nudu, rozhodol som sa urobiť seriál rozhovorov s jednotlivými GMs Kráľa draftu s názvom 20 Questions. Každý GM dostane niekoľko otázok na tému KD, ale pre spetrenie aj otázky zo všedného života. Tento seriál je inšpirovaný identickým projektom z haxballovej ligy na haxball.vherne.cz, ktorý zhodou okolností robím takisto ja.


Prvá časť už onedlho...
Obtaťte se na mou tiskovou mluvčí :kop:

20 QUESTIONS #1

Našim prvým hosťom je Danny111, generálny manažér tímu Los Angeles Kings. V Kráľovi draftu je to jeho premiéra.

Link na Dannyho tím: http://www.hokejforum.com/los-angeles-k ... t8556.html" onclick="window.open(this.href);return false;

1. Ako si sa dostal k HokejFóru?

Už ani neviem, asi cez Google.

2. Podľa čoho máš svoj nick?

Podľa hlavnej postavy z filmu Ocean's Eleven, no na viacerých fórach mi to nechcelo zobrať tak som k tomu pridal tri jednotky.

3. Tvoj obľúbený futbalový, hokejový alebo iný tím/športovec?

Edmonton Oilers, Wayne Gretzky.

4. Ktorá osoba ťa v živote najviac ovplyvnila a čím? Ktorá na HF alebo inom hokejovom webe?

Rodina, priatelia svojím pohľadom na svet. Na HF asi bývalí spoluhráči z PHF (haxball).

5. Na čo najviac hľadíš pri výbere svojich hráčov? Máš presne určenú koncepciu?

Chcem vytvoriť čo najlepšie defenzívne orientovaný tím a podľa toho vyberám aj hráčov.

6. Dievča tvojich snov?

Kristína Svarinská.

Obrázek
Kristína Svarinská, mladá slovenská herečka


7. Akú hudbu máš najradšej a ktorá pesnička sa ti aktuálne najviac páči?

Alternative, indie rock a teraz záverečná pieseň z „klubu bitkárov“ Where is my mind.



8. V ktorej krajine by si sa rád narodil, ak nie na Slovensku a prečo?

Škandinávske štáty pre ich vyspelosť a životnú úroveň, alebo latinská Amerika kvoli kráse prírody.

9. Čo ťa na HF najviac baví?

Komunita „odborníkov“ na NHL, s ktorými sa dá porozprávať o všetkom.

10. Koľko ročníkov KD si už absolvoval a s akým výsledkom?

Tu na hf žiadny, minulý rok na slovaknhl a tam som skončil pred bránami playoff.

11. Tvoj favorit na víťazstvo v tohtoročnom KD?

Kisin, Joe, no zatiaľ je tažko hodnotiť keď nie sme ani v polovici.

12. Čo ťa dokáže najviac naštvať?

Keď mi niekto klame, a ja o tom viem.

13. S ktorou osobou, živou alebo mŕtvou, by si najradšej šiel na večeru?

Charlie Sheen.

14. Tvoja vysnívaná dovolenková destinácia?

Karibik.

15. Obľúbený film/seriál/herec/herečka?

Requiem for a Dream, Frasier, Leo diCaprio, Rachel McAdams.

16. Vysnívané auto?

BMW M3.

Obrázek
V takomto sa Danny povezie, ak vyhrá KD.


17. Ak by si mohol mať jednu superschopnosť, aká by to bola?

Múdrosť nad mojimi rozhodnutiami.

18. Najväčšia frajerina, akú si kedy urobil?

Neviem o ničom takom.

19. Príspevky ktorých užívateľov najradšej čítaš?

Martina, Mara.

20. Čo by si si dal, ak by som ťa večer pozval na bare?

Vodka s redbullom.
arek píše:17. Ak by si mohol mať jednu superschopnosť, aká by to bola?

Múdrosť nad mojimi rozhodnutiami.
Nevšední superschopnost; za mě :cool:

btw. arek pěknej rozhovor :good:

20 QUESTIONS #2

Našim druhým hosťom je Pasha, generálny manažér tímu Detroit Red Wings. V Kráľovi draftu je to takisto ako v prípade Dannyho jeho premiéra.

Link na Pashov tím: http://www.hokejforum.com/detroit-red-w ... t8544.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

1. Ako si sa dostal k HokejFóru?

Počas Vianoc v 2009 som len tak surfoval po internete a zrazu som objavil HF. Trochu som si ho poprezeral a rozhodol sa, že sa zaregistrujem. Toto rozhodnutie samozrejme s odstupom času ani náhodou neľutujem.

2. Podľa čoho máš svoj nick?

Svoj nick mám podľa môjho obľúbeného hokejistu Pavla Datsyuka. Raz som si dal nick Pasha na sociálnu sieť a odvtedy mi to nejak ostalo. Dokonca aj spolužiak v škole ma oslovoval že "Pašinko".

3. Tvoj obľúbený futbalový, hokejový alebo iný tím/športovec?

Pri tejto otázke by sme mohli stráviť mnoho času. "Srdce bije" V Detroite Red Wings, Manchestri United a Los Angeles Lakers. Obľúbení športovci najmä teda z týchto klubov. Dvojička Zetterberg - Datsyuk, ďalej Wayne Rooney a potom Kobe Bryant. Zabudnúť nemôžem ani na Rogera Federera. Ale tých obľúbencov mám omnoho viac.

4. Ktorá osoba ťa v živote najviac ovplyvnila a čím? Ktorá na HF alebo inom hokejovom webe?

Určite moja mama. Tým, ako ma sama vychovala, ako všetko, čo má, nadobudla sama. A na HF zatiaľ nikto nijak výrazne. Ale čo nebolo, môže byť. Je to tým, že okrem Tomáša (Getzo) som naživo ešte nikoho nevidel.

5. Na čo najviac hľadíš pri výbere svojich hráčov? Máš presne určenú koncepciu?

Pri výbere hráčov predovšetkým na hokejové schopnosti a okrem toho sa snažím zostaviť taký zdravý mix hráčov. Mladí hráči s potenciálom byť hviezdy, stredná generácia a potom skúsenejší hráči nad 30 rokov, ktorí už buď vyhrali pohár alebo sú počas celej kariéry známi tým, že sú veľkými lídrami vo svojich tímoch.

6. Dievča tvojich snov?

Tých je naozaj veľa, ale ak by som mal vybrať jednu, tak bez debaty 34-ročná rodáčka z Kolumbie Paola Rey. Ale nepohrdol by som ani kráskou z Haiti, Nicole Scherzinger.

Obrázek
Paola Rey


7. Akú hudbu máš najradšej a ktorá pesnička sa ti aktuálne najviac páči?

Ja počúvam všetky druhy hudby, záleží od nálady, veľmi mám rád aj ženskú hudbu, najmä Avril Lavigne, Shakiru či Pink. Obľúbenou skupinou je už dlhé roky Linkin Park.

8. V ktorej krajine by si sa rád narodil, ak nie na Slovensku a prečo?

Najradšej niekde v Anglicku alebo v USA. Z jednoduchého dôvodu. Okrem športového hľadiska najmä kvôli angličtine, ktorá je mi veľmi blízka a časom by som si ju chcel omnoho viac zlepšiť, hoci nemôžem povedať, že by som ju neovládal.

9. Čo ťa na HF najviac baví?

Debaty prirodzene o hokeji a chat, v ktorom sa preberajú všetky možné aj nemožné témy. Je to výborné odreagovanie sa.

10. Koľko ročníkov KD si už absolvoval a s akým výsledkom?

Toto je môj prvý ročník KD, ešte nikdy predtým som nehral z dôvodu, že som sa veľmi nezapájal do diskusií v chate a nebol som toľko zžitý s kolektívom HF.

11. Tvoj favorit na víťazstvo v tohtoročnom KD?

Medzi užší okruh favoritov u mňa patrí určite Kajo alebo Kisin, vždy sa mi páčili aj Redyho výbery. Nechám sa prekvapiť, možno vyhrám aj ja :giggle:

12. Čo ťa dokáže najviac naštvať?

Keď viem, že niečo je pravda alebo sa to stalo a druhá osoba ma vehementne presviedča o opaku. Okrem iného napríklad aj to, keď pokazím niečo, čo som mal zvládnuť, niečo, na čom mi záležalo. Trebárs aj keď ide o obyčajný zápas vonku na ihrisku a ja spálim tutovku a kvôli tomu nevyhráme. :D

13. S ktorou osobou, živou alebo mŕtvou, by si najradšej šiel na večeru?

Určite niektorú z mojich obľúbených športových osobností, najradšej ale asi Fedexa alebo Kobeho. Neuveriteľná pocta by pre mňa bolo aj stretnutie so Sirom Alexom Fergusonom. No a okrem nich nejaká krásna žena, nepochybne by som si vedel vybrať, či už Slovenka (Lenka Čviriková) alebo nejaká zahraničná krásavica. Danna Garcia, Paola Rey, Anna Lucia Dominguez, Nicole Scherzinger, to by som musel vymenovať veľmi veľa dievčat (Ale neviem, či by mi iba tá večera stačila :giggle: )

14. Tvoja vysnívaná dovolenková destinácia?

Niekde na Karibiku s drinkom v ruke a plno krásnych žien naokolo. :giggle:

Obrázek
Pashov sen. :sarcasm:


15. Obľúbený film/seriál/herec/herečka?

Priznám sa, že veľmi nie som fanúšik filmov, ale medzi moje najobľúbenejšie patrí určite Dedictví aneb kurvahoši a samozrejme Blbý a Blbší. Ak mám prejsť k niečomu vážnejšiemu, tak bez debaty Coach Carter. Ten je zaujímavý celým svojim dejom a záver nekončí tak, ako väčšina amerických lahôdok, t.j. že hlavná postava filmu rozhodne zápas v poslednej sekunde.

16. Vysnívané auto?

Hlavne, aby slúžilo, no aby som neklamal, vždy som obdivoval BMW a Ferrari.

17. Ak by si mohol mať jednu superschopnosť, aká by to bola?

Zastaviť čas a dostávať zajtrajšie noviny ako v známom seriáli a využiť to vo svoj prospech podaním tiketu v stávkovej kancelárií.

18. Na ktoré hokejové momenty najradšej spomínaš?

2002, kedy sa Slovensko stalo majstrom sveta. Bol som vtedy malý chlapec, mal som iba 8 rokov. Rok 2009 nemal tiež ďaleko k tomu, aby sa vryl do mojej pamäte, bohužiaľ, Penguins mi tú radosť prekazili. 2008 som NHL vnímal len veľmi okrajovo, hoci Red Wings som mal vždy rád, už v časoch okolo roku 2002. Bolo to prirodzené, deti si často vyberajú tých, ktorí sú na špici. Ja som to urobil tiež, no láska mi ostala aj v týchto mierne ťažších časoch.

19. Príspevky ktorých užívateľov najradšej čítaš?

Rád si prečítam hocijaký názor, ktorý plnohodnotne obohatí debatu. Najradšej mám ale príspevky od Getza, reporty zápasov Sharks od Fantomasa. Ale ešte radšej by som bol, keby mal každý tím na fóre pravidelného prispievateľa.

20. Čo by si si dal, ak by som ťa večer pozval na bare?

Tu je to jasné a bez debaty. Whiskey s ľadom, poklad pokladov medzi alkoholom.

Obrázek
Leo píše:6. Dievča tvojich snov?

Kristína Svarinská.


Kristína Svarinská, mladá slovenská herečka

Osobne poznam, kamaratka :D Este na Zlatych pieskoch sme spolu chodili na tobogany a smykali sme sa spolu naraz takze krasne lezala na mne :D

20 QUESTIONS #3

Našim tretím hosťom je Marman, generálny manažér tímu Edmonton Oilers. Aj u neho je to v Kráľovi draftu premiéra.

Link na Marmanov tím: http://www.hokejforum.com/edmonton-oile ... t8546.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

1. Ako si sa dostal k HokejFóru?

Ahoj,já se sem vlastně dostal přes google,když jsem hledal něco o Edmontonu a bavilo mě tady číst ty příspěvky,tak jsem se sem vlastně vracel a vracel, až mě jednoho dne napadlo se registrovat..no, tak jsem tu.

2. Podľa čoho máš svoj nick?

Říkal mi tak kamarád na hokejbale a docela se to i chytlo,tak mě napadlo,že by to mohl být dobrej nick tady na HFku.

3. Tvoj obľúbený futbalový, hokejový alebo iný tím/športovec?

Jednoznačně Oilers. Jinak ještě fandím Litvínovu a ve fotbale to přeju Realu Madrid. Oblíbenej hokejsta je Ryan Nugent-Hopkins a z golmanů mám rád Varlamova a Quicka.

4. Ktorá osoba ťa v živote najviac ovplyvnila a čím? Ktorá na HF alebo inom hokejovom webe?

V životě asi nejvíc samozřejmě rodiče,hlavně teda táta,který si se mnou od malička pořád hrál,naučil mě milovat hokej a Oilers,za co jsem mu neskutečně moc vďečnej a poslední dobou i přítelkyně,která mi dělá život hezčí. Tady na HFKu je to asi Areček,kterej mi tu pomáhal ze začátku a i jsme spolu něco nachatovali na FB. Díky ti :wink2:

5. Na čo najviac hľadíš pri výbere svojich hráčov? Máš presne určenú koncepciu?

Chci mít mladý tým,kterej bude vhodně doplňen veterány. Ale to,že bych měl určitou koncepci se říct nedá.

6. Dievča tvojich snov?

To moje. Jednoznačně a bez přemejšlení. :)

7. Akú hudbu máš najradšej a ktorá pesnička sa ti aktuálne najviac páči?

Pff,tak já poslouchám z 90ti procent hlavně rap. Nejradši mám teď Ektora a od něj řachu 'Jiná liga'. Ale tak třeba rockem nepohrdám,třeba takové Thousand Foot Krutch, Fall Out Boy nebo Down With Webster taky rád poslechnu.



8. V ktorej krajine by si sa rád narodil, ak nie v Česku a prečo?

Kanada,jednoznačně.

9. Čo ťa na HF najviac baví?

ThrashersFan :giggle: Né,asi naše Oliářská komunitka.

10. Čomu sa najradšej venuješ vo voľnom čase?

Hokejbalu,chytám závodně. Jinak rád trávím čas s přítelkyní nebo kamarádama. Jinak se snažím cvičit a když zbyde čas,tak si zahraju na Xboxážníku.

11. Tvoj favorit na víťazstvo v tohtoročnom KD?

To je těžký,ale líbí se mi Rono a kisin,ale pravda je,że nejradši bych na trůnu viděl sebe.

12. S ktorou osobou, živou alebo mŕtvou, by si najradšej šiel na večeru?

Rád bych šel s nějakým famózním gólmanem jako je Hašek,nebo třeba Roy. A nebo mě napadá Ryan Smyth,či George Laraque..ti hodně ovlivnili moje dětství.

13. Tvoja vysnívaná dovolenková destinácia?

Buď to ten Edmonton,nebo někam na pláž s drinkem,je vcelku jedno kam.

14. Obľúbený film/seriál/herec/herečka?

Forrest Gump nebo Goon,GoT a TWD,Nicholas Cage,Megan Fox.

Obrázek
Sellyho bejvalka Megan Fox


15. Vysnívané auto?

Nissan 350Z. Tohle auto si stejně jednou koupím! :slintac:

Obrázek
Nissan 350Z


16. Ak by si mohol mať jednu superschopnosť, aká by to bola?

Chtěl bych umět zastavovat čas...Ach jo,to by bylo boží.

17. Najväčšia frajerina, akú si kedy urobil?

Když jsem udělal zázračnej zákrok lapačkou proti jednomu týpkovi z Varů,to bylo docela frajerský :frajer2:

18. Na ktoré hokejové momenty najradšej spomínaš?

Playoff run 2006,když jsem mohl být na PO litvínova,vidět na živo nároďák a ksyž jsme zázračně vyrovnali po neuznaném gólu proti Kings a ještě jsme je v prodloužení porazili,to byl muj asi třetí zápas,co jsem koukal na Oilers v noci a prostě..neskutečný...No a ještě návrat a ukončení kariéry pana Smytha :klobuk: .

19. Príspevky ktorých užívateľov najradšej čítaš?

Od tebe,Rona a Guddyho.

20. Čo by si si dal, ak by som ťa večer pozval na bare?

Asi pivsona.
20 QUESTIONS SPECIAL EDITION

Našim tretím hosťom je AndyF, samozvany clen rozhodcovske komise


1. Ako si sa dostal k HokejFóru?

Videl jsem diskuze a nekdy i vedl s gogo na nhlpro.cz a nejak me to sem doporucil..

2. Podľa čoho máš svoj nick?

V 1. rocniku na VS jsme meli lektorku z USA a ona vsem pridelila prislusna anglicka jmena. A ja byl Andrew. Tenkrat jsem pouzil Andy pri registraci do MUD - http://www.topmudsites.com/cgi-bin/revi ... y&num=3643" onclick="window.open(this.href);return false; a od te doby se to ujalo i mezi prateli. Jenze tenhle nick byva(l) zpravidla jiz jinde obsazeny, tak jsem tam prilepil "F"

3. Tvoj obľúbený futbalový, hokejový alebo iný tím/športovec?

Uz nevim, starecka senilita..

4. Ktorá osoba ťa v živote najviac ovplyvnila a čím? Ktorá na HF alebo inom hokejovom webe?

Muj starsi kamarad z domu, ktery me zasvetil do tajemstvi samohany!

5. Na čo najviac hľadíš pri výbere svojich hráčov? Máš presne určenú koncepciu?

Kdyz jsem hral, moje koncepce byla nasrat co nejvic protihracu.. To je myslim princip hry

6. Dievča tvojich snov?

Raquel Welch

7. Akú hudbu máš najradšej a ktorá pesnička sa ti aktuálne najviac páči?

Asi klasickej rock, ale i zlaty 80.

8. V ktorej krajine by si sa rád narodil, ak nie v Česku a prečo?

Driv jsem myslel, ze v Norsku, ale po te, co jsem se dozvedel o jejich "ochrane deti" jsem rad v tom nasem "Smradekaleteploucko"

9. Čo ťa na HF najviac baví?

Byt nejvtipnejsi user (kdyz tu neni Rev)

10. Čomu sa najradšej venuješ vo voľnom čase?

Zabijenim volneho casu :hroza:

11. Tvoj favorit na víťazstvo v tohtoročnom KD?

:ref: no comment

12. S ktorou osobou, živou alebo mŕtvou, by si najradšej šiel na večeru?

s Neilem Armstrongem.

13. Tvoja vysnívaná dovolenková destinácia?

Novy Zeland

14. Obľúbený film/seriál/herec/herečka?

Shawshank Redemption/ Step By Step / Tom Hanks / (nad hereckou uz dlouho premyslim, ale mozna Keira Knightley)

15. Vysnívané auto?

Audi R8
Obrázek

16. Ak by si mohol mať jednu superschopnosť, aká by to bola?
Marman píše:Chtěl bych umět zastavovat čas...Ach jo,to by bylo boží.
Ja bych chtel cas vracet..

17. Najväčšia frajerina, akú si kedy urobil?

Zachranil jsem asi jednou zivot jedny ozraly dame, co se z nedaleke putyky vydala na silvestra projit na tenky led rybnika, ktery se pod ni propadl.

18. Na ktoré hokejové momenty najradšej spomínaš?

Nagano. Tomu se zatim nic nevyrovnalo.

19. Príspevky ktorých užívateľov najradšej čítaš?

Svoje (a jinak Atlantika)

20. Čo by si si dal, ak by som ťa večer pozval na bare?

Nejaky vychytany koktejl.
viz: https://plus.google.com/105348548373018 ... l=cz&hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false;
Toto keď dejf uvidí, tak bude o zábavu postarané.

20 QUESTIONS #4

Našim štvrtým hosťom je Leo, generálny manažér tímu Vancouver Canucks a otec myšlienky tejto súťaže.

Link na Leov tím: http://www.hokejforum.com/vancouver-can ... t8553.html" onclick="window.open(this.href);return false;

1. Ako si sa dostal k HokejFóru?

Řekl mi o něm Dan (danchez).

2. Podľa čoho máš svoj nick?

Leoš :)

3. Tvoj obľúbený futbalový, hokejový alebo iný tím/športovec?

Vancouver Canucks, Pavel Bure.

4. Ktorá osoba ťa v živote najviac ovplyvnila a čím? Ktorá na HF alebo inom hokejovom webe?

Rodina a lidé kolem mě. Co se týče sportu strýc.

5. Na čo najviac hľadíš pri výbere svojich hráčov? Máš presne určenú koncepciu?

Kvalita/oblíbenost.

6. Dievča tvojich snov?

Nina Dobrev.

Obrázek
Obrázek
Nina Dobre, kanadsko-bulharská herečka a modelka


7. Akú hudbu máš najradšej a ktorá pesnička sa ti aktuálne najviac páči?

Záleží na náladě. Billy Talent, Parov Stelar, Queen, The Prodigy.

8. V ktorej krajine by si sa rád narodil, ak nie v Česku a prečo?

Kanada. Je tam jiná úroveň života.

9. Čo ťa na HF najviac baví?

Debaty o hokeji samozřejmě.

10. Koľko ročníkov KD si už absolvoval a s akým výsledkom?

Jen ten první. Myslím, že jsem odstoupil během hry.

11. Tvoj favorit na víťazstvo v tohtoročnom KD?

Rono je na půl cesty k úspěchu.

12. Čo ťa dokáže najviac naštvať?

Naštvaní lidé :-)

13. S ktorou osobou, živou alebo mŕtvou, by si najradšej šiel na večeru?

S hráči Canucks včetně legend Lindena, Smyla a Bureho.

14. Tvoja vysnívaná dovolenková destinácia?

Vancouver a vesmír.

15. Obľúbený film/seriál/herec/herečka?

Těch je hodně. Poslední Divergent/Top Gear/vyrostl jsem na Stallonovi/asi Scarlett Johansson

16. Vysnívané auto?

Audi R8.

17. Ak by si mohol mať jednu superschopnosť, aká by to bola?

Vracet čas.

18. Najväčšia frajerina, akú si kedy urobil?

Branka v poslední minuťe na 3:2 (fotbal).

19. Príspevky ktorých užívateľov najradšej čítaš?

Getzo, Rono, Ohlund.

20. Čo by si si dal, ak by som ťa večer pozval na bare?

Tequilla s pomerančem.

Obrázek
Jste tam nemohli dát Ninu v plavkách? .. :thumbsdown:
Guddy.44 píše:Jste tam nemohli dát Ninu v plavkách? .. :thumbsdown:
Obrázek :butt:

20 QUESTIONS #5

Našim tretím hosťom je Corok, generálny manažér tímu New York Islanders. V Kráľovi draftu je to jeho premiéra.

Link na Corokov tím: http://www.hokejforum.com/new-york-isla ... t8550.html" onclick="window.open(this.href);return false;

1. Ako si sa dostal k HokejFóru?

Asi cez google ked som hľadal niečo o hokeji

2. Podľa čoho máš svoj nick?

Nechcel som dávať všade za nickom veľa čísel ..takže som pospájal písmenka :-D

3. Tvoj obľúbený futbalový, hokejový alebo iný tím/športovec?

Anaheim Ducks / Liverpool FC a z hráčov Teemu a Steve G

4. Ktorá osoba ťa v živote najviac ovplyvnila a čím? Ktorá na HF alebo inom hokejovom webe?

Moja rodina.

5. Na čo najviac hľadíš pri výbere svojich hráčov? Máš presne určenú koncepciu?

Chcem postaviť tým ktorý by fanúšikov bavil hokejom.

6. Dievča tvojich snov?

Mila Kunis.

Obrázek
Mila Kunis, hviezda z filmov Friends with Benefits a Black Swan, niektorí si na ňu možno spomínate aj zo seriálu That 70s Show


7. Akú hudbu máš najradšej a ktorá pesnička sa ti aktuálne najviac páči?

Počúvam takmer všetko .. najradšej mám Green Day, Linkin Park, Eminem.

8. V ktorej krajine by si sa rád narodil, ak nie v Česku a prečo?

V jednej zo škandinávskych krajín .. pre vysokú životnú úroveň.

9. Čo ťa na HF najviac baví?

Hádky v chate :lol2:

10. Čomu sa najradšej venuješ vo voľnom čase?

Futbal už len rekreačne a posilňovanie.

11. Tvoj favorit na víťazstvo v tohtoročnom KD?

Heny/Kisin.

12. S ktorou osobou, živou alebo mŕtvou, by si najradšej šiel na večeru?

Asi by to bol Steven Gerrard.

Obrázek
Aby sme tu len ženy nemali. Ahoj Kika.


13. Tvoja vysnívaná dovolenková destinácia?

Karibik.

14. Obľúbený film/seriál/herec/herečka?

Forrest Gump / Simpsons / Matt Damon / Cameron Diaz.

15. Vysnívané auto?

Ford Mustang.

Obrázek
Ford Mustang


16. Ak by si mohol mať jednu superschopnosť, aká by to bola?

Vedieť lietať.

17. Najväčšia frajerina, akú si kedy urobil?

Na žiadnu si nespomínam :)

18. Na ktoré hokejové momenty najradšej spomínaš?

Vancouver 2010.

19. Príspevky ktorých užívateľov najradšej čítaš?

Kisin/Pasha.

20. Čo by si si dal, ak by som ťa večer pozval na bare?

Pivko :)

20 QUESTIONS #6

Našim šiestym hosťom je Joe S., generálny manažér tímu St. Louis Blues. V Kráľovi draftu je to už jeho piata účasť. Jeho najlepším výsledkom je 4. miesto z posledného ročníka.

Link na Joe-ov tím: http://www.hokejforum.com/st-louis-blue ... t8558.html" onclick="window.open(this.href);return false;

1. Ako si sa dostal k HokejFóru?

Ak si dobre spomínam, tak to bolo krátko pred MS vo futbale 2006, keď asi OpenFire (nie som si istý, či to bol on) robil nábor na profutbal.sk do tipovačky MS, ktorá prebiehala na hokejfóre a odvtedy som tu ostal :giggle:

2. Podľa čoho máš svoj nick?

Podľa legendárneho kapitána Avalanche, Joea Sakica.

3. Tvoj obľúbený futbalový, hokejový alebo iný tím/športovec?

Obľúbený futbalový tím? Arsenal i keď posledné roky futbal skoro vôbec nepozerám, jedine finále LM a potom veľké šampionáty. Z hokejových tímov je to Colorado, ale v poslednej dobe sa mi herným štýlom páči St. Louis a dvojnásobný víťaz SC LA Kings. Z jednotlivcov asi tenistka Andrea Petkovič a už bývala biatlonistka Lena Neuner.

Obrázek
Magdalena Neuner


4. Ktorá osoba ťa v živote najviac ovplyvnila a čím? Ktorá na HF alebo inom hokejovom webe?

Asi rodina. A z HF ťažko povedať, Rev, :andy: ?

5. Na čo najviac hľadíš pri výbere svojich hráčov? Máš presne určenú koncepciu?

Mám presne určenú koncepciu, akurát tie sv*ne mi stále kradnú hráčov :bitka: Ale keď už niekoho konkrétneho vyberám, tak vychádzam z toho, akú majú daní hráči dlhodobú výkonnosť, aby útok bol silný a produktívny zároveň, aby obrana bola vysoko kvalitná, a to aj bez nejakých hviezdnych mien. A samozrejme sa snažím to napasovať tak, aby si tí hráči sadli (viď dvojička Backes-Oshie, to bol pre mňa základ).

6. Dievča tvojich snov?

It´secret :-)

7. Akú hudbu máš najradšej a ktorá pesnička sa ti aktuálne najviac páči?

Čo sa týka hudby, tak to skôr také staršie veci, 80., 90. roky, prípadne začiatok tohto tisícročia, nakoľko hudbu som počúval / počúvam pri učení, pri písaní prác a tak, a vtedy sa hodia skôr tieto pohodové stariny, než novinky :dudo:

8. V ktorej krajine by si sa rád narodil, ak nie v Česku/Slovensku a prečo?

Asi niekde, kde majú vysokú životnú úroveň, také Švajčiarsko napríklad.

9. Čo ťa na HF najviac baví?

Debaty v chate, tie častokrát nič neprekoná :thumbsup:


10. Čomu sa najradšej venuješ vo voľnom čase?

Oddychu, čo iné mi ostáva, keď ma robota vyčerpáva. Ale keď sa dá, tak pri tenise si človek riadne prečistí hlavu.

11. Tvoj favorit na víťazstvo v tohtoročnom KD?

Keby som bol neskromný, tak ja :giggle: Osobne by ma potešilo, kebyže nadviažem na víťazstvo v hokejfórum lige v yahoo. Ale nie, teraz vážne, je tam asi 5 tímov, ktoré kvalitatívne vyčnievajú nad ostatnými a celkový víťaz bude asi niekto z nich (do tohto okruhu favoritov patria napr. Heny, Corok, kisin).

12. S ktorou osobou, živou alebo mŕtvou, by si najradšej šiel na večeru?

So ženou mojich snov :psst:


13. Tvoja vysnívaná dovolenková destinácia?

Veľmi ma láka Škandinávia, keď raz budem veľký a bohatý, tak to bude môj cieľ.

14. Obľúbený film/seriál/herec/herečka?

Medzi moje obľúbené filmy patrí filmová séria "Frišno a zbešneto", samozrejme okrem Tokio driftu, tomu som neprišiel na chuť a samozrejme 60 sekúnd. Medzi obľúbené seriály sa radia NCIS, TBBT, Alias a dva a pol chlapa (s Charliem Sheenom). A čo sa týka herečiek, tak medzi ne by sa dali zaradiť Angelina alebo aj Jennifer Garner.

15. Vysnívané auto?

Subaru Imprezza.

Obrázek


16. Ak by si mohol mať jednu superschopnosť, aká by to bola?

Vidieť budúcnosť.

17. Najväčšia frajerina, akú si kedy urobil?

Nič také bláznivé mi teraz nenapadá (možno keď som ako mladý a sprostý spadol s bicyklom do priehrady).

18. Na ktoré hokejové momenty najradšej spomínaš?

Najradšej asi na MS 2002, ale najčastejšie sa mi vybavujú nesmierne smutné spomienky z olympiády vo Vancouveri :-(

19. Príspevky ktorých užívateľov najradšej čítaš?

:andy: Atlantik, keď ešte chodil pravidelne na HF Rev, tak ten tiež.

20. Čo by si si dal, ak by som ťa večer pozval na bare?

Čo sa týka pijatiky, tak nie som moc prieberčivý, uspokojil by som sa aj s vodkou (fiňa), ale v poslednej dobe som si navykol na Kapitána s kolou, tak to by bola asi moja voľba. Prípadne ak by tam čapovali pivo Maestro, tak určite by som siahol po ňom.

20+2 QUESTIONS SPECIAL FEMALE EDITION: KIKA

Dnešný diel je venovaný špeciálnemu hosťovi, ktorý aktuálny ročník KD síce nehrá, ale s touto hrou má isté skúsenosti ešte z jej prvého ročníka. Kika a jej 22 otázok a odpovedí.

Link na Kikinu fotku: Finch dodaj.

1. Ako si sa dostala k HokejFóru?

Navštevovala som listáreň na stránke časopisu ProHockey a tam som sa bavila s Leom. On tam raz písal, či poznáme HF a tak som tu. Takže za to môže Leo. :jn: Je už na vás, či mu budete vďační alebo práve naopak.

2. Podľa čoho máš svoj nick?

Keď som bola malá, tak som vraj rozhodla o tom, že nebudem Tina, ale Kika. A myslím, že je to lepšie ako Crosbygirl alebo niečo podobné. To by sa so mnou nikto nebavil. :-(

3. Tvoj obľúbený futbalový, hokejový alebo iný tím/športovec?

Mám rada FC Chelsea, ale moji obľúbenci (Ballack a Drogba) sú už fuč. Z hokeja Penguins a z jednotlivcov určite Crosby, Djokovic a Wawrinka. A vraj, že mám zlý vkus... :hroza:

Obrázek
Kikin obľúbenec Novak Djokovic


4. Ktorá osoba ťa v živote najviac ovplyvnila a čím? Ktorá na HF alebo inom hokejovom webe?

Určite rodičia, po ktorých som všetko zdedila a vychovali ma. Z HF asi Steven (Rasťo), ale ten sem už nechodí. :-( .

5. Ak by si vyhrala v lotérii milión euro, čo drahé by si si kúpila?

Možno by ste čakali nejakú kabelku alebo topánky. Ale na to ja moc nie som. Keby som si už musela niečo kúpiť, tak asi výlet do Kanady alebo niekam do severských krajín.

6. Otázka, na ktorú všetci čakajú. Muž tvojich snov?

Takého už radšej nemám, ale rada sa pozerám na Sida, Stana a Novaka.

7. Akú hudbu máš najradšej a ktorá pesnička sa ti aktuálne najviac páči?

Najradšej mám asi rock, ale vypočujem si aj pop, blues, jazz, metal... Ako kedy. Aktuálne najviac asi Duch človeka od Táslera a Tonight od Smashing Pumpkins. Ja som romantická duša. :oops: .



8. V ktorej krajine by si sa rád narodil, ak nie v Česku/Slovensku a prečo?

Mne sa tu páči, len by som rada zažila Československo. Škoda, že som nemala tú možnosť. Ak by to mala byť nejaká iná, tak asi Kanada. Mávajú tam ešte sneh, nie ako my :? a celkovo pôsobí na mňa sympaticky..

9. Čo ťa na HF najviac baví?

Už si asi všetci stihli všimnúť, že na hokejové debaty ja moc nie som. Nevyznám sa nejako extra. Baví ma, keď je v chate dobrá nálada (ktorej asi teraz veľmi nepomáham, prepáčte), keď tam spolu oslavujeme počas zápasov a rada čítam Atlantikove správy zo zápasov.


10. Čomu sa najradšej venuješ vo voľnom čase?

V poslednom čase nerobím nič moc, len počúvam hudbu a spím. Ale keď som v normále, tak najradšej hrám kolektívne športy v telocvični, to by som vydržala aj celý deň. A rada korčuľujem. Žiaľ, posledné roky len na ceste.

11. Ako by si sa charakterizovala jedným slovom?

Naivka.

12. Ako vnímaš dianie v tohtoročnom KD a komu držíš palce?

Ak mám pravdu povedať, tak vnímam len tie hádky a to sa mi nepáči. Inak do toho nevidím a favorita nemám.

13. Tvoja vysnívaná dovolenková destinácia?

Asi tá Kanada, zase raz.

14. Obľúbený film/seriál/herec/herečka?

Film ťažko vybrať, milujem rozprávky :oops: , komédie a historické filmy. Seriál určite Simpsonovci, Homer je proste neodolateľný. Mám rada Jamesa Franca a Heatha Ledgera. Herečky moc neriešim, ale možno Meryl Streep? :neviem: I keď si ju spájam s tým filmom, kde jej padala hlava a jej kolegyňa mala dieru v bruchu. :hmm:

Obrázek
James Franco vo filme 127 Hours


15. Vysnívané auto?

Žena za volantom? :scare: Ale nie, nemám proti tomu nič, len to moc nepraktizujem, radšej sa veziem a užívam si jazdu. Do áut sa nevyznám, takže je mi to jedno..

16. Ak by si mohol mať jednu superschopnosť, aká by to bola?

Vedieť lietať a hocikedy si odletieť niekam ďaleko, mimo realitu..

17. Vyviedla si v detstve alebo mladosti niečo zlé?

Raz som skoro jednej z najlepších kamarátok pokazila vysvedčenie a oslavu kamošky som vymenila za Stanley Cup Mira Šatana naživo. Asi je to slabé, ale na mňa sú to dosť vážne prešľapy. A ešte som určite sklamala pár ľudí, ktorých som sklamať nechcela.

18. Na ktoré hokejové momenty najradšej spomínaš?

MS 2002, Vancouver 2010 a ešte na to, ako som bola zo školou v Tatrách a kamarátka mi ráno čítala sms od ocina, že Penguins vyhrali Stanley Cup, lebo ja som toho nebola v tej chvíli schopná. :oops:

19. Príspevky ktorých užívateľov najradšej čítaš?

Čo sa hokeja týka, tak určite Atlantika, lebo obaja fandíme tučniakom a on to napíše tak, že obsiahne všetko. Ale mám rada aj také tie správy, ktoré píšu Dejf (nikdy nezabudnem na opis Nadalových zlozvykov, to ma fakt pobavilo ), Andy, Jakub, Kajo...proste také tie, čo aj pobavia. Tým nechcem povedať, že nepíšu nič seriózne okolo hokeja, práve naopak. Len to tak vedia odľahčiť.

20. Čo by si si dal, ak by som ťa večer pozval na bare?

Ak by mali, tak kofolu.

21. Čo by si chcela v živote dokázať?

Najviac by ma asi potešilo, keby som mohla niekoho robiť šťastným. Nejaké profesionálne ciele zatiaľ nemám vykryštalizované. Krásne slovo...že Jakub?

22. Ak by si bola poslaná do vyhnanstva na opustený ostrov a mohla by si si so sebou vziať 3 ľudí z HF, ktorí by to boli?

Takto ma podraziť...Arek. :? Ale dobre, aby ste mali na pár minút čo riešiť...ak vezmeme len tých, čo sem ešte chodia, tak asi Jakuba, Dejfa, Andyho a Kaja. Viem, že to nie sú traja, ale nedalo sa to okresať. Samozrejme by som kľudne vzala aj viacerých, ale keď si mi to takto limitoval...sťažujte sa u Areka. Teraz to bude vyzerať, že na nich mám nejakú slabosť, lebo som ich spomenula aj predtým. Je pravda, že s nimi sa bavím najviac. Plus ešte S Deanom a Katkou. Takže aj ich. Vlastne, v chate aj s Joe-om, ale on ma asi nemá rád.
arek píše:Link na Kikinu fotku: Finch dodaj.
:rofl: Ja ale nic nemam, mozno dedko bude mat :neviem:
Mam ale nedam..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS