Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

St. Louis BLUES - Joe S.

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

Obrázek

Predstavujem vám svoj tím Bluesmanov, ktorý sa bude snažiť po lockoute vylepšiť 4. priečku z posledného súťažného ročníka (ibažeby sa mi to nepodarilo :giggle: ) .

Zach Parise - David Backes "C" - TJ Oshie
Dustin Brown "A" - Brad Richards - Cam Atkinson
Patrick Maroon - Nick Bjugstad - Alex Chiasson
Paul Byron - Andrew Desjardins - Colton Sceviour
Jason Akeson

Marc-Edouard Vlasic -Jack Johnson "A"
Tobias Enstrom - Dustin Byfuglien
Thomas Hickey - Jacob Trouba
Kevin Connauton

Jonathan Quick - John Gibson


CAP SPACE: 0.150.000 USD
prvým hráčom Blues sa pod vplyvom piva a becherovky stala stena s názvom Jonathan Quick :petrik:

Tento pick som si predstavoval takto už odkedy sa začali úvahy o ďalšom ročníku KD a keď mám v tíme najlepšieho brankára na svete, tak v ďalších kolách sa posnažím získať druhého najlepšieho gólmana NHL :yes:
druhým pickom je center David Backes
tretím výberom je T. J. Oshie, pre niektorých skorý pick, pre mňa srdcovka, TJ musel byť, takže spokojnosť :thumbsup:
mojím štvrtým výberom je obranca San Jose Marc-Edouard Vlasic. Na to, že som s postom prvého beka musel už trochu improvizovať, som spokojný
5. pickom som doložil trochu veteran skill do tímu, mojim výberom je 2. center Brad Richards
moje výbery v 6. a v 7. kole sú obranca Jack Johnson a krídlo Dustin Brown
v 8. kole bol mojim výberom mladý Američan Jacob Trouba a v 9. prvý Európan, Tobias Enstrom, ktorý vytvorí s Troubom druhý obranný pár
Obrana a brana maji vyborny zaklad a potencial na vytvoreni TOP5 defenzivni kombinace v soutezi. V utoku ale zoufale chybi sniper a ofenzivni eso, to uz se muze tezko dohanet. Hlavne ten Richards byl prilis brzo a misto neho se dany problem dal resit lip. Enstrom a Trouba OK, ale taky bych zvazoval jestli je davat dohromady..
Tak a už som doplnil tím aj o snipera, mojou poslednou voľbou je Zach Parise
Chceme vidiet cap space :dup:
kajo píše:Chceme vidiet cap space :dup:
cap space je v pohode
Sumu...sumu :!:
kamil píše:Sumu...sumu :!:
tak si to spočítaj :bee:
V 15. kole som poriešil aj druhého brankára, možno pre niekoho skoro, ale tak preventívne som ho bral už teraz, lebo takúto dvojicu v bráne som chcel už od začiatku hry a navyše mi bol Redym :bitka: ukradnutý pôvodne plánovaný pick
Nejlepší duo golmanů, bezpochyb ...
tesne pred koncom súťaže sa mi podarilo spraviť ešte jeden trejd, ktorým som získal z Calgary Dustina Byfugliena, vďaka čomu môžem obnoviť spoluprácu v obrane medzi big Bufom a Tobim Enstromom :slintac:
Winnipeg má jednu z nejhorších obran v lize. BigBuf+Enstrom+Trouba dá tvým golmanům ku*evsky zabrat. :bee:
GKs TOP... obrana velmi dobra (len ten Hickey)...Prvy utok sa mi nakoniec velmi paci..predtym som ti vycital absenciu top utocnik co si vyriesil pickom Pariseho...Brad sice uz nie je co byval ale zase z neho nerobme najvecsiu cucku..ten druhy utok je fajn..za to bottom six jedna z najhorsich v KD podla mna.. 3.utok prilis mlady hoci ako jednotlivci sa mi pacia ale nie dokopy podobne ako u Atlantika(ale to je vec pohladu ja sa snazim vyvazovat kazdy utok vekom a aj aby boli offense+defense hraci) 4.utok a 13.utocnik :lol2:
Osobně nemám se 4.lajnu zásadní problém. Mohla by být kvalitnější, ale ti hráči tam pasují. Desjardins je jistota, luxusní 4th liner, San Jose takového snad nepamatuje. Sceviour má slabší two-way game, ale chodí před bránu a vyhraje dost soubojů v rozích. Byron je takový ''filler'', může hrát jakoukoliv pozici, vždy nechá 100%. Akeson jako 13.útočník je velmi dobrá wild card, vzhledem k tomu, že ve Philly by měl hrát top9. V útoku nejvíc smrdí 3.lajna - Maroon by se zde hodil spíš do 4th s využitelností na PP, Chiasson je psychicky labilní, nevyrovnaný a zatím absolutně neumí bránit. V útoku přeci jen chybí nějaký top-end talent (playmaker), je to převážně o size a gritu, Backes je perfektní 2C, Richards už není ten hráč, co byl před 3 a více lety. Obrana velmi kvalitní a vyvážená, zde je jediná (mírná) slabina pozice #6/#7, nicméně Hickey je inteligentní bek, tu pozici by v pohodě zvládl. Brankáři samozřejmě top, ideální kombinace jednoho z nejlepších golmanů a jednoho z nejtalentovanějších golmanů. Viděl bych to na takové 5./6./7.místo.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES