Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Florida Panthers - Guddy.44

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

Florida Panthers

Obrázek


Sestava:
Zetterberg - Filppula - Hossa
Zuccarello - Ribeiro - Smith
Garbutt - Sobotka - Ward
Clifford - Kruger - Smith

Kronwall - Franson
Mitchell - Ehrhoff
Russell - Gilbert

Lehtonen
Montoya

Náhradníci:
Prosser, Pirri


________________________________________________________________________________

:arrow: 14. Henrik Zetterberg (7,500 M )
:arrow: 27. Marian Hossa (7,900 M )
:arrow: 54. Niklas Kronwall (6,000 M )
:arrow: 67. Kari Lehtonen (6,250 M )
:arrow: 94. Valtteri Filppula (5,000 M)
:arrow: 107. Christian Ehrhoff (4,000 M)
:arrow: 134. Mats Zuccarello (3,500 M)
:arrow: 147. Reilly Smith (0,900 M)
:arrow: 174. Tom Gilbert (2,800 M)
:arrow: 187. Vladimír Sobotka (1,400 M)
:arrow: 214. Joel Ward (3,000 M)
:arrow: 227. Ryan Garbutt (1,600 M)
:arrow: 254. Willie Mitchell (4,250 M)
:arrow: 267. Mike Ribeiro (1,050 M)
:arrow: 293. Cody Franson (3,300 M)
:arrow: 307. Marcus Kruger (1,400 M)
:arrow: 333. Kyle Clifford (1,200 M)
:arrow: 347. Nate Prosser (0,700 M)
:arrow: 373. Kris Russell (2,600 M)
:arrow: 387. Al Montoya (1,000 M)
:arrow: 414. Brandon Pirri (0,875 M)
:arrow: 427. Ben Smith (1,500 M)
Cap Hit = 67,7
14. Henrik Zetterberg - "Leadership"

Henrik Zetterberg. kapitán Detroitu Red Wings a jeden z nejrespektovanějších mužů v NHL byl jako 14. celkově vybrán týmem Floridy Panthers. "Jsme nadšeni, že se nám podařilo ulovit na draftu takového hráče, jakým je Henrik Zetterberg. Je to ztělesnění vůdčích schopností a mix jak ofenzivních, tak defenzivních kvalit v jedné velké osobě. Podle nás tady je to jeden z nejkomplexnějších hráčů, který navíc dokáže zahrát jak na centru, tak křídle. S Henrikem počítáme na pozici kapitána týmu a doufáme, že našemu týmu pomůže k příčkám nejvyšším".

Obrázek
27. Marian Hossa - "Diligence"

Marian Hossa. Podobně jako Henrik Zetterberg nesmírně pracovitý hráč, co v každém střídání odevzdá víc jak 100%. Pravidelně se řadí ke špičce defenzivních hráčů a sbírá k tomu takřka bod na zápas. pro mě záhadou, že se ještě neobjevil v nominaci na Selke Trophy. "Hossa je pro nás ztělesněním dříče a osobnosti, která nemá problém příjmout jakoukoli roli v týmu. Trenérem zadané úlohy plní do puntíku a k tomu pravidelně přispívá i v ofenzívě. Doufáme, že do našeho týmu hladce zapadne a spolu s Zetterbergem utvoří smrtící duo."

Obrázek
54. Niklas Kronwall - "Power"

Niklas Kronwall. Síla, bolest a tvrdost. "Hledali jsme beka, co je tvrdý, neústupný a zároveň umí rozehrát. Niklas je přesně ten hráč, co jsme chtěli. Na posledních OH jasně dokázal, že pokud vedle něj hraje kvalitní hráč, patří k úplné špičce i on. Doufáme, že se mu u nás povede stejně, jako tomu bylo doposud v Detroitu."

Obrázek
Na pozici brankářské jedničky jsme zvolili Kariho Lehtonena, podle nás nejpodceňovanějšího gólmana ligy. Další dva hráči, co doplňí náš kádr jsou Valtteri Filppula, který by měl těžit ze spolupráce s Henrikem Zetterbergem a Christian Ehrhoff, který by měl ulevit Niklasi Kronwallovi od ofenzivních povinností a měl by dodat i tvrdost.
Záhada NHL. Utajený diamand. Mats Zuccarello patří k nejpodceňovanějším hráčům NHL, přitom je to nesmírně šikovný a talentovaný hráč. Ať už ve třetí lajně Rangers či národním týmu Norska, vždy patřil k oporám.
Talentovaný Reilly Smith je další posilou Floridy Panthers. Smith přicházel do Bostonu ve stínu Louiho Erikssona, no nakonec jej hratelně i bodově překonal a zaujal jeho pozici na křídle Bergeronova útoku.
Přichází tichý dříč, který plní své povinnosti do puntíku. Tom Gilbert sice na Floridě strávil pouze jednu sezónu, nicméně i tak jsem si všiml, jak moc platný to je hráč. Byl to právě Gilbert, kdo pomohl Campbellovi najít ztracenou tvář.
Další dvě posily se jmenují Vladimír Sobotka, jenž byl v uplynulé sezóně nejlepším hráčem na vhazování a Joel Ward, který nám pomůže přitvrdit. S oběma volbami jsme nesmírně spokojeni.
chyba mi prvy center v time (Filppula je dobry 2.center) pricom Ribeiro ma vela negativ ktore zrazaju jeho cenu...kridla prveho utoku top... brankar ok ale jeden z najslabsich backupov...bottom 6 vyzera nadejne...chyba mi top obranca v time
Díky za názor Anty :)
tvoj druhý útok sa mi fakt že vôbec nepáči,(keby tam bol MZA s inými dvomi hráčmi, by to vyniklo úplne inakšie) v prvom útoku mi nesedí center, Filppula sa skôr vynikol v pozícii druhého centra, za to bottom 6 dobrá, najmä za tých centrov by si si zaslúžil kovovou tyčou po chrbte :bitka: tak som si predstavoval ja centrov 3. a 4. útoku. V obrane mi nereže Franson v prvom páre
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS