Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Edmonton OILERS - Marman

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

EDMONTON OILERS

Obrázek

Vítejte v oficiálním topicu albertského celku Edmonton Oilers.


Sestava


Perron - Thorton - Ryan

Palát - Johnson - MacK

Mozjakin - Helm - Gibbons

Hendricks -Girgensons- RW4


Suter - Petry

Marincin - Schultz

Del Zotto - Matt Greene


Varlatón

Scrivens


Kapitán: Ryan Suter

Zástupci kapitána: Thorton,Perron

Trenér: Dallas Eakins

Generální Manažer: Marman


Výběry draftu

1. Joe Thorton

2. Ryan Suter

3. Semyon Varlamov

4. Bobby Ryan

5. Nathan MacKinnon

6. Ondřej Palát

7. Justin Schultz

8. David Perron

9.Tyler Johnson

10. Sergei Mozjakin

11.Matt Greene

12. Jeff Petry

13. Darren Helm

14. Brian Gibbons

15. Mikhael Del Zotto

16. Zemgus Girgensons

17. Matt Hendricks

18. Ben Scrivens


Cap space

1.47M












Obrázek
Zde přinášíme slíbený rozhovor s novým Generálním Manažerem Oliářů,Marmanem.

@Hokej_forum: Zdravíme,chtěli jsme se Vás na úvod zeptat proč jste zvolil zrovna Oilers a také jestli jste zvažoval nějaké jiné nabídky.

Marman: Taktéž zdravím. Oilers jsem si vybral prakticky bez mrknutí oka,byl jsem doslova nadšený že si přáli abych to byl já,kdo jim pomůže se vrátit zpátky na vrchol a já jen doufám že jim tuto důvěru vrátím. Ke druhému bodu otázky..jelikož jsem členem této báječné organizace,tak si nemyslím,že má tohle cenu rozebírat.

@Hokej_forum: Dobrá,již se k tomu nebudem vracet. Určitě již proběhlo několik schůzí s majitelem klubu. Prozradil by ste nám o čem tato jednání probíhala?

Marman: Ano,párkrát jsme s panem Katzem sešli a popovídali jsme si o jeho vizí do tohoto draftu,já mu řekl svoji a sestavěli jsme určitou "osnovu",podle které by jsme se chtěli řídit.

@Hokej_forum: Mohl by jste nám to přiblížit?

Marman: Podrobnosti Vám samozřejmě říct nemůžu,ale můžu fanouškům slíbit,že se mají na co těšit!

@Hokej_forum: Mám poslední otázku,co říkáte na doslova hokejovou horečku,která je teď u Vašeho největšího rivala, a to u Calgary? Nemrzí vás že podobné oslavy neprobíhají v Edmontonu?

Marman: Eh..Já to vlastně chápu,Calgary je hokejové město,které neprožívalo zrovna nejlepší období a tohle vidí jako poslední šanci se dostat na výsluní. JKL je mazaný GM,který,si myslím,hodně překvapí. No,uvidíme... A co by mě na tom mělo mrzet? V Edmontonu máme nejlepší fanoušky,pro které to vlastně celé děláme. Hlavně,teď není čas na oslavy,ten přijde až v červnu.

@Hokej_forum: Dobře,děkujem za váš čas a přejeme hodně úspěchů.

Marman: Já také děkuji,mějte se.
Edmonton Oilers bude v letošním draftu vybírat z osmé pozice. Co na to GM Marman? Nechal se slyšet že je s pozicí spokojen. Prý by neměl být nijak aktivní,co se týče trejdů,ale na druhou stranu se jim nebráni a čeká na nabídky ostatních manžerů.
SPEKULACE A máme tady první spekulaci! GM Oilers údajně jedná s Ronem,manažerem hvězd z Dallasu. O čem přesně jednají sice nevíme,ale rozhodně nás sledujte i nadále!
zeby isli Oilers na 1st pick? :hmm:
arek píše:zeby isli Oilers na 1st pick? :hmm:
Nech se překvapit. Vše se však brzo dozvíš. :wink2:
SPEKULACE V tuto chvíli to vypadá,že Marman a Rono nemohou najít společnou řeč,ale lze jen odhadovat, jak moc je tato informace pravdivá. Situaci nadále sledujeme.
arek píše:zeby isli Oilers na 1st pick? :hmm:
Ale urcite niee, to sa im vobec nepodoba… :jn:
petrik píše:
arek píše:zeby isli Oilers na 1st pick? :hmm:
Ale urcite niee, to sa im vobec nepodoba… :jn:
To je podpásovka! :thumbsdown:
HOT NEWS! Mame tady potvrzenou novinku! GM Marman se nechal slyšet že je ochoten měnit svoji osmou volbu draftu a čeká na nabídky!
@EdmontonSUN
V Edmontonu panuje skvělá nálada. Generální manažer tamního celku totiž vybral Steva Stamkose v letošním draftu. My vám s Marmanem přinášíme rozhovor.

@EdmontonSun: Zdravíme,z jakého důvodu jste si na draftu vybral zrovna Stevena? Měl jste připravené i jiné možnosti?

Marman: Také zdravím. Stevena jsem vybral z toho důvodu že to byl nejlepší hráč,který byl zrovna k mání. Jiné možnosti jsem samozřejmě připravené měl,jelikož jsem nečekal,že se tento kanonýr "propadne" až k nám.

@EdmontonSun: V Edmontonu se začíná hodně mluvit o tom,že by jste mohl znovu přinést slávu do tohoto hokejového města. Co na to říkáte?

Marman: Wow. Opravdu? Tak to mě opravdu potěšilo. Nevím,co mám na to říct...Asi jen to že uděláme vše pro to,aby jsme tato očekávání naplnili.

@EdmontonSun: Mohl by jste nám přiblížit vaše plány do budoucna?

Marman: Mohl,náš plán je vyhrát Stanley Cup.

@EdmontonSun: Heh,toto je od nás vše. Ďekujeme za Váš čas. Přejeme hodně úspěchů.

Marman: Také ďekuji,na shledanou.
Druhá volba padla na Ryana Sutera,ktery je jednim z nejlepsich a nejspolehlivejsich obrancu soucasnosti. U mě vládne spokojenost.
Náš třetí pick,který jsme měli ve čtvrtém kole padl na brankáře Semyona Varlamova,který stál za letošním úspěchem Colorada Avalanche a byl po právu nominován na Vezina trophy. Naše čtvrtá volba (taktéž ve čtvrtém kole) padla na šikovného levého křídelníka Bobbyho Ryana.
Jako naši pátou volbu jsme si zvolili Kylea Okposa. Tento pravý křídelník umí přitvrdit muziku a nastřílet hromadu gólů,to vše za přijatelnou cennu.
Jako šestá volba přišel do týmu mladičký Ondřej Palát,který má za sebou životní sezónu,kterou je podle mnoha expertů schopen překonat. Jeho plus jsou i nízký plat a "sehranost" s lídrem našeho útoku Stevenem Stamkosem. V týmu můžeme přivítat jedno z kandidátu na Calder Trophy.
Další akvizice jsou Justin Schultz a David Perron. První z jmenovaných by měl hlavně pomoc s ofenzivou,vedle Ryana Sutera by si mohl dovolit i občasné propady v útočném pásmu. Druhý jmenovaný je neskutečně pracovité levé křídlo,které ze sebe vydá vždy 110%.
Palát ve 3. lajně? Ale noták...
Leo píše:Palát ve 3. lajně? Ale noták...
Lepší jak Perron,nebo Ryan není,tak tso jé?
Marman píše:Lepší jak Perron,nebo Ryan není,tak tso jé?
Obrázek
:lol2: :lol2: Kisin..
Marman píše:
Leo píše:Palát ve 3. lajně? Ale noták...
Lepší jak Perron,nebo Ryan není,tak tso jé?
To jsem ani neřekl. Ve 3. lajně je ho trošku škoda nemyslíš? Navíc Ryan je od přesunu do Ottawy RW takže není co řešit.
Leo píše:
Marman píše:
Leo píše:Palát ve 3. lajně? Ale noták...
Lepší jak Perron,nebo Ryan není,tak tso jé?
To jsem ani neřekl. Ve 3. lajně je ho trošku škoda nemyslíš? Navíc Ryan je od přesunu do Ottawy RW takže není co řešit.
Pořád nevím jak to bude,takze casu dost,takhle to vypadá ted :)
Není to vůbec zlé, ale Justin Schultz ve 1st pairingu (a vůbec jeho picknutí v 7.kole) je trn v prdeli.
kisin píše:Není to vůbec zlé, ale Justin Schultz ve 1st pairingu (a vůbec jeho picknutí v 7.kole) je trn v prdeli.
proc? U nás měl velkej icetime a ridil presilovky,vedle Sutera by byl neskutecnej
Není to 1st pairing D, zatím neukázal nic, co by ho mělo vystřelit vysoko. Jako homer pick sis Schultze mohl vzít někdy v 15.kole do bottom pairingu.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS