Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Dallas Stars - Rono

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

Rono píše: :rofl: Atlantik z toho fakt nemůže spát. Dobrý, už se cítím jako vítěz, protože takhle nasrat někoho se ještě snad nikdy nikomu nepovedlo. :lol2:
jestli vám vadí trejdy, běžte si stěžovat za organizátorem... jestli vám vadí, že ty nabídky jsem dostal zrovna já, stěžujte si na ty, co mi je dali... jestli vám vadí, že jsem vzal Kovyho, holt, vy jste tu možnost měli taky... :ahoj:
Holt, jsem rád, že to vadí dokonce vícero z vás.. :petrik: Teď už si to ohodnoťte jak chcete, protože takový plakání mi vynahradí i poslední místo. :lol2:
Nadhera, jak prijemnej a distingvovanej prispevek! Jak rikam, ten Rono je fakt sympatak. A je nejlepsi. Uz se vyhlasil za viteze predem, samozrejme pri vsi skromnosti, slusnosti a gracii. Tomu snad ani nejde nefandit. Ale lepsi by bylo to ted potvrdit i pred komisi. TAKZE LET´S GO!

Takze pro jistotu, ja uz stejne nemam co ztratit.. Nabizim ti 12.kolo za tvoje 15.kolo. K tomu prihodim Krejciho(50% salary retained) a Ovechkina(50% salary retained) za Maatta + Grabovskiho. Mozna za Smithe pokud chces, i kdyz jak si rikal, ten si na MS "delal co chtel" takovym drsnym zpusobem, ze to ted bude asi untouchable :-(

Takze je tahle nabidka fair, muze byt? Nebo zkus pouvazovat, jestli by se ti libilo kdyby tyhle trejdy nabidnu nekomu jinymu a ten jen rekne ze je slušně a se vsi uctou prijal. Nebo zkus jeste pouvazovat nad tim, jestli by te to bavilo dal hrat po pripadnem prijati takove nabidky od tebe (protoze to uz pak se tvyma draftama - a o to tu primarne jde - nema nic spolecneho), resp. jestli by se ti libilo kdyby tu takove trejdy zacali delat mezi sebou ostatni ve velkem..

Seriozne. Ja myslel, ze ty trejdy jsou tu na to, aby se v 20. kole a podobne doladila sestava, pripadne capspace, zaplnila posledni dira podle organizacni potreby a tak. Smysl multitrejdu draftpicku mi unika (samozrejme si se naposouval mnohem vys na draftu, to spocita i blbej) a pak trejdovat hvezdy jeste ani ne v polovine hry to vsechno stavi do vylozene dementni roviny.

jeste k tomu, ze to prilis resime.. Ty taky resis nektery veci vic, kdyz na to dojde, akorat ted nemas co. Protoze jedinej kdo tu vodrbava s ostatnima (navic vsichni vime s kym, tedy jakou to ma hodnotu) jses ty. Kdyz uz se neco zacne hrat a je jedno co, jestli piskvorky nebo finále MS, tak chci vzdy aby se hralo fair a podle moznosti chci vyhrat. Protestovat budu jak ve finale MS, tak v piskvorkach. Takove jsou instinkty hrace a nic s tim nenadelam :neviem:

P.S. Spal jsem dobre.
:lol2: Soudit mě na základě příspěvků do fóra, kde se nikdo neznáme osobně až na výjimky (Pasha+BF etc.). A je mi fakt jedno, co si právě vy o mě tu myslíte, když me jako člověka takhle vůbec neznáte. :good:

Ovečkina nechci sorry, stačí jeden Rusák v týmu.

A hlavně ty děláš, jako kdybych ten trade vyhrál na úplný čáře. Vždyť se prober už a podívej se na to, kdo to BIG JOE je. TOP playmaker posledních 10-15 let světa. A ty děláš jak kdyby to byl úplnej lempl. :roll:
Rono píše: A hlavně ty děláš, jako kdybych ten trade vyhrál na úplný čáře. Vždyť se prober už a podívej se na to, kdo to BIG JOE je. TOP playmaker posledních 10-15 let světa. A ty děláš jak kdyby to byl úplnej lempl. :roll:
Nepochopil si, skoda.. jeste argumentujes tim, ze nechces Ovechkina :lol2: Slo mi o priklad a princip, nic ti samozrejme nenabizim.

A ano, jsem probranej a vidim, ze za hrace co si cca. opravnene pickoval na 41.fleku mas ted Stamkose, coz je TOP3 level ligy, hned vedle Crosbyho a Malkina a spol. Kanada ho skoro chtela na OH i na jedny noze do 1.formace, Thornton se tam ani nedostal (a ani nemel reálnou sanci). Stamkos se navic zlepsuje kazdou sezonou, je furt kompletnejsi a kompletnejsi. Thornton ma 35, nemusi byt hned za lempla, ale v porovnani se Stamkosem nema sanci mnoho dalsich dobrych hracu.. Jako fakt nechapu co chces tady porovnavat..
Atlantik píše:Kanada ho skoro chtela na OH i na jedny noze do 1.formace,
Ale nakonec to vyfouk Kunitz, protoze to je proste hvezda..
Takze ten trade je podla teba koser, hej?

Hypoteticky Rono, keby ti Marman teraz ponukol ten isty balik co si mu vymenil ty za ten jeho spat, prijal by si to?
kajo píše:Takze ten trade je podla teba koser, hej?

Hypoteticky Rono, keby ti Marman teraz ponukol ten isty balik co si mu vymenil ty za ten jeho spat, prijal by si to?
Už je tu asi pět lidí, co jim přijde, že to tak drastický není, jak ty, atlantik a kišin z toho furt děláte. :hroza: Ne, nepřijal, protože kdyby jo, tak bych zase to nepřijal teďka z této strany. Vždyť to by nebylo logický, abych to bral z obou stran. :ee:
Nahodou Rono to udelal velice chytre :) a kdyz je nekdo tak blbej ze na to skoci tak proc ne :) Jedinej ten Kovalcuk me prudit za 750k :))
Este by som pochopil (dajme tomu) keby ten horsi pick isiel tebe..ale on siel jemu :lol2:

Ok, nechajme to tak..trejdujte si ako chcete, ked vas to bavi. Ja si postavim svoj tim pomocou draftu (a aj niektori ostatni ODBORNICI :| :fucker2: )
Darovanemu konovi sa na zuby nepozera.....

Ak si to riesili cez pm tak nech zverejnia konverzaciu. Ked s tym celym prisiel Marman tak je to jeho blbost. Ja by som takisto ani sekundu nevahal ze mi prisiel taky dar. Ak by s tym celym prisiel Rono tak je to na zamyslenie ale jedna sa tu o cestnost a na tu ked tak sral pes ze zneuzil niekoho neskusenost. V pravidlach nie je zakazane okradat druhych na zaklade jedincovej nesikovnosti. To ze je to nemoralne je cisto vec Ronovho svedomia :D Ja by som ho ale takisto odubal o max co by sa dalo a este by som ho presvedcil, ze on je vlastne vitaz trejdu
http://s8.postimg.org/97groerxx/trade.png

Jak jsem psal. Otázka asi tří, čtyř minut...

Obrázek
Presne ako som predpokladal...z Thorntona si urobil boha, Stamkosa si vlastne ani nepotreboval/nechcel, takze to musel kompenzovat lepsim pickom. gold :rofl:
kajo píše:Presne ako som predpokladal...z Thorntona si urobil boha, Stamkosa si vlastne ani nepotreboval/nechcel, takze to musel kompenzovat lepsim pickom. gold :rofl:
Nakonec celej MEGATREJD visel na tom, jestli Rono obetuje 13th nebo 14th.. Bylo to close.
Velmi dobře složená obrana (i když ty pairingy jsou celkem zvláštní a chybí ještě aspon jeden pravák) a zajímavá lajna Klinkhammer-Goc-Letestu. Zejména za Klinkhammera palec nahoru, skoro nikdo ho nezná, přitom patří mezi solidní 4th linery. Jsem zvědavej na 3.lajnu.
mohol si lepsie vyuzit vyhod ktore si ziskal .... brankari sa mi az tak nepacia ale na nich ani nestratis ani neziskas nic extra...nepaci sa mi C. Smith v prvom utoku..Kovalchuka tazko komentovat tam zavisi ako sa na to kazdy diva..u mna mal Kovalcuk slabu sezonu v KHL takze to mu ubera dost na hodnote (na nejake tvoje argumenty keby hral v NHL tak by hral lepsie ma nepresvedcia) kazdopadne vzhladom na jeho plat to zly pick nebol...obrana je dost neprijemna akurat ten Nikulin ti trochu usiel...bottom six je dobra
Mne v tom top6 chýba neaký čistý plejmejker, máš tam samé individua a šút first typy... V bráne nevyspytatelný homer pick.. Obrana tak zlá neni, Edler bude mať bounce back dúfam..
Na to, ako si to mohol zložiť, je tento tím aj pre mňa dosť sklamaním, Craig Smith do prvého útoku, to nič moc. V obrane chudák Maataa, vedľa Edlera, to by si mohol chudák chlapec rovno aj hodiť, pick Nikulina som tiež nepochopil :thumbsdown:

a po pravde neviem, či aj tá brána je najlepšia varianta
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS