Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kráľ draftu 2014

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

Zoznam účastníkov:
1. danny111
2. kajo
3. anty
4. Leo
5. Redy
6. selly8
7. dawe4
8. Rono
9. arek
10. Pasha
11. Cathy
12. Heny
13. Martin #27
14. Marman
15. Joe S.
16. mareeek13
17. Corok
organizátorom budeš ty? :giggle: tým stratím výsadnú pozíciu :jn:
preco som zapisany, ked som povedal nie? :-D
Mne to je jedno kľudne si to zober, ja som len chcel aby sa to rozhýbalo :)

to arek: viem že si povedal že ak nám bude chýbať jeden tak sa pridáš, tak som to tak aj zobral :eek2:
arek píše:preco som zapisany, ked som povedal nie? :-D
to sme na tom podobne :D no uvidime...
ale ja som napísal, že hrám a nie som tam :dup:
takze 15 :hmm: to aby som zacal robit zoznamy
Môžem sa pridať ? .. forum sledujem už dlhšie ale až teraz som sa zaregistroval
je vas dost, tak mna mozes skrtnut danny. :)
Corok píše:Môžem sa pridať ? .. forum sledujem už dlhšie ale až teraz som sa zaregistroval
mozes samozrejme
arek píše:je vas dost, tak mna mozes skrtnut danny. :)
az ked nas bude 21 :D
danny111 píše:pričom sa bude započítavať plat pre sezónu 2013/14 vrátane bonusov.
nebolo by lepsie pre sezonu 2014/2015? na capgeeku ci nhlnumber (u hracov z novymi zmluvami) udaje za rok 2013/2014 nie su
Na nhlnumbers jsou, ja jsem teda pro platy z minule sezony, protoze je jeste par hracu co nove smlouvy nemaji nebo cekaji na arbitraz.
ak si spravne pametam tak ti co zmluvy nemaju tak u tych sa brali minulorocne
Návrh - pre hráčov pod zmluvami 14/15 platy, pre RFA a UFA platy z minulej sezóny. Hotovo, to je najlepšie riešenie.
vždy to bolo, že sa bral plat nasledujúcej sezóny vrátane bonusov, pri RFA a UFA sa berie plat z uplynulého ročníka
a kto bude teda organizátorom KD?

a koľko bude súťažiach? 15 alebo 20?

neosloví niekto aj marťana? Aby neodbornosť nechýbala
Já bych to klidně opět nechal na tobe, Joe. :jj:

Co se týče počtu účastníků, tak jsem pro 20. Čím víc týmů, tím složitější draft. :petrik:
20 lidí bude problém sehnat ale bylo by to fajn :thumbsup:
Hlavne..Kdýýýý to začne?
Tak podla zoznamu je nas 17, aj ked arek so sellym su otazni. Ja by som pockal este par dni a ak ti dvaja nebudu mat zaujem, mozme si to strihnut aj v tej 15ke :neviem:

edit: co sa tyka organizacie...neviem, ci bude mat na to Joe cas a kedze danny to "ozivil" ja by som navrhoval jeho. Ak teda ma cas/zaujem.
kisin vzkazuje, že hraje taktéž. :!:
Možná bych hrál, kdysi jsem sledoval, jak to funguje. Je volná Florida?
Guddy.44 píše:Možná bych hrál, kdysi jsem sledoval, jak to funguje. Je volná Florida?
Týmy se ještě nerozebírali, ale IMO ti vyjde.

Jak to funguje? Tak pravidla máš napsaný úplně nahoře...

Prostě se vybírají jednotliví hráči postupně a skládáš z toho tým, že jo... A musíš se vejít pod 67 mil.

Kdyžtak si prolistuj posledního Krále draftu, kde všechno už pak pochopíš :arrow: http://www.hokejforum.com/kral-draftu.html
No já právě napsal, že jsem kdysi sledoval, jak se to hraje, takže pravidla chápu. Šlo mi jen o ten tým. Nejspíš se mnou počítejte, jen doufám, že platí to, že stačí zajít na internet jednou za den a nemusím u toho sedět.
185 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS