Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kráľ draftu 2014

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

Coroka by měli postavit před válečný soud! Ty jeho brzké ranní picky mě dostávají z postele minimálně o hodinu dřív, jak je u mě zdrávo. :lol2:
Chlapi (kajo, Rono), mohli by ste prosím vás porobiť prehľad draftu na ďalšie kolá? Lebo teraz tu nebudem a prídem až v nedeľu, bol by som vám vďačný, dík :good:
Torres, Malhotra, Weise, Bouma...slušně mi luxujete bottomku :bitka3:
Bude někomu vadit, když to, po regulérním posledním picku soutěže, za Columbus (Dawa) dohraju? :?:

Vraj odborníci... :hehe: Teď jsem tomu věnoval asi 3 hodiny a ten výslednej manšaft by myslim s přehledem porazil obhajující Los Angeles... :hmm: na ostatní týmy jsem zatim nekoukal, takže nevim jak je to v užší lize 20 manšaftů, jak ale znam svůj neskutečnej přehled, rozhodně to bude minimálně TOP 5 :jn:
už vieme, kto bude v komisii a kto jej bude predsedať? predsalen záver sa už nezadržateľne blíži, takže by bolo zaujímavé to vedieť
Vidim to jasne, nakonec o tom rozhodnu ja sam

Obrázek
Obrázek
keby niekto chcel a potreboval :D tak mam zvysnych 0,589625M takze mozte posielat ponuky :D
ObrázekTým ze zbytků, platy budou asi kolem 80M, jen takovej nástřel.

Luongo-Tokarski

Markov-Emelin
Streit-Z.Michalek
Kulikov-Fayne
Ristolainen

Drouin-Kadri-Semin
Hudler-Perreault-Franzen
Foligno-Fisher-Gionta
Kulemin-Legwand-Frolik
Monahan


G+D by se neztratila :hmm:
185 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES