Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCF: CHICAGO BLACKHAWKS - LOS ANGELES KINGS

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BLACKHAWKS
33%
7
KINGS
67%
14

repriza vlanajsieho WCF zacina uz v nedelu.
u mě jasný, doufám v Hawks, tipnu si na 6 zápasů :)

ale mám docela strach, Kings jsou rozjetí, mohlo by to taky skončit rychle na druhou stranu...no nic budu fandit a doufat, že to vyjde! :)
Kings in 6
Hawks v 7mi.
go Kings go :!:
Kacířsky poruším tradici a tentokrát nenapíšu Kings v šesti, ale v sedmi. Jde to po předchozích dvou sériích jinak?

Chicago budí velký respekt, není v současné NHL tým, který by v mně vzbuzoval větší obavy. Kings mají hodně co vracet za loňskou víceméně jednoznačnou sérii. Nicméně Chicago zatím nemělo cestu do konferenčního finále nijak jednoduchou a Kings snad budou v lepší fyzické kondici než loni.

I když, proč by měli být? Víc než stovka rozdaných i přijatých hitů v každém dosavadním zápase, v pořádku určitě není Doughty, zdravím nejspíš nekypí ani Carter, kdo ví, s čím se potýká Richards a Brown. Navíc Kings to táhnou bez dvou důležitých obránců Mitchella a Regehra, ten první jmenovaný už alespoň bruslí, druhý už se s velkou pravděpodobností na ledě v této postseason neobjeví. Nezbývá než doufat, než Blackhawks nestáhnou jejich náhradu Greena a Schultze z kůže. Co jinak zbývá, Campbell a McNabb? Už není moc kde brát.
Kings in 7 :)
Séria pôjde minimálne na 6 zápasov, dúfam v postup Kings. Tak teda, Kings in 7
Hawks v 6.
Hawks in 6 :pray:
Je mi jedno kto postúpi, hlasovať som ani nedokázal, len dúfam že sa dobre dobijú aby to mali vo finále habs (alebo NYR :hroza: ) lahšie :wave: .
tak na tuto sérii jsem zvědav, z Kings mám celkem obavy, PO umí a nikdy se nevzdávají a musím říct, že Hawks mi příjdou oproti loňsku prostě slabší, takže mírně favorizuju Kings, kteří jsou teď na koni... ale výsledek série si netroufnu říct :neviem: ,
Kings 4:3,jak jinak :-)
Trošku čísel. :ninja:

Obrázek
Stretnu sa dve typologicky rovnake muzstva, trend takehoto zostavenia kadra a formacii obkukali od Bruins, a zda sa ze to funguje, inak byt takto daleko Chicago, LA kazdorocne nechodili. Drzat palce budem asi LA, predsa len Gabby SC este nema a ja mu to naozaj doprajem, mal posledne sezony kopec nestastia, zranenia slabin, zla forma, zleho trenera nad sebou. Teraz si sadol s Kopitarom a valcuju. Mam na Gabbyho slabost, ked som zacinal chodievat na hokej tak som ho sledoval ako striela goly s kosikom na hlave v drese Dukly Trencin, rad by som ho videl aj na absolutnom hokejovom vrchole. :thumbsup:

BTW dnes o 21:00 sa hra prvy zapas.

LA in 7.
Hawks 4:3

toto bude strasne tazka seria, ak chceme obhajit SC musime porazit kazdeho, tak ako sme minuly rok otocili seriu proti Red Wings z 1:3, tak teraz Kings otocilo obe serie a take veci vedia velmi nakopnut tim, aj pre to su Kings pre mna miernejsi favorit, ale verim nasim :wave:
Zo zapadu sa mi najviac paci styl Chicago a za normalnych okolnosti by som im fandil no Gaborik by si zasluzil Pohar alebo minimalne Finale takze snad sa to LA podari... ale pre mna je jasny favorit Chicago a dnes to aj ukazali, aj ked ten uvodny gol dali z vymyslenej presilovky... keby po kazdom takomto dotyku hraci padali ako Bollig tak sa hokej hra plazenim po lade a nie na korculiach.
Dle očekávání první zápas vyhráli domácí, ale musím říct, že mě Kings velmi příjemně překvapili. Na to, že hráli pouhý den a půl po sedmém zápase (dobrá práce NBC), navíc do toho cestování, časový posun, odpolední čas, proti týmu, na který Kings přiliš neumí, to bylo prostě vynikající. Škoda koncovky, šancí měli Kings minimálně na dva zápasy, tohle se proměňovat musí, když už byl Crawford překonán, pomohla mu při Toffoliho perfektně provedeném nájezdu tyč. Gáborík minimálně dvě obrovské šance, stejně tak Richards a našli by se i další.

Naopak Blackhawks jsou prostě v útoku smrtící, je to až frustrující, když po velkém tlaku přijde protiútok a gól.

Poněkud překvapivě nastoupil Mitchell, mimo sestavu zůstal Greene, možná měl Sutter posadit Schultze, ten dnes chyboval, především před prvním gólem mohl třikrát vyhodit puk z vlastního pásma a nepovedlo se mu to.

Větší naděje vkládám do středečního zápasu, Kings ukázali, že odvézt si výhru by nemělo být úplně nemožné. I když proti Chicagu se všechny zápasy zdají jako jízda do dost strmého kopce.

Zdá se mi to, nebo je v aréně v Chicagu taková tma či zvláštní nasvícení? Už tak na těch 2,5 m z gauče na TV blbě vidím, tady jsem měl opravdu velké problémy se orientovat a puk jsem spíš jen tušil než viděl.

Hymna na začátku naprosto úžasná včetně atmosféry z hlediště :good: Změna oproti těm tradičním nudným pěnicím. Chelsea dagger už mnohem méně úžasná :evil:
No, ne že by to někdo po 38 minutách čekal a stavu 2-0 ve prospěch domácích čekal. Blackhawks do té doby kontrolovali zápas, Kings sice měli na svém kontě více střel, ale nepříliš nebezpečných, to domácí hrozili téměř z každého výletu před Quickovu branku. Stejně jako v prvním zápase vstřelili první gól a mohli se věnovat bránění a rychlým protiútokům. Kings se nedokáží vyvarovat chyb a Chicago trestá neúprosně.

V závěru druhé třetiny se konečně někdo z Králů také podíval důrazněji před Crawforda a hned z toho byl šťastný Williamsův gól, když se nahozený puk odrazil od jeho brusle. Pokud se Kings snažili soupeře ukolébat a uspat, podařilo se jim to dokonale.

Nedá se říct, že by v poslední třetině byli Kings o tolik lepší, jen se jim dařilo dávat góly, přesněji řečeno jeden gól za druhým. Nejprve v přesilovce srovnal Carter, který tečoval Doughtyho střelu, o pár minut později potrestal další dost přísné vyloučení za TMM Muzzin (nicméně druhý gól BH údajně také padl ve chvíli, kdy měli na ledě o 1 hráče víc). Kings pak už jen dělali to, co 100 minut před tím dělalo Chicago, tedy vyčkávali a využívali každou chybu. Ještě v první desetiminutovce zvýšil na 4-2 Toffoli, který využil toho, že domácí ztratili odražený puk z dohledu a přestali hrát. A Carter následně přidal 2 góly a připsal si tak hattrick.

Kings si už jen těžko budou vzpomínat na sérii, která byla po úvodních dvou zápasech vyrovnaná. Naposledy byl stav 1-1 totiž v sérii se San Jose v roce 2011, tuto sérii Kings následně prohráli.
Keby dá Seabrook na 3-0 asi by bolo hotovo.. teraz si to kings už postrážia.
tak jednoduche to nebude, hawks nie su tim co sa rozsype ako SJ alebo anaheim ked o nieco ide. Navyse tam maju clutch hracov. ale dobra praca kings.
:scare:
Obrázek

Obrázek


Obrázek
Tak z financneho hladiska vysnivane finale Rangers-Kings je o zapas blizsie k realite. Cynicky by sa dalo povedat ze finale LA-NYR je aj v zaujme samotneho Chicaga lebo tiez patria k timom ktore pripadny salary cap pod 70 mil. budu znasat dost tazko. Okrem nich este Phila, Boston, San Jose, Vancouver, Pittsburgh a LA Kings su velmi blizko salary cap na dalsiu sezonu.
Kings opět prohrávali, dokonce dvakrát, přesto znovu zvládli zápas otočit a ujmout se vedení v sérii. Jestliže se v předchozích zápasech dařilo eliminovat Toewse, dnes to nevyšlo. Kapitán Chicaga nejprve využil zaváhání Williamse při přesilovce Kings, na tento gól stačili Kings ihned opovědět srovnáním v té samé přesilovce z hole Vojnova. Ještě v první třetině využil Toews výborného výjezdu Rozsívala a doklepával odražený puk za Quicka.

Ve druhé třetině opět znovu přišla chvíle 70´s line, nejprve Pearson podobně jako v předchozím zápase našel přihrávkou zpoza branky před Crawfordem tentokrát Cartera a o 6 minut později využil brejk Tofolli a skóre zápasu otočil. V závěru druhé třetiny museli Kings likvidovat hned 3 oslabení po sobě, zvládli to a to se ukázalo pravděpodobně jako klíčové pro další vývoj.

Poslední třetinu odehráli Kings ve velkém stylu, perfektně bránili a hlavně využívali každou příležitost k útočení, takže až do závěru k ničemu Blackhawks nepouštěli, ti měli dlouho na svém kontě jen dvě střely. Čtvrtý důležitý a hlavně vítězný gól dal konečně Doughty. Až 5 sekund před koncem snížil tečovanou střelou Sharp, ale to už bylo pozdě.

Kopitarův útok je zatím v této sérii potichu, jestě nemají na svém kontě gól, nicméně víc než skvěle je zastoupil Carterův útok a také přicházejí góly od obránců.
Aspon ten Carter se vyplaci kdyz ten Richards neni tak uplna bomba :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS