Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCF: CHICAGO BLACKHAWKS - LOS ANGELES KINGS

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BLACKHAWKS
33%
7
KINGS
67%
14

Videl som to až dnes, vlastne až dnes som zistil, že sme vo finále. Nebol som doma, nemal som to možnosť sledovať naživo, tak som chcel vidieť „naživo“ záznam. Pre istotu som nezapínal rádio, TV, na nete som bol extrémne opatrný a žiadne správy nehľadal, v obchodoch som sa vyhýbal novinám. Skoro som to po*ral hneď v prvý deň, keď som sa automaticky prihlásil na hokejforum, našťastie mi to včas docvaklo. :-D
Obrázek
z 0:2 na 3:2 :lol2: oni to nemôžu jednoducho vyhrať, to by sa im asi ani nerátalo.

Doughty pri prvom a Vojnov pri druhom góle :lol2: :good: Ale na druhej strane :poklona: pre Doughtyho za gól na 2:2, že napriek tej chybe v prvej tretine si trúfol robiť opäť takú sťahovačku pred hráčom súpera a ešte aj úspešne zavesil

Už len 3 zápasy sezóny :petrik:
obrancovia sa este nedostavili na finale ci co :sleep:
Tak u nás mali obrancovia problém hlavne s Hagelinom, ten keď sa rozbehol... :nervozny: Obrancovia Rangers mali problémy s aktívnym napádaním všetkého čo malo puk, keď ich tam Girardi videl hneď troch (potom čo to dosť zbabrali), radšej puk vydal dobrovoľne. :-D Aj Cliffordov gol padol podobne, Carter si vypracoval peknú šancu, nedal a k puku sa dostal ich obranca (alebo tam bol Stepan, už neviem), Clifford hneď napádal a bolo.
Doughty :wub:

Hm, tuším sme v zlom topicu.
aha, aj my asi este spime po ranu :tired: ale joe bol prvy :-D
:ban: pre vsetkych :?:
kajo píše::ban: pre vsetkych :?:
keby si to radšej premiestnil :jn: a skoro ráno sa ťažko triafa správny topic
Hagelin :lol2: .. ještě Helma k němu.. :giggle:

Girardy to v prodloužení dobře namazal. Lundqvist bohužel na vše sám. Ale šance urvat jedno vítězství tam je. :frajer2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS