Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECF: MONTREAL CANADIES - NEW YORK RANGERS

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

CANADIENS
57%
17
RANGERS
43%
13


:rofl:
Raphael Diaz is expected to play in Game 6 on Thursday night.

Jeden pravák bude muset hrát "přes ruku", což třeba mně při hře vadilo. (hlavně u rozehrávek). Jinak údajně jsou dnes Rangers odhodlání poslat Canadiens na párek. Já to ale dnes vidím na výhru v PP pro Montreal a vynucený 7. zápas, kde to bude kdo z koho. Už se těším. :)
:golf: Lucic uz caka Emelina a Weiseho.

No Habs nemusia byt sklamany, nepsravili si hanbu a na rozdiel od Bruins dosiahli viac ako sa od nich cakalo... este aj bez top brankara vypadli najma kvoli nemohucnosti v utoku a nie chybam mladeho Tokarskeho.
Ohlund píše:v posledných rokoch je Phila takým testom kvality a ten kto ich dá dojde minimálne do finále :hmm: , hádam sa to už zmení.
2014: Philadelphia 3:4 NY Rangers, NYR :arrow: :matika:
:hroza:
Škoda, že Therienovi nedošlo, že právě dneska by Lunda překonal asi jen fakt Briere, ale když mu dá zase pod 8 minut, tak to nemohl stihnout. :?

Ach jo, Západe, spoléháme na vás! :pray: :ninja:
tenhle zápas byl odehranej naprosto přesně tak jak měl bejt. :klobuk: Až mě to překvapuje. Montreal měl spíš štěstí, že to nebylo o víc. Na Price se vymlouvat nemůže, Tokarski odchytal celou sérii skvěle.


:clap: Nádhera, tenhle tým si to vážně zaslouží. :clap:
Pokud mám sérii měřit podle posledního zápasu, tak si Rangers postup jasně zaslouží - my jsme v šestém utkání zklamali a evidentně nám došly síly... :-( . Ale ta série se rozhodovala úplně někde jinde a to hlavně v druhém a čtvrtém zápase - tam jsme měli jednoznačně na to, abychom jeden z nich urvali a pak by ta série vypadala jinak... Ale to jsou kdyby, realita je taková, že svůj sen budu holt snít dál a i když si poslední cup z roku 93 pamatuju celkem dobře, je to přece jenom dlouhá doba :| .
Co se sezóny jako takové týče, tak tohle všechno je pro mě nad plán, takže za mě určitě velká spokojenost s tím, co tenhle tým dokázal. Ovšem ta pachuť, když je to takhle blízko, tady samozřejmě je...
Teď jsem jen zvědavej, s kým se rozloučíme, protože někteří si o to svým přístupem v PO vyloženě říkali - asi nemusím být nějak konkrétní, ti, kdo pár zápasů sledovali, musí vědět, o kom je hlavně řeč... Pro mě ten hráč jasně největším zklamáním :x !
Jinak samozřejmě gratulace Rangers k postupu, ale ve finále jim fandit nebudu.
Najmenej zaujimava seria sa skoncila a postupili ti, s ktorymi sa ratalo azda najmenej. Byt fanusikom Canadiens som spokojny, sam Subban nemoze vystrielat SC uplne sam, tazko sa postupuje ked sa zvysok timu jaksi nechyta na pravidelnejsej baze. V LA musia byt radi za Gaborika, co by v Montreale za takeho strelca vo forme dali :sarcasm:
Je to ještě pořád těžké přijmout... :verysad: Ale jak říká Míra, dnes jsme se na moc nezmohli. Možná kdyby to tam Vanekovi spadlo za stavu 0:0, tak by nás to nakoplo, ale to jsou kdyby. Předně gratulace soupeři, jdou dál zaslouženě, neboť udělali méně chyb (přesný opak G4 v našem podání :hroza: ) a hlavně hráli tuto sérii na plno každý zápas a hlavně od začátku, což se o nás říci nedalo.
Nesouhlasím s tím, že by zranění Price bylo až tak irelevantní. Bavíme se tady o nejlepším hráči Habs za poslední čtyři roky. Psychická pohoda s ním je určitě vyšší než s kýmkoliv jiným, ale to už můžu jen spekulovat, ale jedním dechem dodávám, že Dustin asi spoustě lidem vytřel zrak, chytal fantasticky a dle mého byl on tím z individuálního hlediska lepším brankářem v této sérii, bohužel postupuje někdo jiný.
Sezónu hodnotím kladně, bylo v ní spousta skvělých okamžiků, ale na delší hodnocení je ještě brzy.
powerforward píše:Najmenej zaujimava seria sa skoncila a postupili ti, s ktorymi sa ratalo azda najmenej. Byt fanusikom Canadiens som spokojny, sam Subban nemoze vystrielat SC uplne sam, tazko sa postupuje ked sa zvysok timu jaksi nechyta na pravidelnejsej baze. V LA musia byt radi za Gaborika, co by v Montreale za takeho strelca vo forme dali :sarcasm:
S tímhle absolutně nesouhlasím, musíš se podívat na všechny naše zápasy v PO a např. Eller s Bourquem fungovali naprosto perfektně.
habs píše:S tímhle absolutně nesouhlasím, musíš se podívat na všechny naše zápasy v PO a např. Eller s Bourquem fungovali naprosto perfektně.
Bourque nastrielal 8 golov, z toho hattrick v jednom zapase, ale kto z vasich hracov skutocne strielal goly takmer kazdy druhy zapas, resp. na pravidelnej baze? Podla mna prave Vanek v tomto pohorel, on mal byt ofenzivnym lidrom muzstva a nie Subban, ktory je (alebo by aspon mal byt) obrancom. v LA to napr. taha 70s utok a to najma Carter, strelecky lider je Gaborik a hlavny tvorca Kopitar, zo zadu ich podporuje Doughty, vzadu dobre chyta Quick. Proste ked sa na to pozriem, tak mi z toho vychadza, ze to tahal Subban s Priceom a ostatni sa sem tam pridali, resp. nejako nevycnievali.
Pasha » 16 Máj 2014, 17:09 píše:who cares, horšie finále konferencie sme si ani nemohli priať. Skúsim menšie prekvapenie, Rangers in 6
:frajer2: :frajer2: Tip mi vyšiel, ale to je všetko, zo série som videl minimum, v rozšírenom zostrihu mali canadiens asi 2 šance, to celkom stačí. Rags gratulujem, ale ako som povedal, :cup: bere tento rok západ
Ryan McDonagh se neskutečně rozjel. První dvě série byl ubohej ale to, co předvádí teď! :-O
Henrik taky.. po tom podělaném zápase dnes podal dobrý výkon (ten zákrok vyrážečkou, jak vyrazil puk)..

Jsem rád, že se Rangers dostali tak daleko. Byl to vlastně takový černý kůň v PO, kterej mohl i nemusel uspět. Jejich soupiska musí budit respekt, o tom žádná. Výkony na ledě tomu alespoň v počátku (Philla a Pens) neodpovídaly, ale teď se ta mašina rozjela a nutno podotknout, ve správný čas.

Jinak Tokarski zachytal famózně. Já osobně bych jej nevinil z žádného gólu. Z počátku jsem měl pochyby o tom, proč chytá on a né Budaj ale s odstupem času.. smekám! :klobuk: Teď jen, aby to Rangers dotáhli až do konce. Jenže proti La/Chi moc šancí nevidím. :|
konec :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc:
sklamani des hanba
rangers jsou slaboucky stydim se
Je to škoda zklamanej nejsem. Habs letos bojovali a zaslouží si obdiv ikdyž tu Kower a spol budou kecat o neformě hráčů a bla bla bla... Vigneault překvapuje, ale pohár mu škodolibě nepřeji :-D Finále bude zajímavé. Original final nebo NY vs LA?
Rozhodne L.A, keď vypraskali nás, tak nech to dajú pocítiť aj rangerom. Ešte, aby my sme s nimi prehrali finále a oni vyhrali. Takú ešte nezahrali..... :nono:
:arrow: http://espn.go.com/video/clip?id=10938904

:plac: a aj tak to nemôžem priať Rags.
Getzo5 píše::plac: a aj tak to nemôžem priať Rags.
Ale tak projednou :paperbag: :cookies:
Getzo5 píše::arrow: http://espn.go.com/video/clip?id=10938904

:plac: a aj tak to nemôžem priať Rags.
Tiez som to dnes pozeral, velmi smutne. Doprial by som mu to, skoda, ze nehra s Gabbym v time.
Getzo5 píše::arrow: http://espn.go.com/video/clip?id=10938904

:plac: a aj tak to nemôžem priať Rags.
Velice smutný příběh a toho kluka obdivuju :klobuk:! Oblíbil jsem si ho, když byl u nás v sezóně 2010 a předváděl v play-off vynikající práci - tehdy zůstal v konferenčním finále, nyní je o stupínek výš... Jemu bych to přál, ale bohužel, Rangers jako takovým určitě ne...
Ja se priznam ze bych to Rangers i docela pral.Presto ze nas vyradili a presto ze je to nas rival tak proti nim vlastne nic moc nemam :) az na to ze nam to proti nim nejde.

Pokud to vyhrajou nastvanej nebudu :)
Tom Gulitti ‏@TGfireandice
Brassard on meeting Brian Cashman: "He said congratulations. By the way, I'm a Devils' fan."

:D :cert:
Este jeden link s videom na pobavenie :-D

http://www.csnne.com/boston-bruins/felg ... ed-rangers" onclick="window.open(this.href);return false;
198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS