Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM Ducks vs. LOS ANGELES Kings

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

DUCKS
21%
6
KINGS[/b]
79%
23

prvy zapas v sobotu.
Konečně se mi splnilo přání hrát s Kings, když jsme to loni posrali. Ani jsem v to už nedoufal, když Sharks vedli 3:0 a ani bych se nezlobil, kdyby vypadli. Ale těším se moc, bude to mít podle mě ještě větší grády, než by mělo se SJ, prostě vyhrocené derby, které vždycky, ale opravdu vždycky přineslo kvalitní hokej a těsné výsledky. V základní části to s nima máme 4:1, včetně bilance 3:0 venku, snad to potvrdíme. Kings budou nechutně na koni, třeba je z něj shodit.

Nám může pomoct, že se od nás nebude očekávat postup tak, jako s Dallasem a teď už zřejmě i oprávněně vzhledem k posledním bPO, budeme za outsidera. To nám může pomoct. Takže až teď tým ukáže pravou PO tvář, jakou ukazoval vždycky v zápasech s Kings.

Samozřejmě, jak psal Sidney, pravá PO rivalita přišla konečně až teď, ale jako hranou bych ji neviděl, v základní části mi přišlo, že ji minimálně naši hráči brali docela vážně a vždycky přidali na důrazu a pečlivěji bránili. Fakt se nemůžu dočkat.
Ducks mali problémy s Dallasom, Kings zase povzbudení parádnym obratom, Quick bude v sérií jasne lepší ako brankár Anaheimu, či to bude Andersen alebo Hiller. Ducks 2 zápasy asi zoberú, ale na viac to nebude...Kings in 6.
Dallas nám dělá problémy pravidelně, je to jeden ze soupeřů, na kterého moc neumíme. S Kings máme mnohem lepší bilanci, nebral bych předchozí sérii jako extra důkaz toho, jak to bude vypadat. Ano, Kings budou hodně nahoře, ale pokud zvládneme 1. zápas, můžeme je vrátit zpátky na zem. Já jsem optimista a věřím v postup Ducks v 7.
Ani jeden tím nemusím, ducks si s nami v tejto sezone riadne vytierali zadok ale je to vždy lepšie ako LA :jn: . A Ducks budú lahší súper pre Minnesotu vo finále konferencii :!: . Tak teda Ducks in 6.
Kings in 4
Kings in 4.
Taky jsem si tuhle serii strasne pral uz roky a konecne je tady :clap: Ovsem Kings se zacinaji klasicky rozjizdet a lhal bych kdybych rekl ze nemam obavy, Kings v poslednich letech na rozdil od nas dokazovali ze jsou na plejof tym jak delany. Idealni by bylo vyhrat v sedmi zapasech, abych si jich uzil co nejvice, protoze pres tyden stihnu max tak 1.tretinu :-( a navic se pripadny 7.zapas hraje v sobotu :good: Vic zatim nemam co dodat a uz se nemuzu dockat, jen skoda ze nehrajem uz v patek, kdo vi jak to dopadne se mnou v sobotu :jn:
no,tak na tohle se těším moc,i když už mi letos sezóna prakticky skončila, na souboj Kačerů s Kings se rád podívám
mám celkem v oblibě oba týmy, ale o chlup víc to přeji Ducks,tak na 6-7 zápasů střelím od pasu :cinka:
Kings neprehraju viac ako 1 zapas v serii
Sám jsem zvědavý, jestli se Kings neuspokojí po tom neskutečném vyškrábání se z hluboké jámy, do které po prvních 3 zápasech dostali, a zda je ještě čeká nějaký další vrchol. Zjevně se od Kings znovu dají čekat velké věci.

Narozdíl od loňského divného playoff hrají Kings i nepoměrně lepší hokej, takže jenom doufám, že si premiérovou sérii s Ducks užiju aspoň tak, jako tu právě skončenou (tedy od začátku jsem si ji neužíval, to je fakt).

Obligátně Kings v šesti.
Kings teď pojedou dál, takže můj tip 4-3 pro ně.
Kings in 6, pro me jasnej favorit serie i kdyz je mi to vlastne jedno. Kings jsou na vlne a Anaheim je pro me zapadni kopie Pens, tedy velmi zajimavej team, ktery ale neni precizne na PO vybudovanej. Anaheim musi spolehat na uhajeni vlastniho hradu, jinak to bude rychlej konec.
Kings in five.
Kings 4:1
Na to budu muset fakt vychladnout, abych to mohl zhodnotit, teď by to byl samý vulgarismus. :box:
Chokeři :jn:

Gabby je bůh. Celej zápas sotva viditelnej a takový megamomenty potom vyšvihne (jakkoliv OTwinner byl spíš dílem Doughtyho a Kopitara). Nevim už, jestli sem to explicitně psal i sem, nicméně honziss mi případně dosvědčí, že sem Gabbyho od začátku považoval za potenciálně rozdílovýho hráče pro Kings. Myslim, že proti nám i teď se to jedině potvrdilo/potvrzuje. Jen tak dál.

A jo, přeju to spíš Kings, proč taky ne. Už jen kvůli dalšim takovym momentum...

Obrázek

... s předehrou v takových momentech:
Obrázek

UPDATE:
Mike Kelly ‏@MikeKellyNHL
Gaborik: 2nd player in playoff history to tie game in final 15 seconds then win it in OT. (Stastny the other, in Round 1)
:klobuk:
Proc se tomu rika kanadskoamericka nhl kdyz nas po*ebe zku*veny madar :thumbsdown:

Jsem si rikal ze ta sobota bude mi sve vrasky....ale j***t je to dame :good:
Selly8 píše:Proc se tomu rika kanadskoamericka nhl kdyz nas po*ebe zku*veny madar :thumbsdown:
:-D Tak ugrofin jako ugrofin, ne? To by tě mohlo naopak smířit se situací.

Zápas, který měli domácí vyhrát, to je naprosto jasné. Kings do vyrovnávacího gólu v pohodě, Quick u gólu dost zazmatkoval, podobně se mu nezdařil pokus o vypíchnutí puku při Selänneho gólu. Jinak toho dost pochytal, i když za ním několikrát zazvonila tyčka a jednou ho zachraňoval Martinez (viz. fantomasův gif výše).

Tedy po vyrovnávacím gólu Kings přenechali veškerou iniciativu domácím, hlavně po velkou část druhé třetiny to v obranném pásmu hořelo až běda. Kings jakoby znovu nasadili přístup "dokud-to-není-3-0-tak-to-není-série". Nutno dodat, že po většinu zápasu hráli v pěti obráncích, protože pro zranění odstoupil Regehr, po Mitchellovi další významná ztráta.

Gáborík se ukázal v pravý čas, a když jsem pak viděl, jak Ducks zle Králům zatápí i v prodloužení, už jsem tak nějak i tušil, že se povede nějaký brejk a Kings si odvezou důležitou, i když příliš nezaslouženou výhru :good:
ALLEN VEN!


Ne, bohužel ani po 4 nebo kolika hodinách jsem nevychladnul, pořád vřu. Než přejdu k zápasu a k tomu, jak brutálně těžká tahle porážka je (o nějaké zaslouženosti nebo ne asi mluvit nebudu, to fakt roli nehraje bohužel, i když jsme byli lepší tým). Prvně se zaměřím na Alllena. Panebože, jak mu Murray mohl dát smlouvu na 3 roky za 3,5 milionů. Loni děs, letos půl roku super defenzivní bek a od té doby? Vyrovnání jde jasně na jeho triko. Má necelou půl minutu před koncem puk na hokejce, 3 metry kolem něho nikde nikdo, má asi 5 možností, kudy vyhodit, mohl to napálit, mohl to vyhodit středem, kde moc lidí nebylo, mohl takticky obloučkem. Ale ne, on musí po mantinelu a trefí prvního hráče Kings, který tam stojí. Klidně mohl risknout icing, ale ne toto. A následné bránění před brankou snad ani komentář nepotřebuje. Vím, že benchnutí se asi nedočkám, ale doufám, že po sezoně ho vykoupíme, protože to je děs, co předvádí. Na defenzivu stačí Fistric, který je lepší s pukem, klidně Sbisa nebo podepsat někoho z UFA za menší peníz. Ale tohle fakt ne.
"I don't think there was a real breakdown," Anaheim coach Bruce Boudreau said. "They made a good play.
Chápu, že kritizovat jednotlivce se nemá, ale tohle vyznívá hodně vtipně.

Jinak prostě těm hráčům krom rozebrání hráčů u rozhodujícího gólu nemám co vyčítat. Nevím, proč byli 3 u mantinelu, Perry odjel kajsi k modré až a Lovejoy tam zůstal sám. Pochválil bych Hillera, který překvapil a byl dneska výborný, u prvního gólu mohl sice vystrčit aspoň hokejku do té přihrávky, ale stejně by ji neměl zřejmě.

Vstoupili jsme do zápasu dobře, ale dvě oslabení a gól Kings je trošku nabudil a dlouho jsme čekali na druhou střelu. Jenže po vyrovnání (Getzlaf je bůh, geniálně využil chyby Quicka) jsme se nakopli a na ledě jsme kralovali. I s koncem první třetiny + s kusem druhé třetiny Kings přes 17 minut neměli střelu na bránu. Až po ubráněném oslabení ke konci druhé třetiny (tak 5 minut cca před koncem), hru vyrovnali zase, tam podržel Hiller. Šancí jsme měli víc ale co naplat, buď jsme selhali, nebo se vytáhl Quick. Poslední třetina vyrovnaná, ale po gólu na 2:1 jsme se možná až moc zatáhli a důležité bylo, že jsme hned po gólu nevyužili přesilovku, ta byla asi nejlepší v zápase od nás, i když jako vždy byly katastrofické. V prodloužení jsme měli daleko více šancí, Selanne, DSP, Bones a hlavně Perry, kterého vychytal Martinez. Vůbec jméno Martinez mě bude strašit celý den (fotbalová spojitost).

Speciální pochvala ale pro 4. lajnu, která se nejenže nenechala přehrát, ale většinou přehrávala soupeře, DSP super do těla a net presence, Bonino jako vždy a a konečně dostal pořádnou šanci Etem, ten byl výborný. Taky jsme přehitovali Kings docela výrazně. Vyzdvihnutí Kopitara je nošení dříví do lesa, ale opět byl skvělý.

Porážka brutální. První zápas v sérii je důležitý, odehráli jsme nejlepší zápas v PO zatím a stejně to nestačilo. Musíme se vzchopit, i když to musí hrozně bolet takhle prohrát. Třeba se hecnout a druhý zápas vyhrát, protože jet do LA za stavu 0:2 by byla sebevražda. Jsem ale rád, že jsme ukázali, že na ně prostě hrát umíme a všecky prognózy o 4 až 5 zápasech byly ovlivněny obratem Kings a jejich úspěchy v PO. Ano, mají lépe postavený tým pro PO, ale kdo viděl poslední dvě sezony (hlavn tu letošní) vzájemné sezony, musel vědět, že pokud na ně někdo umí, tak my. Výkon dobrý, porážka hořká. Nic, musíme jít dále. Snad tohle nebude rozhodující zápas.
Martinezův sejf z lepšího pohledu:
Obrázek

Obrázek

A slova díků míří i do Columbusu:
Obrázek
ja stále verím, že túto sériu vyhrá lepší ANA, donekonečna to šťastie mať nemôžu :wink2:
tomasinho píše:
ALLEN VEN!


Ne, bohužel ani po 4 nebo kolika hodinách jsem nevychladnul, pořád vřu. Než přejdu k zápasu a k tomu, jak brutálně těžká tahle porážka je (o nějaké zaslouženosti nebo ne asi mluvit nebudu, to fakt roli nehraje bohužel, i když jsme byli lepší tým). Prvně se zaměřím na Alllena. Panebože, jak mu Murray mohl dát smlouvu na 3 roky za 3,5 milionů. Loni děs, letos půl roku super defenzivní bek a od té doby? Vyrovnání jde jasně na jeho triko. Má necelou půl minutu před koncem puk na hokejce, 3 metry kolem něho nikde nikdo, má asi 5 možností, kudy vyhodit, mohl to napálit, mohl to vyhodit středem, kde moc lidí nebylo, mohl takticky obloučkem. Ale ne, on musí po mantinelu a trefí prvního hráče Kings, který tam stojí. Klidně mohl risknout icing, ale ne toto. A následné bránění před brankou snad ani komentář nepotřebuje. Vím, že benchnutí se asi nedočkám, ale doufám, že po sezoně ho vykoupíme, protože to je děs, co předvádí. Na defenzivu stačí Fistric, který je lepší s pukem, klidně Sbisa nebo podepsat někoho z UFA za menší peníz. Ale tohle fakt ne.
"I don't think there was a real breakdown," Anaheim coach Bruce Boudreau said. "They made a good play.
Chápu, že kritizovat jednotlivce se nemá, ale tohle vyznívá hodně vtipně.
Jak rikam, Pens zapadu.. Allen = Scuderi, i ty platy maj skoro stejny. Treneri rikaj to samy a hledaji omluvy radsi nez by hodili vinu na svyho milovanyho lempla.. V prvnim kole 4:2 s outsiderem, ted domaci prohry 2:3 v OT...
Atlantik píše:Jak rikam, Pens zapadu.. Allen = Scuderi, i ty platy maj skoro stejny. Treneri rikaj to samy a hledaji omluvy radsi nez by hodili vinu na svyho milovanyho lempla.. V prvnim kole 4:2 s outsiderem, ted domaci prohry 2:3 v OT...
Něco na tom bude, jen u vás mi přijde větší síla dopředu u nás trošku větší kvaltia dozadu, ale rozdíly tam velké nejsou. Snad se teda zvednem oba týmy, Pens mám po Ducks nejradši společně s Ottawou a Coloradem. Těch vředů v obraně se asi nezbavíme ale. Allen je zkušený bek no, scratchnutý letos byl minimálně, takže nevěřím, že by ho vyměnil třeba za Sbisu. Škoda toho Robidase, ten chybí a to jsem se na něj tak těšil v PO.
Atlantik píše:Jak rikam, Pens zapadu.. Allen = Scuderi, i ty platy maj skoro stejny.
Ok, v tom případě nás tam započítej taky se Stuartem. Ten bere 3,5m, má taky ještě jeden rok na kontraktu a je zhruba stejně k ničemu jako tihle dva.
:jn:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS