Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM Ducks vs. LOS ANGELES Kings

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

DUCKS
21%
6
KINGS[/b]
79%
23

Zápas nechám zatím stranou, něco napíšu, až se vyspím...

Co mě ovšem dostalo, byl závěr. Žádné výhrůžky při handshaku jako u nějakých pitomců na východě, rozloučení, blahopřání a u některých protihráčů zjevně i plánování společné dovolené :-D

A především rozloučení se Selännem i ze strany Kings, kteří zůstali na ledě a vzdali poctu :klobuk:

Way to go! Tohle je totiž sport :good:
Dnes to bylo znovu o 1.golu, pak nas Kings trestali z brejku nebo presilovek. Ve 3.casti tam byly momenty k nakopnuti, ale my je zabili stupidnimi vyloucenimi. Byla to vyborna serie s horkym koncem pro nas tym. Gratuluju souperum i fanouskum k postupu a preju hodne stesti do finale konference s Hawks :serus:

Doughty :klobuk:

Zapas jsem doslova protrpel, ale posledni zapas Teema v NHL jsem si nemohl nechat ujit a priznam se po zapase jsem mel doslova na krajicku :cry:

Teemu :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona:

Navic ted nemam slov :cry:
:-/
dedek tusim trpi rovnakou chorobou jak ja....
No, já si tu rozlučku musím pustit ze záznamu, nedokázal jsem u toho trpět, i pro Teema to muselo být fakt hořké. Pořád to ve mně vře, ale co už, zápas ani hodnotit netřeba, protože to z naší strany byla od 1. střídání obrovská ostuda, za kterou by měli být měsíc bez výplat, protože jsem nci otřesnějšího v PO fakt dlouho neviděl. Takový konec si ta sezona, ani Teemu nezasloužili. Během dne postupně napíšu hodnocení k Ducks topicu, sezonu + PO. Každopádně se nemůžu zbavit dojmu, že Perry zase v PO zklamal, v celé sérii s Kings dal 2 góly (druhý nic neřešil už), celkově 4 v 13 zápasech, to je na tak elitního střelce málo, navíc včera byla jediná šance, jak se dostat do zápasu a to byl ten jeho nájezd, snížení na 1:2 a dalo by se s tím něco udělat. Jenom se ukázalo, že sedmý zápas je úplný jiný svět a že tenhle tým na ně není vyzrálý a z velké části to prostě musí jít na vrub Boudreaua. Favorizoval jsem Kings, ale toto jsem fakt nečekal. Hořký konec. :cry:
Co dodat? Rozhodl nadmíru vydařený začátek, Kings se cpali do branky, nacházeli obránce Ducks překvapené a váhající, Gibson už nedokázal dělat zázraky a Kings měnili ve zlato téměř všechno, čeho se dotkli.

Samozřejmě se musel trefit Williams, který po dnešku nasbíral 12 bodů v 6 sedmých zápasech, samozřejmě vítězných. Stejně tak se museli trefil i Richards a Gáborík (již 9. gól v letošním playoff!!! - fakt ho Lombardi získal za Matta Fratina? Fakt?), oba jsou trochu ve stínu Mr. Game7, ale i oni mají bilanci 6-0 v 7. zápasech. A trefil se i Carter, který byl většinu série málo viditelný a spekulovalo se, zda není zraněný (ale kdo v tuhle chvíli není, že?). Navíc přidal skvělou asistenci na Pearsonův gól.

Kings jsou prvním týmem v historii NHL, který dokázal dvakrát v jednom playoff vyhrát sérii poté, co prohrál 3 zápasy v řadě :!: S Chicagem už prosím osud nepokoušet...

Z velkých jmen je třeba ještě jmenovat Quicka, především jeho vypíchnutí puku při trestném střílení se asi ukázalo jako klíčový okamžik. Místo 2-1 zůstali Ducks bez gólu a chvíli nato inkasovali potřetí. Z obránců si zvláštní zmínku zaslouží Muzzin, dnes měl na sobě terč, ale všechno zvládl.

A Kopitar? Zatím MVP Kings, vede bodování NHL s 19 body ve 14 zápasech! Konečně má vedle sebe vynikajícího střelce a je vidět, že jeho sušší období nejsou jen důsledkem jeho výkonů, ale i spoluhráčů.

Výborná série, z Ducks šel strach a koneckonců to potvrdili i ve druhé polovině zápasu. Přiznám bez mučení, že jsem se ani při vedení 5-0 necítil nějak úplně pohodlně, když Ducks snížili na 2-5, už jsme poněkud znervózněl :) Pak přišla komerční přestávka, nápor se zastavil a už to bylo dobré.
No a zapomněl jsem ještě pogratulovat Kings, včera ukázali zkušenost a v první třetině větší hlad a taktickou přirpavenost. Je to skvělý PO tým, který se dokázal vypořádat i se ztrátou dvou zkušených beků. Jak jsme 3 zápasy dokázali zvládnout, tak poslední dva byly v jejich režii.
Obrázek
No jo, nechápu. Perryho úspěch v nájezdech byl vždycky dán tím, že přesně vystřelil a nevymýšlel. Letos, když chtěl udělat blafák, tak pohořel, stejně jako tady.
Pre zaujimavost, Perryho hokejka bola zlomena davno pred "faulom" :arrow: http://fitbamob.com/r/hockey/8YsChir/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale sekera tam od Doughtyho byla pořád.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS