Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CHICAGO Blackhawks vs. MINNESOTA Wild

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

HAWKS
68%
17
WILD[/b]
32%
8

Vyborna praca wild! :good:
Minnesota1 píše:Pri druhom gole to bolo priam nechytatelne ako famozne tecoval puk Handzus naco sa nedalo zareagovat.
Nedalo, ale kdyby si ten prostor hlidal hokejkou, tak to chytit mohl.
Wild šlapú, chcelo by to zobrať hned G5 z Chicaga a doma to zavrieť :povzbudzovanie: . Ked už nie repríza 2003 vo finále konferencie tak aspoň Gabby proti Wild by bolo zaujímavé :hmm: . Bože len nech nie sú tie konferenčné finále v rovnakom zložení ako minulý rok :slap: .
nerozumiem jednej veci a tou je hra Minnesoty vonku a doma....tak obrovský rozdiel som ešte nevidel. Každopádne aspoň je to zaujímavé
Pasha píše:nerozumiem jednej veci a tou je hra Minnesoty vonku a doma....tak obrovský rozdiel som ešte nevidel. Každopádne aspoň je to zaujímavé
V Colorade mohli vyhrať 3 zo 4 zápasov čo tam hrali, v Chicagu neboli o moc horší ale hawks boli velmi efektívny (možno Bryz) ... Tento rok môže patriť im a pri tej atmoške čo tam majú je len dobre že doma zatial valcujú :good:
Obrázek

Ze si toto nevsimol ani jeden zo 4 rozhodcov je velka zahada :lol:
Tak dnes to bol najlepsí vykon Wild v tejto serii na lade súpera, kde vela nechýbalo a kludne sa mohlo hrat predlženie. Musím pochvalit i rozhodcov ktorí to ozaj solídne odpískali nechali viac menej volný priebeh hre a skutočne ani nebolo čo pískať z pohladu faulov. Síce už v 30.sekunde vylučili Seabrooka ale to bolo v podstate všetko zo strany domácich nerátajúc tie 2 tresty po konci zápasu. Bolo vidno že oba tímy pristúpili k 5.zápasu maximálne koncentrované, zodpovedné a disciplinované a keď sa ktomu pridá kvalitný výkon oboch brankárov tak to bol zápas ako sa na Play off patrí.
Žial tak ako oba tímy v prvom kole tak i v druhom narazili naseba tímy, ktoré sú na domácom lade priam nedobytné stačí spomenúť i vynikajúcu šnúru Hawks v United Center keď sa spočíta aj ich minuloročné PO tak majú skvelú bilanciu 17-2. Teraz ostáva len pevne veriť že i Wild natiahnu domácu seriu na 6-0. Ale očakávam tento 6.zápas za azda najťažší čo čaká Wild v tomto PO. Opäť hrať s "nožom na krku" proti vyspelím Hawks, ktorí i v porovnaní z 4. a 5. zápasu spravili až 3.zmeny v zostave. Jedine čo viem ze Rozsíval skutočne odohral v 4.zápase slabý zápas a tak bol nahradený Brookbankom čo pridalo na obrannej hre Hawks. U ďalších zmien som si neni vedomý čo knim viedlo či neake menšie zranenie alebo kvalitatívný výkon :neviem: ale každopádne vsunutie P.Regina do zostavy bolo prínosom na hre checking line.

Dovolím si tipnúť výsledok na 3:2pp a očakávam že by mohlo prísť i prvé predlženie v tejto serii, kedže Hawks doladili zostavu a určite majú čo napravovať z ich predchádzajucich výkonov v Saint Paule a samozrejme že budú chcieť ukončit sériu a už sa sústrediť na finále konferencie :nervozny:

Každopádne nech už skončí akokolvek tento 6. poprípade i 7.zápas už majú Wild umňa velkú :poklona2:
Ale samozrejme maximálna spokojnosť by bola keby i ten 6.zápas DOMA uhrali, potešili a zabavili skvelých fanúšikov tak by to bolo fenomenálne. A v 7.zápase by som rozhodne nemal námietky alebo zlobu keby to Hawks ukončili vo svoj prospech. Predsa len majú skúsenejší a kvalitnejší mančaft.
Obrázek

:wub: a prečo nie, ja by som im to doprial. :bee:
Patriku, uz si nekdy dal v prodlouzeni takhle dulezity gol?


NHL konečne začala robiť komplexné recap-y? :hmm:

Obrázek

:rofl:
Getzo5 píše:Obrázek

:wub: a prečo nie, ja by som im to doprial. :bee:
Ale doprajem im aj Bielorusko. :jn:

Je Mikko zdravotne v poriadku? Veľa o ňom počuť nebolo. Každopádne Granlund aj Haula s touto formou cestovať musia. Hádam to vidí podobne aj Kurri. :pray:

Hyva Suomi!
Haula: I can't believe it. I can't believe that's how it end. ... Right now it just feels empty

podobne :ee: ale ja som si toto playoff paradne uzil, na to, ze som pred sezonou ratal aj s pripadnou neucastou v playoff


Suter on Yeo: "I think we're going to have a bright future with him."

tak ked to vravi on

som zvedavy aky dopad bude mat toto ucinkovanie v playoff na tim, ale rozhodne od buducej sezony uz ocakavam utoky na :cup: tento tim ma potencial, snad ho konecne zacne poriadne potvrdzovat aj v zakladnej casti, draft, vymeny a trh s volnymi hracmi zacinaju prinasat ovocie, uvidime ako Fletcher doladi svoj rebuild pocas offseason, trebars brankarska otazka, Vanek ci Niskanen (alebo obaja :giggle: ), dlhodobejsie a navysene zmluvy pre mladych...
Vďaka za odpoveď na otázku, Wildo... oh wait. :slap:
aku otazku :?:
Obrázek
WildCelt píše:aku otazku :?:
Getzo5 píše:Ale doprajem im aj Bielorusko. :jn:

Je Mikko zdravotne v poriadku? Veľa o ňom počuť nebolo. Každopádne Granlund aj Haula s touto formou cestovať musia. Hádam to vidí podobne aj Kurri. :pray:

Hyva Suomi!
mozno nieco s tym clenkom, ale asi to je jedno, proti Hawks znovu v ofenzive zlyhal a zlyhal by asi tak ci tak

trejdnuty urcite nebude, CF okolo neho prestaval tim, spravil to kapitanom a pochybujem, ze bude chciet na tom nieco menit

tak treba dufat, ze Mikko zaberie a dokaze sa presadzovat v ofenzive viac, holt, ak ma byt prvy center, moze byt akokolvek dobry v defenzive, tie body v ofenzive sa od neho proste cakaju, niekedy dokaze hrat fakt paradne, ale potom je zase takmer neviditelny a bohuzial pomer tych zapasov nie je ani fifty fifty...
Ako u nás Zajac. S tým rozdielom, že Granlund má na viac než Henrique. Pýtal som sa skôr smerom k MS nakoľko Fínom pravidelne (okrem nás) fandím. ;)
mladi hadam pojdu, Haula ma skvelu formu, bol by som na neho zvedavy v repre drese

Obrázek

mysim, ze trojicou z Minnesoty by si fini polepsili, lepsie trio z Minnesoty nez toto :giggle:
RW Charlie Coyle was playing with two separated shoulders :sok:
Haula ide do Bieloruska, Koivu a Granlund odmietli
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO