Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO Avalanche vs. MINNESOTA Wild

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Avalanche
66%
25
Wild[/b]
34%
13

1. 17 april, 03:30 v COL
2. 19 april, 03:30 v COL
3. 21 april, 01:00 v MIN
4. 24 april 03:30 v MIN
5. 26 april TBD v COL
6. 28 april TBD v MIN
7. 30 april TBD v COL


Obrázek
Najvacsou posilou lavin z Colorada sa zda byt P. Roy. Niekdajsi enfant terrible medzi brankarmi zasadol na lavicku ako hlavny trener a s timom stvara hotove divy! Velmi dobru novacikovsku sezonu zaziva skvely mladik MacKinnon. Otazny je ale zdravotny stav bodoveho lidra M. Duchena, ktory koniec zakladnej casti nedohral z dovodu poranenia kolena. Jeho pripadna strata by bola pre avs citelna.

Obrázek
Wild sa sice ku koncu sezony zobudili a to aj vdaka renesancii Bryzgalova, ale celu sezonu boli ich vykony nepresvedcive. No kto ma v time osobnosti ako Parise, Koivu ci hlavne Suter, nemoze sa podcenovat.

Ak mlady tim z Denveru unesie tlak, ktory PO prinasa, mali by postupit. Ak nie, stat sa moze vselico.

Moj tip na vitaza: Obrázek v siestich zapasoch
Avalanche in five.
Wild in 5
(a neni to kvuli Bryzovi :nono: )
Wild chytli ke konci zas defenzivni formu.
A maj podle me precijen nepatrne vic PO zkusenosti.
Min je jediny tim ktoremu na zapade budem vagonit a este je to zvyraznene tym ze hraju s draftovym timom z denveru ktory kvoli ich velkemu poctu vysokych draft pickov nemam rad a velmi rad by som ich videl dostat na drzku.
Avalanche v 6ti. Roy ukáže, že dokáže své mužstvo navnadit na 200% výkon a Minnesotu pošle domů. Zkušenosti nezkušenosti.
Defenziva Wild zvitazi, Roy bude po piatom zapase demolovat Pepsi center
Avs in 5. Ozdobou série bude O'Reilly, ktorý zdemotivuje Pariseho svojou osobkou :wink2:
jednoznacna serie pro colorado, roy ma 2 conn smythe
martin83 píše:jednoznacna serie pro colorado, roy ma 2 conn smythe
Ale ted uz se bude muset v kase dost ohanet :doh:
on tam ma giguera
Minnesota půjde dál mají vyrovnanější tým a Laviny si svůj příděl štěstí letos už vybrali
martin83 píše:on tam ma giguera
Uz prestan :lol3:
mimochodem ten ma taky Conn smythe...
martin83 píše:mimochodem ten ma taky Conn smythe...
Jde o to, že Giguere je akorát momentálně až třetí gólman Colorada. :joe: Máš mezery na mapě, martin..
nevěřím tomu
1. Varlamov, 2. Berra, 3. Giguere
Ale jak chceš, věř, nevěř... Je mi to jedno.
Colorado 4-2.
laviny su rozbehnute a predpokladam, ze ich euforia bude korunovana postupom do dalsieho kola, aj ked proti ""betonarke"" to nebudu mat zrovna jednoduche
tak ci onak, produktivita je na strane COL - in 5
timy si proti sebe veria, fanusikovia timov tiez, mohla by to byt pekna seria

sam som zvedavy co Wild s tym ich hokejom :hroza: uhraju v playoff a na kapitana a lidra Koivua

treba este niekde pozbierat posledne kusky dovery v trenera Yeoa a mozeme ist na to

a este technicka otazka, keby ja pozeram GCL cez PS3 a cepi cez PC, myslim naraz, pojde to obom :?:
WildCelt píše:a este technicka otazka, keby ja pozeram GCL cez PS3 a cepi cez PC, myslim naraz, pojde to obom
a prelinaju sa nam tie zapasy vôbec niekedy?
Colorado, ale bude to strasne tezke. Minnesota bude hodne kousat, jedinym faktorem proc jsem volil tuhle variantu je domaci prostredi ktere zrovna u serie Minnesoty muze hrat roli.
Už máme i vlastní PO topic. :scare:

Nevzbudím se? Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit.

Série to vůbec nebude jednoduchá. Moc si netroufám tipovat, ale budu rád, za každé samostatné vítězství & za každé pozitivní i negativní momenty. :)
WildCelt píše: a este technicka otazka, keby ja pozeram GCL cez PS3 a cepi cez PC, myslim naraz, pojde to obom :?:
Minulý rok to tak fungovalo, cez xbox mi to dokonca išlo aj v tejto sezone aj ked som nepredlžil. Ale niekedy v polovici sezony to už konečne "opravili" a cez xko to už nejde, neviem či si posvietili aj nato paralelne sledovanie.
Avs si po paradni zakladni casti sezonu jeste prodlouzi a Wildaky porazi 4-2 na zapasy, pak jejich cesta skonci :jn:
asi najťažšia séria na tipovanie a to najmä kvôli obrane :nervozny: Wild sú starí známi betonári a obrana AVS :nervozny: na ZČ to stačilo ale bude to stačiť aj na po? minimálne na prvé kolo v to verím.

môj tip 4:2 pre AVS a minimálne polovica zápasov pôjde do predĺženia
167 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO