Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PO #NHLBRACKETCHALLENGE

Súboje o Stanleyho pohár.

Celkom dobrá tipovacia súťaž na NHL.com
http://bracketchallenge.nhl.com/playoff ... ?locale=en
Dajte svoje tipy, potom nakonci odmeriame kto má najväčšieho... (odborníka v sebe)
Obrázek

Ja som na sharks wagone, takže asi skončia v 1. kole pri mojom štastí, LA by ich teda vyradilo už 2x po sebe a mali by to ako my s Chic..
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Totalne sa zhodujem s Andym az na Detroit ktory mam nahradeny Bostonom a Kings so Sharks in 6. :salute:
Obrázek
and the winner is...
Obrázek
Ja to delat nebudu, protoze podle toho jak tipuji vyvoj PO po jednotlivych seriich mi vychazi ze se Pens vyhnou jak Flyers tak Bruins. A ze by nase cesta vedla pres CBJ, NYR a MTL az do finále, kde by se dela vule bozi.. Tak jednoduchy to ale asi nebude, nekde se tedy stala chyba :giggle: (ted koukam ze vychod ma Ohlund uplne ale uplne stejne, tak ta chyba je asi jasna :lol2: )
Mimochodem protože tu od Ohlunda nic takovýho nevidim, dovolil sem si založit soukromou HF ligu, ať se nám to pak porovnává snáz.

A tak se směle přidávejte k lize s názvem HF.com, heslo zní: hokejforum.
O téhle sezóně se jednou bude mluvit jako o poslední před "Pouštní smrští" a dopadne následně:

Obrázek
s dvomi presne uhadnutymi seriami zatial dominujem :ciga:
Ja som to mal rozohraté tiež slušne ale už som done, na mojom screene v 1. príspevku som ešte mal Chicago na postup ale ked som videl ako každý skáče na ich vagon tak som neodoal a skúsil ísť proti prúdu s Blues, po prvých 2 zápasoch som sa cítil ako pán ale nakoniec som dopadol ako ***** . Prvé kolo je tu asi najdôležitejšie, ved asi ťažko mi vyjde tip že v druhom kole postúpia Blues cez Wild ked ani jeden tím tam nebude :hroza: a pritom OBA tam kludne mohli byť, len štastena sa im otočila prdelou :butt: . Ach keby postúpia Blues a Wild mohol by som asi pomýšlať aj na celkový triumf nie len vrámci HF.. :jn:
doterajsie moje skore: Round One: 43 / Rank: 49770 / Percentile: 90%

takto by ste mohli hadzat priebezne stats aj vy
Ohlund píše: Ja som na sharks wagone, takže asi skončia v 1. kole pri mojom štastí,
Sorry fantomas, SJ nebolo horšie, ale som im fandil ja tak dopadli takto :hroza: . Aspoň ten východ vyšiel celý :thumbsup:
cepi píše:doterajsie moje skore: Round One: 43 / Rank: 49770 / Percentile: 90%

takto by ste mohli hadzat priebezne stats aj vy
Ved pod do tej HF ligy a tam vidíš skore aj ostatných
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO