Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK Rangers vs. PHILADELPHIA Flyers

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Rangers
55%
24
Flyers[/b]
45%
20

kajo píše:Postup chcem o to viac, ze v dalsom kole cakaju pens...
:slintac: :waa:
Ty vole, my fakt musíme postoupit. Fakt nechci vidět Pens se Suckers v jedný sérii. :grc:
Rono píše:
kajo píše:Postup chcem o to viac, ze v dalsom kole cakaju pens...
:slintac: :waa:
Ty vole, my fakt musíme postoupit. Fakt nechci vidět Pens se Suckers v jedný sérii. :grc:
S tim co hrajete v teto serii by jsme vas rozmackli jako citron i pres nektere nase slabiny. Problem je, ze proti nikomu nehrajete s takovym zapalem jako proti nam a my proti nikomu neztracime hlavu tak jako proti vam :x . Nejdulezitejsim poznatkem serie s CBJ byl fakt, ze jsme nereagovali na provokace a nenechali se vykolejit, coz by bylo pro serii s vama vic nez klicovy. Jednou to zlomit musime a ten team mame proste objektivne lepsi, to mi nikdo nevymluvi. Ale to ted zatim neni aktualni, pockejme si na to.
Atlantik píše:S tim co hrajete v teto serii by jsme vas rozmackli jako citron i pres nektere nase slabiny.
Sice jsi hned další větou dopsal to, co chci napsat, ale stejně musím. Prostě náš výkon proti Rangers (od té doby, co tam nastoupil Torts) nemůžeš nikdy brát jako jakési "hodnocení" pro jiné zápasy. Tady se hlavně hraje úplně jinej hokej, ve kterým jde o to, aby tým neudělal chybu jako první. Zatímco s vámi je to prostě úplně totálně o něčem jiným.

Takže ne. Kdybychom postoupili, nemám strach, že bychom vyhořeli na základě výkonů z této série. :) Ale tohle zatím jsem nechtěl ani řešit, ale zítra už snad to tu řešit budeme. :pray:
Atlantik píše:Jednou to zlomit musime a ten team mame proste objektivne lepsi, to mi nikdo nevymluvi.
Vec nazoru, ja zas vas kader vidim papierovo tak na 6-8 miesto v konferencii, to zas nikto nerozkeca mne :lol2:


Dolezity faktor bude Mason, vcera zase neskutocne drzal, ked mu toto vydrzi tak to musi vyjst. Uz len kvoli tomu ze dalej su pens a oni musia ist domov, rangers by som proti nim neveril.
Pro zajímavost.

G jako jeden z pouhých tří (!!) hráčů v plusu s tím, že on jich má nejvíc (+2).
Na buly si drží úspěšnost 58,1%.
Po včerejšku má i bod na zápas.
A to z TOP20 kanadského bodování play-off má snad nejmenší TOI na zápas (cca 18:45).
V historických tabulkách Flyers (co se týče PO) se posunul už na 9. místo (61pts in 56gps).

Jo, i když první zápasy nehrál nejlíp, tak naše slabina (jako třeba Simmer nebo Vinny) v žádném zápase nebyl, naopak už se i zvedl a táhne nás k výhrám. :good: Každopádně dneska ho budeme potřebovat zatím ze všech zápasů nejvíc, tak snad nezklame! :hfman:

#InGirouxWeTrust!
Finch182 píše: Vec nazoru, ja zas vas kader vidim papierovo tak na 6-8 miesto v konferencii, to zas nikto nerozkeca mne :lol2:
Muzes prosim specifikovat, kdo je tech 5-7 VYCHODNICH teamu pred nama?? A ano, nebavime se tu o tom torzu co hralo 90% zakladni casti (Kobasew, Ebbett, Pyatt, D´Agostini, Conner, Zolnierczyk, Sill, Payerl a spol.). Kompletni sestava ted neni nerealna (a v serii s CBJ k ni mnoho nechybelo), cili bavime se tu o tomhle (v zavislosti od toho co bude s Vitalem resp. Sutterem):

Kunitz-Crosby-Malkin
Jokinen-Sutter-Neal
Bennett-Goc-Stempniak
Gibbons-Vitale-Adams

V obrane suckuje jedine Scuderi a kdyz je Letang v paru s Martinem, pak je velmi dobrej. Snad to uz Bylsma pochopi. Mame beky, co nas skvele tahnou, see Niskanen, Martin a i Letang v poslednich dvou zapasech. Maatta neni zadny vorezavatko a Orpik hral taky dobre. Bortuzzo spolehlivej.

SORRY za OT: Kdyz tak, muzes prenest diskuzi do vedlejsiho topicu. Zajima me tech 5-7 vychodnich teamu.
Rono píše:Pro zajímavost.

G jako jeden z pouhých tří (!!) hráčů v plusu s tím, že on jich má nejvíc (+2).
Na buly si drží úspěšnost 58,1%.
Po včerejšku má i bod na zápas.
A to z TOP20 kanadského bodování play-off má snad nejmenší TOI na zápas (cca 18:45).
V historických tabulkách Flyers (co se týče PO) se posunul už na 9. místo (61pts in 56gps).

Jo, i když první zápasy nehrál nejlíp, tak naše slabina (jako třeba Simmer nebo Vinny) v žádném zápase nebyl, naopak už se i zvedl a táhne nás k výhrám. :good: Každopádně dneska ho budeme potřebovat zatím ze všech zápasů nejvíc, tak snad nezklame! :hfman:

#InGirouxWeTrust!
Tohle jsem tu puvodne nechtel rozmazavat ale ted mi to neda.. dnes totiz G prisel k 1+2(EN+2 sekundarni nahravky) az prilis lehce a vubec tedy nebyl klicovym faktorem zapasu. Tím byl Mason, opet Mason a pak Simmonds. Jeho predchozi gol na 2-3 v MSG prisel pozde a do ty doby byl v serii kompletni non-factor s problemem vubec vystrelit na branu. Zlepsit se ted zlepsil, ale o jeho definitivnim prinosu a uspechu se rozhodne az v game7.

Mimochodem, mate stesti ze McDonagh hraje strasne. Nejhorsi bek NYR (s velkou pravdepodobnosti je zranenej) a dnes se k nemu pridal i Girardi. O Nashovi radsi pomlcim a o Lundovi uz rec byla..
Tu ale nikdo nenapsal, že nám ten zápas vyhrál. :giggle: Však snad všichni jsme se shodli, že to byl (především) Mase a zlepšená hra celkově.

Já naznačil to, že se prostě zlepšil, přidává konečně už i body (věř mi, že je mi u prdele jakým způsobem, když je prostě sbírá) a je konečně vidět, že to má být náš tahoun. Včera se mi fakt líbil, hlavně ve 2. třetině. :yes:

Ale samozřejmě, což jsem taky psal, nejvíc ho budeme potřebovat až dneska.
Rono píše:Tu ale nikdo nenapsal, že nám ten zápas vyhrál. :giggle: Však snad všichni jsme se shodli, že to byl Mase. Já naznačil to, že se prostě zlepšil, přidává konečně už i body (věř mi, že je mi u prdele jakým způsobem, když je prostě sbírá) a je konečně vidět, že to má být náš tahoun. Včera se mi fakt líbil, dost tam (hlavně ve 2. třetině) lítal a rozdal i pár těch hitů.

Ale samozřejmě, což jsem taky psal, nejvíc ho budeme potřebovat až dneska.
Tak napsal si ze vas tahne k vyhram, coz zatim nebyla pravda ani u jedne z nich.. Tohle byl vlastne mozna jeho uplne prvni solidni zapas. Solidni, ne fantasticky. Crosby ma taky bod na zapas, Malkin ma dokonce vic nez bod na zapas a nikdo ani naznakem nepsal ze by nas k tem vyhram tahli, prave naopak, bylo tam dost kritiky. Lepsi hraci v serii celkove od vas jsou Coburn ( i kdyz minimalne 2 hrubky si u nej vybavim), Voracek(ktery ty body mel po skvelych akcich a hlavne KRITICKY NACASOVANY, coz je klic!, ne nejakej EN na 5-1) a samozrejme Mason.

Ale kdyz to dnes zvladnete a Giroux k tomu prispeje, tak to bude velikost hrace a v takovem pripade :klobuk: Az tam se uvidi. A nepochybuji o tom, ze v serii proti nam by nas terorizoval.
Atlantik píše:Lepsi hraci v serii celkove od vas jsou Coburn ( i kdyz minimalne 2 hrubky si u nej vybavim), Voracek a samozrejme Mason.
S Coburnem i Vorasem souhlas. Ale v tom je ten paradox. Coburn má už -5. A už sem nechoďte s tím, že nastupuje proti TOP útoku, nebo že má dost minut, nebo tak. AMac hraje o nemálo víc minut, hraje taky proti TOP útokům a má jen -1. :thumbsup:
A Voras má furt o dva body méně než G, přitom by si fakt zasloužil (dle výkonů) mít jich víc, no. :giggle: Ale to je to kouzlo těch velkejch hráčů, jak si napsal v posledním odstavci. I když hrajou hůř, tak ty body prostě nějak udělají.
Atlantik píše:A nepochybuji o tom, ze v serii proti nam by nas terorizoval.
Na tohle napíšu jen toto. Snad to taky tak bude.
Rono píše:S Coburnem i Vorasem souhlas. Ale v tom je ten paradox. Coburn má už -5. A už sem nechoďte s tím, že nastupuje proti TOP útoku, nebo že má dost minut, nebo tak. AMac hraje o nemálo víc minut, hraje taky proti TOP útokům a má jen -1. :thumbsup:
A Voras má furt o dva body méně než G, přitom by si fakt zasloužil (dle výkonů) mít jich víc, no. :giggle: Ale to je to kouzlo těch velkejch hráčů, jak si napsal v posledním odstavci. I když hrajou hůř, tak ty body prostě nějak udělají.
Statistiky jsou nepodstatny. V +/- treba nemas vyjadreny PK a to vam Coburn neskutecne ridi. Voracek dal 2 skvely goly, ktery v podstate znamenaly 2 vase vyhry. Jeden viteznej na 2-1 v game4 a jeden klicovej v game2, kterym zacal obrat (G tam mel sekundarni nahravku, Voras pak projel celym ledem a skoroval). Navic tam mel tusim jednu nahravku, kde to daval nekomu do prazdny, ted uz nevim kdy a komu, ale bylo to tam. To je kouzlo hrace zas pro me. G daval na konci v game5, kdyz uz to skoro nic neresilo a ted tenhle EN. Z tech nahravek snad vsechno sekundarni. Voras all the way, clutch. A to ho nesnasim minimalne stejne jak G-ho. PO je o velkych momentech.
Atlantik píše:Statistiky jsou nepodstatny. V +/- treba nemas vyjadreny PK a to vam Coburn neskutecne ridi.
To je zase pravda. Ale furt si stojím za tím, že bychom potřebovali, aby to v obraně řídil i při ES. :giggle: Ale jako jo, zatím extra výčitky, jako např. vloni, k němu fakt nemám. Daleko hůř hraje Timonen, na kterýho taky imho vlastně Coburn doplácí. Jinak naši nejlepší beci v sérii pro mě jasně Luke a AMac.
Atlantik píše:Voracek dal 2 skvely goly, ktery v podstate znamenaly 2 vase vyhry. Jeden viteznej na 2-1 v game4 a jeden klicovej v game2, kterym zacal obrat (G tam mel sekundarni nahravku, Voras pak projel celym ledem a skoroval). To je kouzlo hrace zas pro me. G daval na konci v game5, kdyz uz to skoro nic neresilo a ted tenhle EN. Z tech nahravek snad vsechno sekundarni. Voras all the way, clutch. A to ho nesnasim minimalne stejne jak G-ho. PO je o velkych momentech.
O tom samozřejmě vím, taky jsem si na to vzpomněl, ale už se mi to nechtělo dál rozepisovat. Fakt je takovej, že s ním jsem fakt spokojenej a teď jen, aby na ty výkony navázal i dneska. :yes:
Nic proti Vorackovi (zboznujem ho), ale jemu v tejto serii velmi prospieva to, ze vsetci sa sustredia v tom utoku len na Girouxa a tak maju Voras a Hartnell/Raffl viac priestoru. S tym "vsetci" je to samozrejme prehnane, ale chapete...

Inak ale ked sa tu spomina Coburn ci AMac, neda mi nespomenut L. Schenna. Zatial odohrava velmi dobru seriu..
kajo píše:Inak ale ked sa tu spomina Coburn ci AMac, neda mi nespomenut L. Schenna.
Rono píše:Jinak naši nejlepší beci v sérii pro mě jasně Luke a AMac.
:jn:
Tak to mě se AMac... vůbec nelíbí samej námaz :neviem: asistoval pěkně tomu šmejdovi Carcillovi :slap:
:cry: :-/

Tak nejprve gratulace Rags k postupu. Dneska byli lepší a vyhráli zaslouženě. :serus:

U nás je mi nejvíc líto Maseho, kterej byl fakt chvilkama snad až nadpozemskej a stejně ty lemry nebyly schopný dát ani dva góly. :hroza:

Ale co, budu se na to dívat tak, že v listopadu jsme řešili, koho budeme brát na draftu, a my nakonec z toho udělali play-off a s NYR si zahráli sedm zápasů, což není zase tak nejhorší na to, že je to náš nejneoblíbenější soupeř.

Každopádně stojím si za tím, že s Masem od prvního zápasu bychom tu sérii uhráli in 6. Fucking Megna. :grc:

No nic, další sezóna je za námi a jsem si téměř jistej, že ta další bude jistě lepší. :yes:
Gratuluji hracum Rangers k postupu.
Atlantik píše:Zuccarello je v utoku neskutecny.....
....
Mason je asi lepsi nez jsem byl ochoten pripustit, ale na Lundqvista to stacit v teto serii nebude. 4:3 Rangers, bude to mozna o jednom golu/momentu, mozna rozhodne psychicka vyhoda NYR pro vzajemaky s Flyers.. A mozna to tak citim jen proto ze tomu chci verit :neviem:
Opet milimetrove presna prognoza z me strany.. Nicmene za to porovnani Lundqvist/Mason bych si zaslouzil profackat, jeste mi do 100% odbornika neco chybi.. Vysledek odpovida pomeru sil v serii a asi to fakt nakonec rozhodl Megs. To je vsechno.
To vite, ze nakonec dali ty svedsky dire hvezdu. To je fakt blbakov. :lol3:
"Gratulace" Rangers k postupu, ale tak nějak jsem přál Flyers.
Rozhodující zápas jsem viděl až od druhé třetiny a musím říct, že po ní bych na Flyers nevsadil ani zlámanou grešli... Jenže ve třetí se dost vzchopili, byli lepší a remíza na spadnutí byla - pak se děj vůle Boží... Škoda, přál jsem to víc Flyers, ale Rangers si to alespoň v tom rozhodujícím zápase za dominanci ve druhé části asi zasloužili.
:grc: :grc: :grc:
Philly píše:
lets go Rangers píše:Řekni mi důvod pro neočekávat lepší playoff než loni?
To je to, o čem mluvím - Vy si vždy najdete důvod proč bude právě probíhající PO lepší než to minulé, ale vždycky dopadnete držkama tvrdě na dlažbu - jako letos :cup:
jj, už padáme

:cup:
273 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS