Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY Lightning vs. MONTREAL Canadiens

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Bolts
28%
10
Habs[/b]
72%
26

Obrázek
Obrázek
Habs in 6
Za me 4:2 pro Montreal.
DannyBoy rozhodne. Když chytne svoji PO formu, tak postoupěj Habs, jinak to vidím na Tampu.
Tip: Habs in seven.
Habs in 7. (Podľa situácie s Bishopom).
Habs 4:2
Habs in 6.
Toto bude velmi vyrovnana seria a ocakavam vysledky ako 1:0 a 2:1 v kazdom zapase :lol2: Vzhladom na to, ze habs vedia potrapit Boston, budem to priat viac im. Takze habs in 6
kajo píše:ocakavam vysledky ako 1:0 a 2:1 v kazdom zapase
I ja.
Bez Bishopa to budu mat Habs ulahcene ale ak by bol fit tak ešte môžu Habs ľutovať že nezískali výhodu domáceho zápasu.

Tu čakám 7 zapasov.
Dalsi relativne slabsi matchup co by boli na zapade na hrane plejof. To ale neznamena ze to nebude atraktivny hokej. Vychod ma totiz jednu vyhodu pretoze slabost teda konkretne slabu defenivnu hru prezentuju ako vyhodu v podobe hura hokeja plneho sanci. Pre divaka to niekedy atraktivnejsie skutocne moze byt.
Ked už je to jediný kanadský tím v hre tak mu trocha prajem, túto sériu dajú podla mňa v pohode in 5-6.
Montreal
Montreal in 4
zajimava serie, tehdy 2004 Tby vyhrala 4:0. ted to vidim na hladky postup Habs 4-1
V tomto soboji fandím Montreálu a věřím,že postoupí :good:
Tak to celkem čumím, že se nám až tak věří. Jsme mírní favorité a můžem děkovat novému systému, který nám přisoudil hratelného soupeře oslabeného o absenci svojí jedničky. Já nám samozřejmě taky plně věřím a doufám, že to v šesti zápasech zvládnem. Máme svoje problémy jako každé mužstvo, které jsou všeobecně známé, ale prostě musíme.
:povzbudzovanie: GO HABS GO :povzbudzovanie:
Parda píše:Tak to celkem čumím, že se nám až tak věří.
Máte DannyBoye, co bys čekal? :ciga:
Až mě trochu mrazí, když si tu pročítám ty jasné tipy... :nervozny:. Samozřejmě, že jako skalní fanda Habs věřím v postup (tipuju 4-2), ale tak nějak se nemůžu zbavit těch velkých obav ohledně naší obrany :? . A protože je Tampa celkem ofenzivním mužstvem, jsou ty obavy asi na místě. Další věcí bude stav naší marodky, protože klasická checking line se nám, de facto, úplně rozpadla (Prust, Moen). Věřím Priceovi a našemu prvnímu útoku...

Jo a "baví" mě to neustálé omýlání toho nesmyslu o tom, jak je západ kvalitnější než východ...
briere ve finále 2010 atakoval rekord v poctu bodu ve finále Gretzkyho, co byste chteli vic?
martin83 píše:briere ve finále 2010 atakoval rekord v poctu bodu ve finále Gretzkyho, co byste chteli vic?
A z toho máme teď, po 4 letech, pořád žít...? Byl bych moc rád, kdyby se podobným výkonům alespoň vzdáleně přiblížil, ale tak nějak se mi tomu nechce ani v nejmenším věřit.
1.Pleky je bojovník
2.Price je famozní brankář
3.Markov to ubrání klidně sám

tak žádné strachy ... :cool:
habs píše:
martin83 píše:briere ve finále 2010 atakoval rekord v poctu bodu ve finále Gretzkyho, co byste chteli vic?
A z toho máme teď, po 4 letech, pořád žít...? Byl bych moc rád, kdyby se podobným výkonům alespoň vzdáleně přiblížil, ale tak nějak se mi tomu nechce ani v nejmenším věřit.
V roce 2012 v ZČ hrál fakt totální ho*no u nás a pak v PO zase mu to tam padalo. On je v tomhle jedinečnej, asi to hraje něco na styl, že ho zajímá jen play-off a ZČ hraje jen proto, že musí... :neviem: Pokud ho Therien dobře využije, tak se vám odvděčí nemálo body.. :wink2:
habs píše:Jo a "baví" mě to neustálé omýlání toho nesmyslu o tom, jak je západ kvalitnější než východ...
To vis, nekdy do listopadu to tak bylo a nekteri ziji v minulosti.
Rono píše:
habs píše:
martin83 píše:briere ve finále 2010 atakoval rekord v poctu bodu ve finále Gretzkyho, co byste chteli vic?
A z toho máme teď, po 4 letech, pořád žít...? Byl bych moc rád, kdyby se podobným výkonům alespoň vzdáleně přiblížil, ale tak nějak se mi tomu nechce ani v nejmenším věřit.
V roce 2012 v ZČ hrál fakt totální ho*no u nás a pak v PO zase mu to tam padalo. On je v tomhle jedinečnej, asi to hraje něco na styl, že ho zajímá jen play-off a ZČ hraje jen proto, že musí... :neviem: Pokud ho Therien dobře využije, tak se vám odvděčí nemálo body.. :wink2:
To bude právě jeden ze zásadních problémů... :-( .
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES