Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY Lightning vs. MONTREAL Canadiens

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Bolts
28%
10
Habs[/b]
72%
26

Obrázek :moj:

no nic hobiti, v 2.kole vas niekto iny preveri daleko viac :frajer2:
arek píše:Montreal in 4
:ciga:
dejte nam soupeře, macikové , už se na vas tešime. Zvladnete vyhrat aspoň jeden zápas?
:wave: :wave: :wave:
Sedlo40 píše:Wow,koukal jsem na highlights a docela jsem čuměl,každopádně dneska to byla bitva o poslední kousek ledu. Jenom mě trochu mrzí že vyhráli Habs,celkem mě zajímalo jak by se chytil Gudlevskis,dneska chytal famózně :respect:
Ano, chytal hodně dobře, ale ruku na srdce - za co by si Tampa zasloužila vítězství...? Možná za bojovnost, že to nevzdali ani za takového stavu v sérii i v tomhle zápase. Jinak ale ta série komplet patřila nám, což, jak už jsem napsal, mě dost mile překvapilo.
habs píše:
Sedlo40 píše:Wow,koukal jsem na highlights a docela jsem čuměl,každopádně dneska to byla bitva o poslední kousek ledu. Jenom mě trochu mrzí že vyhráli Habs,celkem mě zajímalo jak by se chytil Gudlevskis,dneska chytal famózně :respect:
Ano, chytal hodně dobře, ale ruku na srdce - za co by si Tampa zasloužila vítězství...? Možná za bojovnost, že to nevzdali ani za takového stavu v sérii i v tomhle zápase. Jinak ale ta série komplet patřila nám, což, jak už jsem napsal, mě dost mile překvapilo.
S tím s tebou souhlasím,já ani neříkal že si to Bolts zasloužili,jen jsem ho chtěl vidět jak by zvládnul chytat od začátku zápasu,to je všechno :pivo:
:fan: Jsme tam. V první třetině jsme si na ledě dělali co chtěli, ve druhé se to vyrovnávalo a ve třetí jsme přestali hrát, ale Max se střelecky probudil v pravý čas. Ve výsledku i stav série odpovídá, Bolts byli z odehraných 13 třetin lepší tak ve dvou, což logicky nemohl stačit. Spousta kecalů bude náš postup zpochybňovat, protože Lindback pustil dost softů, ale na druhou stranu pochytal i hodně šancí a kdo viděl, tak ví svoje. Bishop by je možná zachránil a série by s ním byla delší, možná by to bylo stejné, to nikdo neví. Je to PO rookie a sami všichni víme, jak zachytal pod tlakem na MS. Celkově byli horším týmem, jejich beci dělali jeden turnover za druhým, nikdo to nezatáhl, nikdo to nevzal na sebe. V útoku neskutečným způsobem dominovali Stammer a Palát, sem tam se přidali Killorn nebo Johnson, ale to je málo. Zklamání určitě Callahan, od něj jsem čekal úplně jiný obraz hry.

U nás se neskutečně zvedlo bottom 6, což byl velký problém v ZČ. Eller line nás táhla po celou sérii, čtvrtá rychlonohá lajna a magic Danny taktéž skvělá. Plekancovci bez výhrad, Prust už byl doma tím Warriorem, jak ho známe. DD line generovala šance, Max mohl mít víc branek, ale nepadalo mu to tam. Ale co, schoval si to na pravý čas :moj: Vanek výtečný v Tampě, doma slabší, ale to se poddá. V beku třetí pár veteránu nečekaně téměř bez výhrad, Weaver +5 :good: Ruský pár žádný zázrak, Jemelin kolikrát nevěděl, která bije a Markov je neskutečně nevýrazný a pomalý. Gorges fantastický a Subby v posledních třech zápas opět ten Subby, který vyhrál Norrise.
Carey nemá oslnivé čísla, ale to udělal ten nešťastný první zápas a dnešek, kdy mu tam spadly dvě haluze a střelecky byli Bolts opět marní, každopádně byl výtečný a nemám co vytknout :thumbsup:

Druhé kolo bude zajímavé ať už to bude proti komu, tak se s tím!
toto nie je žiadna náplasť ale zaslúžene :good:

Justin Bourne ‏@jtbourne 15s
Calder Trophy finalists are Ondrej Palat, Nathan MacKinnon and Tyler Johnson,
Getzo5 píše:toto nie je žiadna náplasť ale zaslúžene :good:

Justin Bourne ‏@jtbourne 15s
Calder Trophy finalists are Ondrej Palat, Nathan MacKinnon and Tyler Johnson,
stalo se vůbec někdy, že byli nominovaní dva hráči z jednoho týmu?
guillaume » stř dub 23, 2014 2:04 am píše:dejte nam soupeře, macikové , už se na vas tešime. Zvladnete vyhrat aspoň jeden zápas?
:wave: :wave: :wave:
Byť na vašom mieste tak som sklamaný že idete do 2.kola bez vážnejšieho testu ci prekážky a aby to nebolo práve naopak že kým sa v 2.kole dostanete na maximum môže byť už neskoro.
dulezitejsi je ze jsme usetrili sily a vyhli zranenim+ se nam vraci Galchenyuk :clap: :clap:

btw weaver +5 :slap: :slap: :slap:
lets go Rangers píše:
Getzo5 píše:toto nie je žiadna náplasť ale zaslúžene :good:

Justin Bourne ‏@jtbourne 15s
Calder Trophy finalists are Ondrej Palat, Nathan MacKinnon and Tyler Johnson,
stalo se vůbec někdy, že byli nominovaní dva hráči z jednoho týmu?
Toews a Kane, Malkin a Staal.
ale palat ma uz 23 roků, :slap: :slap:
jacob de la rose ... novy lucic ?

http://www.youtube.com/watch?v=TL3aYxxVAHc" onclick="window.open(this.href);return false;
Getzo5 píše:toto nie je žiadna náplasť ale zaslúžene :good:

Justin Bourne ‏@jtbourne 15s
Calder Trophy finalists are Ondrej Palat, Nathan MacKinnon and Tyler Johnson,
:thumbsup:

K zápasu jen krátce, protože mi ho bohužel pokazila rozesraná wifina (kvůli níž sem ani SJS nebyl schopnej zkouknout v přímym přenosu)...
Paquette, Barberio, Šustr, Brewer, Killorn v top6 atd... s takovou sestavou se postoupit prostě nedalo, a je vlastně zázrak, že ve třech z těch čtyřech zápasů se Tampa držela ve hře až do úplnýho konce. Včera se navíc tentokrát po*ral i Lindback, kterýho Gudlevskis zastínil docela dobře na celý čáře a umně položil základy senzačního OTčka.

Vyjádřim se speciálně ke dvěma škůdcum: Paquette možná může mít potenciál, nicméně napříč touhle sérií ho skrejval, jak to jen šlo. Na 20letýho mlíčňáka mi přijde až neuvěřitelně pomalej, navíc na ledě vyvádí fakt intergalaktický kraviny občas, což vykulminovalo tim nesmyslnym vyloučenim alias vítěznym gólem. Samozřejmě, dost se hodil do vody stylem "a plav"... ale tohle pořád "předčilo" očekávání.

Druhym borcem na konec je pak Barberio - ten si naopak leccos osahal už v základní části a nezvyk působit uplně špatně, o to víc ale překvapil svym velestupidnim výpadem do rohu, aby nechal před bránou uplně samotnýho Brierea. Barberio je vůbec takovym prototypem mladýho bleska, co sem tam potěšil v regular season, ale v play-off už kupil jednu blbost na druhou. V tomhle směru si vyšší standard udrželi snad jen ti dva Calder finalisti; a nedá se říct, že by to extra šokovalo, no.

K Montrealu: tohle byl přesně Plekyho zápas. Selke worthy performance jako vyšitá, obecně jedině s potěšenim kvituju debatu, která se v jednu chvíli na popud Marca Dumonta strhla na twitteru, kdy se Plekanec v oblasti obousměrnýho přínosu týmu řadil jen těsně pod Toewse, Kopitara a podobný formáty. Nezbejvá než souhlasit. Že je Pacioretty drak, Vanek v MTL vesměs roste zápas od zápasu a i Subban se ještě v týhle sérii stihl pochlapit... to je všechno moc pěkný (a pravdivý), ale Plekance bych zvlášť po Game 4 vytučnil a podtrhl zkrátka.

Congratz Pardovi a spol. Vidim to tak, že po vypadnutí Tampy budu na východě to finále SC přát právě vám (ne snad že bych tam doteď počítal s TBL, ale víte jak). Vlastně.. nepochybuju o tom, už jen kvůli "kanadskýmu faktoru" a kouzlu vždy elektrizující atmošky v Bell Centre. Tak GO GO!
Keď sme to už začali tu...

Calder Trophy Finalists with Regular Stats:
Obrázek

Calder Trophy Finalists with Fancy Stats:
Obrázek
fantomas píše:
Getzo5 píše:toto nie je žiadna náplasť ale zaslúžene :good:

Justin Bourne ‏@jtbourne 15s
Calder Trophy finalists are Ondrej Palat, Nathan MacKinnon and Tyler Johnson,
K Montrealu: tohle byl přesně Plekyho zápas. Selke worthy performance jako vyšitá, obecně jedině s potěšenim kvituju debatu, která se v jednu chvíli na popud Marca Dumonta strhla na twitteru, kdy se Plekanec v oblasti obousměrnýho přínosu týmu řadil jen těsně pod Toewse, Kopitara a podobný formáty. Nezbejvá než souhlasit. Že je Pacioretty drak, Vanek v MTL vesměs roste zápas od zápasu a i Subban se ještě v týhle sérii stihl pochlapit... to je všechno moc pěkný (a pravdivý), ale Plekance bych zvlášť po Game 4 vytučnil a podtrhl zkrátka.

Congratz Pardovi a spol. Vidim to tak, že po vypadnutí Tampy budu na východě to finále SC přát právě vám (ne snad že bych tam doteď počítal s TBL, ale víte jak). Vlastně.. nepochybuju o tom, už jen kvůli "kanadskýmu faktoru" a kouzlu vždy elektrizující atmošky v Bell Centre. Tak GO GO!
Super, Palát a Mačka snad byli lock, otazník byl jen ten třetí do party. Když se teda o Calderu bavíme tady, tak moc nechápu tu jistotu mnoha novinářů a komentátorů, že je MacKinnon téměř jistý vítěz. Čísla jasně ukazují, že je Palát minimálně vyrovnaný soupeř. Ale je to ten typ hráče, který nikdy nebude moc sbírat vavříny bych řekl, něco jako Eliáš, kdežto MacKinnon je hráč jako Crosby nebo G, ale i tak mě to zaráží.

Plekyho přínos pro tým je neoddiskutovatelný v každém zápase, to my fans víme. Je trochu šokující, že nikdy nebyl v nominaci na Selka (pokud vím), ale prý je to tou jeho povahou a faktu, že se moc nebaví s novinářema :neviem: Každopádně my víme své. Letos byl pod MT využíván opravdu hodně na špinavou práci a na bodech to je vidět, ale aspoň už ustaly ty každoroční kecy o trejdu. Jinak díky za podporu, ale gratulace patří hlavně do šatny Habs :thumbsup:
spravte uz topic bos:mtl...
letos se dostaneme daleko..
mame faktor "price" coz jiny klub nema
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS