Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON Bruins vs. DETROIT Red Wings

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Bruins
74%
25
Wings[/b]
26%
9

DeBoer je totálny blázon, že to takto hnusne ničí. Ale my potrebujeme nejakého proven hráča, ktorý už vie, čo a ako. Edler/Ehrhoff, podľa mňa na drafte vymeníme náš 1st rounder za jedného z nich dvoch. Ale treba sa sústrediť na zajtra, hoci som realista, postup by sa rovnal zázraku.
hoci som realista, postup by sa rovnal zázraku
Už se s tím smiřme, že to dopadlo jak to dopadlo :sarcasm:
arek » pát dub 25, 2014 3:54 pm píše:
Toto číslo nezahŕňa divákov v lokálnych oblastiach Detroitu a Bostonu. Tam ten zápas šiel na lokálnych športových staniciach.
Tatar s Jurcom, Vlada na vas uz netrpezlivo caka....

Here We Go!
Obrázek :cepi:

skvele, uplne skvele, sme tam, bez zraneni a snad s Tatarom a Jurcom na MS :good:

blizsie zhodnotenie serie snad s odstupom casu, aj ked priznavam, nejaky ten den som bol uz myslou v serii s Habs....nie preto, ze som zapas s DET povazoval za vybaveny, ale preto, ze som sa uz nevedel dockat serie, pri ktorej sa jednoducho zastavi cas :-D
:klobuk: gratuluji, byli jste nad naše síly.... naivně jsem věřil, že dokážeme udržet formu z konce ZČ,ale spletl jsem se,ten tým na
to ještě nemá a bude třeba s tím něco dělat... každopádně Bruins byli výborní a hlavně Tuukkan famózní gólman... ať se daří, za rok už to snad bude vyrovnanější... :cinka:
BRUINS – WINGS 4 - 2, GAME 5, Bruins win the series 4-1

V zostave prišlo k dvom zmenám, Alfredsson išiel do zostavy miesto Bertuzziho, tragického Kindla nahradil Xavier Ouellet. Do or die, jedine výhra by nás udržala v hre.

Zápas začal bez väčších šancí, pozorne sa bránilo, po troch minútach išiel sedieť Abdelkader, ideálna príležitosť na prvý gól pre Boston. Tú využil Eriksson po výbornej robote Hamiltona, ten hrá výbornú sériu. Presilovky Bostonu v sérií celkovo 5/11. Tiež jeden z dôvodov momentálneho stavu. Prešla minúta a high-sticking Thorntona znamenal PP pre Wings, nebezpečná strela Franzena, ale ako inak, Franzenov slump stále trvá, presilovka samozrejme nevyužitá. Zápas z môjho pohľadu nemal také tempo ako Game 4, oba tímy mi prišli akési pomalšie oproti minulému zápasu. Výborná šanca sa naskytla 5 minút pred koncom tretiny Marchandovi, Gustavsson bol pozorný, Marchand sa tak stále nedokázal v tejto sérií presadiť aj napriek niekoľkým obrovským šanciam.Krejčí nám dal 3 minúty pred záverom prvej časti šancu vyrovnať, ale paradoxne opäť Marchand mohol dať gól ale Gustavsson si opäť poradil. Presilovka prirodzene tragédia a podľa očakávania nevyužitá. Veľmi zlá prvá tretina, taká akási suchá, bez šťavy, bez života, na hráčoch nebolo vidieť chuť, snahu, nasadenie, bojovnosť, srdce, proste aspekty, bez ktorých sa v PO skrátka nemôže hrať.

Druhú tretinu sme žiaľ začali tam, kde sme skončili tú prvú, chances 10-2 hovorí jasnou rečou a to mohol Eriksson zvýšiť po tom, čo spadol Lashoff. Boston mohol ten zápas rozhodnúť a pridať nejaké góly, ale na nás stačil aj tento výkon, ktorý predvádzal v prvej polovici zápasu. 2 scoring chances za polovicu zápasu je jedna obrovská hanba pre mužstvo, ktoré má za cieľ (aspoň teda podľa stavu série) predĺžiť si sezónu ešte minimálne o jeden zápas. PRVÁ, skutočne prvá gólovka prišla v 32.minúte, Alfredssona ale výborne vychytal Rask. Powerplay za faul Lucica (high-sticking), ďalšia z mnoha PPs. Neočakávané sa stalo, odrazený puk sa dostal k Pavelovi a vyrovnal – 1:1. Po tomto momente by saom očakával ešte väčší hlad z našej strany. Pridali sme a akosi sme dostali mierne krídla. Nyquist mohol strhnúť vedenie na našu stranu, Rask skvele agresívne vykorčuľoval a zmenšil uhol. Bruins dostali presilovku, DeKeyser išiel von za držanie. Výborný zákrok predviedol Gustavsson pri šanci Bergerona a potom bol prísne veľmi prísne vylúčený Eriksson za goalie interference. Potom prišla pomoc pre Boston a Franzena vylúčili smiešne, totálne smiešne za držanie. Aby toho nebolo veľa, Smith za krošček na Iggyho. Krátku PP 4 na 3 využil Chára, kľúčový moment zápasu, 3.8 sekundy pred koncom tretiny.

Začiatok tretej, Marchand nám dal šancu na viac ako minútovú presilovku, avšak sme ju zas raz nevyužili. Potom prišiel Lucicov gól a bol koniec, viac nemám silu chuť písať, Boston ale postúpil celkom zaslúžene a hokejový svet sa môže tešiť sériu krvi medzi Bruins a Habs. Dovidenia v septembri, zhrnutie sezóny samozrejme príde a bude oveľa, oveľa obšírnejšie ako posledné sezóny, bude o čom písať, máte sa na čo tešiť.
V prvom rade by som chcel pogratulovat Detroitu k postupu do Play off. Nemali to celu sezonu lahke, napriek tomu sa tam dostali, zaco si zasluzia absolutorium. :good:

Seria to bola velmi dobra, aj ked dnes zrejme najslabsi zapas, najma prvu tretinu. Ja som sa pocas serie bavil, pretoze Detroit mam po Bruins najradsej a nemal by som problem im nadalej fandit, ak by cez nas presli. Co sa vsak nestalo a tak si to mozme rozdat v semifinale konferencie s Montrealom. Tesim sa :)

Inak, musim povedat, ze Dougie Hamilton rastie vo velkeho obrancu... je stale mladucky, ale ma velky potencial. Rovnako Carl Soderberg (aj ked uz ma svoje roky), sa v NHL uz naplno usadil a pocas sezony sa mi paci. Aj toto PO hra zatial vyborne, hlavne posledny zapas v Detroite hral velky zapas.

A samozrejme Tuukka, verim, ze si formu udrzi aj nadalej.
Bohuzel, dost ocekavane vzhledem k zakladni casti, kdy defakto kazdy tyden hraly utoky v jinem slozeni.. a bezpochyby muzeme podekovat forme nekterych hracu.

Franzen - 1 gol za posledni tri mesice, Alfreda ani netreba zminovat, Legwand se ukazal jako vyborny hrac do 4 utoku a mladi byli jednoduse receno mirne priposrani :-D Celkove nas vykon obcas vypada presne tak jak vypadala soupiska, vesmes hraci do 3-4 utoku. Jinak Ouellet ukazal, ze jiz muze bez problemu pristi rok hrat.

Boston hral dobre, ale jejich styl je obcas dost nechutny ( doufam, ze zas nebude reagovat ten troll na me). V momentalnim rozpolozeni jsme na ne holt nemeli. Ja jsem spokojen s ucasti v PO, vice jsem necekal. Ten tyn je momentalne broken.
Gratulace Bostonu k postupu. Více netřeba. :verysad:

Edit: Ještě jsem znovu mrkl na highlights a musím uznat, že ta Franzenova přihrávka při třetím gólu Bruins přes celé obrané pásmo byla opravdu luxusní :grc: To se snad neučí ani v žáčcích :giggle:
Fajn, víc nešlo. Škoda zbytečně dramatického runu o p-o, po získání bodového náskoku v osmičce začala kulminovat forma a proti Bruins už ji nenastartovali, od začátku se mi zdálo, že ten tým už toho má dost a víc ze sebe nedostane. To důležité se splnilo.

Pro Red Wings začíná důležitá část sezony právě teď, to víme všichni. Příští rok snad na lepší příčce a hlavně v lepší pozici.
A môžem ísť podrobne študovať tohtoročný draft :giggle: Po 7 mesiacoch sa konečne vyspím ako normálny človek, má to aj svoje menšie pozitíva :cool: Keď zo mňa opadnú emócie, tak príde veľmi obšírne a skutočne dlhé hodnotenie sezóny, len treba všetky myšlienky dať dokopy, to bude chvíľu trvať. Každopádne, ide pre nás dôležité leto, ak sa podcení, tak budúci rok by sme to pri podobných problémoch ako tento rok nemuseli ustáť. A ako písal Rono, Babcock si zaslúži skutočne tím najvyššej kvality, takže v lete čakám konečne agresívneho GM, ktorý dúfam nepovie, že máme "KIDS" a stačí ich re-sign a viac nie. Skutočne som zvedavý, nebol by som proti, ak by sme náš 1st rounder, Franzena a nejakého prospecta obetovali za skutočne kvalitného obrancu, mám na mysli Edlera, Ehrhoffa a podobných. Tak Cmon.
arek píše:som zvedavy na Nyqvista v PO. Bruins in 5.
:ciga:
Bustqvist 0+0
"Seria bola omnoho narocnejsia ako napoveda konecny vysledok. Detroit ma dobrych hracov a skvely system hry. My sme museli hrat zakazdym na maxime svojich moznosti" Chara

az taka prechadzka ruzovym sadom to nebola, po 1 prehratom zapase nam asi nebolo vsetko jedno, ale kvalita kadra sa v konecnom uctovani prejavila a nas postup je absolutne zasluzeny
v niektorych chvilach som mal pocit ze hrame svoju vlastnu galaxy ligu:)
ako som pisal vo svojom uvodnom poste, pre DET bol uz akym takym uspechom postup do PO, dostat sa cez nas, to uz bolo nad ich sily, schopnosti

- kridlam uplne odisla produktivita
z 5Z 6G....
obavany Nyqvist bol totalne vygumovany
- G faktor, u nas nepriestrelny Rask, na strane druhej nie moc isty Howard
- co povazujem asi za najpodstetnejsi rozdiel - presilovky
DET - 2G zo 17 presiloviek.......
my tusim 6 zo 14? (celkovo sme sme skorovali 14x takze presilovkove goly zohrali dost dôlezitu rolu)

inak seria co sa tyka osobnych potyciek, taka dost nudna:) aj ked nasa superovmi fanusikmi milovana 2jka Looch-March (toho by som inak vytahal za gule, za tie nepremenene tutovky + totalne stupidne primitivne vylucenia) zoparkrat vystrcila rozky
teraz na nas caka ale niekto, nieco, na co sa clovek tesi asi celu sezonu...PO suboje s hobitmi....o tom, ze budu praskat kosti nepochybujem :slintac:
Zasloužený postup Bostonu, netřeba více vypisovat.

Vyjma prvního(to jste ještě chrápali) a 2/3 čtvrtého zápasu jste nám nedali vůbec šanci.

Gratulace k postupu :good:
Chci v semi polamanyho soupere, takze perte se a zerte se :petrik:
Pasha píše: v lete čakám konečne agresívneho GM, ktorý dúfam nepovie, že máme "KIDS" a stačí ich re-sign a viac nie.
Keny to balí nebo co? :-D :-D :-D
Nyqvist velké zklamání. Stejně jako Franzen. I marod Zetterberg předvedl víc. Ale Detroit splnil to, co měl a to bylo dostat se do PO. V něm už to pak bylo o náhodě. Gratulace Bostonu a teď sem hodně zvědav na souboj MTL-BOS. :klobuk:
Povinna jazda je za nami, Detroit bol marny celu seriu, obrancom odskakoval puk, robili chyby v rozohravkach, obcas stali vedla seba ako kuzelky a nevedeli co robit, cez nas system skratka nemohli prejst bez plnej sily a lepsieho kadra, a tie strely od mantinelov Tuukku naozaj ohrozit nemohli. K timu Wings a Babcockovi aj tak kalap dolu :klobuk: ze vobec dokazali postupit do PO s takymi marodmi a zachranovali ich v podstate AHLkari z Grand Rapids. Wings su moj druhy najoblubenejsi team, aj ked nesuhlasim s ich politikov nasadzovania matuzalemov a ignorovanie mladikov, sice uz teraz nemaju na vyber a tym mladikom uz priestor davat musia. Paci sa mi filozofia dozrievania pod ich dohladom v ostatnych sutaziach a cim viac napinaju tych hracov, tym su hladnejsi po zapasoch NHL a vyplaca sa to. Buducu sezonu by uz mohol Tatar dat 30 golov ak odohra vacsinu zakl. casti, verim, ze Jurcovi sa podari presadit viac ako doteraz, ma na to potencial.

Tesim sa na Habs, a verim, ze ich umlatime, aj ked mam pochybnosti, pretoze na nas vedia hrat, su rychli a krpati, celkom sa vedia vysmyknut :sarcasm:

Neviem ako su na tom Kelly a Paille, tych dvoch potrebujeme ak chceme pomyslat na SC, pretoze Caron a Florek su hraci do poctu.

Najviac sa mi v serii pacil Hamilton. Je vidiet, ze mu hokej chuti a ma naladu na utocne vypady. Celkom som zvedavy ako sa vyvinie situacia ohladom Mesza.

Lec goov madvade! :wave:
Zaslúžené víťazstvo Bruins. Tešíme sa na druhé kolo !!! To bude bitva !!! :fight:
Kower píše:Vsetko horsie ako Boston 4:1 na zápasy bude sklamanie.
Kower píše: dufam ze to nebudeme musiet dokazat ale ja tomuto timu (v plnom zlozeni a zdravi) verim proti Detroitu tak ze ich mozme sfuknut aj 4 zapasy po sebe... hoci aj za stavu 0-3 na zapasy. :cinka:
Krasna praca a ide sa na trpaslikov :wave:
Bruins pekne odstavili naše mladé pušky,ktorým to v ZC išlo, v prvom zápase nám dali pričuchnúť k úspechu, ale potom sa s nami hrali až do konca. Nevadí, mladí získali cenné skúsenosti,ktoré sa v budúcnosti dúfam zúžitkujú a teraz pekne obhájiť Caldera :wave:
Keďže ešte nie je nový topic tak to musím dať tu.

Dan Cagen ‏@DanCagen 1h
Marchand on Subban: "He likes to come in after whistles and grab guys and hit guys. ... A lot of slew foots during the game." #Bruins #Habs

:rofl: to je na popukanie. Zlodej kričí chyťte zlodeja!
249 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG