Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ZOH tipovacka - diskusia

startujeme :hfman:

Anty, nezabudni natipovat :-D
Kajo kde pak ty ptáááčku tipy máš? :lol2:
Casu dost nie?
Ako spravny kapitan, aby som trochu motivoval tim (Twin Toilet Team), tak najhorsi tiper dna dostane nasledovny "darcek"

Obrázek
:yes:

Tak sa snazte :-D
Super logo, vyborny nazev, paradni spoluhraci ted uz zbyva jen malickost :giggle:
Selly8 píše:Super logo, vyborny nazev, paradni spoluhraci ted uz zbyva jen malickost :giggle:
vy ste sa fakt stretli :rofl: nazov vam sedi jak rit na serbel

je mi luto tiperky, nezne ziena musi tipovat v time s takym :grc: nazvom
arek píše:je mi luto tiperky, nezne ziena musi tipovat v time s takym :grc: nazvom
co si to dovolujes?!
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Kajo este mi povedz ze si sedel pri doske a skladal svoje pripinaciky, aby si urobil takuto motivaciu :lol2:
prve vyhodnotenie ZOH je hotove :klobuk: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... str-122-17" onclick="window.open(this.href);return false;
Co je to za zas*anej system?? Myslel jsem, ze se pocitaj uhodnuty goly??
Takze kdyz nejakej analfabet tipuje 4:5, dostane vic bodu, nez kdyz ja uhodnu, ze Lotysi nedaj gol? Tak to vam na to prdim.
Skorpion píše:Ako spravny kapitan, aby som trochu motivoval tim (Twin Toilet Team), tak najhorsi tiper dna dostane nasledovny "darcek"

Obrázek
:yes:

Tak sa snazte :-D
Takze si pekne s Cathy miestecko rozdelte :jupi:
danny nezabudni natipovat, zacina sa uz rano o 9 :!:
AndyF píše:Co je to za zas*anej system?? Myslel jsem, ze se pocitaj uhodnuty goly??
Takze kdyz nejakej analfabet tipuje 4:5, dostane vic bodu, nez kdyz ja uhodnu, ze Lotysi nedaj gol? Tak to vam na to prdim.
mas lepsi napad na system?
tak ono tazko sa vymysla system ja som mal trebars svedsko cesko 5:2 cize som bol gol od presneho vysledku a vela bodov som nepobral :D
Mne sa tento systém páči :good:
kajo píše:
Skorpion píše:Ako spravny kapitan, aby som trochu motivoval tim (Twin Toilet Team), tak najhorsi tiper dna dostane nasledovny "darcek"

Obrázek
:yes:

Tak sa snazte :-D
Takze si pekne s Cathy miestecko rozdelte :jupi:
ja som dzentlmen - dama ma prednost :D
Ja som tipoval USA 5-1 ... som SR riadne precenil :jn:
Ja fakt nechapem Dawe-a, naco sa niekam hlasis a potom na to jebes?? Aby si natipoval prve dva zapasy?
Skorpion píše::
ja som dzentlmen - dama ma prednost :D

Ze gentleman.....praveze ty by si mal byt prvy :bee: chlap vzdy ide prvy :!: ze take nevies.....


https://www.youtube.com/watch?v=KjKIl4X ... 5B4BD562D2" onclick="window.open(this.href);return false;
Rusko-Slovinsko 5:2, moj tip 6:2 a len dva body. Nekritizujem, ale do buducna by sa to malo inak nastavit. Tak, aby tieto vysledky co uhadnes "na gol" mali viac bodov ako tie, co len trafia vitaza zapasu :neviem:
taky jsem mel na kanadu 3-2 a pritom vetsina tam valila mnohem vetsi debakl, ale pravidla byly dane uz na zacatku a tak to proste beru, dyt je to jen zabava :)
Ved ano, berim aj ja. Len upozornujem, ze nabuduce sa to moze nejako upravit :)
Cathy píše:
Skorpion píše::
ja som dzentlmen - dama ma prednost :D

Ze gentleman.....praveze ty by si mal byt prvy :bee: chlap vzdy ide prvy :!: ze take nevies.....


https://www.youtube.com/watch?v=KjKIl4X ... 5B4BD562D2" onclick="window.open(this.href);return false;
no to mas mozno pravdu, ale dnesny den uz neukecas :D

kajo vyborne :good: Evidentne moja motivacia "bicom" na teba funguje :-D Este musim nieco poriesit s Cathy :hmm: . Mozno ma sado-maso sklony, ked takto tipuje a stale vysedava na pripinackach :-D
A aky trest mam teraz? :fnuk:

Tie pripinaciky su ako akupunktura :lol2:
Zatial zostava platnosti ten isty. Pre teba je tazke nieco vymysliet - tebe sa vsetko paci :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG