Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ZOH tipovacka - diskusia

Mozno treba skusit kupit vacsie pripinacky :-P
Mozna by stalo za to uz zadat zitrejsi zapasy.. :andy:
Cathy motivacia pomohla..hned prvy zapas trafila presny vysledok :cool:
kajo píše:Ved ano, berim aj ja. Len upozornujem, ze nabuduce sa to moze nejako upravit :)
To urcite, treba dat 3 body i tomu kdo trefi pocet golu jednoho ze souperu, ale pocitat by se mi to nechtelo :-D
:taptap:
Skorpion píše: :taptap:
takze kto z nas pojde na tron? :sarcasm:
Teoreticky to este stale moze byt aj Cathy :-D
Tie vacsie pripinaciky su uz dakusticko boľave :oops:
Vyhlasujem motivaciu

Obrázek
no ty kraso, v nasom time to je sami challenge :D
Cathy píše:Vyhlasujem motivaciu

Obrázek
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :ee: :samovrazda:

aj kajo ma presny vysledok :scare: Gratulujem z hlbky svojho zodraneho..........srdca :)
Teď :king: jsem jááááááááá

no co? aka motivacia bude na zajtra? :petrik:
cely den na samotke tu :arrow: http://i.imgur.com/HIybx.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
to je v pohode - 5 rokov na vysokoskolskom internate - to dam :-D
škoda hrajem ve dvou :thumbsdown:
Tak, bohužial... to už nedobehneme,no ale tak podajme aspon my kvalitné výkony nech sa nemáme začo hanbiť keď už sme spolu v tom tímu :good:
Prepacte (spoluhraci) ze som nenatipoval prvy zapas. Ale vecer som siel na bowling, nejako sa to zvrtlo a domov som dosiel o stvrtej s hlavou...no proste nie zameranou na KTL :giggle: :hiding:
:a_von: za trest musis vycistit tu miestnost, ktorej fotku si sem v piatok dal!
Ak si si nevsimol, ta miestnost je nevycistitelna :!: :noway:
a o to ide! :-D
vitazmi sa stali Sreleets, gratulujeme :serus: takisto vitazovi individualky TA :good:
sreleetS a ich kapitán ďakujú za gratulácie. Ja sa pre zmenu chcem poďakovať svojim spolutipérom, že to takto super zvládli.
Chalani excelent a mediky, chcem sa vam ospravedlnit, neplanovane som isiel na slovensko kde som sa moc k internetu nedostal
SKORPION & KAJO, pre Vás :D


Obrázek

Obrázek

Obrázek

:lol2: :lol2:
Dakujem, ani neviem, cim som si to zasluzil :D Inak dobry turnaj :good: Skoda, ze nam ten kusok chybal k vitazstvu.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS