Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Slovinsko

Diskusia o hokejovom turnaji a ostatných športoch na ZOH 2014.

Sledujete tú dominanciu Slovincov? 3:0 v 24. minúte nad Rakúskom, rysy idú do štvrťfinále. :poklona:

A ja by som ich apriori neodpisoval ani proti Švédom.
V tomto zápase jsem fakt nevěděl komu fandit a nevím pořád, ale přeju to ať už Slovincům či Rakušanům. :klobuk:
Slovinsko na zlato !
Svedi si zaspominaju na Salt Lake City.
Mne to ako prvé napadlo. Navyše tých podobností je viac. Švédi v SLC proti Bielorusom taktiež hrali prvé štvrťfinále (vtedy dokonca o 11.05 miestneho času). Bielorusi taktiež strelili v základnej skupine, ako tento rok Slovinci 6 gólov a taktiež sa v 2002om hralo 19. februára. :king:
A taky meli Svedi v kase peknou diru. :yes:
Švédov neporazia, ale priala by som im to. Veľmi sympatický tím.




:groupwave:
Kto by to bol povedal, že budú tak dominovať...okrem Rusov mali asi najlepší los, i keď Rakúšania tiež zahrali dobrý turnaj, Grabner 5 gĺov :thumbsup: Slovincom to prajem, bodaj by Švédov aspoň potrápili!
Najlepší los... Nuž. V skupine mali USA, Rusov a Slovákov, napriek tomu skončili na treťom mieste a neboli najhorším tímom z tretích miest. Áno, v predkole mali priaznivý žreb, ale to je skôr dôsledok výkonov v skupine, za ktoré si Rakúšanov, sťaby najpriaznivejšieho súpera, rozhodne zaslúžili :thumbsup:
Veď jasné, ja som nepovedala, že si to nezaslúžili a fakt som rada, že postúpili. Keď vidím Kopitara, tak to sa ani nedá nepriať mu :-D
Kopitaria :clap: Inak nebol tu už niekde nejaký starý slovinský topic? Pamätám si, že som doňho zopárkrát prispieval. Slovincov môžem, od ich prvej účasti na MS, keď bol Marcel Rodman najlepší strelec s Bondrom. Potom som ho vytvoril v NHL 03 a zobral do LA ako top6 krídlo. :lol:
ThrashersFan píše:Mne to ako prvé napadlo. Navyše tých podobností je viac. Švédi v SLC proti Bielorusom taktiež hrali prvé štvrťfinále (vtedy dokonca o 11.05 miestneho času). Bielorusi taktiež strelili v základnej skupine, ako tento rok Slovinci 6 gólov a taktiež sa v 2002om hralo 19. februára. :king:
Ked už spomíname na Salt Lake tak tiež ma napadlo niečo, ale ohladom slovákov, tam robili hanbu tiež a takisto skončili predposledný, potom prišiel "ten druhý" turnaj roka ktorý už nikoho nezaujímal a ten vyhrali. Odvtedy berú slováci tie MS ako keby to bol svetový pohár a OH sa ako keby ani nehrali v tom roku :roll: . Nezabite ma ale je to tak. A další "svetový pohár" môže byť už čoskoro v Minsku :wink2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS