Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

OSEMFINALE CESKO-SLOVENSKO

Diskusia o hokejovom turnaji a ostatných športoch na ZOH 2014.

Kto ma podla Vas vacsiu sancu na vyhru?

Slovensko
15%
4
Cesko
41%
11
Oba timy rovnaku
44%
12

tento suboj si zasluzi samostatny topic. Nezabudnite zahlasovat v ankete :)

Obrázek
Hlavne dufam ze sa bude hrat o 18:00
Nech vyhra lepsi (co bude v tomto pripade dost problem imo :D ). Ale vitazovi tohto duelu spolu s USA budem fandit v dalsom priebehu turnaja. A som zvedavy kto bude u nas v brane. Dal by som Laca. Alebo pre Rona- Láca.
FLYERS FAN » Ned Feb 16, 2014 6:44 pm píše:Hlavne dufam ze sa bude hrat o 18:00
čakám, že to bude o 9ej ráno
takze..
Obrázek
Tak som dobre hovorila, že hráme o 18:00...väčšina má asi radosť.
Ten cas uz je oficialni? To by bylo skvele!

Kazdopadne do ctvrtfinale pujde vitez na USA, to je pro me nejhorsi varianta. :scare:
Nagano volume 2 coming.. :petrik:

Po Slovensku příp. - USA, KANADA, RUSSIA :waa:
odkiaľ máte ten čas?
ThrashersFan » Ned Feb 16, 2014 10:03 pm píše:odkiaľ máte ten čas?
zatiaľ len Kika si dakde z prsta vycucala
Prosím ať nehrajeme v šest ale jakýkoliv jiný čas. :modlenie:
Na devatou mi tam vylozene sedi AUT vs SLO, ja zas jako pracujici doufam v sestou vecerni. Ikdyz pokud mame prohrat tak at to radsi nevidim :-D
Favoritom su Cesi, to je fakt, plus Salak s Pavelcom zli nie su a len Boh vie ako nasi brankari zachytaju. Takze tipujem Cesko, hoci sa rada budem mylit.
ThrashersFan píše:odkiaľ máte ten čas?
sme.sk :giggle:
Obrázek :-/
The match-ups, schedule, and ranking are all subject to final confirmation during the IIHF Directorate Meeting being held on 17th February at 14:00 Sochi time
arek » Ned Feb 16, 2014 10:19 pm píše:
ThrashersFan píše:odkiaľ máte ten čas?
sme.sk :giggle:
Ako si čítal článok, je tam aj toto /prvé tri zápasy v Boľšoj aréne, štvrtý zápas v Šajba aréne, termíny a dejiská sú predbežné a podliehajú definitívnemu verdiktu direktoriátu turnaja/
Slovensko vyhraje 1-0 na nájezdy. V 17. sérii rozhodne Baranka. Mt-svk napíše, že hráči z KHL jsou stejně lepší. AndyF napíše, že behěm zápasu nešel chat. Rono vyzdvihne brankáře Láca. Vůjtkovi se na Hviezdoslavovo náměstí začne stavět socha s nadživotní velikostí a v referendu jen těsně neprojde přejmenování náměstí na Vůjtkovo náměstí. Hadamczik se přizná, že mu s nominací na ZOH pomáhala babička. Selänne ve videu prohlásí, že tentokrát hrál na ZOH naposled. Pálffy gratuluje slovenským hokejistům k úspěchu. Šatan prohlásí, že si stejně myslí, že ho Chára viděl.
Odtiaľto to mám http://www.osporte.sk/?id_cat=250176&news=191546" onclick="window.open(this.href);return false; a aj v tom mojom pláne, čo mám prílohu k ZOH to tak bolo, tak neviem.
Rev...ja placeeeeeeeeeem :hufi:
AndyF píše: Nechci se hadat, ale to je kravina.
Vy hrajete cely turnaj v defenzive. Trochu vyrovnany to bylo se Slovincema. Dneska jste akorat branili zuby nehty. Klobouk dolu za remis.
My odehrali jednu blbou tretinu se Svedy, pak jsme je zbytek zapasu mackali jak citrony. Lotysi zcela pod kontrolou. Svycari vyjeli z pasma jen pri svym golu.. A my 3 tycky a 2 nastreleni golmana.
Tohle chces srovnavat??
Muzete to nejak uklohnit, o tom zadna, ale vase jedina sance je 100% beton a doufat v zazrak.
Edge v otázke trénera, jedine tam máme prevahu, tak som to myslel, inak oba tímy sú vo veľmi zlom rozpoložení.

Inak v podstate nesúhlasím od začiatku po koniec. Nemôžeme hrať celý turnaj v defenzíve, ak v nej máme Jurčinu a Vydareného, elbo to dopadne presne tak ako v prvom zápase. Navyše my nehráme žiadny betón, práveže v defenzíve sme vyslovene laxní a vpredu bez akejkoľvek kombinácie. Tvrdiť, že naším účelom je betónovanie výsledku je nezmysel, s výnimkou dnešného zápasu a predovšetkým jej tretej tretiny, z ktorej sme hrali 7,5 minúty vo štvorici a mali sme viac šťastia ako rozumu. Ak by sme hrali betón, tak Slovinci nie sú v zápase lepší a stretnute proti USA neskončí výsledkom 1:7.

Vy ste odohrali 1,5 blbej tretiny so Švédmi a potom dvomi btb gólmi vrátili do zápasu, pričom však ten druhý bol riadne šťastný, čo zjavne Švédov vykoľajilo. Ale aj tak začať hrať za stavu 0:4 aj tak nie je vaším umením, ako skôr stratou koncentrácie súpera. Do konca zápasu to už síce bolo vyrovnané, rozhodne ste ich nemačkali ako citróny.

Lotyšov ste pod kontrolou nemali. Pod kontrolou ste mali hru, mali ste prevahu, napriek tomu Lotyši dva razy vyrovnali. Boli ste lepší, ale neoslnili ste.

A k tým Švajčiarom, to nemôžeš myslieť vážne. Staviaš to pomaly do pozície zápasu Slovensko – Rusko, lenže váš zápas bol ďaleko vyrovnanejší. Lepší ste mierne boli, ale ty vytváraš obraz toho, akoby sa celý zápas hralo pred Hillerom. Švajčiari mali viac z hry do prvého gólu, zaslúžene sa ujali vedenia a potom sa stiahli do obrany, pričom im pomohol Hiller, ktorý mal dosť šťastia, čo nepopieram, ale vy ste si svojou nemohúcnosťou v podstate to priam vyžiadali. Viazla vám kombinácia, presilovky ste mali jalová, nehovoriac o hre bez brankára, ku ktorej ste sa dostali po 40 sekundách snahy usadenia sa v pásme.
Skúsený tréner Slovákov naznačil, že do bránky pôjde hrdina včerajšieho duelu Ján Laco. „Máme ešte jednu verziu a tréning. Naši brankár z NHL sú výborní, ale majú trochu problém s orientáciou na tomto ihrisku. Uhly sú úplne iné ako pre európskych brankárov, čo Jano potvrdil.“
ThrashersFan píše:Do konca zápasu to už síce bolo vyrovnané, rozhodne ste ich nemačkali ako citróny.
Asi si koukal jiny zapas.
ne ze bych byl nejaky statistikar, naopak, ale strely ve 3. tretine 15:5
AndyF píše: Asi si koukal jiny zapas.
ne ze bych byl nejaky statistikar, naopak, ale strely ve 3. tretine 15:5
Ty si riadny oportunista :-). Potom sa pozri na strely na bránku zápasu, v ktorom Švajčiari nevyšli z pásma.

Apropo, k tej tretej tretine, strelecká prevaha je fajn, ale ak nerátame Hemského kľučky a Kaberleho nájazd po Jágrovej prihrávke, tak ste tam nemali žiadnu vyloženú šancu na zníženie, naopak, stopercentnú šancu mal aj tuším Eriksson. A neviem, či Švédi nenastrelili aj žŕdku v tretej tretine.
The Rev píše:Slovensko vyhraje 1-0 na nájezdy. V 17. sérii rozhodne Baranka. Mt-svk napíše, že hráči z KHL jsou stejně lepší. AndyF napíše, že behěm zápasu nešel chat. Rono vyzdvihne brankáře Láca. Vůjtkovi se na Hviezdoslavovo náměstí začne stavět socha s nadživotní velikostí a v referendu jen těsně neprojde přejmenování náměstí na Vůjtkovo náměstí. Hadamczik se přizná, že mu s nominací na ZOH pomáhala babička. Selänne ve videu prohlásí, že tentokrát hrál na ZOH naposled. Pálffy gratuluje slovenským hokejistům k úspěchu. Šatan prohlásí, že si stejně myslí, že ho Chára viděl.
Rev ty si puk, ale super. :lol2:

K zapasu, teoreticky by sme s cechmi mali hrat tvrdo, hraci by si mali pokryvat svojeho hraca a korculovat s nim, taktiez by tam mal byt kvalitny pressing, no nakolko sa to splni... uvidime. Co sa tyka dvojicky Jurcina-Vydareny, myslim si, ze viac si nezahraju, iba ak by sa niektory obranca zranil.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS