Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

OSEMFINALE CESKO-SLOVENSKO

Diskusia o hokejovom turnaji a ostatných športoch na ZOH 2014.

Kto ma podla Vas vacsiu sancu na vyhru?

Slovensko
15%
4
Cesko
41%
11
Oba timy rovnaku
44%
12

Dufam v dostojnu hru a to, ze sa nasi budu bit!!! Vitazstvo by bolo prijemnym prekvapenim, ale necakam ho, som realista.
Baranka zraneny :-(
skoda katastrofalnych chyb Marincina a Sekery.... Vysledok asi zasluzeny :-(
Byla to zabava.. Nejvetsi pro Americany.
Bol to zábavný zápas. Ale utešovať sa po náhodnom návrate nad tým, akí sme dobrí, je trápne.
ThrashersFan píše:Bol to zábavný zápas. Ale utešovať sa po náhodnom návrate nad tým, akí sme dobrí, je trápne.
mna praveze vobec nebavil.
Odchadzame so 4 prehrami, zatial co si nejaki haluzni Slovinci a Lotysi zahraju 1/4finale. Som sa tesil na ZOH, kedze Oilers mi tuto sezonu radost nerobia, tak ze aspon nasi...ale bolo to este tragickejsie :slap: :cry:
Osobne si myslim, ze viac ako Gaborik a Visna nam chybali kvalitni centri.
na to ze boli cesi pocas vacsiny zapasu o triedu lepsi je ten vysledok este pomerne lichotivy

skoda ze vujtek nezariskoval s odvolanim laca 2 min pred koncom ked sme mali tlak v utocnom pasme :hmm:
To som nepochopil ani ja..neviem na co cakal.
kajo píše:To som nepochopil ani ja..neviem na co cakal.
Snad si vzpomnel, kde domov jeho!
kajo » Uto Feb 18, 2014 9:56 pm píše:To som nepochopil ani ja..neviem na co cakal.
zistil, že tam nemá nikoho, kto by vyhral buly
k dnešnému zápasu je snáď škoda sa vyjadrovať, najlepší hráči čechov boli 42ročný dedo (ako bez urážky, ale je fakt hanba, keď takýto hráč si tam robí zo všetkých pi*u), Erat a Andrej Sekera

veľmi v obrane chýbal Baranka, chudák Mesz, tam mal vedľa seba buď Marinčina alebo Nepodareného :(
netreba sa vyhovárať, chýbal ten, chýbal onen, ako hovorí Mike Babcock: Nie je to o tom, kto nehrá, ale o tom, kto hrá. A kto hrá, tak má zo seba vydať všetko jak najviac to ide. Proste go out there and try to give your best on the ice, o to ide. Samozrejme, je rozdiel mať a nemať v tíme Gáboríka alebo Višňovského, ale žiadne výhovorky ani ospravedlnenia. Vystúpenie Slovenska na OH, ak ho mám zhodnotiť ako nestranný pozorovateľ, hodnotím za 4. Tá najhoršia možná tam nie je kvôli tomu vydarenému zápasu s Rusmi.
vratit sa po zapase s cechmi triezvy je dost skandalozne :v_hajzli: a zapijat zasluzenu prehru ma neoslovilo

je smutne, ze som si pocas celeho OH turnaja schuti zakrical gool 2x .... na 1:1 proti amikom a na 3:4 proti cechom

to nahananie zajaca za chvost za 5 min 12 to uz bolo take, cely turnaj skoncil tak, ako zacal, takze Tomas Jurco to celkom vystihol :giggle: „Všetci si budú pamätať to, ako v Soči skončíme, a nie ako sme začali"

na prekvapenie som prehru zobral uplne s kludom, asi som bol zmiereny s tym, ze naviac asi na tomto turnaji skutocne nemame, uspokojilo ma aspon to, ze sme sa vdaka tej III.tr. ako tak dôstojne rozlucili s tym celkovym nepodarkom a mozno sa vyhli daleko väcsej blamazi vo stvrtfinalovom zapase proti hambacom

dovidenia v v Pchjongcchangu
cepi píše:dovidenia v v Pchjongcchangu
Ja myslim ze tieto ZOH si vychutnam krasne ako neutralny divak a mozem si z chuti pozerat kazdy zapas a nebudem musiet uvazovat nad nasimi nemehlami :lol2:
cepi píše:
dovidenia v v Pchjongcchangu
No len aby... :-D
cepi píše:dovidenia v v Pchjongcchangu
Snáď sa odtiaľ vrátiš živý a zdravý :ahoj:
Obrázek

Ale zrejme si myslel Pjongčang.
To byl válec. :-O :wave: První třetina neskutečně famózní, druhá s přehledem a v klidu. Škoda té třetí, ale chápu, odpočinek na USA byl potřeba.
Rono píše:To byl válec. :-O :wave: První třetina neskutečně famózní, druhá s přehledem a v klidu. Škoda té třetí, ale chápu, odpočinek na USA byl potřeba.
Ted nevim jestli je to forma trollingu nebo to myslis vazne :neviem: Uz ta druha byl oboustranne mizernej hokej a treti byla vsechno jen ne odpocinek.. Na USA je nutno hrat 60 minut tak jako v 1.tretine a ani to nemusi stacit, ja jsem i nadale pesimista a to vyraznej.
Inak sa to fakt pletie:

Pyongyang [Pchjongjang] - Kim
PyeongChang [Pchjongčchang ] - Kia

Hlavne, aby sportovci a navstevnici spravne vystupili. Inak su fakt v prdeli :D

K zapasu len tolko. Cesi boli o kus lepsi ako teraz, tak aj v celom turnaji. Skoda, ze sme prvu tretinu zaspali a nechali sa zbytocne vylucovat. Prehru som tak trochu cakal, zivot ide dalej.
Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES