Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Sochi 2014 - Tím vydedencov

Diskusia o hokejovom turnaji a ostatných športoch na ZOH 2014.

Toto ma len tak napadlo, že by to nebolo zlé vytvoriť. Úprimne, pre naše nároďáky by sme brali asi všetkých. O niektorých sa samozrejme z logických dôvodov ani neuvažovalo. To ma prirodzene nemohlo zastaviť.

Ryan - Giroux - St. Louis
Semin - Thornton - Okposo
Pominville - Seguin - Skinner
Hudler - O`Reilly - Saad


E. Johnson - Boyle
Hedman - Seabrook
Brodin - Greene
J. Johnson

Bernier
Schneider
Crawford

Stavím sa, že tento tím trénovaný Quennevillom, Tippettom a McLellanom by nakopal zadky v podstate všetkým. Flame away. :jn:
ani sem sa Hall nedostal? :fnuk:
arek » 07 led 2014 18:12 píše:ani sem sa Hall nedostal? :fnuk:
Broilers factor :-D
arek » Uto Jan 07, 2014 7:12 pm píše:ani sem sa Hall nedostal? :fnuk:
Je mi to ľúto. :D
Selly8 » 07 Jan 2014 06:15 pm píše:
arek » 07 led 2014 18:12 píše:ani sem sa Hall nedostal? :fnuk:
Broilers factor :-D
ja by som ho tam dal namiesto Semina :hmm:
Toho Okopsa bych Hallem teda nahradil.. Okopso podle mě stejně jak minulý rok Boyes těží z Tavarese. Ale jinak to je velmi dobré. :klobuk:
Hudler by ti do čtvrtýho útoku nešel. Je vidět, že nemůžeš být GM. :-D
Mě tam chybí Lucic.. :neviem:
dejf » úte 07 1, 2014 18:24 píše:Hudler by ti do čtvrtýho útoku nešel. Je vidět, že nemůžeš být GM. :-D
Pokud by mel na kridle dve ku*vy, co by mu lizaly zadek, tak ano! :nono2:
Kde je Šatan? Na koho bude poľovať Chára?

Inak, zjavne si sem nepostol hráčov z nekvalifikovaných krajín, resp. zranených. Rád by som totiž videl v nejakom takomto tíme aj Nielsena či Rinneho :hmm:
arek » úte led 07, 2014 7:12 pm píše:ani sem sa Hall nedostal? :fnuk:
Klidek, Neal je na tom zda se stejne, takze si furt muzou spolu zahrat za vydedenecky béčko. Not that bad :wink2:
:D už s ním daj pokoj. Môžu byť s Hallom náhradníci. :psst:

Logana som nepísal lebo jeho zdravotný stav je zatiaľ záhadou. Takže áno TF, všimol si si dobre.
To že v Soči nejsou Ryan a Giroux je opravdu hodně velký úlet, u nás nechápu duo Barinka-Krajíček a úkor dua Polák-Kindl/Hejda. To mi fakt hlava nebere. Jinak Semin a St.Louis dodatečně prošli, ale to každý ví..
Buď rád, že Kindl nejde, ten je túto sezónu v úplnom lese a celkovo hrá veľmi zle, chaoticky jak neskúsený zelenáč. Ale nevzatie Hejdu je veruže dosť fail :yes:
Pasha píše:Buď rád, že Kindl nejde, ten je túto sezónu v úplnom lese a celkovo hrá veľmi zle, chaoticky jak neskúsený zelenáč. Ale nevzatie Hejdu je veruže dosť fail :yes:
Je pravdou že letos jsem moc zápasů Detroitu neviděl, ale loňský rok hrál parádně, tedy jak já jsem to viděl, i vedení klubu ho chválilo. Navíc i české legendy co se k nominaci vyjadřovaly, tak dost z nich říkalo, že právě Jakub jim tam chybí. Ale tak koukám dle obrázku že ty jsi fanda Red Wings, tak asi máš recht - takže duo Polák-Kindl/Hejda upravuji na duo Polák-Hejda :wink: ..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS