Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Sochi 2014 - vseobecna diskusia + ine sporty

Diskusia o hokejovom turnaji a ostatných športoch na ZOH 2014.

z tejto fotky je jasne, ze najviac pyzamovy dres maju Cesi :hehe:
Obrázek
Obrázek
arek píše:z tejto fotky je jasne, ze najviac pyzamovy dres maju Cesi :hehe:
Obrázek
Neviem, či práve pyžamový, ale rozhodne najhorší. Ten druhý sa ako tak dá, ale ten, čo má Rozsíval na fotke je proste hrúza. Som sa dobre zasmial keď som si v PH prečítal, ako idú na ich dresy dobré ohlasy. :lol2: O tom viem svoje...

Náš som si omakal včera a bol som príjemne prekvapený. Tá modrá je v reále trochu svetlejšia (aspoň teda na verejne predajnej NIKE replike tak hádam bude taký aj on-ice), tie "akože šnúrky" vôbec nevyzerajú tak hrozne a tie "hymna pásiky" zblízka vôbec nevadia a z veľkej diaľky ich ani nevidno. :giggle: Pokiaľ ide o kvalitu, tak je vidno, že je to výrobok z PET fliaš. Nič také som v ruke zatiaľ nedržal. Skôr (ne)príjemne ma prekvapil gumenný znak na hrudi. :eek2: Možno je to len vecou repliky.

Uvažujem, že si dám k narodeninám neskorý darček. Môj posledný repre dres ešte pamätá Eurotel a WTC v New Yorku. :andy:
Ceremoniál som síce nevidela celý, čo ma dosť mrzí, ale veľmi sa mi páčil. Hlavne pri hymne som mala zimomriavky :wub:
souhlas, ceremoniál se jim hodně povedl... bavil jsem se.. mělo to dobrou myšlenku a ještě lepší stvárnění :cool:
Nie je taka stranka kde je viacero kanalov a vsetky sporty tam davaju live? Na poslednych troch olympiadach to bolo, teraz to neviem najst. Dakujem
CT Sport ma na internetu 6 kanalu, kde vysilaji uplne vsechno v 720. To ale asi bezi jen v ČR?
Obrázek
JE TO TAAAM!! :wave: :wave:
První česká medaile ze Soči!
3. místo! :serus:
ten Soukup je šok, v individuálnych mužských pretekoch sa to dalo skôr čakať od dua moravec-šlesingr
noo paradny zaciatok Cechov..to my sme potrebovali zmixovat beh Kazara a strelbu Hurajta a bolo by urcite desiatka a asi ja pätka
Osobne bych rekl, ze pokud Moravec zastrili na 0, tak ma minimalne stribro.. :-/
Gratulujem Čechom. Išiel parádne. Ten Nastin brat mal ale riadnu smolu, škoda.
Tak aj Kramer obhájil :hmm: On vyzerá ako Sid :oops:
Kika » Sob Feb 08, 2014 7:04 pm píše:Tak aj Kramer obhájil :hmm: On vyzerá ako Sid :oops:
:slap:
No jo, vypada trochu jako holka :hmm:
Však aha
Obrázek

A nevyzerá ako holka :-P
okrem andyho poznatku tam nie je podobnosť veškerá žádna. Tu je skôr na mieste odporúčanie pre návštevu očného lekára
Jsem ochoten uznat ze je Crosbymu podobnej, pokud uznas, ze je podobnej i Nadalovi.
Mne ho strašne pripomína. :oops:

:rofl:
Dosť výstižné :lol2: mám ale celkom obavy z toho.
Nechcem byť k Andymu a Joovi hnusný, ale Kika tú podobnosť trafila...
Getzo5 píše:Nechcem byť k Andymu a Joovi hnusný, ale Kika tú podobnosť trafila...
Ja nikde netvrdil, ze netrefila :andy:

____________

:stop: :spam: :backtotopic:
Nehnevajte sa....ja viem ze markiza nebude terno. Ale moj nazor je, ze vsetko je lepsie ako stv. Vazne som rad ze nebudem musiet pocuvat Ninaja a toho druheho mladeho analfabeta, ktoreho nepoznam ani meno. Neverim ze sa da klesnut este hlbsie ako tato dvojka
cepi píše:ja som si vybral disciplinu snowboarding a matriosku Annu
Zrovna jsem chtel napsat, ze ty snowboardistky jsou teda stabajzny.
Tak už chápu proč se White odhlásil... :nervozny: :scare:

Ty/ti co zůstaly/i.. :klobuk:
292 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS