Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nominace Ceska

Diskusia o hokejovom turnaji a ostatných športoch na ZOH 2014.

Kde je Jiří Šlégr? :dup:

:thumbsup: aspoň za Paláta no...
Btw. namatkove jsem si hodil do kalkulacky vekovy prumer hracu v poli a vychazi mi to 30,7 let..
Pockaj na nasu, ta bude mat 33+ :kajo:
Atlantik píše:Btw. namatkove jsem si hodil do kalkulacky vekovy prumer hracu v poli a vychazi mi to 30,7 let..
On to i Hadmaczik četl. Prostě budeme mít nejstarší tým na turnaji. Jak jsem psal, to dělaj ty obránci. Oni ale i ti, co se nevešli do nominace by s tím nic neudělali.
Redy, Voracek v tretom utoku? :hroza: Keby hral este Hejduk, isto by si ho vtrepal do prveho...

Ja neviem, na centri problem nemate, ale nevziat Hanzala je podla mna luxus. Co by sme za to dali my...u nas by bol Martin 1C :giggle:

Inak vcelku kontroverzna nominacia.
Ja se na tu nominaci jdu vas....pat, treba me ten vztek prejde :giggle:
Mirtle práve retweetol nejakého českého fandu Flyers čo povedal, že Barinka je tam len kvôli žene? :lol2:
kajo píše:Redy, Voracek v tretom utoku? :hroza: Keby hral este Hejduk, isto by si ho vtrepal do prveho...

Ja neviem, na centri problem nemate, ale nevziat Hanzala je podla mna luxus. Co by sme za to dali my...u nas by bol Martin 1C :giggle:

Inak vcelku kontroverzna nominacia.
Hanzal je v nominaci.. :nono2:
Getzo5 píše:Mirtle práve retweetol nejakého českého fandu Flyers čo povedal, že Barinka je tam len kvôli žene? :lol2:
Však už o tom tu byla řeč. Lojza je jeho tchán. :giggle: :neutral:
Jinak ten Rozsival je taky pripad.. Reklo by se hraje v Chicagu, ten musi byt dobrej.. Ale von rotuje v sestave s Sheldonem Brookbankem a Mike Kostkou.. A hraje kazdej druhej zapas :neviem:
Navrhuju aby admini presunuli tuto temu Lojzovy nominace do sekce vtipy. Kdyby to stavil Ruza tak pojede Kadlec a kdyby Cernik tak dovali Kubina :cool:
Rono píše:
Getzo5 píše:Mirtle práve retweetol nejakého českého fandu Flyers čo povedal, že Barinka je tam len kvôli žene? :lol2:
Však už o tom tu byla řeč. Lojza je jeho tchán. :giggle: :neutral:
To som videl, skôr sa čudujem, že som pod tým handlom nenašiel teba. :dudo:
Bob Hartley says "Czechs must be very good team. They will win the Olympic Gold Medal. Any team that can keep Jiri Hudler off it must win.
Rono píše:
kajo píše:Redy, Voracek v tretom utoku? :hroza: Keby hral este Hejduk, isto by si ho vtrepal do prveho...

Ja neviem, na centri problem nemate, ale nevziat Hanzala je podla mna luxus. Co by sme za to dali my...u nas by bol Martin 1C :giggle:

Inak vcelku kontroverzna nominacia.
Hanzal je v nominaci.. :nono2:
Aha, ok, zle som si vysvetlil len guddyho prispevok a nepozrel sa pritom na nominaciu :hiding:

V tom pripade Lojza :good:

edit: Andy, dufam, ze si kupis Rafflov dres :dup:
Tá vaša obrana :lol2: okey ak máte málo ofenzívnych bekov tak Kaberleho sa dá prežiť ale Barinka :slap:
ale + pre Gudasa hádam dostane viacej priestoru a nakope im prdel.

Palata je rozhodne škoda v 4lajne.
Tým vekovým priemerom by som príliš neoperoval. My sme pred štyrmi rokmi mali tiež podobný, Švédi tiež oscilovali okolo tridsiatky... V tom by som až taký problém nevidel. Pokiaľ teda neproklamujete, že máte mladý tím (ako my napr. tento rok na MS, pirčom sme mali najvyšší vekový priemer :giggle: )
:lol2: :lol2: :lol2:
víc k tomu nemám
Super nominace a to myslím vážně!!!! Hadamczik se nebojí a jediné jméno, které se mi nezdá je Barinka. Místo něho měl jet Polák nebo Čáslava, který byl vždy spolehlivý. Ale jinak super!!!
Dawe4 » 07 Jan 2014, 05:57 píše:Super nominace a to myslím vážně!!!! Hadamczik se nebojí a jediné jméno, které se mi nezdá je Barinka. Místo něho měl jet Polák nebo Čáslava, který byl vždy spolehlivý. Ale jinak super!!!
Obrázek
Lojza opět nezklamal a potvrdil že není trénér ale rozdavač ocenění za zásluhy :giggle: , mohl to poskádat lépe hlavně ta obrana :scare: to bude mazec snad nebude hrat jenom na 5 beků v zápase :hehe: protože někteří na to mít nebudou, rád se budu mýlit ale nevím ,nevím :-(
tak kazdopadne ten utok podla mna poskladal dobre tam problem nevidim..horsie je to s tou obranou
Pasha:

Co se ti na té nominaci nezdá?

Útok je absolutně v pořádku. Tam nevidím nic v čem by udělal chybu.
Nominace Nedvěda je ať chceme nebo nechceme v pořádku. Je mu sice 42 let, ale troufám si tvrdit že hraje momentálně lépe než před 5 lety. Dospěl ve velkého lídra a jeho povaha týmu jen prospěje. Místo něho nevidím žádnou jinou alternativu.

Pokud se podíváme ještě na útok a hodně omílané téma - Hudler. Všichni mají pravdu že v nominaci asi měl být. Určitě má lepší formu než Hemský, ale Jirka si za to může sám a to mi nikdo nevymluví. Povahově sice již vyrostl, nehoní si svoje ego a hraje týmově, ale tohle je ZOH, kde není čas na nějaké dohady a proto Hadamczik zvolil Hemského u kterého prostě ví, že dusno nepřijde v úvahu. Takže tady s nenominací Hudlera také souhlasím.

Obrana je kapitola sama o sobě celá léta. Vždy jsme s ní měli problémy, ale já v ní nevidím nic špatného.

Hejda nám chybět nebude. Je to buldok, který hraje poctivě, ale na širokém kluzišti se tak trochu ztrácí a Krajíček s Barinkou jsou sehraní parťáci, kterým to klape a i přesto, že Hejda je kvalitativně na tom lépe tak chemii nic nenahradí.
A tahle věta - (Krajíček s Barinkou jsou sehraní parťáci, kterým to klape)...jasně odpovídá i na otázku proč je Barinka v nominaci.

A jinak je vše v pořádku.

Já jsem spokojený. Ten tým je vyvážený, od všeho má něco a jsem strašně rád, že se Hadamczik nenechal zviklat a jel si tu nominaci podle svého.
K tomu všemu vidím jako velké plus, že mužstvo není čistě zámořské a jsou tam typologicky rozdílní hráči.

Zkrátka a dobře - SPKOJENOST. :good:
Dawe nemáš pravdu zcela úplně.. Hemský je podobný jako Hudler. Kamarádův táta dělal doktora v národním týmu a hodně hráčů zná osobně. Hudler a Hemský jsou ta jedna jistá osoba. Oba už odmala nafoukaní a namistrovaní. Hemský měl výhodu v tom, že se mu dařilo s Krejčím a že neměl konflikty s Lojzou. Je však třeba namítnout, že na MS v roce 2009? (ted nwm) dojel jen proto, že mu trenér řekl, že bude hrát (tak jak chtěl) první lajnu s Jardou. Jo a další průser měl Hemák v Pardubicích, kde je jinak oblíbený.. Dojel tam jednou v černém ferarri nebo co to má a odmítl asi 100ku fandů, co na něj čekali s autogramem. Už v NHL je znám, že nerad mluví s novináři.. Já jen, že v šatně je potřeba dobrá atmosféra a ne primadony což Hudler i Hemský jsou (nebo byli?). Snad Lojza ví, co dělá.


pár momentov je tam naozaj dobrých :lol2:
Jsem zvedavej kdo nakonec bude brankarskou jednickou. I diky fantasticke soucasne forme (3. ciste konto v rade) to vypada na Kovare. :hmm:

Nechci srovnavat nesrovnatelne, ale jen pro zajimavost:

Pavelec - 38GP...14W...89,9%...3.02 GAA...1 SO
Kovar - 42GP...18W...93,3%...1.91 GAA... 6 SO
Salak - 29GP...16W...93,5%...1.82 GAA... 3 SO

Navic si myslim, ze i u brankaru je prechod na velke kluziste znat.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS