Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nominace Ceska

Diskusia o hokejovom turnaji a ostatných športoch na ZOH 2014.

No tak budu fandit Švédsku no.. :frajer2:

S nominací nejsem spokojený. Nebudu spamovat a shrnu to. Polák měl být 100% zapsán. Čáslava také. Spolu ním měl vzít Nakládala a má jednak vyřešen problém s of. obráncem (Kaberle ven!) a jednak měl "sehranou dvojku". Kaberleho.. no máme moc praváků tak dejme tomu ale mám z něj obavy. No s Michálkem by to jít mohlo. Ten Hejda je otázka. Přijde mi hodně těžkopádnej a navíc, ztrácí formu co sem četl v topicu Avalanche.

Útok.. Věřím že se Hemský otřepe. Na MS hrál vždycky dobře. Hudler.. jsem rád, že nejede. Jak zmínil Dejf, jeho povaha je na pováženou. Mohl by být výhra ale i achilova pata týmu. Hanzala bych nebral.. Pleky, Krejča, Sobotka a Novotný na centru stačí. Červenka je dobrej vtip. Je to střelec ale na MS se mu nedařilo a to ani po boku Jágra. Na LW máme mezeru no.. A na RW přetlak. Sem na nás zvědav.. Ale dobrý pocit z toho nemám.

BTW: SWE kdy zveřejní soupisku?
Atlantik píše:Krajicek, Lojzuv zet Barinka, Kaberle, Rozsival... Milan Michalek, Nedved, Novotny, Cervenka, ale ne Hudler, Vrbata... A kde je Hejda co hraje v top paru Colorada 23 minut za zapas??? Kde je Polak? Cekal jsem pruser, ale tohle je moc..
Kaberle se dal, bohužel, čekat a nevzetí Hudlera také. Ale duo Barinka-Krajíček na úkor Poláka a Hejdy, to už je mooc silný kafe i pro otrlé... :grc: . Nedvěd mi nevadí, i přes svůj věk má co nabídnout. Příjemně překvapil snad jen s Palátem a zvědavý jsem na Gudase.
Tomáš Kaberle :omg:
Michal Barinka :lolo:
Co dodat, brankáři jasní, útok poměrně podle očekávání, i když já bych určitě vyměnil Červenku za Hudlera, ale obrana, tak to je úlet... Polovina obrany tam nemá co dělat, no uvidíme :pray:
Jo, ten Hlinka mě taky dostal. :lol:

Ne, toto je fakt průser. Jak píše Atlantik, nevzít Poláka, Hejdu, Čáslavu (můj názor je, že ten by tam chybět neměl), Hudlera je moc..
Guddy.44 píše: Polák měl být 100% zapsán. Čáslava také. Spolu ním měl vzít Nakládala a má jednak vyřešen problém s of. obráncem (Kaberle ven!)
A toho ofenzivního zadáka z nich má dělat kdo?
Nakládal. Co jsem jej viděl, solidně to vyvážel, rozdával puky. Schopnej zahrát i na PP.
Guddy.44 píše:Nakládal. Co jsem jej viděl, solidně to vyvážel, rozdával puky. Schopnej zahrát i na PP.
Nakládal není ofenzivní bek! Ale pořád mnohem lepší než Barinka s Krajíčkem...
Tak to ze prijemne prekvapil s Palatem bych neprecenoval. Palat hraje v Tampe tak luxusne, ze to musi videt i slepej. Lojza stejne vypravel, jak ho hodi do 4-ty brazdy, takze tak..
Nikomu tu nevnucuju svůj názor. Viděl jsem jej mnohokrát a je to hráč, co vyveze bez problému puk, založí akci.. Navíc nepropadá. Na PP je taky solidní, do druhé PP tak akorát na naše poměry. Možná to není of. zadák jako spíš two-way obránce.. Ale rozhodně mu není cizí podpořit útok a o to mi jde. A taky už má zkušenosti z MS. Pro mě jasná volba sorry. A vůbec.. Všechno je lepší jak Krajíček-Barinka.
Redy píše:Barinka > Hejda,Polak,Caslava :hmm:

Ja se na to vyseru, neni nahodou Barinka Lojzovo pribuznej?
Je to Barinkův tchán. Hodně trapné, jak mu tohle může vůbec projít? To asi ani "šéftrenér" Lener za moc nestojí, když tohle schválil.
Polovina obrany tam nemá co dělat, ale to bych jen opakoval, co tady již bylo řečeno. Zbytek ok, snad jen Hudler bych změnil za Červenku.
Hneď z príchodu domov takéto pobavenie na večer :lol3: Nedvěd, Kaberle, Krajíček ... 3x lol. Schválne som čakal, či vezme Hudlera s Vrbatom, toto je sila.

Alois :thumbsdown:
este pochopim ze nezobral momentalne zraneneho Polaka to sa da nejak ospravedlnit..dajme tomu... ale Hejda nie a ide Krajíček Barinka Kaberle???
Pasha píše:Hneď z príchodu domov takéto pobavenie na večer :lol3: Nedvěd, Kaberle, Krajíček ... 3x lol. Schválne som čakal, či vezme Hudlera s Vrbatom, toto je sila.

Alois :thumbsdown:
Útok nevypadá až tak zle, ale obrana je přímo strašidelná - to aby se gólmani, ať už tam bude kdokoliv, z toho posrali... :x .
Tak Vrbata v repre nic nepředvedl co pamatuju, je to stejný případ jak Fleischmann, takže tady to je ok. Podle mě je útok v pohodě a de facto vypadá podle očekávání. Otázkou je Nedvěd, ale jemu věřím, spíš mi vadí Červenka.
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph ... 2795_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
:cool:
Hele nemusíte s Barinkou souhlasit, ale tvrdit, že je to kvůli rodině. :hroza: Proč ho teda nebral na MS?

Mně je spíš divnej Rozsíval, kterej v Chicagu hraje vlastně jen polovinu zápasů. A v Rusku na velkým hřišti, kde ty zápasy jdou hned po sobě bude podlě mě mít velkej problém.

Jinak jsem se lekl, když mluvil o těch věkových průměrech, tak tady vlastně je vidět, že my vůbec nemáme mladý obránce. I ty obránci, kteří se nevešli by ten průměr nesnížili. Brankáři mladí, v útoku jsou taky mlaďoši, ale mladí obránci nejsou.
Tvrdy orisek. :hmm:

Elias-Krejci-Michalek
Palat-Plekanec-Jagr
Voracek-Sobotka-Hemsky
Novotny-Hanzal/Nedved-Frolik

Smid-Zidlicky
Kaberle-Michalek
Rozsival-Gudas

Pavelec
Kovar
Voráček ve třetí a M. Michálek, kterýmu to letos skoro vůbec nepadá, v první? :hroza: analfabet redy
utok Elias+Krejci+Michalek je podle me jedna z mala jistot, i kdyz samozrejme s tebou souhlasim s Michalkem. V me nominaci jsem ho napsal az jako posledniho. :giggle:
Voráček místo Michálka a z Eliáše bude nejlepší střelec turnaje. :sarcasm:
Tomáš Kaberle, já to prostě nerozdýchám :x . Každé střídání v Montrealu jsem trnul a strachoval se. A to nastupoval proti horším lajnám soupeře, co bude dělat až na něj vletí třeba Sedini? Když už chtěl ofenzivního beka, tak tam bylo tolik jiných možností (Ondra Němec, Marin Ševc nebo i Nakládal, i když ten vyloženě ofenzivní není), já to prostě nepochopím a to jsem si dělal srandu z nhl.cz, že vůbec zveřejňují článek o Kaberlem, kde se vyjadřuje, že se o nominaci popere a je to tady :hroza:
tak na Kabelku som velmi zvedavy :lol2:
Redy píše:utok Elias+Krejci+Michalek je podle me jedna z mala jistot, i kdyz samozrejme s tebou souhlasim s Michalkem. V me nominaci jsem ho napsal az jako posledniho. :giggle:
No tak to teda doufám, že místo Michálka tam bude Hemský! Je tam stará chemie s Krejčím a zrovna Hemského asi na třetí lajnu nebral.
Guddy.44 píše:BTW: SWE kdy zveřejní soupisku?
najneskor zajtra musia zverejnit nominaciu vsetky krajiny.
Barinka je v nominácii obdobný joke, ako bol pred štyrmi rokmi v tej slovenskej Lintner.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS