Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nominacia Slovenska

Diskusia o hokejovom turnaji a ostatných športoch na ZOH 2014.

Nominaciu Vujtek oznami v utorok.
uz teraz sa desim, ale ak tam bude Satan tak ma porazi :fet:
Jasne, teraz sa desime, ze bude Satan v nominacii...no ked nam vyhraval svojimi golmi zapasy (a ze ich nebolo malo) sme mu isli zadok bozkavat :grc: Nevravim, ze tam ma byt za zasluhy, ale ak tam aj nahodou bude, nezblaznim sa z toho. Ten tim bude mat dost starosti aj bez toho, ci je tam jeden Satan :D
Pozri, Satan ma svoje najlepsie roky uz za sbeou, to jak maval so vsetkymi ked polroka trenoval v USA, a zrazu tu pride do Slovana, ako spasitel....a hned velkohuba tlacovka ako skonci po sezone...sorry ale toto sa nerobi...
Jedna vec je jeho charakter a hlúpe správanie ale hráč za repre je to ukážkový a dáva dôležité góly. Ja jeho nomináciu plne vítam.
Jestli jede Nedved, myslim, ze je fer, aby jel Satan... :bee:
Ja by som ho tam chcel vidiet uz len z dovodu toho, aky by mal vztah k Charovi :hmm:
oznam:
Od 13.00 sa začína na TA3 priamy prenos z tlačovej konferencie o oznámení záverečnej nominácie na olympijské hry do Soči.
marcinko :sok:
Marcinko je asi trochu joke ale neverim tomu ze si zahra viac ako 5-6min v zapase ak vobec takze ma nejak nesere. Ale inak som pomerne spokojny. Nevidim tam nejake protekcne miestenky. Nadseny som z Jurca a Marincina

BRANKÁRI

Jaroslav HALÁK (St. Louis/NHL) , Peter BUDAJ (Montreal/NHL), Ján LACO (Doneck/KHL)

OBRANCOVIA

Ivan BARANKA (Omsk/KHL), Dominik GRAŇÁK (Dinamo Moskva/KHL), Zdeno CHÁRA (Boston/NHL), Martin MARINČIN (Edmonton/NHL), Andrej MESZÁROŠ (Philadelphia/NHL), Andrej SEKERA (Carolina/NHL), Michal SERSEN (Slovan/KHL), Ľubomír VIŠŇOVSKÝ (Islanders/NHL)

ÚTOČNÍCI

Milan BARTOVIČ (Slovan/KHL), Marián GÁBORÍK (Columbus/NHL), Michal HANDZUŠ (Chicago/NHL), Marcel HOSSA (Riga/KHL), Marián HOSSA (Chicago/NHL), Tomáš JURČO (Detroit/NHL), Tomáš KOPECKÝ (Florida/NHL), Tomáš MARCINKO (Košice), Michel MIKLÍK (Slovan/KHL), Peter ÖLVECKÝ Slovan/KHL), Richard PÁNIK (Tampa Bay/NHL), Tomáš SUROVÝ (Minsk/KHL), Tomáš TATAR (Detroit/NHL), Tomáš ZÁBORSKÝ (Ufa/KHL)
cepiho flashovka - u mna :thumbsup:
:thumbsup:
prekvapil akurat Marcinko ale myslim si ze na tych par minut ako defenzivny center v 4.formacii ok...moc lepsich centrov ani nemame alebo su na podobnej urovni....ocenujem ze nezobral Radivojevica so Satanom..potesil Marincin..ci Laco alebo Stana tam je to tiez viacmenej jedno...to ze zoberie nevyliecenych hracov som ocakaval ved nahradit ich moze neskor...vykonnostne na olympiadu Mesz nema ale myslim si ze takmer vsetci sme cakali ze ho zoberu..koho na miesto neho?
tiez som spokojny. Jedine, co sa mi paci menej, je nominovanie Laca na ukor Stanu. Ale ide len o tretieho brankara, ktory si aj tak nezachyta, tak je to jedno. Celkovo sa ale obavam o nasich brankarov. Budaj nechytava + v repre nic extra este nepredviedol, Halak je chory a Elliot sa rozchytal, takze aj po uzdraveni bude mat tazke vratit sa na post #1, Laco tiez nechyta..

okrem toho vybral Vujtek v podstate to najlepsie, co mame. Za nominaciu Marincina a Jurca palec hore :good:
Halak(Budaj)

Chara-Sekera
Visnovsky-Marincin
Baranka-Granak
Sersen-Mesz

Tatar-Handzus-Hossa
Jurco-Kopecky-Gaborik
Bartovic-Surovy-Panik
Miklik-Olvecky- :neviem: (Hossa, Zaborsky ani Marcinko sa mi tu nehodia)

Samozrejme len tak strielam, zalezi ci Gaborik a Visna budu moct hrat. A viem, ze Kopecky nie je center, ale niekto tu pisal, ze tam mozno bude hrat :hmm:
Otazkou zostava fakt, že kým sa nahradia nevyliečení. . .výhrady mám k Mezsarosovi aLacovi. Oceňujem že berie mladé pušky tatara, panika, jurca a do obrany Marincina. Nominacia MArcinka je zaujimava, ale myslim si, že svooje si odohra...on ma aj postavu na obranvu, prinajhorsom, ak by dakto pocas ms vypadool.


Sorry ze pisem jak tatar ale pisem z mobilu. Opravim a doplnim doma na pc svoju reakcuu.
kajo píše:Halak(Budaj)

Chara-Sekera
Visnovsky-Marincin
Baranka-Granak
Sersen-Mesz

Tatar-Handzus-Hossa
Jurco-Kopecky-Gaborik
Bartovic-Surovy-Panik
Miklik-Olvecky- :neviem: (Hossa, Zaborsky ani Marcinko sa mi tu nehodia)

Samozrejme len tak strielam, zalezi ci Gaborik a Visna budu moct hrat. A viem, ze Kopecky nie je center, ale niekto tu pisal, ze tam mozno bude hrat :hmm:
Brana je jasna..s obranou suhlasim s tebou a predpokladam ze Visna aj Sersen pojdu a utok?
ja ocakavam ze Gaborik nakoniec nepojde cize namiesto neho Radivojevic tak potom
1. Tatar-Handzus-Hossa Marian
2. Jurco-Kopecky-Hossa Marcel
3. Zaborsky-Surovy-Miklik
4. Bartovic-Marcinko-Radivojevic

Olvecky Panik nahradnici
u niekoho môze bit do oci Hossa mladsi, som si uz myslel, ze ten ma to uz davno spocitane, ale zakazdym sa v tej repre objavi :neviem: zmena KHL dresu mu zda sa prospela a snad tam toho vela nepokazi :giggle:

Cathy - Meszaros???

u mna Mesz no problem, sezona nic moc, ale nezabudam. kde bol predtym a tento obranca nam urcite pomôze nakolko pochybujem, ze sa da Visna dokopy
na poslednych OH mu to so Zdenom islo tak co riesit
jeho vykony v drese PHi stoja sice za povazenie, ale posledne zapasy hrava pravidelne, co tu citam fanusikom Flyers momentalne az tak nekole oci, na svojom konte ma cez 500 NHL zapasov, asi by bolo velkym luxusom ho ponechat a povolat nasledne koho??? o jeho nominacii som nepochyboval a som rad, ze bude sucastou timu

no najväcsiu radost mam asi z toho, ze nebudem musiet citavat preco "ide" Satan :) ako osobne by mi jeho pripadna nominacia neprekazala, ale logicky ma stopku a takto clovek nemusi stracat cas citanim satanovskych invektiv atd.
cepi píše:u niekoho môze bit do oci Hossa mladsi, som si uz myslel, ze ten ma to uz davno spocitane, ale zakazdym sa v tej repre objavi :neviem: zmena KHL dresu mu zda sa prospela a snad tam toho vela nepokazi :giggle:
tak po takejto sezone ktoru mal Marcel Hossa mozeme tazko vycitat Vujtkovi ze ho zobral na OH
Ja k Lacovi vyhrady nemam, sice odohral iba 7 zapasov ale cisla ma velice dobre. Navyse je to treti brankar, s najvacsou pravdepodobnostou bude iba zbierat puky na treningu a Vujtek povedal jasne ze to ma za zasluhu lebo nas na tu olympiadu dostal. To by ste vazne brali Stanu? Na to kde hra, ma teda slabe cisla tuto sezonu. Janus ma pred sebou obranu aku ma ale po tych debakloch ktore slovan hromadne v poslednej dobe dostava asi nebude v psychickej pohode. Na Janusa cakaju dalsie olympiady.

Budaj si ako dvojka v Montreale plni ulohu skvelo a ten post mu sedi. A Halak? To vazne on ako otaznik? Mate niekoho lepsieho? Iste ma labilne vykony ale nevidim tu nic lepsie ako on a navyse blues hra rybnik. Sice na nich v zapase vela striel nejde lebo hraju natlakovy hokej a snazia sa co najviac drzat supera v ich pasme ale to zaroven znamena ze aj obrana hra vysoko a uz ked teda je utok tak to pre brankara nie je uplne jednoduche. Pochybujem ze my tam budeme hrat rybnik :D

Edit:
Mesz sice posledne zapasy hraje ale povedzme si to na rovinu....nebyt zranenenho gustu tak cita noviny v pressboxe aj nadalej. Prve zapasy bol stale strasne a este taky treti match dozadu tak to bolo na facku ale potom dalsie dva ok. Jak keby mal kramy sem tam....Teraz mi v tej nominacii az tak nevadi, moze sa dat este dovtedy do poriadku. Je fakt ze je rozhodne daleko lepsi ako na zaciatku sezony. A ked bude suckovat tak moze pressboxovat aj na oh :lol2:

Marcelko .....no momentalne je to najlepsi EU hrac a aj napriek tomu ze mi s jeho hrou vzdy v repre pil krv tak na druhu stranu on je jeden z mala hokejistov, ktory vzdy ked dostal pozvanku tak prisiel a nehladal vyhovorky ako 80% primadon
U Halaka je ten problem, ze je streaky..bud sa postavi na hlavu a vychyta sam vitazstvo, rovnako tak isto dobre vie ten zapas aj prehrat. Dufajme, ze ta prva moznost bude pocas OH aktualna :nervozny:

Ak nepojde Gaborik a Visna, bude to obrovska rana...

Ohladne Satana...Vujtek to dobre vystihol, momentalne by nebol upgrade nad hracmi, ktori nominovani su.
Anty píše:1. Tatar-Handzus-Hossa Marian
2. Jurco-Kopecky-Hossa Marcel
3. Zaborsky-Surovy-Miklik
4. Bartovic-Marcinko-Radivojevic
este ma napadla tato alternativa
1. Jurco-Handzus-Hossa Marian
2. Tatar-Kopecky-Zaborsky
3. Miklik-Surovy-Hossa Marcel
4. Bartovic-Marcinko-Radivojevic
Myslim ze Visna sa da do poriadku ale o Gabbym si velke nadeje nerobim ale mozme dufat....lebo alternativa Radivojevic znie strasidelne. Aj ked ho mam rad tak tuto sezonu ma velmi slabu. A Marcinka vidim ako HS skorej...
no Vujtek povedal ze Marcinko je prenho druhy najlepsi defenzivny utocnik po Handzusovi..z toho mi vychadza ze bude 4.utoku
Ja to vidim na Olveckeho...je rozdiel hrat v KHL a v Kosiciach...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS