Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nominacia Slovenska

Diskusia o hokejovom turnaji a ostatných športoch na ZOH 2014.

Za seba môžem napísať, že sa mi tá nominácia pozdáva :yes: U Gáboríka je veľký otáznik a možno nakoniec jeho miesto doplní Radivojevič, ktorý je aspoň zdravý a dravý za pukom. To u Gabyho mám zmiešané pocity, ak by aj nastúpil, nebude 100%-ný a jeho psychika je tiež s otáznikom. Do súbojov nepôjde a je otázne či sa zasa nezraní po 10 min. prvého zápasu, ak do toho nakoniec predsa len pôjde. Palec hore pre trenéra, že sa rozhodol nebrať Šatana a že dáva šancu mladým. :good: :klobuk:
Mesz teprve po nominaci pochopil, ze je svetovy hrac :petrik:
Však má pravdu, a keby len Šatana, ešte aj Golonku vynechali. Nehovoriac o tom, že mňa nezobrali len preto, že nie som hokejista. :rofl:
Stastneho mam rad a volil som ho ale tu nema co do toho kecat.
http://sport.sme.sk/c/7067866/vujtek-sp ... oblem.html" onclick="window.open(this.href);return false;
No keď sme pritom tak kľudne mohol ísť aj Peťo Bondra. Korčuľovať hádam ešte vie a strelec jeho kvalít Slovensku dosť chýba. :-D

a teraz vážne. Šatan má 39 rokov polroka nehral, to že odohral pár zápasov teraz neznamená, že je vo vrcholnej forme. Takže je to rovnaký otáznik ako u Gáboríka, navyše už zrovna nie je najmladší. Na OH nikto zo súperov zdarma len tak neuvoľní cestu. Raz, či sa nám to páči, alebo nie sa bude musieť Slovenská reprezentácia zaobísť bez neho. Nuž ja verím tomu čo pán Vujtek nominoval :)

Ďalej. Veľa negatívnych ohlasov je na nomináciu Marcela Hossu. Hm... je najproduktívnejším Slovákom v KHL a pre niektorých je to dosť málo na pozvánku do reprezentácie. ...
dreamer píše:No keď sme pritom tak kľudne mohol ísť aj Peťo Bondra. Korčuľovať hádam ešte vie a strelec jeho kvalít Slovensku dosť chýba. :-D

a teraz vážne. Šatan má 39 rokov polroka nehral, to že odohral pár zápasov teraz neznamená, že je vo vrcholnej forme. Takže je to rovnaký otáznik ako u Gáboríka, navyše už zrovna nie je najmladší. Na OH nikto zo súperov zdarma len tak neuvoľní cestu. Raz, či sa nám to páči, alebo nie sa bude musieť Slovenská reprezentácia zaobísť bez neho. Nuž ja verím tomu čo pán Vujtek nominoval :)

Ďalej. Veľa negatívnych ohlasov je na nomináciu Marcela Hossu. Hm... je najproduktívnejším Slovákom v KHL a pre niektorých je to dosť málo na pozvánku do reprezentácie. ...
Marcel nie je tak dobry, jeho casto cely zapas nevidno, a potom to tam nejako dostane, plus strielat goly v Rige neznamena, zr si dobry... hoci mna skor prekvapuje nominacia Zaborskeho, kapitalne drevo.
Boze, nech sa da Majo do poriadku a to sa do zakladnej zostavy dostane drevo Zaborsky, len vidim toho hraca a je mi nanic, o hre radsej pomlcim.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS