Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Dresy pre Soci

Diskusia o hokejovom turnaji a ostatných športoch na ZOH 2014.

hodim sem doteraz zname, môzete zahlasovat

tie slovenske nakoniec celkom vydarene (dost podobne s USA), originalne v suvisloti so zakomponovanou txt hymnou, ked si to porovnam s doteraz predstavenymi a najmä tou finskou carbanicou
Getzo5 píše:buďme radi, že sme radi...
nazor z dielne cbssports.com: „Zo vsetkych doteraz predstavenych dresov su tie slovenske zrejme najkrajsie,“ :kop: Kanadske su niekde uplne inde a mam pre nich slabost, nase + americke - v jednoduchosti je krasa, na oplatku ceske a ruske precackovane (aj ked ta biela sada este ujde) a k tym finskym skoda slov

u mna

Svedsko
Kanada
Slovensko
USA
Rusko
Cesko
Finsko

uvidime s cim vyrukuju zvysne krajiny

Přílohy

takto na obrazku sa mi viac pacia ruske ako kanadske. Ale uvidime, ako budu vyzerat na ostro v akcii. Ani dresy Dallasu na obrazku nevyzerali moc dobre, ale v reale su :cool: .
U mě jednoznačně Kanada. Všechny tři a nejvíc ten černý, ale ten podle mě mít nebudou.
A tady přitom porovnání je jasně vidět, že tu vlajku mít nemůžem, protože proti nim nejde postavit dresy s opačným zbarvením.
A co Švédi? :bee:
Našiel som iba AWAY :neviem:
sweden-AWAY.png
Inak dressy USA mi skôr prídu ako nový suit pre Kapitána Ameriku a nie do Sochi
Fini budu hrozne splyvat s ladovou plochou v pripade tej bielej kombinacie :lol2:

Uvidime ake to bude v akcii, ono na obrazku vsetko vyzera inac ako v reale....

Anketa mala byt, az ked by boli zname vsetky dresy ;)
Mne sa páči biely ruský a fínske sú tiež fajn. USA sú najhoršie. A tá naša hymna vyzerá v pásikoch divne :?
Díky DSM :) . Takže pro mě nejlepší AWAY Sweden. (už jejich poslední dresy se mi libíly spolu s cze dresy nejvíc) Zbytek se mi absolutně nelíbí, možná ty Ruské ještě ujdou..
najkrajsie maju rusaci
http://www.stanleycupofchowder.com/2013 ... ic-jerseys" onclick="window.open(this.href);return false;

V ankete jasný víťaz SWE-Away 20%

CZE-Home 1% :jn:
D§M píše:http://www.stanleycupofchowder.com/2013 ... ic-jerseys

V ankete jasný víťaz SWE-Away 20%

CZE-Home 1% :jn:
Ale, že se ten bílej slovenskej od bílého amerického hrozně liší, aby jeden měl 10% a druhý jen 1%. :-D
som moc nepochopil, v com maju hrat superi proti "ceskej vlajke". Biela, cervena a modra pre supera odpada. Mozu hrat asi len proti Svedom (away) :)
doplnil som o svedsky away a u mna sa tym padom radi pred ten kanadsky
hlasovanie hodim do obehu ak budu na placi vsetky dresy
Mne sa zatial asi najviac pacia USA – teda az na ten gycovy znak.

Tie nase tmave su X-krat horsie ako v pripade USA – ta biela hore je cisty fail a tie pasiky s hymnou tomu dodavaju este pyzamovejsi nadych :D :slap: na tych bielych to ani zdaleka tak nevadi…
Kanadske mi nijak extra nesmakuju, ruske su zaujimave, ale ja osobne ich za extra atraktivne nepovazujem, cesi su na tom podobne ako my – biely nice, tmavy WTF?!? No a fini… chudaci :lol2: :moj:

K svedskym som nasiel zaujimavu infosku:
But here's the really interesting thing about them. The Aftonbladet article quoted federation's marketing manager, Tomas Bjernudd, as saying they had to fight Nike over proposed sweeping design changes.
Apparently, there was pressure from Nike to change a lot. Bjernudd didn't get into specific details, but said they had to stand their ground as far as keeping the classic three crowns on the front of the jersey.
Could you imagine what they'd be wearing if this guy didn't get in Nike's way? Good for him and the Swedish Ice Hockey Federation.

Tipujem ze nike chcelo aby hrali v zastave ako fini a cesi :giggle:
Pekné pršiplášte majú tí Švédi. O 4 roky už to snáď nebude robiť Nike.
Haluz, ale zrejme uz aj slovinci svoje dressy predstavili – poriadne davno, len to nikto nezaregistroval :D

takto nejako by to malo vyzerat:

Obrázek
protestujem. Nemaju vlajku :dup:
oooo Svajciarske su najkrajsie, suverenne u mna vedu :!: :!: :!: :!: :!:

a na tie modre Slovinske sa hrozne dobre pozera
U mě jasně vedou Slovenské dresy! Tohle se vám bratři vážně povedlo. :good: Ihned v závěsu jsou Kanadské a Ruské. Bohužel České a Finské jsou jeden velký omyl. :thumbsdown:
Obrázek

Škoda, že si Slovinci doničili dresy tou otrasnou farebnou kombináciou, ktorá nie je ani slovinská, ale ľubľanská :hroza:. Počul som však, že to tak museli spraviť, aby korešpondovali s farbami národného olympijského výboru :roll:

Škoda, no... Pre mňa to budú jedny z najškaredších dresov. Mimochodom, hoci som najprv bol proti tým ruským bielym alebo českým tmavým dresom, postupom času sa mi veľmi páčia a najmä na ten český vlajkový sa teším. A obavy, že súperi v nich nebudú môcť v ničom hrať, sú neopodstatnené.
Chudáci Slovinci.

Ja som názor zmenil na ruské biele a fínsky domáci, mne sa spomedzi tých vlajkoidných páči najviac. :neviem:

Obrázek

Obrázek

České sa mi nepáčia vôbec (tie predošlé sú podľa mňa omnoho krajšie), najmä ten vlaikoidný. Naživo vyzerá o čosi lepšie, ale stále nič moc. Švajčiarsky biely mi príde lepší, výraznejší resp. menej na tému červeného kríža. :dudo: Švédska klasika je klasika, ten žltý vždy patrí medzi najkrajšie, ten modrý naopak, čo je najmä nedorobenými korunkami. Kanada si to vyslovene posrala tou obrovskou bielou machuľou na ramene, Američania zas Captain America znakom na bruchu. Hviezdičky a lístočky bokom.

Môj biely (btw. modrý sa nepredáva nikde!) Hossa je už vo firme na potlač. :thumbsup: Bude tam predošlý font, nový zatiaľ nemajú (a pokiaľ viem, tak ani ten "oficiálny dovozca Nike pre ČR/SR" nie), ktorý si ponechali len Američania (taký ako používa Slovan Bratislava a Vancouver Canucks). Mne to neprekáža, páčil sa mi viac.
Fínsky biely je z vlajkoidných najlepší, ale tak za konkurenciu má len ten český :giggle:. Český stále nie je zďaleka top, ale jednoducho už nie som proti nemu.

Do pozornosti davam aj nemecké.

Obrázek
boze tie ceske :lol: :hroza: no comment
finske biele ale aj modre napodobne
svedska klasika nic nepokazi, kanada u mna taktiez ok a hlavne nase sa vydarili :thumbsup:
nemecke gud ale co z toho....
Ty vaše, nebýt tam ten znak, tak bych řekl, že jsou Američanů. :giggle: Jinak ty naše... proti nim teda nic nemám, naopak nápad se mi líbí, uvidíme jak to bude vypadat na ledě..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS