Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Sochi 2014 - vseobecna diskusia + ine sporty

Diskusia o hokejovom turnaji a ostatných športoch na ZOH 2014.

som zvedavý na výsledok zajtrajšej štafety žien v biatlone, mám takého tušáka, že Poľky by mohli byť veľmi vysoko, možno aj na medailovej pozícii :neviem:
je to dost mozne
AndyF píše:Myslim si, ze by olympijsky turnaj zen meli zrusit a misto toho dat na 4 vitezny zapasy mezi USA a Kanadou
Byl jsem prijemne prekvapen.. Bruslily fakt slusne. Ta kanadska hrajici legenda Wickenheiserova kdysi prej hrala nizsi muzskou finskou ligu. Jinak v NHL hrala (chytala) kdysi Manon Rheaume (1 pripravak). Byla to holka k svetu a pozvali si ji do kempu Tampy, mozna i proto aby pritahli vic divaku. Dostala 2 goly z 9-ti strel, ale Shanahan a Hull na ni palili bez respektu.

Dost by me zajimalo na ktere regionalni urovni by uz tyhle Americanky a Kanadanky byly schopny celit chlapum..
http://www.championat.com/olympic14/art ... ossii.html" onclick="window.open(this.href);return false;

po rusky rozhovor Rusov s Lebrunom, mozete si prelozit na google translate
http://sport.sme.sk/c/7112234/gantnerov ... dcery.html" onclick="window.open(this.href);return false; :lol2: :lol: :lol2:

ze vyvrcholenie kariery pre Gantnerovu, co ona v zivote dokazala? :lol2: :lol2:
A zaver

Obrázek

:cool:
mt-svk píše:A zaver

Obrázek

:cool:
:lol: to mě taky dostalo, tu schopnost udělat si srandu ze sebe u organizátorů oceňuju.
Podla mna buducu olympiadu v hokeji vyhra Rusko... a jeho zostava:

brankari: Semjon Varlamov, Sergej Bobrovskij, Viktor Price

obrancovia: Viktor Doughty, Viktor Suter, Viktor Weber...
utok: Jevgenij Malkin, Viktor Crosby, Viktor Granlund, Viktor Giroux, Viktor....

:frajer2: :jn:
tak na PC u vas doma mozna. ale ja jen doufam ze NHL uz na zadne oh nepojede zvlast ne nekam do Asie, to nedava smysl...ved hlasy proti Oh sily, jen se zeptejte Islanders, ja sice mam na krku další oh zlato ale i tak rikam uz ukonceme toto prerusovani NHL a kašleme na Oh
Sice je pravda, že majitelé klubů hráče platí a nelze se jim divit, že nejsou příliš ochotní hráče na Olympiádu pouštět, ale musí brát na hráče ohled. Pokud to nejsou jen proklamace pro média, tak to zjevně hráče hodně baví a Olympiádu považují za něco vyjímečného. A NHL s tím bude muset počítat, jako se vším, co se hráčů týká. Vyhlašovat můžou cokoliv, ale budou muset dojít k nějaké dohodě.

Na druhou stranu je fakt, že soutěži NHL to prostě neprospívá. Je to už druhý rok po sobě, co NHL uhání z důvodu nedostatku času jako splašené stádo, zápasy jsou natěsněné na sebe, odpočinku je málo nebo naopak v případě uplynulých dvou týdnů až příliš (pro neúčastníky OH). Zranění bude přibývat, utavených hráčů také.
Z majitelov mi je zle pretoze jedine na co oni pozeraju su ich zisky a nic ine ich nezaujima, totalna sebeckost. Aj ja mam radsej nhl a za tie par dni co sa nhl nehra mi zacne velmi chybat ale preboha nepozeram iba na seba. Hraci tam proste chcu ist, preco by mi mal niekto zakazovat ist na olympiadu? Kto su oni ze o tom chcu za hracov rozhodovat? Pride mi to taky diktatorsky/nevolnicky rezim. Budes len tu hrat a zarabat mi prachy a nikam nejdes a neopovaz sa este zranit....
Z druhej strany, keby NHL nepustala hracov, mohli by sme sledovat a uzivat si ako hrda Kanada s europskym vyberom by ledva davala stvrtfinale :petrik: A najvernejsi Kanadan Martin by sa zblaznil :sarcasm:
kajo píše:Z druhej strany, keby NHL nepustala hracov, mohli by sme sledovat a uzivat si ako hrda Kanada s europskym vyberom by ledva davala stvrtfinale :petrik: A najvernejsi Kanadan Martin by sa zblaznil :sarcasm:
Len taky turnaj by stratil prakticky vsetku svoju kredibilitu, klesol by este aj pod uroven MS, lebo tam predsa len aspon nejaki hraci z NHL hraju… pre krajiny ako norsko, slovinsko, nemecko, svajciarsko atd by to bolo urcite super, lebo z fackovacich panakov by sa stali plnohodnotni ucastnici s viac/menej realnou sancou na dobry vysledok, ale v ociach nestranneho divaka by tym padom hokejovy turnaj nepochybne stratil atraktivitu :neviem:

nehovoriac o tom ze sanca dostat sa do triple gold clubu by klesla prakticky na nulu :hmm:
Finch182 píše:Z majitelov mi je zle pretoze jedine na co oni pozeraju su ich zisky a nic ine ich nezaujima, totalna sebeckost. Aj ja mam radsej nhl a za tie par dni co sa nhl nehra mi zacne velmi chybat ale preboha nepozeram iba na seba. Hraci tam proste chcu ist, preco by mi mal niekto zakazovat ist na olympiadu? Kto su oni ze o tom chcu za hracov rozhodovat? Pride mi to taky diktatorsky/nevolnicky rezim. Budes len tu hrat a zarabat mi prachy a nikam nejdes a neopovaz sa este zranit....
Ale takhle to funguje v kazdy praci pro 98 procent lidi :) a jeste za to dostavaj o dost mizernejc zaplaceno :) tim to ale nehajim :)
Kdyby odbory kvůli účasti hráčů na olympiádě chtěly výluku a hádaly se s NHL do krve, tak bych to absolutně pochopil a stál na jejich straně... bohužel se děje zase pravý opak... když se jedná o přerozdělení zisků, to jsou schopní přerušit soutěž, a půl roku nehrát, když jde o sportovní hledisko, tak se nebude dít nic :thumbsdown:

je třeba dalších příkladů, aby i slepci došlo, že tu něco není úplně "ok"? :mf:
petrik » Uto Feb 25, 2014 2:09 pm píše:
nehovoriac o tom ze sanca dostat sa do triple gold clubu by klesla prakticky na nulu :hmm:
vidno, že tomu nerozumieš, ako vždy, keby tam neboli hráči NHL, tak by bol zaslúžilý veterán Miroslav Š. v uvedenom klube
Maria Komissarovova

Třiadvacetiletá ruská lyžařka je po pádu při tréninku na olympijských hrách v Soči od pasů dolů ochrnutá.

Obrázek

Obrázek

:|
292 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS