Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EHM: HF.com Superstars v3.0

Diskuze o všem možném i nemožném.

Oficialne ziadam o vymenu z timu Florida Panthers.
A ten doterajsi top4 bek u Kings Vallati je zraneny? Zatial ho v trejdoch nevidim, ale ani v zostave a zmluvu mal do 2028 :hmm:

Ako inak vyjde porovnanie Vallati vs. Cholowski? Nepotrebujem screeny, len ma zaujima kto je lepsi...
Atributama Cholowski. Vallati ještě u LA je, v kontraktech by měl být. A v lajnách není, že byl asi opravdu zraněný. Jinak screeny nejzajímavějších hráčů by měly být dnes doplněny.

Ale jinak Vallati je v 2nd pairu, Cholowski ve 3rd.
TRADE ALERT


Obrázek
:wave: :wave:

Tak z tohoto trejdu mám obrovskou radost. Už mě ani nebude srát, když budu hrát zase 2nd line, protože buď tam budu mít Laineho nebo Thomase. :good: Draft picky teda asi chybět budou, ale who cares, chceme :cup:!

Welcome to Winnipeg, Dan!

P.S.: Mezi dalšími zájemci pak byli Anaheim, Edmonton a Chicago ještě.
Pěkně, další superstar dynamic duo bude, to budou bitvy na západě :good:

Btw. kolik má Ovce gólů za kariéru?
Měl 898 .. ale v databázi mu chybí stats ze 17-18, tak si to kdyžtak dopočítej. :neviem:
UPDATE v9.0
2026 - 2027


FPlayer newsF

André DeBlois prodloužil do roku 2033 s týmem Los Angeles Kings. Ročně si vydělá 8,750 mil.
Peter Macák byl mimo hru 3-4 týdny kvůli zlomenému prstu.

FSezónaF

Nejzajímavější podpisy:

ZDE

Obrázek

FNHLF

Nejzajímavější trejdy:

ZDE


FPlay-offF

Obrázek

Obrázek

FZákladní částF

Obrázek

Obrázek

Obrázek

FMSF

Obrázek

Zlato - Rusko
Stříbro - USA
Bronz - Švédsko

FIndividuální oceněníF

André DeBlois
- Nominace na Hart Memorial Trophy - (3. místo)
- NHL First All-Star Team

Lukáš Líška
- Nominace na James Norris Memorial Trophy - (2. místo)
- NHL First All-Star Team
- NHL All-Star Game

Peter Macák
- NHL All-Star Game

Anton Oriňak
- Ted Lindsay Award
- NHL Second All-Star Team

Lu Pak Choi
- NHL All-Star Game

Adam Papoušek
- - -

Lukáš Rambousek
- Alternativní kapitán týmu NY Rangers, během sezóny kapitán týmu NY Rangers
- NHL All-Star Game
- NHL All-Star Game: nejrychlejší bruslař (15.243s)

Dan Thomas
- NHL All-Star Game

FDraftF

Obrázek

FRonovo okoF

- Jedna z našich hvězd se konečně stala kapitánem svého mužstva. Tím je Lukáš Rambousek, který ve funkci nahradil Ryana Lindgrena, jenž byl před uzávěrkou přestupů vytrejdován do jiného klubu.

- Největšími trháky letního volného trhu budou bezpochyby Nikita Kucherov a Tyler Seguin. Dále budou k dispozici také: Cale Makar, Gabriel Landeskog, Jeff Skinner, Dmitry Orlov, William Karlsson, Justin Faulk, Evgeny Kuznetsov, Anthony Mantha, Alex Galchenyuk, Cam Fowler, Viktor Arvidsson, Brady Skjei, Evan Bouchard, Tanner Pearson, Jake Guentzel, Colin Miller či veteráni Ryan O'Reilly, P.K. Subban, Anže Kopitar.

- Kariéru se rozhodli ukončit během listopadu také Alexander Ovechkin či Phil Kessel. Klobouk dolů před jejich kariérami.
Sice kapitán, ale už mám Gortona plné zuby. Za těch 7 sezon neudělal vůbec nic kromě tradu prospektů za rentala na konci kariéry. Takže žádám tímto oficiálně o výměnu.
Kouknu, 53 gólů, říkám si "ha, další Richard v kapse", a ono ani ho*no :lol: Mohl jsem mít 3, mám z toho jeden, jednou o gól, jednou o asistence... No co už, nebýt petrikova zranění :jn:

Ale týmově to vypadá na slabší sezónu (petrik asi chyběl, dávám mu pomyslný status MVP playera), play-off jsme z toho udělali a ve finále západu sweep... Jedeme dál, věřím, že to ještě cinkne :hfman: :cup:
Jinak kluci, mám nový nápad. Udělat totiž stránky pro všech 31 týmů a ještě je pak pravidelně aktualizovat je nereálné. Tudíž mě napadlo, že budu aktualizovat vždy jen NAŠE týmy a pak bych vytvořil nějakou podstránku, kde bych pak vyscreenoval ty nejlepší hráče ligy jednou za tři-pět sezón (např. McDavid, Raymond, MacKinnon, Makar...) abyste měli přehled, kdo jsou v lize ti nejlepší a vlastně jací noví kluci v té lize vládnou. Jste pro?

Jinak vše kromě 'TEAMS' už aktualizováno.
andy_hawk píše:
stř 31. říj 2018 13:56
ve finále západu sweep... Jedeme dál, věřím, že to ještě cinkne
No, očekávám mezi námi velké souboje. I když letos jste měli i co dělat s Dallasem, tekli jste 2:3 na zápasy, ale krásný obrat. Bohužel pro Lukase. No a proti nám jste neměli nárok a doufám, že to tak zůstane i další léta. :jn:
Rono píše:
stř 31. říj 2018 14:13
abyste měli přehled, kdo jsou v lize ti nejlepší a vlastně jací noví kluci v té lize vládnou. Jste pro?
Jsem pro. Je to dobré pro další srovnání. Přeci jen jediný srovnání v rámci cele ligy v bodech je dost zkreslující.
Ja som tiez za :yes:
TRADE ALERT


Obrázek
Rono píše:
stř 31. říj 2018 14:13
Tudíž mě napadlo, že budu aktualizovat vždy jen NAŠE týmy a pak bych vytvořil nějakou podstránku, kde bych pak vyscreenoval ty nejlepší hráče ligy jednou za tři-pět sezón
Určitě bohatě stačí.

Jinak chudák Lu v tom Bostonu moc šancí zazářit nemá…
Divize dobrá jen škoda že to nešlo směrem do Hollywoodu ten trade. : :lol2:
rambo001 píše:
stř 31. říj 2018 17:03
Divize dobrá jen škoda že to nešlo směrem do Hollywoodu ten trade. : :lol2:
Uz by sme ta nevpratali pod strop :neviem:
petrik píše:
stř 31. říj 2018 17:24
Uz by sme ta nevpratali pod strop :neviem:
Nacpat Gortonovi retain salary a bylo by to. :jn:
na to ze som najmladsi HF superstar player tak je ta produktivita vcelku fajn
konecne sme presli dalej v PO ale na viac ten tim este asi nema

ten trejd za rentala Brady Skjei otras :eek2: 1. kolo von oknom
skoda ze Ovechkin nie je mladsi :-(

prva trofej potesi (Ted Lindsay Award) :frajer:
Pozeram ze na UFA trhu bola celkom divocina... a aj par zaujimavych trejdov nasich timoch
Jets nieco popredali... stars sa trosku rozhybali...
Kings viac-menej preslapuju na mieste. Pustili sme langa, za tie iste prachy podpisali veterana zuckera...
Nemal byt UFA aj pearson? Nejak ho medzi podpismi nevidim...
Vymena ma velmi potesila. Nielen to, ze sa stretnem v jednom time s Ronom, ale aj to, ze sa jedna o top tim, ktory pravidelne patri k spicke ligy, co sa ukazalo hned prvu sezonu. Presne preto som ziadal o ten trade. Aky to rozdiel oproti Floride.
petrik píše:
stř 31. říj 2018 23:36
Pozeram ze na UFA trhu bola celkom divocina... a aj par zaujimavych trejdov nasich timoch
:sleep:

Ale aspoň PO sme náhodou dali a pre zmenu nedostali 0:4 v 1. kole. :wave: .
petrik píše:
stř 31. říj 2018 23:36
Nemal byt UFA aj pearson? Nejak ho medzi podpismi nevidim...
Dobrý postřeh. Minul jsem ho. Je tam dodán.
Connor McDavid píše:
čtv 01. lis 2018 00:15
Vymena ma velmi potesila.
No, asi dlouho těšit nebude. :lol2: Jak psal petrik, Jets to úplně rozprodali, protože Roy nacpal hned 63M do 7 (!!) hráčů. Což je prostě moc a měl vytrejdovat jednoho z dua Ehlers/Laine imo na úkor skoro celého depthu. :scare: Ale zase věřím, že když my dva budeme v první lajně, tak uděláme aspoň nějaké individuální trofeje třeba. :jn:
Rono píše:
čtv 01. lis 2018 06:47
Dobrý postřeh. Minul jsem ho. Je tam dodán.
no parada, takze Kings sa zase oslabili... a leto 2028 bude zase zaujimave - doughty + toffoli :nervozny:
najradsej by som bol keby sme tych ich 17+mil investovali do 2 depth hracov za 5-6mil a dalsich 2 depth veteranov za 1-2 mil :hmm:

inak by ma zaujimal aj udaj o cap space pri jednotlivych timoch... dalo by sa to do toho screenu s platmi nejako doplnit? napr. dopisat v MS Painte... :giggle:
234 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES