Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EHM: HF.com Superstars v3.0

Diskuze o všem možném i nemožném.

Hodně pěkná práce. :thumbsup:

Jen mě napadlo u těch screenu z EHM třeba u hráčů s jejich statistikami apod. Nešlo by to udělat tak, že když člověk klikne na screen tak se ten obrázek automaticky zvětší nebo otevře zvětšený na další kartě. Třeba u toho souhrnu statistik za víc sezón by to bodlo protože to je opravdu malý. Samozřejmě to není nic, bez čeho by se nedalo nějak přežít prostě jen taková úlitba nám slepým. :giggle:
Dobrý postřeh. Určitě to půjde a pak to udělám. Ono já na to zapomněl, protože už automaticky všude na menší obrázky klikám pravým a dám "zobrazit obrázek" kolečkem, čímž mi vyskočí v nové liště. :giggle: Během dneška to doplním.

Jinak v sobotu tu vůbec nebudu a zřejmě ani v neděli, takže update jako takový asi odložím, chtěl bych ten web dodělat kompletně, ať máte tam po čem brouzdat. :jn:
petrik píše:
pát 19. říj 2018 08:16
Tak som sa dozvedel ze namiesto shattenkirka sme podpisali seversona – whatever (BTW stale plati ze by som ocenil info z ktoreho timu ti UFA hraci odchadzaju)
Doplním. :yes:
petrik píše:
pát 19. říj 2018 08:16
Quick bol UFA 2023,ale predpokladam ze predlzil (na kolko?) ani tomu uz ale vela rokov nezostava.
Quicka najdeš už v síni slávy = ukončil kariéru. Ale doporučuju ti kouknout na vítěze Vezina Trophy :jn:.
petrik píše:
pát 19. říj 2018 08:16
Asi sa neda pre timy urobit taky report na styl “capfriendly“ – kto ma aku zmluvu s akym caphitom a do kedy, aky ma tim cap space, aky je aktualny cap, atd - ze?
Půjde a je to v plánu pomocí jednoduchého screenu ze hry, ale asi nebude aktualizován po každé sezoně, uvidím ještě.
petrik píše:
pát 19. říj 2018 08:16
Btw este by tam mohli pribudnut zalozky s tabulkami z konca jednotlivych sezon a s kandskym bodovanim – to co davas aj do reportov. Predpokladam ze je to v plane
Dobré upozornění. :yes:
petrik píše:
pát 19. říj 2018 08:16
no a aby som nezabudol - vyzera to paradne :poklona:
Díky. :rono:
Rono píše:
pát 19. říj 2018 09:40
Quicka najdeš už v síni slávy = ukončil kariéru. Ale doporučuju ti kouknout na vítěze Vezina Trophy .
vidis, tu sekciu som este nepozeral... :thumbsup: (ale zase tam nie je ze z ktorych timov ti hraci skoncili :jn: )

Uff, aj sa bojim spytat kto nam teraz vlastne chyta? :nervozny:
Zianeho brankara sme nepodpisali ani netrejdovali... nejaky home grown talent? Stoji za nieco?
Super. :cool:

Nejaký je náš GM pasívny, čo by mi nevadilo, ak by sme aspoň hrali PO, čo ale podľa všetkého nehráme. A ani vysoké picky sme nemali. Celkom by ma zaujímala aktuálna súpiska (a či hrám v 1. páre :-D ).
petrik píše:
pát 19. říj 2018 09:55
vidis, tu sekciu som este nepozeral... :thumbsup: (ale zase tam nie je ze z ktorych timov ti hraci skoncili :jn: )

Uff, aj sa bojim spytat kto nam teraz vlastne chyta? :nervozny:
Zianeho brankara sme nepodpisali ani netrejdovali... nejaky home grown talent? Stoji za nieco?
Dobře, doplním ti to tam. :giggle:

No, koukni na Vezina trophy a uvidíš, jakého máte home grown talenta. Ale později budou pak i záložky pro každý tým a budu se snažit tam nějak ten tým představit, vyscreenovat nejen soupisku, capfriendly style, ale snad i ty nejlepší hráče a prospekty. Ale to asi zabere chvíli času, no.
AKTUALIZACE:

- už je možnost klikat na screenshoty v profilech hráčů
- v podpisech volných hráčů doplněny týmy, ve kterých hráči naposledy působili
- doplněn podpis Zuccarella v létě 2019 a Martineze v létě 2021
Rono píše:
pát 19. říj 2018 10:08
No, koukni na Vezina trophy a uvidíš, jakého máte home grown talenta.
to nevyzera vobec zle :thumbsup:
mozno to s tou generacnou vymenou nebude az taky problem ako som sa bal... :hmm:
AKTUALIZACE:

- V Síni slávy doplněno u hráčů, kde naposledy působili.
- V 'NHL History' přidány sezónní statistiky a historie play-off
- Všechny screenshoty je možné si zvětšit
- Doplněny kompletně ostatní individuální trofeje
Rono :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: Parádní práce, je to skvělý.

Btw koukám, že před tradem jsem měl PPG pace, potom 11P in 23GP... :hroza: Snad další sezona v LA bude lepší.
andy_hawk píše:
pát 19. říj 2018 12:56
Snad další sezona v LA bude lepší.
Kopitar pojde do hall of fame a vytvorime uderne duo :box:
Na úvodní stránce webu nová anketa, budu rád za hlasy i tam. Teď mizím, večer zkusím udělat alespoň na ukázku už pár týmů, začnu pochopitelně těmi, v nichž působíme my. :salute:
Parada Rono
Klobuk dole, Rono. Uz som to viackrat pisal, ale tvoja praca pre tuto komunitu je skutocne neocenitelna, vdaka za to.

Co sa tyka mojho hraca, cakam na dalsi update, v tom poslednom sa to nikam dopredu nepohlo, takze zvazujem dalsie kroky. Ak si vypytam vymenu, mozem v hre vplyvat aj na to, ze chcem ist do kvalitneho timu? Alebo da sa nastavit, ze dokoncim zmluvu na Floride a dalsiu uz nebudem podpisovat a budem tak volny hrac?
Tak konečně jsem udělal PRVNÍ TÝM. :giggle:

A teď po vás chci, abyste povinně na to všichni koukli, všichni to projeli tu stránku Bostonu a zjistili, co vám chybí, případně to nějak prostě ohodnotili, dodali připomínky a tak dále. :rono:
Connor McDavid píše:
pát 19. říj 2018 22:05
Co sa tyka mojho hraca, cakam na dalsi update, v tom poslednom sa to nikam dopredu nepohlo, takze zvazujem dalsie kroky. Ak si vypytam vymenu, mozem v hre vplyvat aj na to, ze chcem ist do kvalitneho timu? Alebo da sa nastavit, ze dokoncim zmluvu na Floride a dalsiu uz nebudem podpisovat a budem tak volny hrac?
No, na další update si asi ještě počkáte. Chci dodělat ty týmy prvně. Ale pak už by to zase mělo jet jak po másle. Snad teda. :jn: No a co se týče trejdu? Jediné, co asi mohu zkusit je to, že nastavím Floridu mezi tvé neoblíbené týmy a tvůj kluk by snad už neměl zájem o re-sign. Ovlinit kam jít? To určitě nelze.
Do tych najzaujimavejsich profilov by som vzdy dal aj brankara - hlavne ak ma long term zmluvu...
Inak super :good:
Souhlas s petrikem, jinak paráda :)
Napadlo mě u toho týmu ještě screen týmového bodování za danou sezónu aby bylo vidět, kdo jak na tom je při porovnání v klubu vzhledem ke své pozici v sestavě.
André DeBlois (LAK) v kempu prohrál boj s Brendanem Gallagherem a sezónu začal až ve třetím útoku.
pěkně no :hroza:

Týmová stránka jinak vypadá dobře, za mě v pohodě :) Možná jak píše rambo, to klubové bodování by se hodilo.
Gólmana beru na vědomí, do profilů hráčů Bostonu jsem ho aktualizoval. Kanadské bodování týmu taky beru na vědomí, budu ho tam vždy dávat na konci sezóny, ať se můžete porovnávat.

Takže už jen dodělat další týmy, nebo alespoň ty naše týmy a pak by měl být další update. U toho mám ale otázku, jestli chcete jako takový update stále mít tady, nebo jestli i ten update mám dělat na tom webu, že by se tam vytvořila ještě jedna záložka a tam se všechny updates dávali, designově by to tam vypadalo lépe, tady zase je to taková klasika.
Aktualizován Dallas Stars a Los Angeles Kings mezi 'TEAMS'. Pro dnešek toho asi víc nestihnu. :salute:
Kings nevyzeraju zle a teoreticky sa netreba bat ani kopitarovho konca, uz teraz mame 7 top6 utocnikov a na centra sa mozem presunut ja...
Blake zda sa vie co robi :good:
Hele updaty bych klidně nechal tady, pokud ti to nevadí :neviem:
K updatům se vyjádřil zatím jen jeden. Poprosil bych o více vyjádření, díky. :rono:
Kludne mozu zostat tu
234 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS