Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EHM: HF.com Superstars v3.0

Diskuze o všem možném i nemožném.

no pekne sa parujeme len co je pravda :cool:
uz tusim len Lukas zostal sam v time
no a pre rona o trosicku menej roboty s updatmi nasich timov na stranke :)
Taktak. Navíc mě i těší, že jsem osobně musel zatím udělat jen trejd u Líšky, kde ho Dallas odmítal vytrejdovat, jinak to všechno takhle mi ulehčil sám AI. :cool:

Ale zase mě sere, že jsme všichni na Západě a Sabres mají tak volnou cestu do dalšího finále. :hroza: Jediní Flyers mají na to je ohrozit, ale zase jim odešel Oriňak... :pray:
No vida, teď by to mohlo být zajímavější :-D
Tak web kompletně aktualizován. Chybí pouze dodat screeny k novým 'best players' v jejich nových týmech. To nějak průběžne dodám. Každopádně superstars, týmy, trofeje, stats vše aktualizované a můžeme jít na další sezónu. :hfman:

No, a Predators se Sabres jsou ku*va nadupaní. :scare:
Odišiel som z Dallasu a zrazu sú mega aktívni. Pozdáva sa mi ten tím viac v Toronte, len už by to chcelo útočiť na SC, väčšina tam má po 30. Ale aspoň som za pozrel do 2. kola, to sa nám v DAL nedarilo (samozrejme, že do 2. kola terazz postúpili aj oni). :-D A čakal som nomináciu na Norrisa. :-(
Koukám, že jsme najeli na režim 1 update za týden. :lol2: :ninja:
stale lepsie ako 0 :)
No co veduci, koncime? :)
Teraz ked sme v LA vytvorili taku legiu skazy?
Je to na ho*no, hoši, blíží se zápočty, zkoušky, státnice, budu si dělat trenérskou licenci, mám toho hodně a volný mám jen víkendy, který zase trávím stejně buď u učení nebo ten zbylý čas věnuju přítelkyni. :-/
234 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS