Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EHM: HF.com Superstars v3.0

Diskuze o všem možném i nemožném.

Heh, já si řekl, že tuhle verzi prostě budu pracovat s tím co hra udělá a sám žádný trejdy vymáhat nebudu. No koukám, že to můj borec dělá za mě :lol2: Vytvořil jsem si ambiciozního plejera :giggle:

Čekal jsem od Canes teda ale víc, jestli s 61 bodama vyhraju týmovou produktivitu, tak to je hodně marnost. :hroza: No uvidíme další sezónu(y), jakým směrem bude kariéra pokračovat.
BREAKING NEWS


• Jeden z našich hráčů byl během sezóny vytrejdován k jednomu z našich borců, kde tak vytvořili první HF.com Superstars duo! Další informace se dozvíte již zítra...
DeBlois do LA :pray:
Mohol by si potom znovu postnut aj aktualne zostavy nasich timov... tak 1x za 3 sezony by to IMO mohlo byt optimalne :neviem:
Tak nějak to plánuju. Každopádně nyní je teprve 5., takže čas. :jn:
Uplně to vidím na trade za vedoucím k tryskáčům. :jn:
TRADE ALERT


Obrázek
:petrik:
Good good...
Vyzera ze Kings tomu chcu dat este sancu kym stale ziju kopitar, quick a doughty… OK, tak to teda skusme :petrik: sam som zvedavy co z toho bude
Jdem tu ligu lig zničit s Macákem :petrik:
UPDATE v5.0


FPlayer newsF

André DeBlois byl vytrejdován z týmu Carolina Hurricanes do Los Angeles Kings za Ethana Bowena, Leo Lööfa, 1. kolo draftu 2023 a 2. kolo draftu 2023.
Peter Macák prodloužil do roku 2026 s týmem Los Angeles Kings. Ročně si vydělá 5,070 mil.
Lu Pak Choi prodloužil do roku 2026 s týmem Boston Bruins. Ročně si vydělá 8,1 mil.
André DeBlois prodloužil do roku 2027 s týmem Los Angeles Kings. Ročně si vydělá 4,2 mil.

FSezónaF

Nejzajímavější podpisy:

Alexander Ovechkin se upsal do roku 2024 týmu Philadelphia Flyers.
Claude Giroux se upsal do roku 2025 týmu Anaheim Ducks.
Evgeni Malkin se upsal do roku 2023 týmu New Jersey Devils.
Nicklas Bäckström se upsal do roku 2023 týmu Boston Bruins.
Seth Jones se upsal do roku 2029 týmu Detroit Red Wings.
Nazem Kadri se upsal do roku 2024 týmu Vancouver Canucks.
Reilly Smith se upsal do roku 2024 týmu Buffalo Sabres.
Rasmus Ristolainen se upsal do roku 2029 týmu Ottawa Senators.
Mattias Ekholm se upsal do roku 2024 týmu San Jose Sharks.
Colton Parayko se upsal do roku 2029 týmu Arizona Coyotes.

Obrázek

FNHLF

Nejzajímavější trejdy:

Obrázek Brayden Point Obrázek Otar Sakkhokyia + Dmitry Afanasyev + 3. kolo '23 + 4. kolo '23 Obrázek

Obrázek Tyler Johnson Obrázek Aymeric Cheylan + 3. kolo '23 + 4. kolo '23 Obrázek

Obrázek Ben Hutton Obrázek Adam Raska + Dylan Cozens + Lane Murphy + 3. kolo '23 Obrázek

Obrázek Jonathan Drouin Obrázek Blake Murray Obrázek

Obrázek Phil Kessel Obrázek Dmitri Sheshin Obrázek

Obrázek André DeBlois Obrázek Ethan Bowen + Leo Lööf + 1. kolo '23 + 2. kolo '23 Obrázek


FPlay-offF

Obrázek

Obrázek

FZákladní částF

Obrázek

Obrázek

Obrázek

FMSF

Obrázek

Zlato - Kanada
Stříbro - USA
Bronz - Finsko

FIndividuální oceněníF

André DeBlois
- - -

Lukáš Líška
- - -

Peter Macák
- Mark Messier NHL Leadership Award
- Nominace na Hart Memorial Trophy (3. místo)
- NHL First All-Star Team

Anton Oriňak
- - -

Lu Pak Choi
- NHL All-Star Game

Adam Papoušek
- NHL Stanley Cup Champion
- Conn Smythe Trophy
- NHL All-Star Game
- NHL All-Star Game: přesnost ve střelbě (4 terče/4 střely)

Lukáš Rambousek
- NHL All-Star Game
- NHL All-Star Game: nejrychlejší bruslař (15,430s)

Dan Thomas
- NHL All-Star Game
- World Championship All-Star Team
- World Championship Best Forward

FDraftF

Obrázek

FRonovo okoF

- I když se slovenský útočník Peter Macák velmi těšil z příchodu André DeBloise, tak nakonec spolu v jedné formaci nehráli, neboť slovenský rodák si před sezónou vybojoval místo v první lajně na levém křídle vedle Anžeho Kopitara a Tylera Toffoliho.

- Letos opět jen naše dvě hvězdy vyhráli týmovou produktivitu. A to Peter Macák a Adam Papoušek. Za zmínku ale jistě také stojí opět ročník Lukáše Líšky, který se svými 47 body byl nejproduktivnějším zadákem Stars.

- Zřejmě nejlepší obsazení na centrech v historii NHL od zavedení platového stropu mělo letošní New Jersey. Evgeni Malkin, Matt Duchene a Nico Hischier. Není divu, že tento tým opět došel až do finále Stanley Cupu.

- Vynikající sérii přinesl souboj Winnipegu a Los Angeles. Podle očekávání se o postupujícím muselo rozhodnout až v sedmém duelu, aby hned předchozí tři se rozhodovali až v samotném prodloužení. Také první duel série se rozhodoval až v nastaveném čase. O osudu série zřejmě rozhodl pátý duel, řekl bych, neboť Kings do něj šli ve vedení 3:1 na zápasy a Jets si jej pro sebe urvali až v čase 108:16, kdy se prosadil N. Ehlers a vynutil si tak pokračování série. V posledním sedmém utkání ještě před třetí třetinou vedli Kings 1:0, aby pak Tryskáči během posledních 20 minut vstřelili tři branky a otočili nejen duel tohoto utkání, ale nakonec i celé série ve svůj prospěch.

- Největším trhákem letního volného trhu rozhodně bude Patrick Kane. Dále budou k dispozici také: Max Pacioretty, Jake Muzzin, Ryan O'Reilly, Kyle Okposo, Zach Werenski, Casey Mittelstadt, Nicklas Bäckström či Kevin Shattenkirk.

- Příští díl bude menším speciálem, když se seznámíme s nejlepšími hráči jednotlivých týmů, v nichž působí naše HF Superstars, a podíváme se také na jejich nejlepší prospekty.
Give me more ice-time... :hroza: Nevím, jestli jsem takovej dřevák, nebo to je bad luck, ale s tím počtem střel bych mohl těch gólů dávat asi víc... :hmm:

A Lu si očividně došel pro mastnou smlouvu a kašle na to :lol2:
Abych teda se asi taky i já vyjádřil sám k sobě. Nuže, už dva prsteny, takže v tomto už panuje naprostá spokojenost. K bridge smlouvě si myslím, že jsem mohl dostat tak o melka víc, ale to sere pes. Spíš mě sere ještě furt, že na 1C furt hraje Scheifele, přičemž mám o dost lepší statistiky než on, brzdí mě tak v útoku za Art Ross Trophy :jn:.
Trochu by mě zajímalo proč mám v každe sezoně vždy jen okolo těch 73-75 zápasů to jsem tak skleněnej, že se vždy zrakvím na skoro 10 zápasů nebo tribuna? :|
Zrakvíš. Jen se mi tady nechcou vypisovat ty dvoudenní, třídenní zranění. :giggle:
Rono píše:
úte 16. říj 2018 20:35
Zrakvíš. Jen se mi tady nechcou vypisovat ty dvoudenní, třídenní zranění. :giggle:
Jasné to ani nechci vypisovat jen mi to už přišlo divné, že je to každou sezonu. Tak jsem se zeptal pro jistotu. Jinak zase těsně pod čarou alespon trochu snaha v tradech ale jinak GM zatím hoří za těch 5 sezon vůbec žádný posun. :scare:
To Lua šoupli do nižší lajny nebo co? Taková mizerná sezona :shock:
Burakovsky... :rofl: :hahano:
So sezonou celkom spokojnost, skoda toho konferencneho finale. mohla by z toho s tryskacmi vzniknut pekna rivalita… :petrik:
Kings vyzeraju byt momentalne konkurencieschopni, len som zvedavy kedy zacne odchadzat ta starsia generacia… a ako sa s tym potom nas GM popasuje :nervozny:

Zopar pripomienok/prosbiciek k reportom:

Bolo by mozne vzdy na zaciatku reportu napisat sezonu z ktorej je ten report? (napr. sezona 2022/23) Uz pomaly stracam prehlad – hlavne pri prepocitavani kolko by este mohlo zostavat tym “starsim” hracom zivota, alebo na kolko sezon vlastne podpisali nove zmluvy UFA hraci ked napises ze do roku 2026 a pod…

Bolo by mozne pisat aj ktori znami hraci z ktorych timov aktualne ukoncili karieru? (ktory tim sa ako oslabil)

Pri oznamovani zaujimavych UFA podpisov, bolo by mozne napisat aj z ktoreho timu ti UFA hraci odchadzaju (ktory tim sa ako oslabil), prip. na kolko rokov tu zmluvu podpisali (aby sa to nemuselo prepocitavat ked napises ze “do roku 2026”)

Toto je asi subjektivne a ostatni mozno budu mat iny nazor, ale mne osobne by asi viac pasoval report z UFA trhu (kto podpisal s kym a na kolko) este na koniec predchadzajucej sezony (po drafte) ako na zaciatok reportu z novej sezony. Minimalne by sme mohli vyhodnotit aktivitu nasich GM (koho ziskali / koho nechali odist) a ak nebudeme spokojni tak este pred zaciatkom dalsej sezony napr. poziadat o trejd, resp ak budeme spokojni tak sa s velkymi ocakavaniami tesit na report z dalsej sezony… :giggle:
inak som si vsimol ze v bodovani nikde ziaden Matthews, jack Hughes, Lafreniere… bustli? :giggle: alebo len boli zrakveni?

Ottawa mala v 2020 prve 2 picky v drafte v dalsom roku 4thOA, , to by sa uz mohlo zacat prejavovat… ale zatial nic moc (v poslednej sezone zase 2nd OA pick, ale to bol zrejme lottery win)
Beru na vědomí a souhlasím

Ovšem teď pracuju na velkém BOOMU pro vás, uvidíme ale, jestli ho zrealizuju. Každopádně teď asi očekávejte update po delších časových úsecích. Protože pokud se ten BOOM zadaří, věřím, že to bude mnohem lepší a přilákalo by to možná i nové hráče.
Ok, myslím, že s tím můžu jít ven, protože už to tak jakžtakž funguje a mělo by to už alespon trochu plnit svůj účel.

Upozorňuji ale, že vše není ještě hotové!

A co tedy je ten BOOM? No, vytvořil jsem web, který by pro vás měl být o mnoho přehlednější, lepší, užitečnější, než jednotlivé posty ve fóru. Ale posouzení už nechám na vás a budu rád samozřejmě za zpětnou vazbu a nějaké připomínky.

Jinak diskuze normálně bude stále probíhat zde ve fóru.

Prozkoumej web!

P.S.: Mám v plánu dodělat zbytek individuálních trofejí a následně týmy a ke každému hodit pár screenů jeho nejlepších hráčů, nějaké vyjádření atp..
Not bad... :good:
Rono píše:
pát 19. říj 2018 02:56
A co tedy je ten BOOM? No, vytvořil jsem web, který by pro vás měl být o mnoho přehlednější, lepší, užitečnější, než jednotlivé posty ve fóru. Ale posouzení už nechám na vás a budu rád samozřejmě za zpětnou vazbu a nějaké připomínky.
Ty jsi blázen… Super práce! :)
Tak som sa dozvedel ze namiesto shattenkirka sme podpisali seversona – whatever (BTW stale plati ze by som ocenil info z ktoreho timu ti UFA hraci odchadzaju)
A trejdli dalsi 1st rounder za gallaghera

Na jednej strane som rad ze sme vo win-now mode, ale mam obavu ze sa nam to do 2-3 sezon rozpadne... kopitar ma 36 a zmluvu do 2024. Quick bol UFA 2023,ale predpokladam ze predlzil (na kolko?) ani tomu uz ale vela rokov nezostava. Doughty by este zopar sezon potiahnut mohol...

Asi sa neda pre timy urobit taky report na styl “capfriendly“ – kto ma aku zmluvu s akym caphitom a do kedy, aky ma tim cap space, aky je aktualny cap, atd - ze? :giggle:

Btw este by tam mohli pribudnut zalozky s tabulkami z konca jednotlivych sezon a s kandskym bodovanim – to co davas aj do reportov. Predpokladam ze je to v plane

no a aby som nezabudol - vyzera to paradne :poklona:
234 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG