Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EHM: HF.com Superstars v2.0

Diskuze o všem možném i nemožném.

no som zvedavy ako dopadnu ti 14-15 rocni hraci :D lebo neviem ci stihnu za jeden rok/dva roky natrenovat na taku uroven ako maju 16 rocni :D hlavne sa bojim tych mentalnych schopnosti :D tam dobre z nas styroch obstal len Macak :D

dufam ze presovske duo bude dominovat :cinka: :box:
Anty píše:no som zvedavy ako dopadnu ti 14-15 rocni hraci :D lebo neviem ci stihnu za jeden rok/dva roky natrenovat na taku uroven ako maju 16 rocni :D
Jo no, ten rozdíl je docela propastnej... :|
Žádné strachy, ten rozdíl tam momentálně je, ale při vstupu do NHL na tom budeme všichni podobně :)
tak ja dufam ze do draftu poriadne potrenujem hlavne strelbu...
Rono píše: ať víme s Thomasem a Rambouskem, co nás asi tak čeká. :giggle:
Já už to uplně vidím na backupa za nějakou finskou čučkou. Tímto zdravím Tukuu Raska. :jn:
Rambo a Papouch budu zrejme megahviezdy. keby nieco, poculi ste to odo mna ako prveho :lol2: mozno sa podari aj mne.
UPDATE 2: Evropská dominance v CHL


Hráči z líhně HF.com za sebou mají zhruba polovinu první sezóny a můžeme říci, že se ve světě rozhodne neztrácí. QMJHL je pod nadvládou Slovenských hráčů a ani v OHL se naši dva importi neztrácí. V Evropě naši mladíci na šanci vesměs stále čekají.

Na přelomu roku však většina mladých Čechů a Slováků měla příležitost na mezinárodním poli. Slováci se kvůli špatnému postavení jejich národního týmu v žebříčku IIHF museli zúčasnit juniorského MS Divize 1. Česká republika se poté snažila o prolomení čtvrtfinálové prokletí.

Mistrovství světa juniorů Divize 1:

Na MS neodcestovalo prešovské duo z Halifaxu, kterému vedení Mooseheads účast zatrhlo. Zbytek slovenských nadějí z HF.com se však účastnil. A Slovensko si došlo pro postup, když ztratilo pouze 2 body.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Mistrovství světa juniorů:

Po Vánocích začalo i MS juniorů těch nejlepších. ČR přivezla jeden z nejlepších výběrů posledních let, který se opíral o centra Adama Papouška, obránce Ondřeje Branda a Radima Kováře a brankáře Lukáše Rambouska. Na víc než čtvrtfinále to ale opět nestačilo.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

QMJHL:

V Quebecké juniorce, jak už jsem zmiňoval, vládnou slovenští hráči. Lukáš Líška hraje v průměru přes 27 minut na zápas a boduje v takovém tempu, které tato liga od beka ještě neviděla. Prešovské duo v Halifaxu a Peter Macák v Quebecu, kterému sekunduje v dresu Remparts Matthew Boucher, jsou potom součástí dvou nejnebezpečnějších útoků v lize.

Obrázek

Obrázek

OHL:

V provincii Ontario je lídr soutěže jasný - Sault Ste. Marie nenechává nikoho na pochybách, kdo je nejlepším týmem soutěže, ne-li celé CHL. V dresu Greyhounds se veze Dan Thomas, který přispívá svým dílem, doplácí ale na nízkou střeleckou úspěšnost. V úplně jiné pozici je v dresu Hamilton Bulldogs Adam Papoušek. Tomu se pomoci téměř nedostává, až na Matthewa Stromea, a tato dvojice tak společně drží Bulldogs na solidní pozici.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Evropské soutěže:

Stabilní pozici v prvním týmu LitvínovaLukáš Rambousek, který Marka Pince do branky téměř nepouští. Verva se však trápí okolo 12. pozice a na postup do play-off to nevypadá.

Krátkou epizodu v prvním týmu Košic si před Vánoci užil Miroslav Miraaak, když odehrál 9 zápasů. Jinak, ale stejně jako zbytek mladíků z HF.com brázdí vody juniorských soutěží.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

NHL:

Po očku je samozřejmě třeba sledovat i NHL, kam má jistě každý mladý namířeno. Hned tří hráčů z HF.com se situace v letošní sezóně přímo týká, jde o to, kdo si je vybere v draftu. "Nejlepší" pozici v tomto směru má nováček z Vegas, už klasicky Arizona Coyotes, ale poněkud překvapivě i Boston Bruins, nebo Calgary Flames, kteří však svoje letošní první kolo vyměnili do New York Islanders za Travise Hamonica.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Draft Rankings:

Adam Papoušek i v polovině sezóny potvrzuje mezi experty svoji pozici nejlepšího hráče pro draft do NHL. Na záda se mu však tlačí Lukáš Rambousek a Dan Thomas.

Obrázek

Obrázek
Ještě bych poprosil o mid-season ranking pro NHL Draft. :moj:


Co se týče mých výkonů, tak velká spokojenost. Na WJC dokonce rating přes 8.00. Škoda, že jsme to semifinálě neudělali, ale v podstatě se dá říci, že jsme dostali ve čtvrtfinále nejtěžšího soupeře, věřím, že kdybychom tu Kanadu udělali, máme už zlato. Škoda, no. Holt, Rambousek sucks :sarcasm:.

Hamilton je slabší tým, s tím jsem počítal a taky jsem tam schválně šel, abych měl velkou vytíženost a měl šanci si zvyknout hrát za slabší celek. :lol2: Ono 3. místo v bodování je tak nějak +- co jsem očekával, takže taky spokojenost.

No, a na draftu se teda modlím za Boston, Calgary či Philly. Ale Vegas či Arizonu bych rád vynechal ve své kariéře. :jn:

Jinak super part. :good: Jo, a jestli bych mohl požádat o něco ještě (ale nehoří to), tak je to update klubových logos. Tyhle old logos mi úplně nevoní, ale samozřejmě můžu být třeba jen sám, tak to nech být. :giggle:
Rono píše:Ještě bych poprosil o mid-season ranking pro NHL Draft. :moj:
Doplněno :salute:
Rono píše:No, a na draftu se teda modlím za Boston, Calgary či Philly. Ale Vegas či Arizonu bych rád vynechal ve své kariéře. :jn:
Píšu, že Calgary ten pick nemá :nono2:
Rono píše:Jinak super part. :good: Jo, a jestli bych mohl požádat o něco ještě (ale nehoří to), tak je to update klubových logos. Tyhle old logos mi úplně nevoní, ale samozřejmě můžu být třeba jen sám, tak to nech být. :giggle:
Mě tyhle loga vyhovují :giggle: Ale tak změně se nebráním, jaký by sis představoval místo toho?
Tyhle :giggle:

https://uloz.to/!RtwSkp9tw5ua/national- ... ue-all-zip" onclick="window.open(this.href);return false;
TT1905 píše:Tyhle :giggle:

https://uloz.to/!RtwSkp9tw5ua/national- ... ue-all-zip" onclick="window.open(this.href);return false;
Akorát tady jsou jen NHL loga, můžu na uloz.to klidně hodit i národní vlajky či loga z dalších lig (CZE, SWE, CHL...) :yes:.
andy_hawk píše:Píšu, že Calgary ten pick nemá :nono2:
Jsem idiot. :hiding: Každopádně Islanders bych se taky nebránil. Barzal a Papoušek na prvních dvou centrech. :slintac:
andy_hawk píše:Mě tyhle loga vyhovují :giggle: Ale tak změně se nebráním, jaký by sis představoval místo toho?
Samozřejmě tuhle verzi děláš ty, takže je to na tobě, ale já jsem v tomhle trošku puntiřkář a když vidím třeba v tom rankingu, že u každého klubu je velikostí jiné logo, tak se mi kroutí oči. :giggle:

Představoval bych si ty, co jsem měl já ve hře (a furt mám), za chvíli hodím teda link na zip soubor, kde budou jen ty loga z nejpodstatnějších lig.
Tady to je:

https://uloz.to/!BHQmBxChVxJW/pictures-zip" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak jsem zjistil, že je třeba u log českých klubů ještě přepsat názvy. A to dlouhé písmena na krátké.
Například: hc verva litvínov :arrow: hc verva litvinov ... piráti chomutov :arrow: pirati chomutov

Pak to bude vše fungovat. :yes:
Rono píše:Holt, Rambousek sucks :sarcasm:.
Návštěva baru před čtvrtfinále neudělaš nic. :ninja:

Jinak je to tu Boston a Rask. :scare:
rambo001 píše:Návštěva baru před čtvrtfinále neudělaš nic. :ninja:
Tak to jsem nemohl být kapitán, tohle bych totiž jinak nedopustil. :dup:
rambo001 píše:Jinak je to tu Boston a Rask. :scare:
LOOOL, to by byla prdel ale. :lol2:
Rono píše:
rambo001 píše:Návštěva baru před čtvrtfinále neudělaš nic. :ninja:
Tak to jsem nemohl být kapitán, tohle bych totiž jinak nedopustil. :dup:
Kapitán jsem byl já :oops: :oslava:
andy_hawk píše:Kapitán jsem byl já :oops: :oslava:
Pak je jasné, odkud vítr vane. :hroza: :dup:
No projektovaná draftová jednička měla asi dát víc než 0 golů, kromě 6 asistencí. :nono:
rambo001 píše:No projektovaná draftová jednička měla asi dát víc než 0 golů, kromě 6 asistencí. :nono:
Beci mi posílali pasy asi jako Hägg, tak jsem to pak musel rozdávat já. :-/ :sarcasm:
Kam sa hrabe rasmus dahlin... :lol2:
Ten boucher co mu v quebecu nabijam na goly ide kedy na draft?
manazment v Kosiciach stoji za starou backoru... 9 zapasov v prvom time, rovno prvy center, solidne AvR a GM posle hraca nazad do juniorky :lol: hrat s kuzelkami mozem aj na treningu, nepotrebujem to aj v lige... kde som dal to cislo na mojho agenta?
mirak2 píše:manazment v Kosiciach stoji za starou backoru... 9 zapasov v prvom time, rovno prvy center, solidne AvR a GM posle hraca nazad do juniorky :lol: hrat s kuzelkami mozem aj na treningu, nepotrebujem to aj v lige... kde som dal to cislo na mojho agenta?
to je tak ked ti slava stupne do hlavy a zacnes vymetat bary a flakas treningy a este do medii kritizujes manazmet
Holky nehádejte se :slap: :giggle:
petrik píše:Ten boucher co mu v quebecu nabijam na goly ide kedy na draft?
Je ročník 1997 a undrafted.
188 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES