Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EHM: HF.com Superstars v2.0

Diskuze o všem možném i nemožném.

Wow. Parádní v tabulce postavení, po osobní stránce zatím i parádní individuální sezóna, nakonec i parádní a nečekaný podpis Wheelera, ale Boeser jen na 1 rok? A hlavně tři RW do TOP6? Boeser, Wheeler a Simmonds (of course, v ideálním světě by Simmer měl hrát bottom-six). :neviem:

No, a dost mě zaráží teda jedna věc. A to produktivita dalších hráčů Canucks. Já se teda držím, to je v pohodě, ale co ti ostatní? Těžce za očekáváním. Nikdo jinej nemá ani 50 bodů? A to jsme první v lize? Velmi zajímavé. :hmm:

Každopádně bych to první místo chtěl už udržet, ať si do sbírky můžu přidat první týmovou trofej, a sice President's Trophy. We'll see.

Jinak koukám ještě, že Nurse is a Canuck. Hmm, co jsme za něj obětovali? Jinak zase abych všem hráčům nekřivdil, tak beci (Edler, Tanev a Stecher) velmi solidní výkony a Simmonds překvapivě taky. No, a snad se co nejdříve teda vrátí Boeser a ještě vylepší moji produktivitu. V těch asistencích trošku váznu, chybí tam ten střelec.

Co se týče rankingu na NHL Draft, tak jsem mírně doufal, že by se Rott mohl propadnout a mohli by jít k nám. No, co už. :D :jn:
TT1905 píše:
petrik píše:detroit je riadna slovenska basta :hmm:
Tomu odpovídá i postavení v tabulce :sarcasm:
chcu predsa este doplnit orinaka/stankovica :giggle:
Rono píše:...
Nurse šel na začátku 18/19 do Dallasu a pak před draftem 2019 do Vancouveru za Derricka Pouliota.

A tady máš toho D. Jsem ho zapomněl hodit do updatu :giggle:

Obrázek
Nurse by měl být lepší časem jak Pouliot, tak uvidíme. Hmm, ten bek teda bust, k ničemu. :-/ Škoda.

Jinak ten DiPietro je fakt dvojka nebo jen záskok? A Pettersson je zpátky na farmě, zatímco Juolevi se dostal do áčka? Nebo jen taky záskok za zraněného jiného beka?
hornqvist ma dokedy zmluvu u nas? by ho mohli strelit za vysoky draft... :giggle:
Rono píše:...
DiPietro začal jako backup, pak se zranil Markstrom a šel Demko nahoru. Po návratu Markstrom šel dolů DiPietro, teď je zase zraněnej Demko a DiPietro zpátky nahoře.

Juolevi začal na farmě, pak se zranil Del Zotto tak šel nahoru a je tam i teď. Petterson šel dolů po podpisech s Wheelerem a Boeserem.
petrik píše:...
Mohli no, po sezóně UFA.
chcel som slovak pack s orinakom, mam slovak pack s tatarom a panikom (ako sa ten do detroitu dostal?), aj ked to vyzera, ze nehrame jednu lajnu. a detroit suckuje este aj v tankovani... dufam, ale ze aspon jedno z tych 3 hfcom kridel skonci v detroite.
Rambousek sucks co k tomu dodat. Z Isles je takova nová Arizona východu. :hroza:
Update s druhou polovinou sezóny bude zítra.
UPDATE 7: První týmová trofej pro HF.com!


Novinky hráčů:

- 1. května 2019 Ondřej Brand podepsal smlouvu s Boston Bruins.

Základní část NHL 2019/2020:

O postupujících do play-off bylo tentokrát rozhodnuto v obou konferencích už několik kol před koncem. Nejlepším týmem základní části a vítězem Presidents' Trophy se stali Vancouver Canucks, kde velkou roli stejně jako loni hrál Adam Papoušek, který se tak stal prvním držitel týmové trofeje z HF.com!

Celkově se svými týmy do play-off dostali 4 hráči z HF.com (Adam Papoušek, Dan Thomas, Peter Macák a Lukáš Líška), ke kterým nakonec přibyl v průběhu vyřazovaích bojů ještě Ondřej Brand, když po skončení KHL podepsal smlouvu s Boston Bruins.

V rámci individuálních trofejí to vypadalo na dominanci mládí. Jack Eichel nakonec Art Ross Trophy vybojoval, ale Auston Matthews podlehl ve střelecké tabulce zkušenějším hráčům.

Mezi nováčky si nejlépe vedl Peter Macák, který se svými křídly ve druhém útoku táhl Bruins i po TDL. Příjemně překvapil i Lukáš Líška, který si vybojoval místo vedle Drewa Doughtyho a tuto pozici zúročil velkým bodovým příspěvkem.

Naopak sezónou se protrápili týmy Lukáše Rambouska s Miroslavem Miraaakem. Přibude k nim někdo z hráčů z HF.com, kteří se chystají na draft?

Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Přehled týmových statistik:
- Boston Bruins
- Detroit Red Wings
- Los Angeles Kings
- New York Islanders - brankáři
- New York Islanders
- Philadelphia Flyers
- Vancouver Canucks
- Vegas Golden Knights

NHL Play-Off:

Vancouver Canucks v play-off prokazovali, že byli nejlepším týmem základní části a došli až do finále. Tam jim však chyběl ve 4 z 5 zápasů Adam Papoušek, který se zranil v předchozí sérii se St. Louis Blues, a i to nakonec stálo Canucks zisk Stanley Cupu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Přehled týmových statistik:
- Boston Bruins
- Los Angeles Kings
- Philadelphia Flyers
- Vancouver Canucks

QMJHL 2018/2019:

Anton Oriňak s Danielem Stankovičem společně dovedli Halifax k triumfu v základní části a ve výborných výkonech pokračovali i v play-off. Tentokrát to ovšem Mooseheads nevyšlo a třetí titul v řadě tak prešovské duo nepřidalo. Výborně se ve své nováčkovské sezóně uvedl i Roman Redl, který v Quebecu spolu s Phillipem Kurashevem proháněl právě slovenskou dvojici. V play-off však Remparts skončili právě na Halifaxu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Evropské soutěže:

Severstal Cherepovets potvrdil i v play-off svojí roli vítěze konference, když došel vedený Ondřejem Brandem až do finále KHL. Tam ale v sedmi zápasech nestačil na Avangard Omsk.

Lukáš Rott se potom společně s Libercem zachránil v baráži České extraligy, kde byl opět mladý útočník jedním z nejdůležitějších hráčů Bílých Tygrů, ale kvůli zranění stihl pouze 5 utkání.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Mistrovství světa 2020:

Na MS se představili pouze dva hráči z HF.com. Perný rok má za sebou Ondřej Brand, který si sezónu prodlužoval co to šlo a po KHL a NHL se objevil i na MS. V dresu České republiky ho doplnil ještě Roman Redl, po kterém sáhli čeští trenéři po vypadnutí z QMJHL.

Zlato - Kanada
Stříbro - Švédsko
Bronz - Finsko

- Statistiky České republiky

NHL Entry Draft:

Experti pro draft 2020 favorizují nejvíce Halifaxskou dvojici. Za nimi se potom pohybují dva čeští forvardi. Kam tato čtveřice zamíří?

Obrázek

Kdo bude vybírat jako první?

V draftové loterii uspěli Colorado Avalanche, kteří mají první volbu. Jako druzí budou vybírat Detroit Red Wings a první trojici doplňují Minnesota Wild. V pětce vybírají ještě Chicago Blackhawks a New York Islanders.

Hráčské novinky a ocenění:

Ondřej Brand
- Hráč měsíce KHL

Radim Kovář
- Nováček měsíce
- Rookie All-Star Team

Lukáš Líška
- Nováček měsíce
- Calder Memorial Trophy
- Rookie All-Star Team

Peter Macák
- Rookie All-Star Team

Miroslav Miraaak
- Rookie All-Star Team

Anton Oriňak
- 8x Hráč týdne QMJHL
- 7x Hráč týdne CHL
- 5x Hráč měsíce QMJHL
- Jean Bélievau Trophy (nejproduktivnější hráč QMJHL)
- QMJHL Best Forward
- QMJHL Offensive Player of the Year
- QMJHL Star Player Award
- Frank J. Selke Trophy (nejslušnější hráč QMJHL)
- Michel Briére Trophy (MVP QMJHL)
- QMJHL All-Star Team
- CHL Top Scorer
- CHL Player of the Year
- CHL Sportsman of the Year
- CHL All-Star Team

Adam Papoušek
- 2x Hráč týdne
- Presidents‘ Trophy

Lukáš Rambousek
- žádné novinky

Roman Redl
- 6x Nováček měsíce QMJHL
- Hráč měsíce QMJHL
- Mezinárodní debut za Českou republiku v 18 letech
- QMJHL Rookie of the Year
- Michel Bergeron Trophy (nejlepší ofenzivní nováček QMJHL)
- QMJHL All-Star Team
- QMJHL Rookie All-Star Team
- CHL Rookie of the Year
- CHL All-Star Team
- CHL Rookie All-Star Team

Lukáš Rott
- 5x Nováček měsíce České extraligy
- Hráč měsíce České extraligy

Daniel Stankovič
- 6x Hráč týdne QMJHL
- 5x Hráč týdne CHL
- QMJHL All-Star Team
- CHL All-Star Team

Dan Thomas
- žádné novinky
tak zeby predsa ten Detriot? :hmm:
Haha, tomu Miraaakovi to fakt ještě s tím #TankForOrinak vyjde. :lol2: :cool:

Další sezóna s bodem na zápas, opět v TO10 bodování ligy, fakt spokojenost. Ba co víc, v regularu totální týmova dominance! 117 bodů! :jupi: První trofej ve sbírce. A teď už jen nějak získat ten prsten, mám na to ještě cca 17 sezón, tak snad se zadaří. Snad. Snad.

Finále PO hned ve druhé sezóně je pak také velký úspěch, ale bohužel na Pens jsme neměli nárok asi ani kdybych hrál já. No, chce to ještě toho gólmana a nějakého franchise Dmana. Myslím, že poslední díry ve skládačce.

Těch 1+21 v PO je jinak vtipný, ale já to beru. Radši góly chystám než střílím i v normálním životě. :D :giggle: Jo, a uklidnilo mě, že v PO zase Boeser válel. Ty statistiky v regularu nejsou zrovna nejlepší. Ono koneckonců kromě beků je má solidní už jen Simmer a Goldobin, jinak zklamání. Hlavně Horvat teda, ale tak u toho zase předpokládám, že žere nejtěžší matchupy.

Let's go Canucks! Zatím to mám(e) rozjeté parádně a jsem fakt spokojen. :hfman:

Škoda, že Brandovi to nevyšlo, jeden zápas byl fakt už jen kousíček. Kluci v CHL totální válec, už se na ně těším v NHL. Jinak mi chybí stats Rotta(?) nebo je jen nevidím? Každopádně jsem zvědav, jestli půjde fakt čtvrtej nebo ho někdo přeskočí, přecijen ty stats nemíval zrovna nejlepší. A byl bych rád, kdyby co nejvíc kluků skončilo na Východě jako.. :D
Rono píše:Jinak mi chybí stats Rotta(?) nebo je jen nevidím? Každopádně jsem zvědav, jestli půjde fakt čtvrtej nebo ho někdo přeskočí, přecijen ty stats nemíval zrovna nejlepší. A byl bych rád, kdyby co nejvíc kluků skončilo na Východě jako.. :D
Neviděls :oops: Ale už by si měl :giggle:
Ziadam trejd za Stankovica do Colorada :giggle:
Haluz by bola keby v detroite skoncil Redy ako fanusik Avs... samozrejme mu to neprajem, no ale minnesota tiez nebude ziadne terno :jn:
Rambo dostane do isles zrejme Rotta alebo Lafreniera, cize aj ten moze byt spokojny

Co sa sezony tyka, ja teda moc spokojny nie som... v ronovej prvej verzii hry som mal v prvej sezone hned SC... :-D este aj Caldera mi Liska vyfukol, cele zle. Od dalsej sezony cakam viac :box:
Rono píše:Každopádně jsem zvědav, jestli půjde fakt čtvrtej nebo ho někdo přeskočí, přecijen ty stats nemíval zrovna nejlepší. A byl bych rád, kdyby co nejvíc kluků skončilo na Východě jako.. :D
Zmetku nepřející :bitka3: :-D
Jinak ten Lafréniere má bejt novej generational talent (ve skutečnosti) a býval nadupanej i v EHM. Takže proto jsem na to zvědav.
Rono píše:Jinak ten Lafréniere má bejt novej generational talent (ve skutečnosti) a býval nadupanej i v EHM. Takže proto jsem na to zvědav.
a Hughes pro příští rok (ve skuečnosti) je vzduch? :giggle:
andy_hawk píše:a Hughes pro příští rok (ve skuečnosti) je vzduch? :giggle:
Samozřejmě že není. Ale k tomu jsme se tady nějak nedostali. :D :neviem:

Jinak jsem teda rád, že ty dvojičky HF skončí na Východě všechny. :uff:
Andy, ak sa v dalsej sezone Flyers nejako vyrazne nezlepsia, nepriblizia k SC, tak mi vypytaj vymenu.
Connor McDavid píše:Andy, ak sa v dalsej sezone Flyers nejako vyrazne nezlepsia, nepriblizia k SC, tak mi vypytaj vymenu.
Aby sis ale ještě (týmové výsledky) nepohoršil. :D
Rono píše: Aby sis ale ještě (týmové výsledky) nepohoršil. :D
Viem, ze ta moznost tam je, ale nechce sa mi trcat v priemernom time Flyers. Navyse by som si chcel vymenu vyskusat.
Bodovani ve Vegas je teda sila. Tam by ho vyhral i Ferda Mravenec.
UPDATE 8: Další dvojice z HF.com společně v týmu NHL


NHL Entry Draft 2020:

Colorado Avalanche použili svůj první výběr v draftu 2020 na slovneské křídlo Antona Oriňaka. Jako druhý byl vybrán Detroit Red Wings Roman Redl, který skauty Red Wings přesvědčil svoji skvělou nováčkovskou sezonou v QMJHL. Třetí potom opět přišel na řadu zástupce juniorské ligy v Quebecu - Minnesota Wild si vybrali Daniela Stankoviče. Jako čtvrtý potom vystoupal na podium Lukáš Rott, kterého si vybral nejhorší tým poslední sezóny - Chicago Blackhawks.

Obrázek

Letní podpisy a výměny:

Rick Nash :arrow: Washington Capitals 2 roky - 750 tisíc
Brock Boeser :arrow: Minnesota Wild 6 let - 6,5 M
Vladimír Sobotka :arrow: Vegas Golden Knights 2 roky - 2,7 M
Patric Hornqvist :arrow: Florida Panthers 1 rok - 4,9 M
Charlie Coyle :arrow: Philadelphia Flyers 7 let - 6,4 M
Travis Hamonic :arrow: Columbus Blue Jackets 5 let - 2,36 M
Thomas Greiss :arrow: Columbus Blue Jackets 2 roky - 4 M

Jeden z největších cílů léta 2020 ulovili v Minnesotě, kde podepsali Brocka Boesera na 6 let. Ten si zahrál ve Vancouveru s Adamem Papouškem, nyní si vyzkouší spolupráci s jiným centrem z HF.com - Danielem Stankovičem.

Ambice neskrývají v Columbusu, kde podepsali Travise Hamonica s Thomasem Greissem. Loňský tah s Andersem Nillsonem v brankovišti Blue Jackets nevyšel, vyplatí se jim Greiss?

Ztrátu Greisse vyřešili v Islanders z vlastních zdrojů. Lukáši Rambouskovi bude zádat krýt Zachary Sawchenko, který s Isles podepsal vstupní kontrakt po třech sezónach v kanadské univerzitní lize. Právě Islanders po nezdaru v poslední sezóně vypadají jako zajímavý tým. V posledním draftu ulovili Alexise Lafreniéra, který vyztužil už tak slušnou základnu mladých hráčů v týmu a přidal se k Lukáši Rambouskovi, Sebastianu Ahovi (ne tomu z Caroliny, ale obránci), Sami Nikuovi, nebo útočníkům Mattu Barzalovi a Andreiovi Svechnikovovi. To vše doplňují John Tavares, Anders Lee nebo v obraně Nick Leddy s Ryanem Ellisem.

Velké změny přišli v Los Angeles Kings. Kings při posledním TDL dali najevo útok na Stanley Cup. Jejich pokus však skončil na Vancouver Canucks už ve druhém kole a v létě se Kings rozhodli tým překopat. Do Winnipegu se stěhoval Jeff Carter, do Detroitu odešel Mark Pysyk, do San Jose byl vyměněn Jared Spurgeon a do Bostonu se stěhoval Alec Martinez. Za to získali Kings 7 výběrů v draftu a práva na 4 prospecty. Ale v LA nepočítají pouze ztráty. Ještě během sezóny podepsal dlouhodobou smlouvu Tyler Seguin (6 let - 10,5 M) a v létě přišel z Nashvillu Nick Bonino.

V Detroitu pokračují v budování Česko-Slovenské legie. Na draftu si Red Wings vybrali Romana Redla, který se přidal k Petru Mrázkovi, Jakubu Škarkovi, Tomáši Tatarovi, Miroslavu Miraaakovi a Richardu Pánikovi. V létě navíc Red Wings podepsali smlouvu s Martinem Hanzalem a z New Jersey přivedli Pavla Zachu, za kterého Devils poslali 4. a 5. kolo v nadcházejím draftu.

Několik změn se přes léto událo v Bostonu. V dresu Bruins skončil Patric Hornqvist a místo něho Bruins podepsali Jespera Fasta. Novou smlouvu s Bostonem podepsali Matt Beleskey a Riley Nash. Vítanou posilou je potom určitě Alec Martinez, který vyztuží mladou obranu s McAvoyem nebo Ondřejem Brandem. Bruins tak budou spoléhat na velice podobnou sestavu, které se dařilo v posledním roce.

Se ztrátou Brocka Boesera se musí vypořádat Canucks, který podepsal s Wild. Smlouvy skončili také Alexi Petrovicovi a Coltonu Sceviourovi. Po tréninkovém kempu Vancouver přišel i o Darnella Nurse, kterého Jim Benning umístil na waiver a odtud si ho stáhli St. Louis Blues. Canucks tak nyní musí vsadit na mix mládí a již podepsaných zkušeností, protože boj s platovým stropme je neúprosný. Pevnou pozici v sestavě by měli mít mladíci Thatcher Demko, Olli Juolevi nebo Elias Petterson.

Rozpačitě působí sestava Vegas Golden Knights, kde chybí opravdu velká hvězda. Tomu nepomohl ani podpis Vladimíra Sobotky. Golden Knights musí doufat, že hvězdy vyrostou z mladých obránců Radima Kováře a Rasmuse Dahlina.

Úpadek po sérii úspěchů zažívají momentálně v Chicagu. Blackhawks se tradičně perou s platovým stropem, kterému trochu ulehčil konec kariéry Duncana Keitha. Obrana Hawks však momentálně hrůzu nebudí a zbytek klíčových hráčů už je v letech. Chicago se však sestavu snaží osvěžit mladíky a k již trochu prověřeným Schmaltzovi s DeBrincatem pro nadcházející sezónu přibyl Joel Farabee nebo Lukáš Rott. V obraně Hawks vkládají naděje do Chada Kryse s Henrim Jokiharjuem.

Jedno z velkých jmen získali na trhu volných hráčů Flyers. S Philadelphií podepsal Charlie Coyle a to hned na 7 let! Jinak je sestava Flyers téměř totožná s loňskou sezónou. Jádro týmu tvoří Ivan Provorov, Shayne Gostisbehere, Claude Giroux, Sean Couturier a Jakub Voráček. Trochu naděje fanouškům nabízí mladíci Philippe Myers, Travis Konecny, Nolan Patrick nebo Dan Thomas.

K velkým změnám nedochází ani v Coloradu. Anton Oriňak tak příchází do týmu, kde jsou hlavními tvářemi Nathan MacKinnon, Matt Duchene, Gabriel Landeskog, Mikko Rantanen nebo obránci Tyson Barrie s Erikem Johnsonem. Do sestavy se kromě Oriňaka tlačí i další mladíci jako Daniel Sprong a Ryan Merkley.

World Cup 2020:

World Cupu se zúčastnilo 7 hráčů HF.com. Lukáš Rambousek, Adam Papoušek a Radim Kovář reprezentovali Českou republiku. V dresu Slovenska se objevili Dan Thomas, Peter Macák, Miroslav Miraaak a Lukáš Líška. Největší favorit z Kanady však potvrdil svoji pozici a javorové listy si došli pro suverénní vítězství.

Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Statistiky České republiky
Statistiky Slovenska

Profily hráčů před sezónou 2019/2020:

Celá čtveřice draftovaných hráčů z HF.com podepsala smlouvy s kluby, a všech 12 hráčů tak nyní máme v NHL!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Orinak mi sice do Red Wings nevysiel (damn you, Avs!), ale aspon vo vedeni mali rozum a vzali kridlo a nie centra. Redl je sice univerzalnejsi a nie je hlavne snajper ako Orinak, ktoremu by som ako playmaker vybavil Richard trophy, ale aj tak som spoko, Redl ma solidne stats na strelach, takze sicko v poraaadku.
Ceskoslovenska legia znie sice super, ale hram tu hru s touto databazou hracov a poznam (ne)kvality Tatara, Panika aj ostatnych, takze viem, ze drtit to rozhodne (tak skoro) nebudeme. Co ma prekvapilo z draftu je druhy vyber v prvom kole Red Wings, vybrali sme lave kridlo z Finska, co vyhovuje vyvazenosti prospect depth, ale jeho preddraftovy rank bol 188, to co je za hraca? dufam, ze to nebude prvokolovy bust...
v dalsej sezone ocakavam z mojej strany hlavne vylepsenie poctu bodov z novacikovskej sezony (sophomore slump) a pokojne prezijem dalsiu sezonu na dne NHL, aby z toho bol dalsi top draft pick. snad to prinesie svoje ovocie do buducnosti. a mozno si vdaka tomu zahram na MS :)
btw na World Cupe som tam aj ja, v stats sa vidim, v tvojom popise nie :)
No jo, úplně jsem tě přehlédl, to se omlouvám :oops: :giggle:

Jinak ten Fin nevypadá úplně nejhůř.

Obrázek
188 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS