Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTOVANIE

Diskuze o všem možném i nemožném.

Vase sportove uspechy, aktivity Obrázek

tento topic mi vrtal hlavu uz dlhsi cas a po svojom opätovnom zaradeni do sportoveho zivota ho davam na plac :) neviem ako je to vo Vasom pripade, ale v mojom plati formulka, ze bez sportu, resp. aktivneho pohybu je môj zivot polovicny, preto priatelia hrrrrrr do sportovania :cinka:
takto, podstata tohto topicu spociva v tom, aby ste sa prezentovali, ci pochvalili Vasimi sportovymi aktivitami, ci uspechmi, profesionalnejsimi, ci rekreacnymi, ktore ste dosiahli v minulosti, ci pritomnosti...za cas pobytu straveneho na HF som zaregistroval, ze HF navstevuju sportovi zanietenci, tak napr. futbalovi medik, canes, leci, ex_plavkyna mt-sk- Evka, hokejovy skorpion, ci hokejovo_hokejbalovy Alex, neboli "slovensky hadzanar" :oslava: Joei :lol2:
:hmm: zaujimalo by ma inak pocinanie si smolka v americkom futbale..?.. Obrázek
v mojom menovitom zozname som opomenul len zrnko sportuchtivych HF cloviecikov, preto sup s dalsimi; zacnem teda sebou :)

od malicka mi sport prirastol k srdiecku :roll: bzzt, tak bez tych uvodnych kalerabov :D v pociatocnych fazach skoly som reprezentoval skolu v:
[li]nohejbale (nasa smola spocila v tom, ze v tom case tam fungoval jeden tim s jednym znamejsim nohejbalistom, tak sme furt skoncili za nimi :x[/li]
[li]futbale (1x velky aj to len 2.polcas a spominam si celkom presne, ze v zapase som dal o sebe 1x vediet, ked mi opdiskali offsajd :D a este som riesil 1x telocvicnovy)[/li]
[li]plavani (50m prsia, skoncil som predposledny pred mojim spoluziakom :good: ktory nezareagval na startovaci hvizd pistalky a tak zostal stat ako prikovany na startovacom "roste" :lol:[/li]
[li]ping-pongu (vyfasoval som supera, ktory skoncil celkovo 3...)[/li]
6-7 rokov som aktivne hraval nohejbal za DPMK, tam to bolo moc fajn, aj ked na strane druhej neras spominam na tu (ne)repre prihodu, pak som to z rôznych pricin zavesil a presedlal na futbalovu "betonovu" miniligu (konkretne 4 a pak 3 mestsku), ktora sa stala osudnou pre moje koleno...zvysok uz z môjho kolenneho opisu poznate a pred par dnami som sa vratil do môjho sportoveho zivota, co znamena pre mna moc,moc,moc (ved aj kvôli tomu som riesil tu plastiku) a ktory bude dufam fungovat minimalne do tej 70tky :D
kedysi oblubene lyzovanie uz neriskujem, ale na telocvicnovy futbal a nohejbal nedam dopustit; co sa tyka futbalu, som zaregistrovany v kosickej minilige v malom futbale v time FC Fabryho, no tu este pospekulujem ci sa do toho pustim al. si to budem hrat uz len tak kade tade rekreacne a tak prioritou Numero Uno pre mna zostava :arrow: ANL ktora riesi svoj 1.rocnik, kde som pred par dnami absolvoval svoj premierovy debut v time One Click (kde jednym z mojich spoluhracov je aj jäzva z hokej.sk, ktoremu to predsa len lepsie ide za fotakom :D chalani boli donedavna viac menej takym fackovacim panacikom, ale podarilo sa nam uhrat nejake tie bodiky (2 remizky) aj ked ma hrozne stvalo, ze kvôli angine nemôzem riesit posledny 2 zapas o 9-11. miesto kde sa crtala konecne vyhra..zial, choroba dobre vedela, co za obet si ma vybrat... :beee: nic to, uz sa spolocne neviem dockat noveho rocnika a v kutiku duse dufame, ze sa casom pobijeme o tuto zaujimavu trofej
Obrázek
pripajam este jednu z mojich premierovbych zapasovych foteciek :)
Obrázek
Obrázek

fajn, tolko to ohladom môjho sportoveho zivotopisu :D tetkom ste na rade vy a budem rad, ak svoje sportove zalezitosti budete po nejakom tom zapase aktualizovat ako napr.
medo: hravam futbal za Bezovce a dnes som zaznamenal hattrick :yahoo: do vlastnej branky :doh: :verysad: al. Alex: dnes som v stretnuti hokejbalovej ligy stiahol roletku :frajer2: no a tak pod; pssst, napr. taky skorpi dal uz o sebe vediet (sledujte orange vestu a tie genialne prihravky) :cool:
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kUnK0JHfwhE&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/kUnK0JHfwhE&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
..hrrr do sportovania Obrázek
no tak ked to zacal Cepi tak nejako sa uz len posnazi aj druha duta hlava:-D
Od malicka je moj vztah k sportu super:) a stale mi siiel ..k ed som mal 8 10 rokov stale som hral proti 15 a aviac rocnyma islo mi to iba ked domna buchli to mi kusa neslo:-D....
aktivne hram Futabl za Beeezvoce forever:) ide mi toz atial dobre :) davam goly ziadne zranenie az na nejake tie bolesti v kolene a chrbte...obcasne...mal som ist aj za Michalovce hrat ale to som mohol :fucker: :fucker: pretoze dochadzat tak ako moj sused keryz a nich hra mozem fakticky :fucker: rano 5:30 autobusom tam idem na stadion ci kde potom do skoly a zasa trening a prist domov oklo tej 6 7 mej vecer?? :fucker: :fucker: radsej tu hravam ze bezovce a som v klidku :-P
uz hram aj za bezovske Acko:-D
potom cez zimu hravam Hokej tu s kamosmi na kanale.. da sa povedat z emi to ide nato ze to hram mozno maximalne 15 krat za rok...
teraz som aj ja riesil nohejbalovy turnaj.. tu v bezoviach bolo tam asi 8 alebo 9 druzstiev bols om s kamosmi co rhajuz a michalovce... nato ze sme to vsetci hrali prvy krat:-D fatkicky prvy krat ..:-D nikdy rpedtym sme nehrali nohejbal az na jedneho sa nam darilo... s kazdym sme vyhrali 1 set... ale stlae sme prehrali 2:1 :-( :-( a tak sme skoncili posledny :-D a dostali sme as[pon cenu utechy ktoru sme dali tomu kamosovi co prisiel:)...sme nejaky dobry chlapci:)
dalej hram Basket ale to eln tak zo srandy tiez mi to celkom ide:-D
Volejbal: CHodim na gympel a predtym som nikdy v zivote nehral volejbal neznasal som tu hru a od kedy chodim an gympel to jest 1 apol rioka tak tus tale skoro rhame volejbal tak som sa ho tak naucil hrat z esom tento rok hral za 2hakov... skoncili sme 2 :) :)... za 3 tkmi sktorymi sme stale prehrali tesne 2:1 na sety maliv aic stastia.. skoda ze niesom troska vyssi..:)
tak tot asi aj vse... cest sportu
Ja som zacal s futbalom ako drobec na zakladnej skole, ale nejak ma to nebavilo - same treningy, ziadne zapasy... Takze som vydrzal asi rok. Potom som sa k tomu vratil na strednej asi na dva roky, ked som hraval pripravne zapasy s tymom v jednej dedine nedaleko NR (nejak som sa nerozhybal vybavit si registracku). Hned na druhom treningu mi poriesili slapakom pravy clenok, ktory opuchol a bol skoro neohybny. Ale kedze som na to hodil bobek a trenoval dalej, vyse polroka som mal drobne problemy s chodenim, kym sa mi to definitivne nedoliecilo :roll:

Na VS som bol raz plavat Vysokoskolsku ligu, ale skoncil som posledny na 50m volnym stylom, lebo ma v polovici chytili krce do noh - meskal som a nestihol som sa rozplavat pred pretekom :? Potom som sa zucastnil na dalsej sutazi - O pohar dekana - a tam nase drzustvo skoncilo tusim okolo 2.-3. miesta...

Teraz taham pravidelne hokej, uz asi 8 rokov. Chodime hravat kazdy vikend (niekedy aj 2x) v obdobi od oktobra/novembra do marca/aprila. Moje video uz cepi pripojil. Je z januara 2006. Tu sa mi tiez nevyhli zranenia: hodinu som odohral s pomliazdenym kolenom, polhodinu so zlomenou rukou - clovek v tom zapale na bolest nemysli :) Este mam drobnu jazvu na brade, ako pripomienka toho, ze "ziaden puk nie je strateny".

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Okrem tohto som chodil kazdu zimu na lyzovacku, ale posledne 3-4 roky som vynechal, hlavne pre problemy s kolenom. Ale v utorok by som mal na tradiciu nadviazat :) V lete vytahujem casto bicykel a tento rok nam bohuzial skoncila tradicia utorkovych futbalov :(


Este sem hodim co som vcera vecer pisal:
Skorpion píše:Prave som sa dovalil z hokeja. Vyborne sme si zahrali. Tempo bolo enormne - to je hned rozdiel ak pridu zo dvaja hokejisti (skoda, ze superovi :D ). V polovici zapasu bola aj drobna sarvatka :box: - nejake rukavice v tvari a pod., ale rychlo sa to ukludnilo. Mal som 5 bodov za 1+4 (+1 gol z najazdu ale spoluhrac mi behol do ofsajdu :bitka3: :D ), takze spokojnost. Este by to chcelo zlepsit pohyb noh, aby som tam tak casto netancoval ako tanecnice z Lucnice :hmm: . Kazdu sezonu sa totiz snazim zamerat na urcity aspekt hry a tento rok to bude a je pohyb noh.
Ja aktívne nehrávam, nedovoľuje mi to zdravie :D,a le športujem rád. Najradšej hrávam hokejbal s DIDIM :D, futbal opäť s DIDIM :D a ešte v škole. Minule sa mi podaril gól z polovice ihriska :good: . Ďalej rád hrávam florball, ale ten som už dlho nehral :D. Ale najlepší šport na svete je HOKEJ, hrávam aj basketbal, keďže som dosť vysoký môžem hrať aj aktívne, ale nemôžem :(
eej dobra tema cepiku akurat ledva sedim, sme dnes mali zapas v tom mojom Obrázek inak hram oficialne wide receivera ale musim sa pochvalit ze mi to ide aj ako quarterbackovi celkom... ale to by som nevydrzal cely zapas hadzat, kedze nase zapasy zhruba dake 2-3 hodinky trvaju.. inak to hravame na dost amaterskej urovni, vystroj ziadny, akurat par chranicov na zuby, hrame to na futbalovom ihrisku, cize hrame akurat na touchdowny, field goaly nie su mozne.. a tak hlavne je ze sa zabavime, vydame z tela maximum, proste skvely pocit..
inak akurat hravame skolsku ligu aj s arekom v halovom futbale a inak nic tak sutazne nerobim..
nechce sa mi teraz moc pisat nabuduce sa snad rozpisem
v prvom rade, skvela tema cepi :cool:

takze moj sportovy zivot...

[li]ako maly sprt som samozrejme hraval vsetko co sa dalo (hlavne futbal a v zime hokej na potoku)[/li]
[li]v 7 rokoch som sa dal spolu s bratmi na Judo (dzudo), kde som zotrval 4 roky. Tesne pred skuskami na oranzovy pas som to nechal a doteraz to lutujem. Trener sa snazil este niekolko rokov po tom ma prehovorit aby som sa k tomu vratil, ze je to skoda.[/li]
[li]inak som sa aktivne nicomu okrem dzuda nevenoval. Asi by som to ani nezvladol, kedze mam slave srdicko+selest.[/li]
[li]asi pred 2 rokmi som zacal hravat basket, obcas sa pridal aj svolco. Doteraz mam rad basket, ale tiez som to uz nechal tak. Pred par dnami som drzal basketbalovu loptu v ruke asi po polroku :D[/li]
[li]teraz som hral na vysokej skolsku ligu v halovom futbale a basketbale, ale to bolo len par zapasov.[/li]
[li]velmi rad mam beh, ale skor na kratsie vzdialenosti. Si pamatam, ze na zakladke (tusim vo 4.rocniku) som vyhral beh na 800m a to proti mne bezali aj o dva roky starsi chalani :clap: :fucker: . To bolo vtedy frajerstvo :frajer2:[/li]
[li]par mesiacov som chodil aj do posilky :D[/li]

to je myslim si ze vsetko, ak ma este nieco napadne tak doplnim. V poslednej dobe nemam vela moznosti na sport, ale ked je cas tak si zahram hocico.

A co vase sportove zranenia :?: :?: :?:
ja som ich nemal vela. Raz pri futbale som si vyvrtol clenok + potrhal slachy (mesiac doma, krivo som chodil este asi dalsi 1 mesiac a do lopty som bol schopny naplno kopnut asi po 3 mesiacoch). A raz som si paradne rozbil bradu ked som preletel cez protihraca rovno na beton. (svolco si urcite spomenie :D ). A pri volejbale som si zlomil palec.
jop vidis arek ked to judo spominas, ja som chodil na kickbox k romanovi volakovi ( niektori mozno poznaju ) ale to bolo kratku dobu, to este v detstve
Aj sa pripajam k pochvale..Skela tema cepi....

Som rad,ze je tudost ludi,najma mladych,ktori sportuju,lebo dnesna mladez,to je ubohe....

Ja som zacal s futbalom.Hral som za Galantu od pripravky,ale skoncil som uz v doraste,ale prezil som tam pekne casy,az na ten koniec,ked som sa pohadal s trenerom a skoncil som s futbalom.Boli sme silna generacia,ale vacsina sme to kriticke obdobie nezvladli,tak sa malo chalano presadilo.Nezabudnem na zapasy s intero,spartakom,ci s Nitoru,bolo to super..........Futbal hram aj dnes,aj ked len maly futbal a futsal-nasu mestku ligu

Samozrejme hokej je vsak pre mna the best...Chytavam na lade,hokejbal aj inline.....V TT hrame amatersku interligu za Jokerit TT http://www.kopcik.sk/jokerit.htm ...plus chodime po turnajoch(C.Budejovice resp. Hluboka,Ostrava,Trencin a tak),aj s nejakymi uspechmi a trofejami..Chytavam pre rozne partie v BA a v TT,predtym bola aj NR,SA,ale to uz nestiham casovo...
V hokejbale chytavam za Nordland GA,hrame senecku ligu http://www.hokejbalsenec.sk/
ObrázekObrázek

A okrem tychto pre mna hlavnych sportoch si rad zahram najnovsie bedbinton(je to makacka),stolny tenis,na skole som hraval volejbal,aj basketbal a este som behaval vytrvalostne trate.....
Sportujem od malicka az do dnes a naozaj som rad....A zatial(dufam,ze to nezakriknem) som nemal vaznejsie zaranenia....(aj ked v poslednej dobe ma dost trapia vazy v kolene a triesla)
Alex je tiež radšej brankárom ako útočníkom alebo obrancom. Ja som tiež radšej v bránke, ale chytám bez chráničov :D, Však DIDI? :D
Ty ze by si bol skor radsej v branke ?? Furt sa hadas, ze tam ist nechces :D ( ps. Lepsie chytam ako kanter, ak by bolo volne miesto nahradneho brankara, alex :D )
DIDI píše:Ty ze by si bol skor radsej v branke ?? Furt sa hadas, ze tam ist nechces :D ( ps. Lepsie chytam ako kanter, ak by bolo volne miesto nahradneho brankara, alex :D )
ked som bol mladší :D (10 rokov :D) chytal som lepšie, ale teraz sa mi už chytať nechce. Radšej som obranca, nie ako DIDI, ten všetko pokazí ! :D :-P :-P
Ja som sportovec uz od malicka.
Hraval som samozrejme v prvom rade futbal a hokej cez zimu na mociary.
Vo futbale sa mi darylo uz od malicka.Hral som v utoku a daval som vela golov.Bol som vybrany za vseliake vybery od kial mam aj medajle.
Po case som hral vsetky sporty co sa len daly.Basketball,tenis,ping pong,voleyball.
Mna proste bavia kazde sporty.A este som hral aj raz florbal aj to som ukazal bratovy ak sa to hra :D
A co sa tyka mojich zraneni?poviem vam pravdu vobec som nemal hravat futbal podla doktorov lebo som mal nieco s jablckami.A aj ked sa uzdravym zrsnim sa znovu.Hlavne teraz ked rastiem som vkuse zraneni a laborujem.Ale teraz som vo forme a mozem sa venovat trningom v Malinovej s muzmi vo futbale.A samozrejme Basketballu a tenisu hokeju a proste vsetkym sportom je to odmna vsetko to iste do okola o tom by som mohol napisat vlastnu knihu. :D
tak já mám taky ke sportu skvělý vztah. Za školu jsem už toho odsportoval hodně...různé atletické závody (hlavně sprinty-60m) a není tomu ani týden co jsem skončil třetí ve skoku vysokém :) jinak jsem toho hodně odehrál za školu ve florbale a fotbale...

závodně hraju fotbal v Klimkovicíh, které jsou od vesnice kde bydlím vzdálené 6 km. V Klimkovicích hraju už od mala, ale v nejbližší době bych se chtěl přesunout do našeho vesnického týmu, kde hrají jen muži a mají o mě velký zájem. To se ale bohužel nelíbí vedení mojeho současného týmu, který říká že do mě v mládí vložil hodně prostředků a úsilí, takže mě ted nabízí pouze za hříšné peníze. Proto jsem zvědavý jak to se mnou dále dopadne, jestli mě nakonec koupí anebo zůstanu ve stávajcím týmu.

A se zraněním mám taky dost zkušeností. Na jednom tréninku jsme si zlomil palec, v jedno zápase jsem si natrhl sval na noze a hodně dlouhou dobu jsem nemohl hrát a snad ted už mám všechno za sebou a budu moct hrát bez větších zdravotních problému...
fiha, no pekne cepi,donutil si ma sa rozpisat :D ...

taaakze, od mala som tiez rozne sporty "proboval", uplne prvym sportom bol hokej, ktory som hral sutazne do nejakej 6. triedy- t.j. mladsi ziaci,ale kedze som nenastupil do hokejovej triedy, nemohol som pokracovat... to ma vtedy dost zronilo, som si aj poplakal :D ... od 3. triedy hravam futbal a hram ho doterat a nejake take vacsie uspechy?.... vyhrali sme raz jeden turnaj v cesku, kde sa zucastnili timy sparty, slavie aj slovan tam tusim bol...ale to bolo este davno... a od vtedy som presedlal na nizsiu uroven :D .... ale raz sa mi podarilo odvtedy stat sa este naj strelcom 3. ligy a potom som hral za muzov 5. ligu, ale teraz s tym asi skoncim... a inak som rekreacne chodil na plavanie par rokov a na tenis chodim tiez par rockov uz,ale tiez len rekreacne...

a co sa tyka skoly, tak tu reprezentujem predovsetkym vo futbale, ale kedze sme v MT okrese a nie sme zrovna najvacsia skola a nemam tu prave najviac futbalovych talentov, tak nas najvacsi uspech je 3x 3. mieste v okrese... 2x som bol vyhlaseny za naj hraca timu :D .... a este hravam za skolu floorball,ktory ma veru chytil v poslednej dobe, tam sme zatial v okrese prvi...

z inych sportov mam velmi rad volejbal, tam sme sa raz stali majstrami skoly,ale tam si nechcem pripisovat nejake velke zasluhy,kedze sme v time mali spoluziaka,co aktivne hrava slovensku extraligu za martin :D .... bolo lahke mu nahrat loptu :D ....
a samozrejme som este zabudol dodat, ze so svolcom drvime aj stolny futbal :)
arek píše:a samozrejme som este zabudol dodat, ze so svolcom drvime aj stolny futbal :)
nooo ten ma docela bavi :thumbsup:
zajtra sa chystam aspon tak v civile omrknut nohej. particku, ako sa im bude darit v posl. 2 zapase..riadne ma to nas*alo, ze im nebudem môct pomôct vybojovat historicke vitazstvo :D :verysad: tak snad v novom rocniku :cinka:
stolny futbal kalimeee aj mi a ide mi to celkom :)
joj, este som zabudol na stolny hokej :) ten ma minule leto na Sirave (v letnej hospudke Non-Stop - Kamenec) tak chytil, ze ma museli od neho vyhanat :D som tam vyhraval jeden zapas za druhym, dokonca ma 2-3x vyzvali aj domaci, aj tych som vyprasil :cool:
ach vy ste sa mali stym non-stopom;-D
to já jsem si stolní fotbálek nedávno objednal přes internet domů, ted už by měl být na cestě :)
za KOlko a 4 palicovy???
leci píše:to já jsem si stolní fotbálek nedávno objednal přes internet domů, ted už by měl být na cestě :)
fajn leci, daj vediet kedy dorazi, dame medzinarodny :cool: pribalim so sebou aj meda, cize budeme slovensko_ukrajinske duo :lol3: :backtotopic:
stolny futbal, sice moc hrat neviem, no bavi ma to :thumbsup: a stolny hokej, ajajaj, to sme sa nahrali, hlavne s kamosom, ked sme boli mali, cerveni boli moji (Fjodorov-Kozlov-Larionov-Fetisov-Konstantinov) :lol2: cely DET, jooo, to boli matche :roll: keby sa podari stretko, nejaky turnajik v stolnom futbale ci hokeji musi jednoznacne padnut :cool:
Widlo, ja som mal na mysli takyto stolny hokej :)
Obrázek
ale viem, aky si mal na mysli ten..mavali sme ho doma a hraval som na nom az tak zaujato, ze som casom hraval bez hokejok, ponekud poodpadavali :eek2: :lol2:
no, aj toto by som si zahral :D ale skor ten co som myslel ja, ale uz taky spickovy, nie len ten ako od cinancov :lol2: som mal cest len s takym :(
420 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS