Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF zraz

Diskuze o všem možném i nemožném.

no tento rok by nam to už mohlo vysť nie? :lol2:
dado mal tušim pred rokom napad to spojiť s nejakym zapasom bud futbalovym alebo hokejbalovym, nesledne opijáš :thumbsup:
tak už sa konečne dohodnime :lol:
tak by sa snaď mohol ozvať niekto kto by vedel vybaviť chatu niekde v západnejšej časti slovenska, alebo východné ČR? mne je to v podstate jedno, potom ešte ten datum by sme sa mohli dohodnuť, tam by napr mne vyhovoval celý august + začiatok septembra, viac už nechávam na ostatných :)
PS cepi, arek dufam ze nevadi ze som nenechal tuto temu na vas
No ja by som rád prišiel, ak sa to podarí dohodnuť.Už sme tu o tom diskutovali a dohadovali stretko a nevyšlo to, tak snád sa to toto leto podarí zrealizovať.Mne je termín v podstate jedno, i ked najlepšie by mi to vyhovovalo v júli-auguste. :frajer2:
NHLfanAVS píše:chata je to najmenej... tych je plna rit. pokial ludia neposlu nejaku zalohu, tak sa tazko nieco vybavuje... oni su schopni v den stretnutia vsetko zrusit...
aj na tom sa dá zapracovať ,ked bude chuť.Chce to sa dohodnúť,kto všetko by mal skutočný záujem prísť,dohodnúť termín, poslať peniaze napríklad adminom, ako pri tom projekte akcionári , prípadne na nejaký iný účet a tam sa budú posielať zálohy.No a potom by už sa videlo kolko ludí by naisto chcelo prísť.Myslím, že to není zas tak závratná suma na ten 1-2 dni, aby to niekoho zruinovalo. :frajer2:
najlepšie cez prazdniny,letne :)
švolco píše:PS cepi, arek dufam ze nevadi ze som nenechal tuto temu na vas
pohodka smoliku :cool:

jj tych pokusov uz bolo viacero a ten posledny od dada dost intenzivny :thumbsup:
http://www.hokejforum.com/viewtopic.php" onclick="window.open(this.href);return false; ... 35&start=0
http://www.hokejforum.com/viewtopic.php" onclick="window.open(this.href);return false; ... 39&start=0
no dopadol ako dopadol :roll:
no tu siravu berem :) nevem ci aj to stretko ak ma mati pusti tak preco nie som za :)
asppon ked tak tak ten vychod nech na sirave :oslava: :oslava: oslavime a deme domov:-D
jasneee pome sa nad*bat :D :D :D

ale nie, no seriozne. Nepijem :D . Co sa tyka zalohy tak by bolo dobre aby sa poskladali ti ludia ktori prislubia ucast. Co sa tyka miesta, tak ja by som prisiel asi hocikde, ale zas napriklad vychod je uz pre mna dost daleko :D . Idealny by bol zapad SR, alebo stred, alebo vychod CR.
Pokud se nestane nejaka nepredpokladana vec tak i ja bych se urcite zucastnil :yes: Je mi celkem jedno kde by to bylo, ikdyz samozrejme cim bliz tim lip, ale nebyl by problem sednout na vlak a treba dojet do Bezovec, kdyz mi tam medik postavi na zahrade stan :lol: Tech par susnu za chatu + vlak neni problem, protoze vim ze nejvetsi polozka by byla za :prines_pivo: :pivo3: :prines_pivo: :D Ted radeji nic na 100 procent neslibuju, az to bude opravdu aktualni tak se vyjadrim s jistotou a co pak slibim to plati :) A pokud to opet nevyjde tak se snad domluvim s paru rozumnyma lidma a udelame neoficialni stretnuti za ucelem konzumace vitaminu :lol2: :lol2: :thumbsup:
u mna tiez ta zaloha problem nebude :thumbsup:
dado, vedel by si sa toho chytiť? predsalen ty maš najvačši organizatorsky talent z nas :yes:
a čo vravite na tu duchonku čo navrhoval dado pred rokom?
neboli by dobré 2-pre čechov i slovakov jeden?
tak 10 eur by som obetoval v pohodicke :smile03: aj martin aj bystrica mi vyhovuju
a toto by sa vám nepozdávalo..? http://www.spojar.sk/uvod.php
Ja som tam už bol viackrát a najmä ne jeseň je tam nádherne. Myslím, že koncom mesiaca august (srpen) by to mohlo byť zaujímavé.
V blízkosti hotela je veľké futbalové ihrisko, neďaleko pekný salaš a najmä nádherná príroda. Vybavenie posúďte, ale malo by vyhovovať za tú cenu. A je to kúsok z centra Liptovského Mikuláša. Kontakt tam nemám na nikoho, ani nikomu nenaháňam kšeft. Jednoducho sa mi tam páči a poloha je myslím si pre väčšinu prijateľná.
LM,to sa miu páči,pre mna prijatelná diaľka.
ani to by pre mna problem nebol, mozno je to aj lepsie kvoli vychodniarom kedze je to viac v strede
Ak by to bolo pri Martine ubytovanie ako Martinčanka nepotrebujem. :)
NHLfanAVS píše:v tom LM je ale zas drahsie ubytovanie... 30 na poli... ale je to v podstate jedno... rozhodne to vyzera tak, ze je tam lepsie vybavenie ako v martine... no a keby ste chceli prist do okolia BA, tak v modre je super chata - zoska - kde je ihrisko a celkovo je to tam vyborne...
áno o tej chate -zoške som počul od kamaráta ktorý tam bol samé superlatívy.Myslím, že by to tiež nebol zlý nápad.To už je na tom ako sa dohodneme, kde by sa komu lubilo.Krom toho v podstate by sa taká stretávka mohla konať tam i tam.Jedna skupina by sa stretla v LM a druhá v Modre. :yes:
milosi -) na Sirave jedna skupinka, v Modre dalsia, v LM dalsia? :D ehm, to asi sotva; na Sirave sa urcite stretneme ja tam napr. klusem 13.7. resp. vikend 17.7 ale predpokladam, ze ak, tak sa tam stretnem(e) nanajvys tak s ukrajinskou mafiou od Bezoviec :D riesit dalsie xy lokality je zbytocne, treba urcite jeden flek a vybavene..toho strojarika co supol Ivan, pride mi take dost luxusne na take HF hoväda :lol2: nesledoval som to tak podrobne, neviem ci ide o chatku, ci penzion, ci sa da riesit 1 noc..ja si nepredstavujem nic extra, stan mam Obrázek aj v aute sa da pripadne zalomit :D staci nejake ihrisko na futbalek, ci hokejbal a :oslava: sa da riesit aj pod siro sirym nebem Obrázek
Šírava je zasa ďaleko pre západ a chalanov z poza rieky Morava, no a v tej Žiarskej doline sú aj chatky, ktoré patria k tomu hotelu a je v okolí aj možnosť stanovať (chatka pre 5 osôb na noc za 65,- Euro) a samozrejme sa v nej v prípade nepriazne počasia vedia vyspať aj viacerí... :D
Ak si pozrieš cenník, je to tam napísané a je tam aj foto tej chatky. :smile03:
Čiže na športovo - kultúrne aktivity :pivo3: :grc: :pivo: :pivo2: :prines_pivo: ako stvorená... :D
Ja by som prisiel. Ale len na otocku, t.j. rano tam, vecer spat. Prespavat sa mi tam nechce. Oblasti Banska Bystrica, Zvolen, Martin, Zilina a pod. vyhovuju. Na termine mi nezalezi, ale pokial mozno vikend (s ohladom na nas pracujucich :wink: )
nebol by ten martin idealna lokalita? :) ... my sme teraz boli na skolskom vylete v blatnici, uplne spokojna chatka,da sa tam aj stanovat, aj chatky objednat... blatnica je smerom na turcianske,nejakych 15 km od martina,cize aj pre ludi zo stedneho slovenska to nie je az tak daleko ... z vychodu idu rychliky do vrutok neustale a odtial chodia spoje ... abo ak pojdem zo ZA autom, tak by som 3-4 ludi mohol nahodit po ceste :)
Ja sa lahko dostanem do KE,a odtial aj do NY :D či už vlakom or busom.Aj z TV mi ide bus až do Komárna(napr.),čiže ani u mna spoj no problem.
cepi píše:milosi -) na Sirave jedna skupinka, v Modre dalsia, v LM dalsia? :D ehm, to asi sotva; na Sirave sa urcite stretneme ja tam napr. klusem 13.7. resp. vikend 17.7 ale predpokladam, ze ak, tak sa tam stretnem(e) nanajvys tak s ukrajinskou mafiou od Bezoviec :D riesit dalsie xy lokality je zbytocne, treba urcite jeden flek a vybavene..toho strojarika co supol Ivan, pride mi take dost luxusne na take HF hovädka :lol: nesledoval som to tak podrobne, neviem ci ide o chatku, ci penzion, ci sa da riesit 1 noc..ja si nepredstavujem nic extra, stan mam Obrázek aj v aute sa da pripadne zalomit :D staci nejake ihrisko na futbalek, ci hokejbal :frajer2: a :oslava: sa da riesit aj pod siro sirym nebem Obrázek

cepi nevidím dovod prečo by sa to nemohlo pri troche dobrej vole konat tam i tam.Vy Košičania (mafia z Bezoviec) sa na tej Sirave stretnete počítam ste už tak napolo dohodnutý aspon myslím a druhá skupinka ktorej by to tam bolo daleko ,drahé či pre nejaké iné dovody by sa zas mohla stretnut v Modre alebo na nejakom inom mieste kde by sa dohodlo.Myslím, že minimálne pre bratov spoza rieky Moravy by to na Siravu mohlo byt trochu daleko a aj niektorým dalším ludom by to ci už finančne,dialkovo či pre nejaku inu vec v Modre mohlo vyhovovat viac, ale to je na dohode.Ja len tak nahlas premyslam.Budem rad ked sa to uskutoční,tento nápad vítam a dufam, že sa to tento rok podarí zrealizovat. :yes: :frajer2:
Mne sa zdá šírava skvelá,je tam vela chát,nedávno sa brat bol s kamošm na jednej rozbiť. :) A ten výhľad... :roll:
Freddie92 píše:Mne sa zdá šírava skvelá,je tam vela chát,nedávno sa brat bol s kamošm na jednej rozbiť. :) A ten výhľad... :roll:
Vyhlad na rozbitych kamosov je vzdy na nezaplatenie :D
:lol2: No tak som to nemyslela ale newa :lol2:
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES