Člen HFka napísal svoju druhú knihu, tentoraz o NHL

Diskuze o všem možném i nemožném.
Fanklub Eurolanche už v novembri vydá knihu o prvých 10 rokoch svojej existencie. Jej autorom je David Púchovský, zakladateľ a predseda fanklubu. Kniha bude dostupná zvlášť v slovenskom a zvlášť v anglickom jazyku. O jej profesionálny preklad do angličtiny sa postaral dlhoročný člen fanklubu a redaktor webu Eurolanche.com Michal Hežely. Autorom obálky je člen fanklubu a účastník Eurolanche Invasion VIII Jakub Kantor zo spoločnosti Kantor Graphics.

Obrázek

V súčasnosti sa pripravuje tlač knihy v limitovanom počte kusov. Už teraz máte možnosť si nezáväzne predobjednať svoj výtlačok na novej stránke Kniha.Eurolanche.com. Stačí v kontaktnom formulári uviesť váš e-mail, kde dostanete viac informácií. Na uvedenej stránke si môžete stiahnuť prvých 10 strán knihy na ukážku. Cena riadneho, tlačeného vydania bude medzi 9,99 a 11,99 eur.

Kniha je určená pre všetkých hokejových fanúšikov. Na viac ako 200 stranách sa dočítajú nielen o deviatich organizovaných výletoch do USA na 56 zápasov NHL pod názvom Eurolanche Invasion alebo o ďalších podujatiach organizovaných Eurolanche. Čitateľ v nej nájde množstvo doposiaľ nepublikovaných príhod, desiatky príbehov týkajúcich sa Colorada Avalanche a niektorých ďalších tímov NHL a množstvo unikátných informácií o najlepšej hokejovej lige sveta. Kniha taktiež opisuje, aké to je byť európskym fanúšikom NHL od 90. rokov minulého storočia po súčasnosť. Čitatelia v nej nájdu tiež príbehy niekoľkých konkrétnych členov Eurolanche z celého sveta.

Predobjednajte si nezáväzne svoj výtlačok už dnes na Kniha.Eurolanche.com.

David Púchovský je autorom knihy Unesené (2015), v ktorej opisuje svoju predošlú prácu novinára, keď sa mu podarilo nájsť tri nezvestné slovenské deti v Maďarsku a v Paname. Viac informácií o knihe nájdete http://www.unesene.sk" onclick="window.open(this.href);return false;.
Pripajam obsah. Je tam vsak chyba. Predslov nenapisal Terry Frei, ale Adrian Dater. :)

Obrázek
V slovencine ostava poslednych cca 40 kusov. V pondelok sa ide tlacit.

Kto sa chce zlepsit v anglictine, je tam okolo 50 kusov. Do anglictiny prekladal profesional, nie ja :).

Kniha ma 200 stran, format A5.
Poslednych 37 kuskov v slovencine /a trochu aj cestine/
Posledných 20 kusov v slovenčine. Knižka je už vytlačená:

Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO