Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prispevkove Jubilea

Diskuze o všem možném i nemožném.

Chladte sampanske za chvilu (par dni) bude 10000 prispevkov na Hokejfore.
Dalsia velka meta hokejfora, ktore sa uz dufam udomacnilo vo vasich prehliadacoch
:clap: :fan: :fan: :thumbsup2: :taptap:

Zacina CountDown 10,9,8,7,6,5,....

No verim,ze to tu bude co nevidiet a vozerem sa!!!! :D :D
A mame uz aj 100vecku uzivatelov.Samozrejme nie stalych,ale mame!!!!

Eman uz dost, ja uz nevladzem tolko oslavovat :D
but I like it Obrázek

kto si myslite,ze dosiahne prispevok cislo 10 000??podla mna Joe S...to je na to expert :D

canesman píše:kto si myslite,ze dosiahne prispevok cislo 10 000??podla mna Joe S...to je na to expert :D
No to nevím, ale přidávám jeden zbytečný příspěvek, aby ta 10 tisícovka dorazila fív :D
eman22 píše:Chladte sampanske za chvilu (par dni) bude 10000 prispevkov na Hokejfore.
Dalsia velka meta hokejfora, ktore sa uz dufam udomacnilo vo vasich prehliadacoch
:clap: :fan: :fan: :thumbsup2: :taptap:

Zacina CountDown 10,9,8,7,6,5,....
Pe»o, toto nespominaj hlavne Doktorovi :lol: bo to oľran veliky tzv. expert a este nam tu skolabuje :lol:
Ja by som radsej uvital formu ss :wink: pravdaÄľe doktor by o tom nevedel :lol:

este zhruba 300 prispevkov....tak pozajtra by to malo padnut....

canesman píše:kto si myslite,ze dosiahne prispevok cislo 10 000??podla mna Joe S...to je na to expert :D
a keby aj. Je to problem? rad zbieram hranicne prispevky, ved som drzitel 20000- a 50000-eho prispevku na profutbale :D

a co ja som drzitelom 5000ho prispevku tu len sa tym nechvalim lebo to aj tak uz nemam ako dokazat :lol:

a ja som drzitelom 1000. prispevku :thumbsup: :P

Joe S. píše:
canesman píše:kto si myslite,ze dosiahne prispevok cislo 10 000??podla mna Joe S...to je na to expert :D
a keby aj. Je to problem? rad zbieram hranicne prispevky, ved som drzitel 20000- a 50000-eho prispevku na profutbale :D
ved ja ti za to nenadavam.....iba vravim,ze ty si na tie hranicne expert

canesman píše:
Joe S. píše:
canesman píše:kto si myslite,ze dosiahne prispevok cislo 10 000??podla mna Joe S...to je na to expert :D
a keby aj. Je to problem? rad zbieram hranicne prispevky, ved som drzitel 20000- a 50000-eho prispevku na profutbale :D
ved ja ti za to nenadavam.....iba vravim,ze ty si na tie hranicne expert
No uvidíme, ale počítám, ľe v době, kdy se to bude blíľit, tu bude narváno k prasknutí... :lol:

kukam, ze uz ani 100 prispevkov nechyba k naplneniu.....hm, mozno to uz dnes padne

este 77, to uz dnes nepadne asi :(

som bol na jednom fore maju tam vyse 30000 registrovanych uzivatelov a len 18000 prispevkov myslim si ze to nieje velky uspech :D

uz iba 36,asi ich idem teraz ja urobit :lol: :lol: :lol: 8)

kajo píše:uz iba 36,asi ich idem teraz ja urobit :lol: :lol: :lol: 8)
ale nejake k veci :wink: :lol: :lol:

sampanske vychladene,uz iba 8,vlastne 7a je to tam.ale aby si niekto nemysle,ze mi ide o to dosiahnut prave ten 10 000ci,tak ho prenecham.kukovi?alebo janikovi?uvidim

kajo píše:sampanske vychladene,uz iba 8,vlastne 7a je to tam.ale aby si niekto nemysle,ze mi ide o to dosiahnut prave ten 10 000ci,tak ho prenecham.kukovi?alebo janikovi?uvidim
ty si taky mily :lol: ja mam 5000ci prispevok tak mam zacat snuru alebo nech si kazdi vytvori nejaku metu ? :P

10000

Zober si ten 10000 prispevok :)

BigPete gratulujem k tej vysnenej mete si clen timu tak ti to prajem :lol: :lol:

a "vyhral" BigPete :clap: :clap:
pekne si na to pockal a zautocil velmi rychlo.congratulations

:pivo2: :pivo2: :pivo2: :pivo2: :pivo2: :pivo2: :pivo2: :pivo2: :pivo:

Skoda ze sme to nestihli este vcera
379 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS