Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[Haxball] Svetova seria SVK-CZE

Diskuze o všem možném i nemožném.

Obrázek

Po dlhsej pauze tu mame uz trete pokracovanie najkvalitnejsej haxballovej sutaze vo vesmire - svetovej serie medzi Ceskou Republikou a Slovenskom. Stav serie je po 2 zapasoch vyrovnany 1:1. Tentokrat sa zapas odohra na stadione HC Vanič Karlove Vary.

Pre zopakovanie:
1. zapas: CZE-SVK 7:2
2. zapas: SVK - CZE 4:1

Pripomenme si posledne meranie sil:


Ako sa hra?
3v3, na 3x 7min., ihrisko Big, v pripade remizy sa hra na golden goal.

Kedy?
Ja navrhujem hned dnes, teda v nedelu okolo 20:00. Vyjadrite sa, ci mozete. Ak nie, termin posunieme.

Predbezne nominacie:
CZE - Redy, Wanic, AndyF, Rono (+ tradicne opory Stesti, Klika, Nahoda)
SVK - Anty, danny111, kajo, arek (+ tradicni kazici Smola, Hlupy odraz, Lag)

Prihlasit sa mozu aj dalsi hraci (v tomto topicu), je vsak na kapitanovi danej krajiny, ci ich do zapasu i postavi :!:

Kapitansku pasku na strane Ceska nemozem udelit nnikomu inemu ako Wanicovi, pre ktoreho je stadion HC Vanič domovskym stankom. Na strane Slovenska ju udelujem sebe :oops: .

Kapitani urcuju zostavu svojho timu a dresy (http://hax24.vherne.cz/tools/generator-dresu.php" onclick="window.open(this.href);return false;).

:!: Svoju ucast potvrdte v tomto topicu :!:
Budu tady..

Obrázek
Vyhovovalo by mi ale skor..idealne 19:00, najneskor 19:30..
já bych mohl až od oněch 20 hodin... od 17 do 19 rozdávám fotbalovou radost na místní umělce, a že rozhodně bude, na co se koukat (ty moje milimetrový pasy mi občas připomínaj Gerrarda nebo Ozila) :neviem:
Budem tu
pravdepodobne so mnou nepocitat ja az tak o 21:00 a aj to nie je iste
No tak 20:00 ja nemozem. Hf :!: :good:
tak to odkladame na zajtra.
Mr. Redy, Mr. Rono? :dup:
Tak kedy dnes?
kajo píše:Tak kedy dnes?
podla mna to ani dnes nevyjde, kedze z CZE strany sa dvaja vobec nevyjadrili.
Rona prej uz Hax vubec nezajima.
mě je to jedno, já jsem tu dneska celej večer... V nominaci ale ještě máme kliku, náhodu a štěstí, kádr by teda měl bejt širokej, v nejhoršim to odehrajem bez těch dvou :)
Bez aspon nejakyho kuzela v kase to nehraju..
Wanic píše:mě je to jedno, já jsem tu dneska celej večer... V nominaci ale ještě máme kliku, náhodu a štěstí, kádr by teda měl bejt širokej, v nejhoršim to odehrajem bez těch dvou :)
Tak sup sup! Na chatu!
AndyF píše:
Wanic píše:mě je to jedno, já jsem tu dneska celej večer... V nominaci ale ještě máme kliku, náhodu a štěstí, kádr by teda měl bejt širokej, v nejhoršim to odehrajem bez těch dvou :)
Tak sup sup! Na chatu!
Kvůli tomuhle tréninku si mě nemusel tak nahánět, kdy už přijde konečně nějakej soupeř? Fini, Švédsko, Kanada, ... takhle přijde to rozehřátí vniveč? :hehe:
nějaký zamlklí Slováci... to vám nikdo neřekl, že se na stadion HC Vanič Karlove Vary pro body nejezdí? :?: :klobuk:
:censored:
A to jsme od druhe tretiny hrali na 30% aby nedoslo k mezinarodnimu konfliktu.
WTF Slovaci? Nepockate na svojho kapitana a este to aj prehrate, pritom ste na papieri silnejsi? Zas sa nam ti nahodaci spoza rieky Moravy len smeju :hroza:
Ja by som dal cim skor dalsi zapas, a v tomto by som bol len nehrajuci kapitan, nech mame sancu na vyhru :jn:
kajo píše:Ja by som dal cim skor dalsi zapas, a v tomto by som bol len nehrajuci kapitan, nech mame sancu na vyhru :jn:
jj dame. Ved medzi game 2 a 3 bola velka medzera, a do konca roka musime stihnut aj pripadnu game 7.
arek píše:
kajo píše:Ja by som dal cim skor dalsi zapas, a v tomto by som bol len nehrajuci kapitan, nech mame sancu na vyhru :jn:
jj dame. Ved medzi game 2 a 3 bola velka medzera, a do konca roka musime stihnut aj pripadnu game 7.
čím skor do nich! a hlavne tu už arek buď..
arek píše:pritom ste na papieri silnejsi?
to jakej srandista u vás, za řekou Moravou, tvoří tyhle analýzy :giggle:

Anty gk, který má průměr cca 3,7 obdržených branek na zápas, co nulu snad v kariéře ještě neudržel
Danny forward, sice s neskutečnou technikou, ale s nulovym haxballovym myšlením, bez nápadu
Kajo, sice hráč s myšlenkou i technikou, ale bez herní praxe, a tak trochu ještě praktikující starší defenzivní styl, bez aktivního napadání....

proti tomu Redy, stálice v kase se 100% rozehrávkou z vlastní poloviny (kterou bohužel v lize neprokázal, ale tady v těch zápas si jí drží dobře), Andy, jenž se velice potichu, bez výraznějšího zájmu médií, hlavně díky svý hlavě stal velice solidním role playerem a o mě netřeba hovořit :frajer2:

kde vidíš tu papírovou převahu :hehe:


btw. neberte si to moc k srdci, je třeba vás trochu nahecovat :box:
Z tej trojice som vysiel najobstojnejsie, takze ja sa nehevam, Wanic ( :jn: )

Ja by som len dodal, ze Andy sice niekedy mozno bol slabsim clankom, ale dost sa zlepsil v poslednej dobe...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES