Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Otázky, rady, tipy, atd. :-)

Diskuze o všem možném i nemožném.

Měl bych na vás pár otázek.

Chci si koupit novou TV. Za nějakých 8 - 9 tisíc. Doporučili by jste mi nějakou?
V tomhle se nevyznám a plavu v tom. Takže každá rada bude dobrá.

A druhá otázka. Též absolutně netuším.
X-box nebo PS? Vaše zkušenosti. Plusy, mínusy. Vše co pomůže přivítám.

Dopředu děkuji. Budu vděčný za úplně každou radu.
Za 9 tisíc kúpiš dáky LCD TV s menšou uhlopriečkou, 80 cm trebárs...Len treba vychytať nejakú dobrú akciu, škoda, už je po Vianociach, vtedy sa elektronika kupuje najlepšie.
No súčasné konzoly xbox a ps3 je už zbytočné riešiť, na ceste sú už nové verzie, tam si radšej ten rok počkaj.. o tej TV si sa tu bavil s :andy: tušim, neporadil ti?
Tak mě TV za 9 tisíc stačí. Nejsem náročný a vsadím se, že rozdíl bych stejně neviděl a nepoznal. :)

Pasha? LCD? Vždyť za tu cenu jsou již v pohodě LED a i FULL HD.

Co se týče těch konzolí? Ohlund do kdy mají vyjít ty nové verze?

Ale jak říkám. Nejsem náročný a tak by mi stačily i ty staré verze konzolí. Stačí mi vypsat mínusy u X-boxu a Playstationu. Absolutně tápu.

Nikdo nepomůže? :neviem:
konzoly su uplne rovnake. vyhoda ps nemusis platit za online hranie , u xboxu to stoji cca 10usd mesacne. vyhodou xboxu je ze sa da flashnut a hrat aj hry stiahnute z webu.

je ale fakt otazkou ci nepockat na novu generaciu ktora by mala prist pred vianocami.
Počkat na novou generaci. Jenže já nejsem náročnej. Za druhé se stěhuji a chci si udělat radost hned. :)

Jinak myslíte, že až vyjdou nové generace přestanou vyrábět hry na ty staré?
tiez som rozmyslal a hladal a hladal a vysledok je ze na novu generaciu cakat nebudem
pretoze: 1. nove typy konzoli, tak ako nove typy aut maju mnoho chyb, vzdy je lepsie si to kupit trocha neskor, ked ich uz vyrobca vychyta
2. oficialne sice moze byt prestavena koncom roka, no u nas bude az v tom dalsom a aj to zozaciatku predrazena
3. hier na novu konzolu bude zozaciatku malo a vsetky budu drahe(kdezto teraz si uz nejake rocne hry kupis za par šupov, teda ak neflešujeme konzolu) a otazna je aj kompatibilita novej konzoly so starymi hrami.. ps 4 toto myslim nema, novy xbox este nebol predstaveny
hry na stare generacie sa urcite neprestanu vydavat, to veru potrva nejaky ten rok este :)
4. tiez som podobne ako dawe neni az tak narocny, chcem hlavne hry na zabavu(novu nhl, madden, ufc atd.) najlepsie s kamosmi, to ze na novych konzolach bude par novych moznosti, lepsia grafika mi za to vsetko nestoji

..bla bla bla pre mna vitaz xbox 360 bez kinectu :)
a aby som povedal k veci xbox vs ps3, tak xbox preto, lebo som ho uz mal a ma ho vela znamych a vsetci dobre skusenosti, ps3 nemam moc zmapovanu :)
tak madden13 si zozen a aj online ucet. je to najlepsia online hra podla mna a ze proti tebe hra clovek z toho robi ku*evsky zabavnu hru. mam bilanciu cca 60v-70p.
mitch je tam velky rozdiel v porovnani s 11tkou? lebo tu mam doma original, ale ak to tolko spravi, zozenem 13..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES