Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

notebook

Diskuze o všem možném i nemožném.

Uf Rono nezabudni si postrazit Ramku pri win8, kazdy s kym som sa stretla tak mi vravi ze pod 6gb ram ani nechod.... ale vsetko zalezi na tom aky mas rozpocet, a ci chces herny pc alebo pc na bezne pouzivanie film, internet, atd, ci sa bude prenasat, alebo len v ramci domova atd. Skus popisat blizsie svoje poziadavky, ale v kazadej cenovej kategorii san ajde delo...len treba rozpocet :D
Moje teorie ohledne rychlosti prace pocitace je takova:
Vzdy jsem razil smer, ze podstatna je velikost pameti. Ta predevsim urcuje rychlost odezvy.
Nyni se klonim k tomu, ze podstatna je rychlost hraddisku. Z pracovnich duvodu jsem byl nuceny zakoupit 240GB SSD a musim konstatovat, ze tot rychlost blesku zvici!
Pri Lenove si dávaj pozor. Ja ho mám, je dosť spoľahlivý, dlho vydrží, ale má nekvalitnú konštrukciu. Ako som ho stále otvárala a zatvárala tak sa mi tam polámali nejaké pánty a skoro sa mi odtrhla obrazovka :slap: Potom to ocino vyriešil ručne stručne, ale už aj na druhej strane sa mi to stalo. A aj naši známi mali rovnaký problém.
A mate rovnaky model notebooku? resp ake modely?
Tak mám objednáno. Dorazit by měl v pondělí. :waa: :nervozny:

http://www.czc.cz/nb-acer-aspire-e1-531 ... ipskl7pppd" onclick="window.open(this.href);return false;
Rono píše:Tak mám objednáno. Dorazit by měl v pondělí. :waa: :nervozny:

http://www.czc.cz/nb-acer-aspire-e1-531 ... ipskl7pppd" onclick="window.open(this.href);return false;
Acer? Sorry... To je trefa vedle :-(
AndyF píše:Acer? Sorry... To je trefa vedle :-(
Kromě Toshiby a možná Samsungu už nic lepší není.
na Toshiby pocuvam v poslednej dobe dost negativne reakcie, clekom sa dari Asusu a Lenovu...ja dufam buduci rok uz vymenim moju masinku, ale najprv chcem nasetrit nech kupim daco poriadne :lol2:

a Acer....tu strasne zalezi od kusu, oco mal acer 5 rokov, kamarat jeden mesiac :D, ale aj tak tej znacke moc nedoverujem
Já teda nwm Rono ale já preferuji u NTB Asus. Senzační konstrukce (vydrží opravdu hodně) a dobré rozpoložení. Dále slušné grafiky (ATI Radeon HD ..) a výhodná cena, pokud se dobře díváš po internetu. Ale samozřejmě tedy záleží, k čemu si jej chtěl. Acer bych však preferoval při koupi stolního PC. Ale každého vkus. :) Já jen dodám.. Kamarád má ntb Toshiba.. Má tam 6 GB Ram, 2 GB grafárnu a procesor 2,5 GHZ dvoujádro.. s Win 7 a za 9ku.. Řekl bych, že si to uspěchal a měl sis vybírat déle.

PS: Win 8 je*at.. zlaté Win 7.. :bee:
ja jednoznacne Toshiba
Win 8 > Win 7.

Toshibu jsem měl 6,5 roku. Kdybych nemusel, tak se ji nezbavím, ale holt odešla grafiak i monitor a oprava finančně moc náročná. :-/ Jinak já nad hledáním notebooků strávil dny, a dneska jsem to konzultovat i stím prodejdem na nynější pobořce CZC.cz asi hodinu s tím prodavačem.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO