Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EA NHL 13

Diskuze o všem možném i nemožném.

Po 2. sezóne

základná časť:

Bilancia: 62-14-6
Divízia: 1.
Konferencia: 1.
Nhl: 1.

Posledné New Jersey.....ale ono to asi inak ani nešlo ked ich jednička má 71 overall.....

Štatistiky
Góly Brayden Schenn - 39 (tretie miesto v lige)
Asistencie Claude Giroux - 60
Body Claude Giroux - 96 (1. miesto)
+/- Jakub Voráček - +74 !!!!
Trestné minuty Scott Hartnell 38

Úspešnosť zákrokov Ondŕej Pavelec 90,97%
Priemer obržaných gólov Ondŕej Pavelec 2,06

Presilovky 28,8% (1.) :clap:
Oslabovky 76,8% (30.) :slap:

Play off

1. kolo Philadelphia 4:0 NY Islanders :box:
2. kolo Philadelphia 4:3 Toronto (v séerii som vyhrával 3-0!!! :bac: )
3. kolo Philadelphia 4:3 Buffalo (iba pokaždé dorovnali :neviem: )
4. kolo Philadelphia 4:1 Minnesota :oslava:

:groupwave: :cup: :groupwave:

Štatistiky
Góly Jakub Voráček - 14
Asistencie M. Del Zotto - 13
Body Claude Giroux - 20
+/- Braydon Coburn - +10
Trestné minuty Luke Schenn 14


Úspešnosť zákrokov Ondŕej Pavelec 88,94 :bitka3:
Priemer obržaných gólov Ondŕej Pavelec 3,91 :guns: :censored:

Presilovky 37,8% (1.) :clap:
Oslabovky 81,8% (11.)

Ocenenia

President's Trophy :vitaz:

Prince of Wales Trophy :vitaz:

Stanley Cup :vitaz:

Aart Ross Trophy - Claude Giroux

Hart Memorial Trophy - Claude Giroux

James Norris Memorial Trophy - M. Del. Zotto

Lady Byng Memorial Trophy - Claude Giroux

Conn Smythe Trophy - Jakub Voráček

William M. Jennings Trophy - Ondřej Pavelec/Richard Bachman :lost:

Ted Lindsay Award - Claude Giroux

Off-seasons

Ukončili kariéru:
Daniel Briere(36) :bye2:

Draft:
Žiadny :D všetky voľby som vymenil :lol2:

Zmluvy:

predĺžené

C.Giroux - 1rok = 14,045 :wf:
J.Voráček - 4roky = 6,770
W.Simmonds - 4roky = 5,005
K.Shattenkirk - 2roky = 4,915
S.Hartnell - 1rok = 4,620
B.Coburn - 2roky = 4,500
M. Del Zotto - 3roky = 3,755
L.Schenn - 2roky = 3,600
B.Schenn - 5rokov = 3,400
S.Couturier - 7rokov = 3,400
M.Frolík - 3roky = 3,100
O.Ekman-Larsson - 3roky = 2,990
M.Read - 4roky = 1,800
B.Crombeen - 2roky = 0,920 2w
T.Sestito - 2roky = 0,920 2w
P.Valentenko - 1rok = 0,775 2w
T.Brown - 1rok = 0,580 2w

C.Price - 4roky = 6,500
R.Bachman - 2roky = 1,500

Čo sa týka mega blbej zmluvy Girouxa tak je to preto, že som mu bol nútený dať iba kvalifikačnú ponuku aby som mohol podpísať dvoch veľkých hráčov a následne získať elitného brankára a po obržaní kvalifikačného kontraktu hráč chce dostať prachy, ktoré si pýta a nedá sa s tým ísť moc dolea on chcel na 6 rokov ale je mi lepšie mu dať na jednu za 14 než na 6 za 12, preto som ho podpísal na jednu a po sezóne ho v pohode podpíšem aj na 6 rokov za 9m.

Free Agents

Phil Kessel - 8rokov = 8,300
Henrik Sedin - 6rokov = 8,800


Trejdy

Phill Kessel :plus: Henrik Sedin :arrow: Montreal
Rene Bourque :plus: Carey Price :arrow: Philadelphia

Ondřej Pavelec :plus: M. Bourdon :plus: b.Bickell :arrow: Phoenix
first round 2015 :arrow: Philadelphia

Tu sa na prvý pohľad zdá že som strašne tratil ale viac to nešlo, to trio ma hrozne nízky overall a prestupovú hodnotu, phx nebol ochotný pribaliť ani tretiu voľbu

René Bourque :arrow: Vancouver
first round 2015 :plus: 2nd round 2015 :arrow: Philadelphia


Formácie
Hartnell 85 - Giroux 91 - Voráček 87
Couturier 81 - B.Schenn 86 - Simmonds 84
Read 79 - Sestito 73 - Frolík 82
Crombeen 73- Brown 70 - Akeson 71


M.Del Zotto 87 - L.Schen 84
O.Ekman-Larsson 85 - Shattenkirk 84
Coburn 85 - Valentenko 75

Price 90
Bachman 82
PO 3. SEZONĚ

Základní část:

Bilance: 59-16-7
Divize: 1. místo :thumbsup:
Konference: 1. místo :thumbsup:
Celá NHL: 1. místo :good:

P.S.: Poslední New Jersey

Statistiky:

Góly: Jakub Voráček - 43 gólů
Asistence: Claude Giroux - 60 nahrávek
Body: Claude Giroux - 93 bodů
Plus/Mínus: Jakub Voráček - +51
Vítězné góly: Claude Giroux - 11 VG
Góly v přesilovce: Jakub Voráček - 11 GVP
Góly v oslabení: Wayne Simmonds - 3 GVO

Úspěšnost zákroků: Tuukka Rask - 92,04%
Výhry: Tuukka Rask - 42 výher :good:

Play-off:

Philadelphia 4:2 Washington :thumbsup:
Philadelphia 4:1 NY Islanders :thumbsup:
Philadelphia 4:2 Buffalo :good:
Philadelphia 4:3 Colorado :oslava: (Vedl jsem mj. 3:1 a v game 7 pak po první tř. prohrával 0:2 :panika: No, nakonec výhra 4:2!)

:groupwave: :cup: :groupwave:

Statistiky:

Góly: Danny Briere - 8 gólů
Asistence: Claude Giroux - 14 nahrávek
Body: Claude Giroux - 22 bodů
Plus/Mínus: Luke Schenn - +15
Vítězné góly: Claude Giroux - 4 VG
Góly v přesilovce: Danny Briere - 4 GVP
Góly v oslabení: Sean Couturier - 1 GVO

Úspěšnost zákroků: Tuukka Rask - 92,99% :poklona:
Výhry: Tuukka Rask - 16 výher

Ocenění:

President's Trophy :vitaz:
Prince of Wales Trophy :vitaz:
Stanley Cup :vitaz:

Art Ross Trophy - Claude Giroux :vitaz:
Hart Memorial Trophy - Claude Giroux :vitaz: :klobuk:
James Norris Memorial Trophy - Luke Schenn :vitaz: :poklona:
Lady Byng Memorial Trophy - Claude Giroux :vitaz:
Conn Smythe Trophy - Tuukka Rask :vitaz: :poklona:

Off-season:

Draft:

1. kolo: Martin Estrada (77 ovr, 4* potenciál)
1. kolo: Alex Hendrickson
1. kolo: Phillip Hordichuk
2. kolo: Mathieu Methot
3. kolo: Jim Hamhuis
3. kolo: Ivan Fedorov
5. kolo: Travis Wood
6. kolo: Alex Carnevale
7. kolo: Radek Hyka

Trejdy po draftu:

Evander Kane :arrow: Philadelphia Flyers :jupi:
Alex Hendrickson :plus: Phillip Hordichuk :plus: 2nd round '17 :arrow: Winnipeg Jets

Josh Gorges :arrow: Philadelphia Flyers
Nicklas Grossmann :plus: 2nd round '16 :plus: 2nd round '18 :arrow: Montreal Canadiens

Prodlužování smluv:

Danny Briere - 2 roky ; 3.200 USD
Michael Grabner - 4 roky ; 4.500 USD
Tuukka Rask - 4 roky ; 4.800 USD
Jakub Voráček - 4 roky ; 5.800 USD
Wayne Simmonds - 5 let ; 4.200 USD
Brayden Schenn - 7 let ; 2.800 USD
Scott Hartnell - 2 roky ; 4.200 USD
Ruslan Fedotenko - 1 rok ; 1.600 USD
Erik Gustafsson - 2 roky ; 1.000 USD
Niko Hovinen - 5 let ; 1.700 USD
Ben Holmstrom - 3 roky ; 2 way
Alexandre Picard - 1 rok ; 2 way
Harry Zolnierczyk - 2 roky ; 2 way
Darroll Powe - 2 roky ; 2 way
Louis Leblanc - 3 roky ; 2 way
Jonas Ahnelöv - 2 roky ; 2 way
Craig Schira - 2 roky ; 2 way
Gustav Nyquist - 3 roky ; 2 way
Marcel Noebels - 1 rok ; 2 way

Neprodloužili smlouvu:
Daniel Carcillo

Přišli z volného trhu:
Nikdo

Formace:

Hartnell 84 - Giroux 91 - Voráček 88
E. Kane 86 - Schenn 80 - Simmonds 83
Grabner 83 - Couturier 79 - Briere 83
Read 77 - Talbot 78 - Hansen 79

Murray 87 - L. Schenn 86
Gustafsson 84 - Carlson 86
Gorges 83 - Meszároš 85

Rask 84
Hovinen 80
muezte mi poradit nake 3/4 linery pro be a gm? Zatim uvazuju na centra treti lajny B. Boyla z NYR... o zbytku zatim nemam predstavu. Naka idea? :)
pitak píše:muezte mi poradit nake 3/4 linery pro be a gm? Zatim uvazuju na centra treti lajny B. Boyla z NYR... o zbytku zatim nemam predstavu. Naka idea? :)
Talbot, McClemment, Hansen, Winnik, Hagelin, Z. Smith...
Rono píše:
pitak píše:muezte mi poradit nake 3/4 linery pro be a gm? Zatim uvazuju na centra treti lajny B. Boyla z NYR... o zbytku zatim nemam predstavu. Naka idea? :)
Talbot, McClemment, Hansen, Winnik, Hagelin, Z. Smith...
+ Korpikoski
Parádní je i Malhotra nebo Moore na centra...
Diky, vyzkousim :)

budu zkouset ve volnych zapasech.
Posledne jsem zkousel bottom lajny Penner - Boyle - Kassian, Cooke - Talbot - Artuchyn a to jsem byl docela spokojenej.

Mel bych se dokopat vyzkouset vsechny tymy v NHL, ae nato zatim nak moc nemam :) a stejne vic nez hrani, tak zkousim si delat ruzny custom soupisky (skoda ze save soupisek nejde editovat na PC, to by byla jedna radost :) )

Jinak k soupsikam - hledal jsem a pro hrani NHL/AHL se mi nejvic libi http://www.operationsports.com/forums/e ... amped.html" onclick="window.open(this.href);return false; tyhle. Pro evropske hry nutno stahnout PAL save. Nicmene pro plny hrani Be a GM doporucuji pockat na v3 (snad uz se vsema prospectama a upravenyma statistikama).
Ty souspiky delaji opravodvi blazni a snazi se kazdeho hrace vypiplat - vetsina ma snizeny rating, takze hratelnost je mnohem bliz realite. Ja sice casto prohravam, ale s temahle souspikama me to bavi :)
pitak píše:Diky, vyzkousim :)

budu zkouset ve volnych zapasech.
Posledne jsem zkousel bottom lajny Penner - Boyle - Kassian, Cooke - Talbot - Artuchyn a to jsem byl docela spokojenej.

Mel bych se dokopat vyzkouset vsechny tymy v NHL, ae nato zatim nak moc nemam :) a stejne vic nez hrani, tak zkousim si delat ruzny custom soupisky (skoda ze save soupisek nejde editovat na PC, to by byla jedna radost :) )

Jinak k soupsikam - hledal jsem a pro hrani NHL/AHL se mi nejvic libi http://www.operationsports.com/forums/e ... amped.html" onclick="window.open(this.href);return false; tyhle. Pro evropske hry nutno stahnout PAL save. Nicmene pro plny hrani Be a GM doporucuji pockat na v3 (snad uz se vsema prospectama a upravenyma statistikama).
Ty souspiky delaji opravodvi blazni a snazi se kazdeho hrace vypiplat - vetsina ma snizeny rating, takze hratelnost je mnohem bliz realite. Ja sice casto prohravam, ale s temahle souspikama me to bavi :)
Vdaka, perfektny tip !

Nevies mi aj poradit ci existuju starsie supisky upravene pre NHL11, 12 alebo 13. Bral by som este nieco z 80-tych rokov. Pre XBOX.
Hladal som kade tade, ale velmi sa mi nezadarilo.
Tak to nevim, clasicky sestavy jsem moc nehledal /ja spis hledam co nejaktualnejsi s co nejvetsim mnozstvim prospectu/.

Nicmene v tom threadu pro ratings revamped roster pisi, ze v3 neni tedka uplne aktualni. Takze nejspis se sam pokusim si dodelat roster k obrazu svymu :)
http://www.easports.com/media/play/video/143246174" onclick="window.open(this.href);return false;

pekny gol som dal? :D
Netusite nekdo, kdy by mel vyjit dalsi oficialni update soupisek od EA ? Jde mi hlavne o aktualizaci CHL /loni touhle dobou update jiz na svete byl/


e:

tak sem se ptal primo na EA Twitteru na nake novinky ohledne updatu soupisek (AHL, CHL) a tady je bohuzel odpoved:

EA SPORTS NHL ‏@EASPORTSNHL
No news on that at the moment.
pocas tretej sezony som este robil nejake zmeny, teraz mam tesne po uzavierke prestupov.

Kyle Turris :arrow: flyers
styria nepodstatní ahleri :arrow: senators :D

Po miernom uvolneni platoveho stropu som znova podpisal z FA Shane Doana do konca sezony

Malcom Subban :arrow: flyers
1 a 3 kolo draftu aktualneho rocnika a 2 a 4 kolo dalsieho rocnika :arrow: oilers

Moje draftove volby na aktualny rocnik som pomenil za volby na dalsi rocnik.

A este taka jedna bomba, pri uzavierke prestupov chceli pens hodit Kunitza na farmu tak som si ho stiahol :D LK 83 zadarmo :D sezonu dohra ale aj tak v Adirondacku, jednak je to pens hrac a nechcem aby mi tam smrdel a po druhe aj tak mam cap nadoraz a nemozem ho dat do A muzstva. Po sezone moze byt dobry vymenny artikel

A adirondack ma bilanciu 44-11-8 . Teraz ked je tam Subban a Kunitz tak budu este lepsie vysledky :D
Pánové prosím vas kdo už došel do druhé sezony. Jaký progress maji top prospecti, jako R. Murray,Huberdeau,Etem, Nyquist, Yakupov atd..diky
ja idem tretie po za chvilu....murray je tutovka ale este lepsi je asi reinhart. len neis tazko povedat, progrees nue je ani zdaleka dopredu dany, rono to ma inak nez ja
Koukni se prosím cca priblizny obecnytrend těchto hráčů po jedné sezóně..díky . Jde mi o to jestli ma vůbec cenu tyto prospecty nakupovat, když v gmc odehrajem max dvě sezony. A jsou tam nějací skryti hráči co s hodně vysvihnou?
Letos maji prospecti random naplnovani potencialu - podle toho jak se s nema pracuje. Kdyz udelas z top prospecta borce 4. lajny tak potencial nenaplni - uz chlapi postovali yakupova s 92oa ale take s 81oa peakem...
Takže to je asi zabité..protože dávat 60tky v první se sezóně gmc výše než do 4 lajny je zabijacka...není ho pak lepší nechat v juniorce?
Tak to bude úplně random. Nedalo mi to a odsimuloval jsem sezonu a všichni top prospecti co měli největší progres často ani nenakoukli do NHL... Pochybuju, ze by to bylo v gmc jinak...třeba ten Huberdeau je libovy, ale zase takový mursak ma lepší střelu než stamkos, to už je trošku prdle..
njn, z toho duvodu hraju s upravenyma soupiskama kde vetsia prospectu ma snizeny potencial a je to celkove takove realnejsi
tak sa musim pochvalit, v gmc lige mi zostava odohrat jeden zapas a tabulka vypada takto :

Obrázek

Hrajem za blues, posledny zapas mam proti detroitu a ten hrac je predposledny v tabulke, lenze stve ma, ze aj ked ho vyhram tak nemusim mat prezidentsku trofej, musi jets gm aspon raz zakopnut, proste musi :D
Kolik vás je?
som tam od tretieho rozpisu myslim, pohybuje sa to furt medzi 22 az 25
ako to je s hrami ako NHL a NFL, ked vyjde novy rocnik, zostavy na tych starsich sa uz neaktualizuju :?:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG