Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Hokejove karty

Diskuze o všem možném i nemožném.

:arrow: Všetko možné, skôr basic sety, len konkrétnych hráčov. Viacmenej už len priebežne dopĺňam chýbajúce kúsky z minulosti a občas niečo nové.
:arrow: V detstve som zvykol, potom dlho nie a cca tak od 2005/2006 som znova čosi pridal, ale nie veľa, nie som vášnivý zberateľ.
:arrow: zopár stovák, nič svetoborné. Dosť som ich odovzdal kamarátovi v minulosti, obľúbené kúsky som si ale nechal.
:arrow: ťažko povedať. Asi rookie karty Forsberga, Koivua a Hossu, lockout karty, jersey karty a staršie karty hráčov, ktorých mám len po 1 kuse.
:arrow: internet, burza, známy. Kedy ako...

Tiež ma prekvapuje, že tu tá téma ešte nebola. :ja_neviem:

EDIT: nebude to tým, že sa nenachádza v pokeci nakoľko je hokejová? :12:
som si skoro isty, ze som tu taku temu kedysi zalozil, ale najst ju tiez neviem
jo bola tu urcite :) pamatam si to aj ja.. ak nie tema, tak aspon diskusia o kartach
1. zbieram to co sa nachadza/nachadzalo v beznych balickoch
2. zbieram v podstate od detstva, ale posledne roky si kupujem uz len jeden balicek rocne aby som videl ako vyzeraju nove karty
3. mam okolo 1200-1300 kariet cca
4. mam jednu zaujimavu kartu Felixa Potvina, je dost hruba a zo stredu sa da vysunut kusok do strany a tam su statistiky
5. v novinovom stanku ked uz
1.zbieram akékoľvek karty a zvlášť by som si chcela spraviť zbierku kariet Pittsburghu a zbierku Crosbyho,tak uvidíme
2.zbieram odkedy sledujem NHL,teda od 2008
3.momentálne okolo 960
4.najviac si vážim asi podpísanú kartu Pala Demitru :cry: ,ktorú som dostala od bratranca
5.cez internet
Karticky z mladosti som venovala pschologicke, ktora ich dala detom... velmo sa k nej tesili, lebo vedeli, ze dostanu karticku :)
Ja som ich zbieral tak v rokoch 2005-06 :) Keď to bolo na škole tak populárne.
Potom už ani neviem čo som s nimi spravil, ale bolo ich dosť :)
Já vytáhl asi po pěti letech sbírku hokejových karet a sám čumím koho všechno mám :giggle:

Moje nejznámější karty hráčů z NHL:
M. Näslund (VAN), M. Sundin (TOR), J. Thornton (BOS), R. Francis (CAR), S. Gomez (NJD), P. Roy :poklona: (COL), R. Borque (BOS), A. Foote (COL), S. Koivu (MTL), S. Gonchar (WSH), M. Modano (DAL), R. Luongo (FLA), C. Pronger (PHI), C. Giroux :wub: (PHI), E. Lindros :poklona: (PHI)...

Pak mám hlavně kartičky hráčů Extraligy, v mládí jsem něco jako kupování přes internet neznal :giggle:
Jako malej sem je hodně sbíral :) Nejvíc ve věku od 7-9 let, což byly léta mezi 1998 a 2000. Pamatuju, že sem měl přes 700 kartiček. Jen tak když si vzpomenu na ty nejznámější, tak zlatá kartička s Brodeurem. Patrick Roy, Patrik Elias, Jaromir Jagr (Pens), Lemieux, Sakic, Lindros, Sundin a další... asi před třema rokama sem se ptal rodičů, jestli neví, kde to album mám. Bohužel, dodnes sem ho nenašel :-/
mam original od Dallasu .. ked som mal asi 8rokov tak bratranec v mojom mene im posielal list tak mi par karticiek poslali a to podpisany M.Modano dalej Ed Belfour J.Lehtinen T.Hrkac S.Zubov aj trenera Hitchcocka :D a par dalsich

a este niekolko dalsich z tych znamejsich :
asi troch Palffyovcov :D R.Coutnall M.Recchi U.Dahlen S.Ozolinsh A.Deadmarsch R.Niedermayer A.Jashin S.Yzerman M.Peca R.Svehla B.Leetch Al Maclnnis T.Gill D.Savard T.Linden P.Turgeon B.Hull J.Kurri B.Rolston
Prodávám hokejové karty, kdyby měl někdo zájem ;)


http://aukro.cz/hokejove-karty-i2337575458.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kto by mal zaujem kupit cez jeden web karty s 20% zlavou, tak mi dajte vediet. Dalsie otazky mi posielajte v PM. Mozete sa opytat aj Getza, on ma s tym skusenosti tiez.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS