Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Auta

Diskuze o všem možném i nemožném.

Nenašel jsem tu takovou tému což se docela divím tak ji při příležitosti koupi nové hračky a žrouta peněz zakládám :)

PS: nejsem chlubna :wink2:

Přílohy

Za kolik si jej sehnal? Tohle auto totiž do budoucna plánuji také. POKUD tedy je k sehnání za rozumnou částku. zatím jsem to nezkoumal, nebylo proč. Ale už jako "malej" sem po něm slintal (a po Mazdě RX8)..

Jinak tedy tiše závidím. V tom dobrém slovasmyslu. Tímto jsi si u mě také mírně šplhnul. :oops: :)
Guddy.44 píše:Za kolik si jej sehnal? Tohle auto totiž do budoucna plánuji také. POKUD tedy je k sehnání za rozumnou částku. zatím jsem to nezkoumal, nebylo proč. Ale už jako "malej" sem po něm slintal (a po Mazdě RX8)..

Jinak tedy tiše závidím. V tom dobrém slovasmyslu. Tímto jsi si u mě také mírně šplhnul. :oops: :)
Nebudeš tomu věřit, ale ,,pouhých" 74. Snažil jsem se na tom najít sebemenší závadu a je tam jen potřeba v dohlednu udělat spojku (asi 10 tisíc při známostech). Lehce prokluzuje takže na to nemůžu hned grajdnout, ale plynule přidávat. Ale na to jsem si to nekoupil. Jinak ještě večer se chytla první samička a doteď mi nedala pokoj a na to jsem si to taky nekoupil :-D Vysněný auto je R8ka což je utopická fantazie a tohle se vyloženě nabízelo :-)
Leo píše:Nebudeš tomu věřit, ale ,,pouhých" 74
Nazdar! Tak to je dobrá koupě. :) PS: jen doufám, že v budoucnu plánuješ nový lak. tady ta barva je ohavná. :lol2: Nicméně, začínám šetřit. Musíš mít konkurenci. :jn:
Guddy.44 píše:Tak to je dobrá koupě. :) PS: jen doufám, že v budoucnu plánuješ nový lak. tady ta barva je ohavná. :lol2: Nicméně, začínám šetřit. Musíš mít konkurenci. :jn:
To určitě ne je v té barvě celý interiér včetně kůže a já jsem na modrou :) Budu se těšit :)
Jaká je spotřeba?
dejf píše:Jaká je spotřeba?
myslis auto ci tie zenske, ktore nan letia?
arek píše:
dejf píše:Jaká je spotřeba?
myslis auto ci tie zenske, ktore nan letia?
Ty by si o mně neotřeli ani modem, takže ty mě nezajímaj. :D
dejf píše:Jaká je spotřeba?
Kombinovaná asi mezi 9-10. Zatím jsem měl možnost pořádně zpozorovat hlavně na dálnici a tam to bylo něco kolem 7mi.
a ja Leovi posielam zadarmo triko :doh: btt
on ti posle to auto
Udelej refresh fotek,nic neni videt :-(
Marman píše:Udelej refresh fotek,nic neni videt :-(
Jak bude čas něco nafotím :wink2:
cepi píše:a ja Leovi posielam zadarmo triko
ještě nepřišlo to jsem tě tak naštval? :-D
Dubajská policie :-D

Ja mam Mazda 6 2.2 diesel rocnik 2012 . Jake mate auto?
Toyota Auris Touring Sports 2014 1,6 benzin. Zachvilu bude mat rok a uz mi ho stihla jedna babka oskriet :bitka3:

(ilustracne foto, vlastne nemam :) )
Obrázek

Obrázek
To Audi sa dá.
Schade fabia 1.4 (Rudý Šíp, momentálně (ne)řeším, že z toho všude cáká olej) a oII v dyzlu na hlínách (to je to, co tak pěkně táhne vocpodu). Nejsem moc do automobilismu.
Riesim nejaky upgrade mojej mazdy a zuzil som to na dve auta: toyobaru. vs audi a5

prosim o vas subjektivny nazor.
Dve subjektívne otázky. Prečo nezostať pri Mazde a ak správne chápem BRZ/GT86 (tiež s Boxerom), prečo to porovnávame (predpokladám) s jazdenou A5kou? :neviem:
obidve by som kupoval ojetiny, nove auta nekupujem, ale nie moc stare ojetiny. bola to len otazka co sa vam viac lubi ziadne tazke uvahy za tym. mazda je fajn ale uz uplynu tri roky a je cas na vymenu a ja mam rad auta a rad ich menin.
Ide o to, či si chceš kompenzovať ego, alebo vyskúšať niečo, čo už možno znova nikdy nekúpiš. Takže za mňa Subaru/Toyota, ale to je len jeden názor. Niekto si potrpí na luxus.
Getzo5 píše:Ide o to, či si chceš kompenzovať ego
neni to jasne pri tom, komu fandi? :sarcasm:
ja mam ego velke nemusim kompenzovat :lol2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES