Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kam pocas leta?

Diskuze o všem možném i nemožném.

si borec ked toto zvladnes. mna by na take nieco nedostali ani stadom volov.
skorpi, kamera na helme hadam nebude chybat :wink: tak som zvedavy na tvoje reporty po navrate, good luck :cinka:
Dnes som dostal viza, vo stvrtok je odlet :) Foto-video technika samozrejme nebude chybat. Snad sa podaria kvalitne zabery a snad to vsetci zvladneme :) Urcite sa potom pochvalim ( :roll: ) ako to dopadlo :D
fuuha, nebudem písať že ti závidim, lebo ti asi nezávidím :D možno tak odvahu ... toto by som sa fakt neodvážil tak teda vela štastia :thumbsup:
Obrázek

Uspesne zvladnute :clap: . 1177,52km, 6x vyslap nad 5000 metrov (podla mapy nastupanych cca 13 300m). Len 3 z 11 sme absolvovali celu trasu :frajer2:
Skorpion píše:Obrázek

Uspesne zvladnute :clap: . 1177,52km, 6x vyslap nad 5000 metrov (podla mapy nastupanych cca 13 300m). Len 3 z 11 sme absolvovali celu trasu :frajer2:
Skorpi, máš aj údaj, koľko si spálil kalórií? A gratulácia!
dik. Udaj o kaloriach nemam, kazdopadne som schudol 10 kil. Ale to v podstate vsetci :)
wow 10 kil... cas na "vitaminiky" :D
odo mna teda mas jednu velku :poklona2:
btw len tak pre info - co taky spas vyjde? (bez vystroja, cisto len poplatok cestovke alebo cez co si to tam vlastne siel)
tato "odtucnovacia kura" vysla na 80 000 CZK (cestovka, poistenie) + 20 000 CZK (viza, vreckove - strava, atd. atd). Cize asi 4000 Euro na 28 dni.
jo inak je to super takto si plnit sny :good: ak si to na nejakej stranke popisal podrobnejsie, alebo mas viac fotiek, tak to sem hod, rad si to pozriem vsetko :good:
Skorpion píše:Obrázek

Uspesne zvladnute :clap: . 1177,52km, 6x vyslap nad 5000 metrov (podla mapy nastupanych cca 13 300m). Len 3 z 11 sme absolvovali celu trasu :frajer2:
skvelá vec, nádherné zážitky, môžme len tíško závidieť... a inak klobúk dole, fakt skvelý výkon :klobuk_dole: :good:
vdaka Walt

Fotky budu urcite, potom sem supnem link. Nejaky podrobnejsi popis tiez planujem, ale realizacia u mna vzdy trochu pokulhava :roll:
Pekne :) Skor ako zavist u mna prevlada pocit obdivu :thumbsup:
Ladies and gentlemen, konecne sa mi podarilo dat dokopy fotky z dovolenky v Tibete. Najdete ich na tomto linku:

FOTO

Zacina to albumom "Peking"

Video z raftu v Nepale

Kratky zostrih z cyklo-Tibetu

Do řecka nejlépe autem s více lidmi, výjde to na pár kaček! :)
dnes zabukovane

Obrázek :cool:
ked uz otvarame zas tuto temu, zajtra letim smer USA :klobuk:
Kam do JuEsEj?
Washington DC :good:
Tak pozdravuj Lincolna :)
a je po dovolenke :verysad: Chorvatko - cepi v Tucepi :-P

co dodat, mal som sa ja radsej narodit ako chorvat :D o plazach, pocasi, mori vypisovat nebudem, nebolo proste o com, zo vsetkeho som si ale najviac uzil cestu lodou, ktoru som v tyzdni absolvoval dokonca 2x (sa ma pytali ci mi nesibe :D v podstate cely cas sa spievalo, tancovalo na stoloch a tak som celu cestu stravil na stole s rukami hore :jupi:

Obrázek
Obrázek

no hned v uvode, este cestou z Ke do Cro som zostal :sok: ked som na parkovisku zbadal môj "komentatorsky idol" Jozefa Jarkovskeho, ktory riesil ten isty zajazd, autobus, i penzion :wave: medzicestou sme sa dali do reci, spomenul som jäzvu a hned bola ruka v rukave :) pocas pobytu sme prehodili zopar slov, dozvedel som sa zaujimave veci, ohladom komentator.situacie na Slovensku, ohladom Merciaka, Hajka, Zarubu (to vsetko mozno spomeniem v koment.topicu), cestou spät som za podpory vodicov (ti si to normalne vyziadali :giggle: pustil z MP3jky do mikrofonu jeho golovy prejav pocas MS - http://youtu.be/bZ0GtTAyfHg" onclick="window.open(this.href);return false; na co autobus aplaudoval :D a Jozefovi nezostavlo nic ineho, len si na oplatku pripit rakiou :oslava:

Obrázek v Ke mam uz od neho odlozene 15minutove vyberove CD, kde si to pocas MS komentatori golovo uzivali :thumbsup:

na nasej plazi relaxoval este Riso Lintner (spolocne foto prihodim snad neskôr) s rodinkou + Skladany s malou dcerkou; samozrejme, vsade naokolo jasna prevaha slovakov + cechov; tak opät o rok
cepi píše:a je po dovolenke :verysad: Chorvatko - cepi v Tucepi :-P
aj moj kolega sa vcera z Tucepi vratil :D
leto je (udajne) tu, tak sa pochvalte :wink: a inspirujte!
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS