Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prispevkove Jubilea

Diskuze o všem možném i nemožném.

Pete,podel sa s nami aky to je pocit byt "vlastnikom" takejto mety.vsak hadam si si neprisiel len po tu 10000ku :D

kuko píše:Skoda ze sme to nestihli este vcera
som vravel ze sa to nestihne ale kolko ludi si to nemoze vychutnat pekne cerstve len aby neprisiel admin a pekne nejake prispevky nezmazal a budeme bojovat o hranicu opat :lol: :lol: :D

admin je uz tu,ale nemyslim ze by mal dovod nieco mazat.sice pri emanovi si nemozes byt isty :lol:

kajo píše:Pete,podel sa s nami aky to je pocit byt "vlastnikom" takejto mety.vsak hadam si si neprisiel len po tu 10000ku :D
Hej je to báječnej, nepopsatelnej pocit skoro jak vyhrát Stanley Cup :lol:

kajo píše:admin je uz tu,ale nemyslim ze by mal dovod nieco mazat.sice pri emanovi si nemozes byt isty :lol:
Kajo nestvi ma lebo zmazem Teba :lol: :lol:

Tak otvarajme sampusy je to tu.

ALe aj tak poprosim Moda nech to tu premazne je tu plno offtopic hovadin. Ale je to pokec, takze tu moze byt hoc co.

Kajo nestvi ma lebo zmazem Teba :lol: :lol:
toto bolo dobre :lol: :lol: :hufi: :hufi: :hufi:

vy hovädá, hodinu a pol som tu nebol a vy ste zatial napísali 70 príspevkov...a to som si hovoril, ľe tú 10000-ku kludne spravím :x
no, čo uľ, ale naďalej mi ostáva titul 10000 a 20000-kara na FutbalFóre (teda to uľ neexistujucom) :D

j0man píše:vy hovädá, hodinu a pol som tu nebol a vy ste zatial napĂ­sali 70 prĂ­spevkov...a to som si hovoril, Äľe tĂş 10000-ku kludne spravĂ­m :x
no, čo uľ, ale naďalej mi ostáva titul 10000 a 20000-kara na FutbalFóre (teda to uľ neexistujucom) :D
nesmut nas vitaz mi napisal ze 100000 je moja ale ak chces tak ti ju prenecham :lol: :lol: :lol:

janik píše:
j0man píše:vy hovädá, hodinu a pol som tu nebol a vy ste zatial napĂ­sali 70 prĂ­spevkov...a to som si hovoril, Äľe tĂş 10000-ku kludne spravĂ­m :x
no, čo uľ, ale naďalej mi ostáva titul 10000 a 20000-kara na FutbalFóre (teda to uľ neexistujucom) :D
nesmut nas vitaz mi napisal ze 100000 je moja ale ak chces tak ti ju prenecham :lol: :lol: :lol:
teraz chcem 11111-ku :lol:

janik píše:
j0man píše:vy hovädá, hodinu a pol som tu nebol a vy ste zatial napĂ­sali 70 prĂ­spevkov...a to som si hovoril, Äľe tĂş 10000-ku kludne spravĂ­m :x
no, čo uľ, ale naďalej mi ostáva titul 10000 a 20000-kara na FutbalFóre (teda to uľ neexistujucom) :D
nesmut nas vitaz mi napisal ze 100000 je moja ale ak chces tak ti ju prenecham :lol: :lol: :lol:
Janik ale ja som stihol predtym jeden prispevok vymazat a napisat svoj takze ty mas 9999 a ja mam 10000 :hufi: :hufi: :hufi:

do kelu........ja ze dnes rano tu este nebude 10 000 :(

eman22 píše:
janik píše:
j0man píše:vy hovädá, hodinu a pol som tu nebol a vy ste zatial napĂ­sali 70 prĂ­spevkov...a to som si hovoril, Äľe tĂş 10000-ku kludne spravĂ­m :x
no, čo uľ, ale naďalej mi ostáva titul 10000 a 20000-kara na FutbalFóre (teda to uľ neexistujucom) :D
nesmut nas vitaz mi napisal ze 100000 je moja ale ak chces tak ti ju prenecham :lol: :lol: :lol:
Janik ale ja som stihol predtym jeden prispevok vymazat a napisat svoj takze ty mas 9999 a ja mam 10000 :hufi: :hufi: :hufi:
:o :o :shock: :shock: :shock: toto je manipulacia s vysledkami :lol: :lol: a ja som nemal hranicny ale BigPete ja som mal jeden ci dva potom az. takze BigPete nam prisiel o titul. :P :P som to tusil strasne s tymi adminmi :cool:

To mně navadí nepřiąel... jsem první kdo to za tu 10 000 přehoupl a tak by se ani soutěľit nedalo, protoľe za dobu existence tohohle fóra bude jeątě hromada příspěvků vymazaná a těľko by se pak dalo určovat, kdo získal jakou metu...
Emann22 tady cheaty neplatí - podívej se do Scorpion´s Cheateru a uvidíą ľe tam nikde cheaty na hokejforum nejsou

BigPete píše:Emann22 tady cheaty neplatĂ­ - podĂ­vej se do Scorpion´s Cheateru a uvidĂ­Ä… Äľe tam nikde cheaty na hokejforum nejsou
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

j0man uz sa chystaj na 11111 :D . Uz to nie je daleko

arek píše:j0man uz sa chystaj na 11111 :D . Uz to nie je daleko
viem, uÄľ to sledujem :D

j0man píše:
arek píše:j0man uz sa chystaj na 11111 :D . Uz to nie je daleko
viem, uÄľ to sledujem :D
To zas bude spamov :lol:

to bude zas novozalozenych tem, v jednej by bolo aj 100 prispevkov za den, ale :D :D

j0man píše:
arek píše:j0man uz sa chystaj na 11111 :D . Uz to nie je daleko
viem, uÄľ to sledujem :D
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry2: :censored: :doh:
od rána mi neąiel net a toto :oops: zaľalujem provajdera

vie niekto,kto ten prispevok ziskal??? :?

netusim a uz sa to asi nikdy nedozvieme. mozno aj ja bo som sa nejak horlivo rozpisal vo futbal teme ale to som si vobec nevsimal ale mohol to byt ktokolvek. netreba smutit urcime inu hranicu :D napriklad 13333

alebo 12222 :D ....ved to tu kazdu chvilu bude daka hranica padat:D

canesman píše:vie niekto,kto ten prispevok ziskal??? :?
Canesman bol som to ja.Ja som ho napisal,myslim ze to je ten prispevok o tych maskach v teme NHL Ostatne.

Chester píše:
canesman píše:vie niekto,kto ten prispevok ziskal??? :?
Canesman bol som to ja.Ja som ho napisal,myslim ze to je ten prispevok o tych maskach v teme NHL Ostatne.
Dalsi milnik je az 22222. Howk. Dalsie mety sa neoslavuju, lebo uz mna s tolkych oslav boli hlava :lol:

eman22 píše:
Chester píše:
canesman píše:vie niekto,kto ten prispevok ziskal??? :?
Canesman bol som to ja.Ja som ho napisal,myslim ze to je ten prispevok o tych maskach v teme NHL Ostatne.
Dalsi milnik je az 22222. Howk. Dalsie mety sa neoslavuju, lebo uz mna s tolkych oslav boli hlava :lol:
a co 20 000 taky pěkný číslo ne?
Ale já viem nejlepąí bude těch 100 000, co bude mít Janik :lol:
379 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG